Spenser adolati - Uzbek Tilida

Скачать
Spenser adolati
  • Kino nomi: Spenser adolati (Правосудие Спенсера)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Sobiq bokschi Spenser qamoqqa tushib, litsenziyasidan ayrilguniga qadar Bostonda xususiy detektiv bo‘lib ishlagan. Shaharning jinoiy dunyosiga qaytib, sobiq detektiv shov-shuvli ishni hal qiladi. Ace Atkins romanining moslashuvi.

Бывший боксер Спенсер работал частным детективом в Бостоне, пока не попал в тюрьму и не лишился лицензии. Вернувшись в криминальный мир города, экс-детектив раскрывает сенсационное дело. Экранизация романа Эйса Аткинса.

Roles of actors:
1) Mark Wahlberg (Spenser)
2) Winston Duke (Hawk)
3) Alan Arkin (Henry)
4) Iliza Shlesinger (Cissy Davis)
5) Michael Gaston (Captain Boylan)
6) Bokeem Woodbine (Driscoll)
7) Marc Maron (Wayne Cosgrove)
8) James DuMont (Bentwood)
9) Post Malone ('Squeeb')
10) Colleen Camp (Betty)
11) Hope Olaide Wilson (Letitia)
12) Kip Weeks (Macklin)
13) Brandon Scales (Terrence Graham)
14) Ayana Brown (Federal Agent Burton)
15) Dustin Tucker (Federal Agent Fingle)
17) Alfred Briere (Scott Traylor)
18) Rebecca Gibel (Laurie Boylan)
19) Alexandra Vino (Gloria Weisnewski)
20) Patty Ross (Mrs. Weisnewski)
21) Chad Nehemiah Reed-Lopes (Terrence and Letitia's Son)
22) Chaz Jeremiah Reed-Lopes (Terrence and Letitia's Son)
23) Anthony 'Ace' Thomas (Lego's Owner)
24) Johnny Alves (Boxing Trainer)
25) Rich Skinner (Billy)
26) Trevor Robertson ('Skinny')
27) Donald Cerrone ('Big Boy')
28) Christopher Weigel (Hipster)
29) Arthur Wahlberg (Archie)
30) Thomas Rosales Jr. (Marcelo)
31) Stephanie Rodgers (Boylan's Daughter)
32) Miles Walters (Driscoll's Son)
33) Paris Nixon (Harbor Health Club Receptionist)
34) Marilyn Leung (Mimi)
35) Ricardo Pitts-Wiley (Baptist Minister)
36) Bo Cleary (Cissy's Date)
37) Jim Boyd (News Anchor #1)
38) Bianca de la Garza (News Anchor #2)
39) Jenny Johnson (Reporter at Letitia's)
40) Alberto Vasallo III (Crime Scene Reporter)
41) Va Lynda K. Robinson (Field Reporter)
42) Joe Carresi (Vegan Chef)
43) Sam Schechter (Vegan Waitress)
44) Marina Varano (Vegan Diner #1)
45) Kallie Tabor (Vegan Diner #2)
46) Dennis Montgomery III (Piano Player)
47) Mikelyn Roderick (Choir Singer)
48) Andresito Germosen De La Cruz (Van Driver)
50) Jeffrey Vincent Thompson (Batallion Chief Foley)
51) Josh Brogadir (Newscaster)
52) Kevin McCormick (Detective Mulligan)
53) Leah Procito (Salon Girl)
54) Nick Cyr (Driscoll's Buddy)
55) Regis Prograis (Trinitario #1)
56) Jason A. Martinez (Trinitario #2)
58) Jason Molina (Trinitario #4)
59) Carlos Escarfullery (Trinitario #5)
60) Carrick O'Quinn (Police Officer #1)
61) Wayne Dalglish (Police Officer #2)
62) Adrian M. Mompoint (Police Officer #3)
63) Sal Mirabella Jr. (Police Officer #4)
64) Jeff Bouffard (Police Officer #5)
65) Dennis Pietrantonio (Police Officer #6)
66) Billy Concha (Officer Billy)
67) Cary 'Big Shug' Guy (Prison Guard #1)
68) Kevin Molis (Prison Guard #2)
69) Pat O'Shea (Prison Guard #3)
70) Lawrence Duran (Construction Worker #1)
71) Mark 'Cowboy' Schotz (Construction Worker #2)
72) Thanhminh Tan Thai (Construction Worker #3)
73) Cassidy Neal (Prison Guard)
74) Paul Noonan (Boston Police Officer)
75) Domenic Arduino (Boxer (uncredited))
76) Halle Curley (Boxer (uncredited))


People who worked on the film:
1) Brian Helgeland (Screenplay)
2) Sheila Jaffe (Casting)
3) Neil Spisak (Production Design)
4) Karen O'Hara (Set Decoration)
5) Edward Tise (Sound Mixer)
6) Dan Webster (Supervising Art Director)
7) Neal H. Moritz (Producer)
8) Patrick Loungway (Second Unit Director of Photography)
9) Liza Richardson (Music Supervisor)
10) Mark Wahlberg (Producer)
11) Tobias A. Schliessler (Director of Photography)
12) Sean McCormack (Supervising Sound Editor)
13) Kami Asgar (Supervising Sound Editor)
14) Steve Jablonsky (Original Music Composer)
15) Robert B. Parker (Characters)
16) Jeffrey J. Dashnaw (Stunt Coordinator)
17) Jeffrey J. Dashnaw (Second Unit Director)
18) Peter Berg (Director)
19) Peter Berg (Producer)
20) Paul Massey (Sound Re-Recording Mixer)
21) Sean O'Keefe (Screenplay)
22) Howard Berger (Makeup Department Head)
23) Bill Bannerman (Executive Producer)
24) Bill Bannerman (Unit Production Manager)
25) Bill Bannerman (Aerial Coordinator)
26) Michael L. Sale (Editor)
27) Paul Richards (Art Direction)
28) Eric Heffron (Executive Producer)
29) Eric Heffron (First Assistant Director)
30) Stephen Levinson (Producer)
31) Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer)
32) Virginia B. Johnson (Costume Designer)
33) Andrew Petrotta (Property Master)
34) Chris Terhune (Sound Designer)
35) Chris Terhune (Supervising Sound Editor)
36) Bob E. Krattiger (Gaffer)
37) Kelly Cronin (Script Supervisor)
38) Leslie Bloome (Foley Artist)
39) Will Files (Supervising Sound Editor)
40) Johnny Villanueva (Hair Department Head)
41) Daniel C. McFadden (Still Photographer)
42) Kurt Grossi (Key Grip)
43) Lisa Rodgers (Post Production Supervisor)
44) Matt Kutcher (Special Effects Supervisor)
45) Craig Comstock (Second Assistant Director)
46) Haley Sweet (Unit Production Manager)
47) Luis Antonio Landrau (Boom Operator)
48) John Logan Pierson (Executive Producer)
49) Joanna Fang (Foley Artist)
50) Troy Moore (Visual Effects Supervisor)
51) Trey Shaffer (Graphic Designer)
52) Ace Atkins (Novel)
53) Toby Ascher (Producer)
54) Chris Biddle (Set Designer)
55) Bill King (Art Direction)
56) Sloane True (Costume Supervisor)
57) Will O'Connor (Location Production Assistant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram