Muhim qaror - Uzbek Tilida

Скачать
Muhim qaror
  • Kino nomi: Muhim qaror (Особое мнение)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Vashingtonda qotillik mavjud emas 2054. Ular kelajakni bashorat qilishni o'rgandilar va jinoyatchilar qonunni buzishdan oldin ham jazolanadi. Adliya departamentining chuqurligida, Jinoyatdan oldin qotillikning oldini olish bo'limida rejalashtirilgan jinoyat tafsilotlari uchta ko'ruvchi psixikaning ko'z o'ngida paydo bo'ladi. Ko'ruvchilar uning qanday paydo bo'lishini, qaerda va qachon amalga oshirilishini ko'rishadi. Va ular hech qachon xato qilmaydilar ...

В Вашингтоне 2054-го года не существует убийств. Будущее научились предугадывать, и преступники несут наказание еще до того, как нарушили закон. В недрах министерства юстиции, в элитном подразделении предупреждения убийств «Pre-Crime», перед глазами трех экстрасенсов-провидцев встают детали планируемого преступления. Провидцы видят, как оно замышляется, и где и когда будет совершено. И они никогда не ошибаются...

Roles of actors:
1) Tom Cruise (Chief John Anderton)
2) Colin Farrell (Danny Witwer)
3) Samantha Morton (Agatha)
4) Max von Sydow (Director Lamar Burgess)
5) Peter Stormare (Dr. Solomon Eddie)
6) Tim Blake Nelson (Gideon)
7) Kathryn Morris (Lara Clarke)
8) Neal McDonough (Fletcher)
9) Steve Harris (Jad)
10) Lois Smith (Dr. Iris Hineman)
11) Mike Binder (Leo Crow)
12) Daniel London (Wally the Caretaker)
13) Jessica Capshaw (Evanna)
14) Patrick Kilpatrick (Knott)
15) Jessica Harper (Anne Lively)
16) Ashley Crow (Sarah Marks)
17) Arye Gross (Howard Marks)
18) Fiona Hale (Old Woman)
19) George Wallace (Chief Justice Pollard)
20) Frank Grillo (Pre-Crime Cop)
21) William Mapother (Hotel Clerk)
22) Jason Antoon (Rufus Riley)
23) Vanessa Asbert (Bulgari Model)
24) Tyler Patrick Jones (Older Sean)
25) Richard Coca (Pre-Crime Cop)
27) Kirk B.R. Woller (Pre-Crime Cop)
28) Klea Scott (Pre-Crime Cop)
29) Anna Maria Horsford (Casey)
30) Sarah Simmons (Lamar Burgess' Secretary)
31) Eugene Osment (Jad's Technician)
33) Vene L. Arcoraci (Office Worker)
34) Erica Ford (Employee)
35) Keith Flippen (Tour Guide)
36) Radmar Agana Jao (Technician)
37) Karina Logue (Technician)
38) Elizabeth Anne Smith (Technician)
39) Victoria Garcia-Kelleher (Technician)
40) Jim Rash (Technician)
41) Stephen Ramsey (Jucket - Agent #1)
42) Tom Choi (Paymen - Agent #2)
43) Tom Whitenight (Price - Agent #3)
45) Michael Dickman (Arthur)
46) Matthew Dickman (Dashiell)
47) Ann Ryerson (Dr. Katherine James)
48) Dominic Scott Kay (Younger Sean)
49) Joel Gretsch (Donald Dubin)
50) Bertell Lawrence (John Doe)
51) William Mesnik (Cyber Parlor Customer)
52) Franklin Scott (Conceited Customer)
53) Severin Wunderman (Skiing Customer)
54) Max Trumpower (Homeless Person)
55) Allie Raye (Hamburger Mom)
56) Rocael Leiva (Hamburger Dad)
57) Nicholas Edwin Barb (Homework Boy)
58) Catfish Bates (Tenement Snitch)
59) Caroline Lagerfelt (Greta van Eyck)
60) Danny Parker-Lopes (Man)
61) Vanessa Cedotal (Woman)
62) Katy Boyer (Mother)
63) Adrianna Kamosa (Child)
64) Kari Gordon (Child)
65) Elizabeth Kamosa (Child)
66) Raquel Gordon (Child)
67) Laurel Kamosa (Child)
68) Pamela Roberts (Violent Wife)
69) Clement Blake (Husband)
70) Jerry Perchesky (Grandfather)
71) Victor Raider-Wexler (Attorney General Nash)
72) Nancy Linehan Charles (Celeste Burgess)
73) Nadia Axakowsky (Reporter)
74) Dude Walker (Reporter)
76) Drakeel Burns (Reporter)
77) Morgan Hasson (Paperboy)
79) Bonnie Morgan (Contortionist)
80) Kathi Copeland (Murder Bystander)
82) Lucille M. Oliver (Murder Bystander)
83) Gene Wheeler (Murder Bystander)
84) Tonya Ivey (Gap Girl)
85) David Stifel (Lycon - Seller of Black Inhalers)
86) Kurt Sinclair (Adulation #1)
87) Rebecca Ritz (Adulation #2)
88) Beverly Morgan (Adulation #3)
89) John Bennett (Adulation #4)
90) Maureen Dunn (Adulation #5)
91) Ron Ulstad (Adulation #6)
92) Blake Bashoff (Pre-Crime Public Service Announcer)
93) David Doty (Pre-Crime Public Service Announcer)
94) Gina Gallego (Pre-Crime Public Service Announcer)
95) David Hornsby (Pre-Crime Public Service Announcer)
96) Anne Judson-Yager (Pre-Crime Public Service Announcer)
97) Meredith Monroe (Pre-Crime Public Service Announcer)
98) Benita Krista Nall (Pre-Crime Public Service Announcer)
99) Shannon O'Hurley (Pre-Crime Public Service Announcer)
100) Jorge-Luis Pallo (Pre-Crime Public Service Announcer)
101) Elizabeth Payne (Pre-Crime Public Service Announcer)
102) Ethan Sherman (Revo Sunglass Model)
103) Jarah Mariano (AMEX Polynesian Woman)
104) Miles Dinsmoor (Guinness Man)
107) Cameron Diaz (Bus Passenger (uncredited))


People who worked on the film:
1) John Williams (Original Music Composer)
2) Denise Chamian (Casting)
3) Steven Spielberg (Director)
4) Janusz Kamiński (Director of Photography)
5) Michael Kahn (Editor)
6) Philip K. Dick (Writer)
7) Philip K. Dick (Short Story)
8) Philip Tan (Stunts)
9) Alex McDowell (Production Design)
10) Scott Frank (Screenplay)
11) Scott Frank (Second Unit Director)
12) Jon Cohen (Screenplay)
13) Jan de Bont (Producer)
14) Bonnie Curtis (Producer)
15) Gerald R. Molen (Producer)
16) Walter F. Parkes (Producer)
17) Matthew Ferraro (Additional Music)
18) Paul Haslinger (Original Music Composer)
19) Gary Rydstrom (Sound Designer)
20) Gary Rydstrom (Sound Re-Recording Mixer)
21) Anastasia Emmons (Projection)
22) Larry M. Shorts (Stunts)
23) Michael Doven (Associate Producer)
24) Ronald Shusett (Executive Producer)
25) Kyrsten Mate (Sound Effects Editor)
26) Anne Kuljian (Set Decoration)
27) Richard Hymns (Supervising Sound Editor)
28) Dennie Thorpe (Foley Artist)
29) Jana Vance (Foley Artist)
30) Dee Selby (Assistant Sound Designer)
31) Juan Peralta (Sound Mix Technician)
32) Deborah Lynn Scott (Costume Design)
33) Sharon Mann (Production Manager)
34) Jeff Habberstad (Stunts)
35) Sergio Mimica-Gezzan (Associate Producer)
36) Sergio Mimica-Gezzan (First Assistant Director)
37) Douglas Axtell (Sound Mixer)
38) Michèle Burke (Makeup Designer)
39) Hugo Santiago (Set Designer)
40) Erik Stabenau (Stunts)
41) Peter Frankfurt (Executive Visual Effects Producer)
42) Keith Campbell (Stunt Double)
43) Brian Smrz (Stunt Coordinator)
44) Ray Quinlan (Unit Manager)
45) Eddie J. Fernandez (Stunts)
46) Chris Gorak (Supervising Art Director)
47) Larry Blanford (Helicopter Camera)
48) Richard Byard (First Assistant Editor)
49) Heather Plott (Assistant Makeup Artist)
50) Peter M. Tobyansen (Production Supervisor)
51) Leslie McDonald (Art Direction)
52) Maya Shimoguchi (Set Designer)
53) Fred Arbegast (Sculptor)
54) Stewart Brand (Thanks)
55) Chris L. Spellman (Stand In)
56) Jake Teague (Stunts)
57) David Lucarelli (ADR Recordist)
58) Charleen Richards (ADR Mixer)
59) Jeff Mossa (Assistant Art Director)
60) Michael Hothorn (Casting Associate)
61) Seth Reed (Art Direction)
62) Jason Weil (Assistant Art Director)
63) Gerald Sullivan (Assistant Art Director)
64) Rosine 'Ace' Hatem (Stunts)
65) Kenneth Wannberg (Supervising Music Editor)
66) Walter Werzowa (Sound Designer)
67) Ramsey Avery (Art Direction)
68) Fred Waugh (Stunts)
69) Jayson Dumenigo (Stunts)
70) Vance Piper (VFX Director of Photography)
71) Robert Rooy (Second Unit First Assistant Director)
72) Brian Relyea (Second Second Assistant Director)
73) Robert Jackson (Boom Operator)
74) Lahly Poore (Assistant Costume Designer)
75) Chris Kennedy (Set Dresser)
76) David H. Venghaus Jr. (Second Assistant Director)
77) Jeannie Epper (Stunts)
78) Shawn Murphy (Scoring Mixer)
79) John Neufeld (Orchestrator)
80) Tina Hong (Assistant Accountant)
81) Michael Lantieri (Special Effects Supervisor)
82) Randy Hall (Stunts)
83) Steve Kelso (Stunts)
84) Gregory Alpert (Location Manager)
85) Christopher 'Critter' Antonucci (Stunts)
86) Jonathan Null (Foley Editor)
87) Kathleen 'Bo' Bobak (Second Second Assistant Director)
88) Peter Ramsey (Storyboard Artist)
89) Merritt Yohnka (Stunts)
90) Carl Paoli (Stunts)
91) Toby Holguin (Stunts)
92) Brian Simpson (Stunts)
93) Anthony Alvarez (Stunts)
94) Camille Calvet (Key Makeup Artist)
95) Rick Lamb (Assistant Camera)
96) Dianne Chadwick (Graphic Designer)
97) Keith Dunkerley (Camera Intern)
98) Tom Bellfort (ADR Editor)
99) Sandra Linn Koepper (Makeup Artist)
100) Terri Trupp (Makeup Artist)
101) Terry Baliel (Key Hair Stylist)
102) Zed Starkovich (Key Set Production Assistant)
103) Mark Stefanich (Stunts)
104) Stefan Dechant (Concept Artist)
105) Leigh Leverett (Set Costumer)
106) Andy Gill (Stunts)
107) John Hateley (Stunts)
108) John Ashker (Stunts)
109) Eddie Perez (Stunts)
110) Glenn Derry (Video Assist Operator)
111) Christos Moisides (Underwater Camera)
112) Trae King (Art Direction)
113) Easton Michael Smith (Set Designer)
114) Ron Judkins (Sound Mixer)
115) Jennifer Leo Russ (Visual Effects Editor)
116) Richard Bucher (Stunts)
117) Alexander Dervin (Visual Effects Producer)
118) Neil O'Sullivan (Set Dresser)
119) Eric Vincent Cruse (Grip)
120) Jake Garber (Makeup Effects)
121) Ted Robbins (Unit Production Manager)
122) Dennis Keiffer (Stunts)
123) Danny Lopez (Stunts)
124) Wayne A. King (Stunts)
125) Douglas Coupland (Thanks)
126) Jennifer Mann (Makeup Artist)
127) Harry E. Otto (Assistant Art Director)
128) Anthony J. Scarano (Key Costumer)
129) Cheryl Beasley Blackwell (Key Costumer)
130) Michael Trent (Assistant Editor)
131) Beth Koenigsberg (Costume Coordinator)
132) Andrew Petrotta (Assistant Property Master)
133) Nathan McGuinness (Senior Visual Effects Supervisor)
134) Andy Nelson (Sound Re-Recording Mixer)
135) Erica Frauman (Post Production Supervisor)
136) Blondel Aidoo (Executive Visual Effects Producer)
137) Colleen Gibbons (Assistant Location Manager)
138) William Washington (Stunts)
139) Ana Maria Quintana (Script Supervisor)
140) A. Todd Holland (Set Designer)
141) Denny Caira (Transportation Coordinator)
142) Keii Johnston (Stunts)
143) Juliet Guimont (Painter)
144) John Villarino (Construction Coordinator)
145) Gwendolyn Yates Whittle (ADR Editor)
146) Ronald S. Baratie (Greensman)
147) Scott Farrar (Visual Effects Supervisor)
148) Silvija L. Moess (Scenic Artist)
149) Craig Hosking (Pilot)
150) David Wald (Stunts)
151) Jeanie Baker (Costumer)
152) Kanani Wolf (Costumer)
153) David James (Still Photographer)
154) Richard Quinn (Dialogue Editor)
155) David Devlin (Gaffer)
156) Les Hunter (Visual Effects Producer)
157) Jake Brake (Stunts)
158) Robert Renga (Sound Recordist)
159) Peggy Pridemore (Location Manager)
160) Nancy A. King (Art Department Coordinator)
161) Michael Buster (Dialect Coach)
162) Mike Shannon (Transportation Captain)
163) Mitch Dubin (Camera Operator)
164) Pete Romano (Underwater Director of Photography)
165) David C. Hughes (Sound Effects Editor)
166) Steven J. Winslow (Aerial Camera Technician)
167) Ron Mendell (3D Artist)
168) Candace Neal (Hairstylist)
169) Jerry Moss (Property Master)
170) Mike Villarino (Construction Foreman)
171) Ewa Sztompke (Dialogue Editor)
172) Michael Gleason (Visual Effects Editor)
173) Henry LaBounta (Visual Effects Supervisor)
174) Amy Jo Hoppenfeld (Costumer)
175) Frank Torres (Stunts)
176) Lorelei David (Visual Effects Assistant Editor)
177) Marc Varisco (Visual Effects Supervisor)
178) David Carriker (Digital Supervisor)
179) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
180) Joel Shryack (Boom Operator)
181) John Gazdik (First Assistant Camera)
182) Kristopher Kasper (Visual Effects Editor)
183) Peter Myles (Music Editor)
184) Scott Sproule (Stunts)
185) Oliver Hotz (Animation)
186) Patricia Miller (Hairstylist)
187) Will Robbins (Effects Supervisor)
188) Craig Heath (Sound Recordist)
189) Jonathan Reich (Assistant Location Manager)
190) Andre Fenley (First Assistant Sound Editor)
191) Gregory Lundsgaard (Camera Operator)
192) Gregory Lundsgaard (Steadicam Operator)
193) Mark S. Miller (Executive Visual Effects Producer)
194) J.R. Grubbs (Sound Effects Editor)
195) Mark Anthony (Hair Designer)
196) Jason Schugardt (CG Artist)
197) Erik Winquist (Compositor)
198) Alexander Laurant (Art Direction)
199) Chris Culliton (Electrician)
200) Scott Frankel (Compositing Supervisor)
201) John Branagan (Stunts)
202) Charley Armstrong (Location Manager)
203) Debi Young (Makeup Artist)
204) Gregg Smrz (Stunt Coordinator)
205) Dale E. Grahn (Color Timer)
206) Lori Arnold (Visual Effects Coordinator)
207) Taurance F. Williams (Hairstylist)
208) Derek Casari (ADR Engineer)
209) Luke Ployhar (3D Artist)
210) Kim Lavery (Visual Effects Producer)
211) Eric Bruneau (CG Supervisor)
212) Stuart McCowan (Assistant Dialogue Editor)
213) Lindakay Brown (Foley Editor)
214) Sherri Bramlett (Hairstylist)
215) Patrick Hoeschen (Electrician)
216) John Burton West (Assistant Production Coordinator)
217) Darek Gogol (Production Illustrator)
218) Joseph P. Hurt (Makeup Artist)
219) Mark Kauffman (Technical Supervisor)
220) Robert Consing (Storyboard Artist)
221) David Lowery (Storyboard Artist)
222) Angela Giannoni (Compositor)
223) Lisa Dempsey (Stunts)
224) Mark Russell (Visual Effects Producer)
225) Steven Meizler (First Assistant Camera)
226) Jeff Matakovich (Digital Compositor)
227) Sande Alessi (Extras Casting)
228) Billy Kelly (Stunts)
229) Chris Patterson (Set Dresser)
230) Michael Trisler (Stunts)
231) David Rowden (Stunts)
232) Diane Hammond (Makeup Artist)
233) Scott T. Pina (Propmaker)
234) Cheryl 'Pickles' Kinion (Makeup Artist)
235) Carlos DePalma (Grip)
236) Begonia Colomar (Digital Color Timer)
237) Barbara Lacy (Makeup Artist)
238) David Le Vey (Assistant Costume Designer)
239) David M. Gray (Visual Effects Coordinator)
240) Al Goto (Stunts)
241) Patrick Crane (First Assistant Editor)
242) Anthony Cecere (Stunts)
243) Lydia Bensimmon (Hairstylist)
244) Ardis Cohen (Hairstylist)
245) Bela Brozsek (CG Artist)
246) Bob Skemp (Greensman)
247) Alexandria Forster (Costume Supervisor)
248) Karen Asano-Myers (Key Hair Stylist)
249) Brian Lukas (Rigging Gaffer)
250) Bill Essling (Grip)
251) Dena Berman (Casting Assistant)
252) Hans Pfleiderer (Animation)
253) Justin Sundquist (Stunts)
254) Lois DeArmond (Costume Illustrator)
255) Kevin Abercrombie (Stunts)
256) Jon Alexander (Compositor)
257) Jim Kwiatkowski (Key Grip)
258) Matthew Paulson (Modeling)
259) Brian Cuscino (I/O Supervisor)
260) Gary Goldman (Executive Producer)
261) Danielle Hazan (Visual Effects Production Assistant)
262) Stella Bogh (Compositor)
263) Ian O'Connor (Special Effects Coordinator)
264) Tony Leonardi (Standby Painter)
265) David O'Brien (Second Assistant Camera)
266) Brian Feola (Propmaker)
267) Tom Martinek (Sequence Supervisor)
268) Richard L. Blackwell (Stunts)
269) Dana Dru Evenson (Stunts)
270) Marek Bojsza (Electrician)
271) Kevin Fahey (Rigging Grip)
272) Lisbeth Wynn-Owen (Production Coordinator)
273) Mark Spath (First Assistant Camera)
274) Morgan Michael Lewis (Key Grip)
275) Julie Helton (Camera Loader)
276) Travis Crenshaw (Foley Recordist)
277) Christopher Bonnstetter (CG Artist)
278) John 'Magic' Wright (Craft Service)
279) Tammy Troglin (Art Department Assistant)
280) Kathleen Beall (Location Scout)
281) Phil Bowen (First Assistant Camera)
282) Sean M. Casey (Still Photographer)
283) Betty Beebe (Makeup Artist)
284) Matthew R. Altman (Set Dresser)
285) Lawrence Dove (Driver)
286) Mark George Gillard (Post Production Assistant)
287) Marc Braun (Propmaker)
288) Richard 'Curly' Lopez (Security Coordinator)
289) Steve Braggs (Sequence Supervisor)
290) Michael E. Fajohn (Set Medic)
291) Ted Burge (Software Engineer)
292) Doug O'Dell II (Stunts)
293) Doug O'Dell II (Utility Stunts)
294) Michael Arvanitis (Best Boy Electric)
295) Robert Amerian Jr. (Electrician)
296) Kelly Clear (Gaffer)
297) David Blizard (Lighting Supervisor)
298) Paul A. Hardiman (Lighting Technician)
299) Gail Martin-Sheridan (Production Accountant)
300) Christina Hwang (Production Coordinator)
301) Nancy Willen (Publicist)
302) Marissa Levin (Researcher)
303) Parker Bartlett (24 Frame Playback)
304) Ryan Roberts (Animation Supervisor)
305) Cynthia Hyland (Digital Compositors)
306) Lois Carl (Studio Teachers)
307) Ken Quain (Digital Producer)
308) Konrad Dunton (Modeling)
309) Mark Aaron Wagner (Stunts)
310) Scott Smith (First Assistant Camera)
311) Max Bozeman (Set Dresser)
312) Frank 'Pepe' Merel (Foley Mixer)
313) Patrick Kavanaugh (2D Artist)
314) Paul M. Lane (Stunts)
315) Troy Gilbert (Stunts)
316) Yuichiro Yamashita (CG Artist)
317) Dane Farwell (Stunts)
318) Greg Anderson (Stunts)
319) Liz Borges-Herzog (Production Assistant)
320) Carol 'Ci Ci' Campbell (Hairstylist)
321) Shawn Hueston (Assistant Location Manager)
322) David Paris (Pilot)
323) Mark Goerner (Concept Artist)
324) Tina Bennett (Assistant Production Coordinator)
325) Aric Lasher (Set Designer)
326) Amy Arnold (Costumer)
327) Gary Burritt (Negative Cutter)
328) Jerry Bertolami (Dolly Grip)
329) Paul Eliopoulos (Stunts)
330) Brandon Criswell (2D Artist)
331) James Thatcher (Musician)
332) R. Gern Trowbridge (Electrician)
333) Judith H. Bickerton (Hairstylist)
334) Mark Moore (Concept Artist)
335) Walter 'Bud' Scott (Grip)
336) Roni McKinley (Executive Visual Effects Producer)
337) Barry Armour (CG Supervisor)
338) Richard Epper (Stunts)
339) Fred O'Connor (Propmaker)
340) Steven J. Mikolas (Video Assist Operator)
341) Jamie Franta (Grip)
342) Paul Toomey (Camera Loader)
343) Robb W. Ward (Construction Foreman)
344) John Marston (Location Assistant)
345) Jeremy Quayhackx (VFX Editor)
346) Cinda-Lin James (Stunts)
347) Mark W. Brown (Assistant Property Master)
348) Nancy Blewer (Second Second Assistant Director)
349) Carol Neilson (Stunts)
350) J.P. Romano (Stunts)
351) Michael Hemschoot (CG Artist)
352) Danny Andres (Grip)
353) Fahima Atrouni (Tailor)
354) Michael Macias (In Memory Of)
355) Jeff Johnson (Marine Coordinator)
356) Janice Lew (Lead Animator)
357) Ron Frankel (Pre-Visualization Supervisor)
358) Daniel Windels (Electrician)
359) Jordon Toms (Second Assistant Camera)
360) Kurt Uebersax (Second Assistant Director)
361) Derek Fisher (Animation)
362) John Gilmour (Grip)
363) Claudia Mullaly (Concept Artist)
364) Barry Kellogg (Costumer)
365) Richie Gaona (Stunts)
366) Stephen Kennedy (Compositor)
367) Dana Friedman (Visual Effects Producer)
368) Barbara Brennan (Compositor)
369) Paul Luna (Animation)
370) James Bomalick (Special Effects Technician)
371) Doug Byers (Electrician)
372) Cory Strassburger (Animation)
373) Tommy Holmes (Electrician)
374) Karl Johann Schmidt (Software Engineer)
375) Bill Stahl (Modeling)
376) Gaku Nakatani (Compositing Artist)
377) Carol S. Federman (Makeup Artist)
378) Elissa Bello (2D Artist)
379) Mary Kay Morse (Makeup Artist)
380) Tina Hoffman (Makeup Artist)
381) Katarina Bueno (Grip)
382) Charles Grisham (Stunts)
383) Lori A. Lopes (Assistant Accountant)
384) Doug Jones (Negative Cutter)
385) Dan Santoni (Animation)
386) Christopher S. Ross (Concept Artist)
387) David Mayreis (Costumer)
388) John Mang (Grip)
389) Dana Wright (Costume Designer)
390) Patrick T. Eagan (Set Dresser)
391) Steven J. Kovalesky (Electrician)
392) Shirley Smrz (Stunts)
393) Oriana Robertson (Assistant Location Manager)
394) Michael Kaelin (Compositing Artist)
395) Lindy DeQuattro (Sequence Supervisor)
396) T.J. Tollefson (Grip)
397) Peter Schmitt (First Assistant Camera)
398) Robert Bastens (Stunts)
399) Chris Pascuzzo (Set Dresser)
400) Peter Bowmar (Animation)
401) Darcie Tang (Visual Effects Producer)
402) Emma McGuinness (Executive Visual Effects Producer)
403) Miles Dinsmoor (Visual Effects Producer)
404) Peter Calthorpe (Thanks)
405) Joel Garreau (Thanks)
406) Neil Gershenfeld (Thanks)
407) Larry Potoker (24 Frame Playback)
408) Brad Gerstner (Assistant Accountant)
409) Maureen Higgins (Assistant Accountant)
410) Paula S. Ono (Assistant Accountant)
411) Bryan Palliccia (Assistant Accountant)
412) Shawn Ruocco (Assistant Accountant)
413) JoAnn Stevens (Assistant Accountant)
414) Pam Ellington (Assistant Accountant)
415) Leann Emmert (Assistant Location Manager)
416) Erin Hilkey (Assistant Location Manager)
417) Tuba Guvelioglu (Assistant Production Coordinator)
418) Val Sklar (Camera Loader)
419) Karen Boyland Clem (Costumer)
420) Jim Dadey (Costumer)
421) Paul O. Wright (Craft Service)
422) Chris Bothwell (Electrician)
423) Henry Christian III (Electrician)
424) Roch Dutkowiak (Electrician)
425) Joe Luther (Electrician)
426) Richard Tibbetts (Electrician)
427) Anthony Van Dyk (Electrician)
428) Brian Fosnaugh (Electrician)
429) Oscar Luis Rodriguez (Electrician)
430) James A. Earley (Grip)
431) Clayton Fowler (Grip)
432) Bill Gilleran (Grip)
433) Mathew Marden (Grip)
434) Damian Costa (Grip)
435) Jim Sanfilippo (Grip)
436) Antoinette Carr (Hairstylist)
437) Barbara Haggerty (Hairstylist)
438) Andrea Rowe-Dicke (Hairstylist)
439) Nancy Broadfoot (Makeup Artist)
440) Kimberly Foley (Makeup Artist)
441) Kathy Greene (Makeup Artist)
442) Mitchell Kennedy (Makeup Artist)
443) Leslie Storms (Makeup Artist)
444) Barbara York (Makeup Artist)
445) Lorraine DeArmott-Boushell (Makeup Artist)
446) Greg Rocco (On Set Dresser)
447) Lori Ikeda (Payroll Accountant)
448) Jennifer Gonzales (Post Production Accountant)
449) Sven E. Fahlgren (Post Production Coordinator)
450) Daya Fernandez (Production Assistant)
451) Andy Tardibuono (Production Assistant)
452) Shannon McBrien (Production Secretary)
453) Jenny Nolan (Production Secretary)
454) Ronald P. Tavalaro (Projection)
455) Michael D. Cassidy Jr. (Propmaker)
456) Scott C. Dunn (Propmaker)
457) Susanna Glattly (Propmaker)
458) Lucinda E. Pealer (Propmaker)
459) Albert L. Shapira (Propmaker)
460) Dale V. Swavely (Propmaker)
461) Keith Weaver (Propmaker)
462) John Weiffenbach (Propmaker)
463) Walter R. Wright Jr. (Propmaker)
464) Michelle Stevens (Second Assistant Accountant)
465) Cristina Christian (Second Assistant Accountant)
466) Katie Santore (Second Assistant Camera)
467) Nelson Bush (Set Dresser)
468) Fred Herzberger (Set Dresser)
469) Michael Koellner (Set Dresser)
470) Art Vasenius (Set Dresser)
471) Michelle L. Wolcott (Set Dresser)
472) Michael Vojvoda (Set Dresser)
473) Robert Lee Robinson (Set Dresser)
474) Clark Hospelhorn (Set Dresser)
475) Margaret Hungerford (Set Dresser)
476) Wayne L. Miller Jr. (Set Dresser)
477) Norm Thurston Jr. (Set Dresser)
478) Marc Caldera (Stunts)
479) Ransom Gates (Stunts)
480) Nicole Kreuzer (Stunts)
481) Daniel T. O'Brien (Stunts)
482) Chad Parker (Stunts)
483) Keith Shindoll (Stunts)
484) Brett Smrz (Stunts)
485) Kelly Smrz (Stunts)
486) Petra Sprecher (Stunts)
487) Jim Stephan (Stunts)
488) Naki Wilson (Stunts)
489) April Weeden (Stunts)
490) John Yehia Atrouni (Tailor)
491) Joseph Pearés (Tailor)
492) Gilbert Young (Transportation Captain)
493) John Polyhar (3D Artist)
494) Steven Dudeck (Animation)
495) Marie-Laure Nguyen (Animation)
496) Justine Gerenstein (Assistant Editor)
497) Mathew Lamb (CG Artist)
498) Mark Siew (Compositing Artist)
499) Chris Trimble (Compositing Artist)
500) Shannon Wiggins (Compositing Artist)
501) Whit Eldridge (Compositor)
502) Kimberly Lashbrook (Compositor)
503) Jesse Russell (Compositor)
504) Michael Brunsfeld (Concept Artist)
505) Andrew Turman (VFX Director of Photography)
506) Melissa Glaser Engleman (Executive Visual Effects Producer)
507) Ricardo Torres (Compositing Lead)
508) Toby Keil (Visual Effects Producer)
509) Cliff Schumacher (Unit Production Manager)
510) Genevieve King (Visual Effects Coordinator)
511) Chip Houghton (Executive Visual Effects Producer)
512) Johanna D'Amato (Visual Effects Production Assistant)
513) Chuck Whelan (Additional First Assistant Camera)
514) Kimberly Cooper (Production Executive)
515) Christie Hayes (Stunts)
516) Matt Reitsma (Textile Artist)
517) Michael McGee (Special Effects Assistant)
518) Glen Davis (Best Boy Grip)
519) Chris Bangma (Libra Head Technician)
520) Tom Jordan (Second Assistant Camera)
521) Hunter Peil (Additional Production Assistant)
522) Rick Miller (Stunts) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram