Uddalab bo'lmas topshiriq 2 - Uzbek Tilida

Скачать
Uddalab bo'lmas topshiriq 2
  • Kino nomi: Uddalab bo'lmas topshiriq 2 (Mission: Impossible II)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: Germaniya , AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Agar dunyo birdan dahshatli falokatga duch kelsa, bu dahshatli vaziyatni to'g'rilay oladigan faqat bitta odam bor. Uning ismi Ethan Hunt, u eng qiyin vaziyatlarni hal qilish bo'yicha tug'ma mutaxassis. Endi Ethanning yangi, qat'iy xo'jayini, yangi maftunkor sevgilisi, yangi makkor raqibi va shunchaki o'lik odamning uddasidan chiqa olmaydigan yangi vazifasi bor.

Если мир внезапно оказывается перед лицом ужасной катастрофы, есть лишь один человек, который может исправить это ужасное положение. Его имя Итан Хант, он прирожденный специалист по разрешению самых неразрешимых ситуаций.Теперь у Итана — новый, строгий начальник, новая очаровательная возлюбленная, новый коварный противник и новое задание, которое простому смертному просто не по плечу.

Roles of actors:
1) Tom Cruise (Ethan Hunt)
2) Dougray Scott (Sean Ambrose)
3) Thandiwe Newton (Nyah Nordoff-Hall)
4) Ving Rhames (Luther Stickell)
5) Richard Roxburgh (Hugh Stamp)
6) John Polson (Billy Baird)
7) Brendan Gleeson (John C. McCloy)
8) Rade Šerbedžija (Dr. Nekhorvich)
9) William Mapother (Wallis)
10) Dominic Purcell (Ulrich)
11) Mathew Wilkinson (Michael)
12) Nicholas Bell (McCloy's Accountant)
13) Cristina Brogeras (Flamenco Dancer #4)
14) Kee Chan (McCloy's Chemist)
15) Kim Fleming (Larrabee)
16) Alan Lovell (Biocyte Security Guard #2)
17) Dan Luxton (Relief Pilot)
18) Christian Manon (Dr. Gradsky)
20) Lester Morris (Bookie)
21) Kelly Ons (Flamenco Dancer #1)
22) Nicholas Papademetriou (Prison Guard #2)
23) Brett Partridge (Biocyte Security Guard #3)
24) Candice Partridge (Flamenco Dancer #7)
25) Natalie Reis (Flamenco Dancer #2)
26) Daniel Roberts (Co-Pilot)
28) Sandra Rodríguez (Flamenco Dancer #6)
29) Nada Rogic (Flamenco Dancer #3)
30) Antonio Vargas (Senor De L'Arena)
31) Anthony Hopkins (Mission Commander Swanbeck (uncredited))
32) Alison Araya (Girl (uncredited))
33) Rebecca Barratt (Art Teacher (uncredited))
34) Douglas Bunn (Race Track Crowd (uncredited))
35) Caine (Race Track Punter (uncredited))
36) Fred Chen (Club Patron (uncredited))
37) Mark Connolly (Gate Guard #1 (uncredited))
38) Ryder Davis (Server (uncredited))
39) Alan Hennessy (Race-goer (uncredited))
42) Tory Mussett (Flamenco Guest (uncredited))
43) Paul Roget (Spanish Party Goer (uncredited))
44) Shant Sarkissian (Party Attendant (uncredited))
45) Darren Dupree Washington (Nightclub Patron (uncredited))


People who worked on the film:
1) Klaus Badelt (Additional Music)
2) Hans Zimmer (Original Music Composer)
3) Hans Zimmer (Conductor)
4) Tom Cruise (Producer)
5) Jeffrey L. Kimball (Director of Photography)
6) Ronald D. Moore (Story)
7) Brannon Braga (Story)
8) Thomas E. Sanders (Production Design)
9) Deborah Aquila (Casting)
10) Sarah Halley Finn (Casting)
11) Christian Wagner (Editor)
12) Michael Doven (Associate Producer)
13) Kerrie Brown (Set Decoration)
14) Michelle McGahey (Art Direction)
15) Lisa Brennan (Leadman)
16) Zigmund Gron (Music Editor)
17) Ray Anthony (Stunts)
18) Paula Wagner (Producer)
19) Robert McCann (Makeup Artist)
20) Lalo Schifrin (Main Title Theme Composer)
21) John Woo (Director)
22) Terence Chang (Executive Producer)
23) Steven Kemper (Editor)
24) Richard Ratliff (Special Effects)
25) Robert Towne (Screenplay)
26) Dino Dimuro (Foley Editor)
27) Tony Lamberti (Sound Effects Editor)
28) Lauri Gaffin (Set Decoration)
29) Bruce Geller (Original Series Creator)
30) Keith Campbell (Stunt Double)
31) Tony Ciccone (Additional Editing)
32) Gregory Apps (Casting)
33) Nathan Crowley (Art Direction)
34) Kevin Kavanaugh (Art Direction)
35) Lizzy Gardiner (Costume Design)
36) Paul Pattison (Hairstylist)
37) Bryan Bowen (Sound Effects Editor)
38) Mark P. Stoeckinger (Supervising Sound Editor)
39) R. Bruce Steinheimer (Special Effects Coordinator)
40) Larry Bafia (Visual Effects Coordinator)
41) Brian Smrz (Stunt Coordinator)
42) Daniel T. Dorrance (Supervising Art Director)
43) John Rogers (Gaffer)
44) Jonathan Sanger (Executive In Charge Of Production)
45) Barbara Fiorentino (Casting Associate)
46) Paul Hitchcock (Executive Producer)
47) Jason Ballantine (Visual Effects Editor)
48) Scott Curtis (Foley Editor)
49) David Giammarco (ADR Editor)
50) Peter Gleaves (ADR Mixer)
51) David Lucarelli (ADR Recordist)
52) Paul Massey (Additional Sound Re-Recording Mixer)
53) Charleen Richards (ADR Mixer)
54) Marc Streitenfeld (Music Editor)
55) Mark Sexton (Storyboard Artist)
56) Thomas Betts (Set Designer)
57) Art Rochester (Production Sound Mixer)
58) Kevin De La Noy (Unit Production Manager)
59) Elaine Kusmishko (Property Master)
60) Jasmine Yuen Carrucan (Second Assistant Camera)
61) Noah Blough (Dialogue Editor)
62) Michael Kehoe (Craft Service)
63) Mitchell J. Coughlin (Makeup Effects)
64) Glenn T. Morgan (Sound Effects Editor)
65) Glenn T. Morgan (Foley Editor)
66) John H. Arrufat (Dialogue Editor)
67) Nicola Dunn (Costume Assistant)
68) Kerry Ann Carmean (Sound Effects Editor)
69) Megan Doneman (Assistant Editor)
70) Anne Bruning (Production Manager)
71) Kirke Godfrey (Sound)
72) Luke Quinton (Stunt Driver)
73) Steven Koller (Stand In)
74) Robin Harlan (Foley Artist)
75) Arthur Anderson (First Assistant Director)
76) David Williams (Supervising Dialogue Editor)
77) Randy Singer (Foley Mixer)
78) Ken Crouch (Costume Supervisor)
79) Glen W. Johnson (Set Dressing Artist)
80) Alan Rankin (Sound Effects Editor)
81) Andy Nelson (Sound Re-Recording Mixer)
82) Richard K. Buoen (Storyboard Artist)
83) Sarah Monat (Foley Artist)
84) Robin Lynn (Music Consultant)
85) Tobin Hughes (Location Assistant)
86) Matt Dessero (Compositing Lead)
87) Susan Kurtz (Dialogue Editor)
88) Robert Renga (Sound Recordist)
89) Jasin Boland (Still Photographer)
90) Barrie Hemsley (Production Coordinator)
91) Craig Barron (Visual Effects Supervisor)
92) Andy Stevens (Focus Puller)
93) David Bartholomew (Visual Effects Editor)
94) Krystyna Demkowicz (Visual Effects Producer)
95) John 'D.J.' Des Jardin (CG Supervisor)
96) Phil Pastuhov (Aerial Director of Photography)
97) Colette Birrell (Construction Coordinator)
98) Belinda Villani (Sculptor)
99) Anna Behlmer (Sound Re-Recording Mixer)
100) Calum McFarlane (First Assistant "A" Camera)
101) Andrew Neil (ADR Mixer)
102) Zack Davis (ADR Editor)
103) Kerry Dean Williams (ADR Supervisor)
104) Walter McClain (Camera Car)
105) Lubo Hristov (Visual Effects Art Director)
106) Geoffrey G. Rubay (Sound Editor)
107) John Copeman (Rigging Grip)
108) Craig Heath (Sound Recordist)
109) Thom 'Coach' Ehle (Dolby Consultant)
110) William H. Burton Jr. (Second Unit Director)
111) Paul 'Salty' Brincat (Production Sound Mixer)
112) Fiona Searson (Unit Publicist)
113) Gregory Lundsgaard (Steadicam Operator)
114) Jeff Brown (Greensman)
115) James Bolt (Additional Sound Re-Recording Mixer)
116) Marc Spicer (Camera Operator)
117) Brad Bemis (Location Manager)
118) Derek Casari (ADR Engineer)
119) Chris Alderton (Sound Mixer)
120) Walter Garcia (Visual Effects Production Assistant)
121) Adrian De Wet (Compositing Artist)
122) Randi Feldman (Script Supervisor)
123) Michele Perrone (ADR Editor)
124) Simon Coke (Dialogue Editor)
125) Michael Crowe (Propmaker)
126) Robert Consing (Storyboard Artist)
127) Antonio Vargas (Choreographer)
128) Mei Lai Hippisley Coxe (Costume Coordinator)
129) Lisa Javelin (Set Costumer)
130) Michael Flynn (Visual Effects Assistant Editor)
131) Hayden Jones (3D Artist)
132) Gideon Marshall (Armorer)
133) Carole Cowley (Digital Effects Producer)
134) Kristin Voumard (Script Supervisor)
135) Tammy Fearing (Foley Editor)
136) Dan Glass (Compositing Supervisor)
137) Ralph Mendoza (Assistant Camera)
138) Elie Jamaa (Visual Effects Technical Director)
139) Robert Ulrich (Supervising ADR Editor)
140) Anne Couk (First Assistant Sound Editor)
141) David P. Kelsey (Special Effects Supervisor)
142) John Lee (First Assistant Editor)
143) Grayden Le Breton (Assistant Unit Manager)
144) Phil Shearer (Production Illustrator)
145) Sam M. Cobb (Set Medic)
146) Bruce Callahan (Driver)
147) Alan Meyerson (Scoring Mixer)
148) Victoria Mielewska (Dialect Coach)
149) Todd Bassman (Boom Operator)
150) Susan Towner (Production Supervisor)
151) Brian Nailing (Chef)
152) Ted Andre (Visual Effects Compositor)
153) Laura Sivis (Security Coordinator)
154) Trevor Goring (Storyboard Artist)
155) Garson Yu (Title Designer)
156) Paul McNamara (Dressing Prop)
157) Bruce Benson (Aerial Coordinator)
158) Mal Booth (Additional Grip)
159) Toby Copping (First Company Grip)
160) Ivana Daniele (Costume Standby)
161) Jim Davidson (Production Accountant)
162) Timothy Everest (Costume Design)
163) Jake Kennedy (Art Department Assistant)
164) Ehren Koepf (Art Department Coordinator)
165) Clive Memmott (Assistant Art Director)
166) Jamie Gardner (Construction Foreman)
167) Craig Fison (Painter)
168) Ken Nishino (First Assistant Camera)
169) Brett Cooper (Assistant Costume Designer)
170) Sheryl Pilkinton (Seamstress)
171) Dave Weston (Carpenter)
172) Kim Libreri (Digital Effects Supervisor)
173) Lynda Wu (Camera Loader)
174) Eric Todd (Scenic Artist)
175) Marque Owen (Set Production Assistant)
176) Steve Brodsky (Transportation Coordinator)
177) Daniel Mellitz (Video Assist Operator)
178) Mel Kangleon (Color Timer)
179) Colin Chase (Electrician)
180) Greg Allen (Lighting Technician)
181) Dan Piponi (Researcher)
182) Mike Castillo (Digital Compositors)
183) Paul Lambert (Sequence Leads)
184) Will Matthews (Unit Manager)
185) Guy Campbell (Second Second Assistant Director)
186) Craig Bryant (Assistant Chief Lighting Technician)
187) Danny Andres (Second Company Grip)
188) Deborah Alleck (Assistant Production Coordinator)
189) Ian McAlpine (Dolly Grip)
190) Kacie Haggerty (Negative Cutter)
191) Jane Dawkins (Extras Casting)
192) Judy Whitehead (Script Supervisor)
193) Douglas Busby (Additional Second Assistant Camera)
194) Richard Clarke (CG Animator)
195) Bob Baron (ADR Mixer)
196) Doreen Austria (Graphic Designer)
197) Judith Cruden (Casting Assistant)
198) Jemma Scott-Knox-Gore (Contact Lens Technician)
199) Joan Cunningham (Second Assistant Director)
200) Courtney Vanderslice (Head of Production)
201) Leo Baker (Second Assistant Camera)
202) Matthew K. Grigsby (First Assistant Accountant)
203) Mary Small (Catering)
204) Michael Healey (Colorist)
205) Mark S. Constance (Additional Second Assistant Director)
206) Chuck Whelan (Additional First Assistant Camera)
207) J.W. 'Corkey' Fornof (Pilot)
208) Celinda Alvarado (Costumer)
209) Sophy Robertson (Third Assistant Director)
210) Philipa Playford (Set Decorating Coordinator)
211) Cesar Aguirre (Utility Sound)
212) Robina Osborne (Special Effects Manager)
213) Herman Bron (Special Effects Technician)
214) Karen Jine (Visual Effects Production Manager)
215) Kerri-Lee Hammelswang (Clapper Loader)
216) Della Churchill (Assistant Location Manager)
217) Cybele Cox (Art Department Production Assistant)
218) Jannine Dixon (Assistant Accountant)
219) Grant Atkinson (Chief Lighting Technician)
220) Samantha Forster (Executive Assistant)
221) Fiona Landreth (Payroll Accountant)
222) Jeff Bilger (Production Assistant)
223) Norman Copeman (Rigging Supervisor)
224) Charlie Nott (Lighting Technician)
225) David Swanson (Set Dresser)
226) Michael Anthony Jackson (Storyboard Artist) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram