Yondosh olamlar - Uzbek Tilida

Скачать
Yondosh olamlar
  • Kino nomi: Yondosh olamlar (Параллельные миры)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: Kanada
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Bir kun, bir necha ming yil oldin, ikki sayyora bir-biriga tortildi. U yerda tinchlik va hamjihatlik hukm surardi. Ammo yuqori dunyo ishonch va kuchga ega bo'lishi bilanoq, sayyoralar o'rtasida qarama-qarshilik boshlandi. Parallel olamlarni hech narsa yarashtira olmaydiganga o'xshardi. U yuqori dunyo prezidentining qizi. Kuchli xarakterga ega bo'lgan bu mo'rt qiz, uning qalbi sevishga qodir ekanligiga hatto shubha ham qilmadi. U uning yarmi. Ularning uchrashuvi yuqoridan oldindan belgilab qo'yilgan, taqdirlari bir-biriga bog'langan edi. U o'z dunyosining fizika qonunlariga zid ravishda, sevgilisi bilan birga bo'la oladimi?

Однажды, несколько тысяч лет тому назад, две планеты притянулись друг к другу. Там правили мир и гармония. Но стоило верхнему миру обрести уверенность и власть, как между планетами началось противостояние. Казалось, ничто не может примирить параллельные миры. Она — дочь президента верхнего мира. Эта хрупкая девушка с сильным характером и не подозревала, что душа ее способна любить. Он — ее половина. Их встреча была предопределена свыше, их судьбы переплелись воедино. Сможет ли Он, вопреки законам физики своего мира, быть вместе со своей любимой?

Roles of actors:
1) Kirsten Dunst (Eden Moore)
2) Jim Sturgess (Adam Kirk)
3) Timothy Spall (Bob Boruchowitz)
4) James Kidnie (Lagavullan)
5) Holly Uloth (Paula)
6) Blu Mankuma (Albert)
7) Nicholas Rose (Pablo)
8) Vlasta Vrana (Mr. Hunt)
9) Kate Trotter (Becky)
10) Janine Theriault (Miss Maguire)
11) Vincent Messina (Tommy)
12) Cole K. Mickenzie (Pato)
13) Paul Ahmarani (Mr. Tenet)
14) Carolyn Guillet (Mrs. Nathanson)
15) Jesse Sherman (Kevin)
16) Francis B. Goldberg (Mrs. Kiefer)
17) Francois Cote (Marshall Heavy)
18) Maurane Arcand (Eden 10 Years Old)
19) Elliott Larson (Adam 12 Years Old)
20) Heidi Hawkins (Reporter)
21) Don Jordan (TV Host)
22) Pablo Verón (Tango Dancer)
23) Edward Langham (Old Waiter (Fernando))
24) Keir Cutler (Security Guard #1)
25) Matt Holland (Security Guard #2)
26) Alex Bisping (Contest Winner)
27) George Mantis (Police Officer)
28) Holden Wong (Executive #1)
29) Jayne Heitmeyer (Executive #2)
30) John Maclaren (Moderator)
31) Robert Higden (Amnesiac)
32) Noël Burton (CEO)
33) Jean-Marc Dalphond (Man Up Top)
34) Larry Day (Soldier)
36) Patrick Costello (Colleague Up Top #2)
37) Pierre Leblanc (Passerby)
38) David Alexandre (Marketing Executive #1)
39) Alan Fawcett (Marketing Executive #2)
40) Miranda Handford (Test Subject #1)
41) Francine Pilote (Test Subject #2)
42) Angie Larocque (Test Subject #3)
43) Emma Stevens (Old Lady)
44) Richard Zeman (Head of Security)
45) Al Dubois (Newscaster)
46) Paul Burke (Security Guard)


People who worked on the film:
1) Alex McDowell (Production Design)
2) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
3) Paul Hotte (Set Decoration)
4) Marcello Bezina (Stunts)
5) Pierre Henry (First Assistant Director)
6) Isabelle Guay (Supervising Art Director)
7) Pierre Gill (Director of Photography)
8) Santiago Amigorena (Adaptation)
9) Juan Diego Solanas (Screenplay)
10) Juan Diego Solanas (Director)
11) Aton Soumache (Producer)
12) Alexis Vonarb (Producer)
13) Benoît Charest (Music)
14) Paul Jutras (Editor)
15) Jonathan Vanger (Producer)
16) Michael Scherer (Stunt Driver)
17) Jessica Kardos (Visual Effects Coordinator)
18) Olivier Calvert (Supervising Sound Editor)
19) Patrick Kerton (Stunts)
20) Susan Forrest (Casting)
21) Patrick Rousseau (Sound Mixer)
22) Nicoletta Massone (Costume Design)
23) Dimitri Rassam (Producer)
24) David Rigby (Stunts)
25) Claude Léger (Producer)
26) Mario Janelle (Second Unit Cinematographer)
27) Luc Boudrias (Sound Re-Recording Mixer)
28) Jim Filippone (Pilot)
29) Lise Wedlock (Foley)
30) Marine Tuloup (Visual Effects Producer)
31) Michelle Côté (Hair Department Head)
32) Jean-Pierre Paquet (Art Direction)
33) Marie-Cecile Dahan (Visual Effects Producer)
34) François Dumoulin (Visual Effects Supervisor)
35) Lucie Tremblay (Set Designer)
36) Maxime Ferland (Boom Operator)
37) Frédéric Amblard (Set Designer)
38) Denis Hamel (Property Master)
39) Takashi Seida (Still Photographer)
40) Karen M. Murphy (Visual Effects Producer)
41) Helene Lamarre (Art Department Coordinator)
42) Natalie Fleurant (ADR & Dubbing)
43) Jean-Alexandre Villemer (Sound Recordist)
44) François-Xavier Aubague (Visual Effects Producer)
45) Sophie Leclerc (Visual Effects Producer)
46) Colleen Quinton (Makeup Department Head)
47) Gaétan Landry (Hair Department Head)
48) Lucie Paquet (Set Designer)
49) John Trapman (Helicopter Camera)
50) John Trapman (Aerial Director of Photography)
51) Luc Froehlicher (CG Supervisor)
52) Olivier Goulet (CG Supervisor)
53) Corald Giroux (Hair Department Head)
54) Mathieu Berube (Visual Effects Editor)
55) Scott Shapiro (Visual Effects Producer)
56) Thomas Liccioni (Utility Stunts)
57) Lorette Leblanc (Script Supervisor)
58) Edith Bellehumeur (Assistant Editor)
59) David Di Francesco (Visual Effects Editor)
60) Stephanie Keating (Unit Publicist)
61) Stéphane Byl (First Assistant Director)
62) David McKeown (Stunt Coordinator)
63) Pierre Magny (Adaptation)
64) Priscilla Collin (Seamstress)
65) Nicole Cyr (Seamstress)
66) Marie-Eve Journeault (Seamstress)
67) Marie-Sophie Rodrigue (Seamstress)
68) Joe Rudge (Music Supervisor)
69) Geoffroy St-Hilaire (Camera Operator)
70) Geoffroy St-Hilaire (Steadicam Operator)
71) Geoffroy Beauchemin (Underwater Camera)
72) Patrick Beaulac (First Assistant Camera)
73) Maxime Gagnon (First Assistant Camera)
74) Alexandra Vaillancourt (Visual Effects Coordinator)
75) Caroline Audebert (Visual Effects Producer)
76) Melissa Fafard (Makeup Artist)
77) Fanny Vachon (Makeup Artist)
78) Jim Kontos (Production Manager)
79) Ginette Guillard (Production Manager)
80) Renato De Cotiis (Second Assistant Director)
81) Stéphane Julien (Stunts)
82) Patrick Lima (Dolly Grip)
83) Tyler Hall (Stunt Double)
84) Gaël Giraud (Rigging Grip)
85) Simon Touzin (Rigging Grip)
86) Manon Brodeur (Costume Coordinator)
87) Jacqueline Rousseau (Tailor)
88) Felix Famelart (Stunt Driver)
89) James Hyde (ADR Recordist)
90) Mark Lafbery (ADR Mixer)
91) Yann Cleary (Sound Mixer)
92) David Dinel (Key Grip)
93) Miguel Dugal (Utility Stunts)
94) Mario Janelle (Second Unit Director)
95) Nicolas Dallaire (ADR Recordist)
96) Marco Desjean (Utility Stunts)
97) Alexandre Prefontaine (Stunts)
98) Cynthia Bibeau (Set Medic) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram