G'AROYIB ODAMLAR 4 : MUQADDIMA / X-MEN 4 / ROSOMAXA 4 - Uzbek Tilida

Скачать
G'AROYIB ODAMLAR 4 : MUQADDIMA / X-MEN 4 / ROSOMAXA 4
  • Kino nomi: G'AROYIB ODAMLAR 4 : MUQADDIMA / X-MEN 4 / ROSOMAXA 4 (Люди Икс: Начало. Росомаха)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Filmda Vulverinning zo‘ravon va romantik o‘tmishi, Viktor Krid bilan murakkab munosabatlari va dahshatli Weapon X dasturi haqida so‘z boradi.Bu jarayonda Wolverine ko‘plab tanish va yangi mutantlar bilan uchrashadi va X-odamlar olami haqida bir qancha afsonalarni bilib oladi.

Фильм рассказывает о неистовом и романтичном прошлом Росомахи, его сложных отношениях с Виктором Кридом и о зловещей программе Оружие Х. При этом Росомаха встречается со многими мутантами, уже знакомыми и новыми, и узнает несколько легенд о мире Людей Икс.

Roles of actors:
1) Hugh Jackman (Logan / Wolverine / Weapon X)
2) Liev Schreiber (Victor Creed / Sabretooth)
3) Danny Huston (William Stryker)
4) Lynn Collins (Kayla Silverfox / Silver Fox)
5) Taylor Kitsch (Remy LeBeau / The Gambit)
6) Dominic Monaghan (Chris Bradley / Bolt)
7) Kevin Durand (Fred Dukes / Blob)
8) Will.i.am (John Wraith / Kestrel)
9) Daniel Henney (David North / Agent Zero)
10) Ryan Reynolds (Wade Wilson / Deadpool / Weapon XI)
11) Tim Pocock (Scott Summers / Cyclops)
12) Julia Blake (Heather Hudson)
13) Max Cullen (Travis Hudson)
14) Troye Sivan (James)
15) Michael-James Olsen (Young Victor)
16) Peter O'Brien (John Howlett)
17) Aaron Jeffery (Thomas Logan)
18) Alice Parkinson (Elizabeth Howlett)
20) Anthony Gee (Carnival Guy)
21) Adelaide Clemens (Carnival Girl)
22) Karl Beattie (School Child)
23) Tom O'Sullivan (Logging Supervisor)
24) Myles Pollard (Phelan)
25) Stephen Anderton (Marcuse)
26) Chris Sadrinna (Van Mier)
27) Septimus Caton (Bartender)
28) Matthew Dale (Surgeon)
29) Nathin Butler (Male Nurse #1)
30) Peter Barry (Male Nurse #2)
31) David Ritchie (Dr. Cornelius)
32) Asher Keddie (Dr. Carol Frost)
33) Socratis Otto (Lead Technician - Alkali Lake)
34) Stephen Leeder (General Munson)
35) James D. Dever (Platoon Leader)
36) Martin Obuga (Muttering Man)
37) Rita Affua Connell (Nervous African Woman)
38) John Shrimpton (Stryker Aide)
39) Henry Browne (Curtis)
40) Tahyna MacManus (Kayla's Sister / Emma)
41) Daniel Negreanu (Poker Player)
42) Alexandra Davies (Woman of the Night)
43) Don Battee (Huge Doorman)
44) Evan Sturrock (Drunken Man in Alley)
45) Rob Flanagan (Driver)
46) Hakeem Kae-Kazim (African Businessman)
47) Alison Araya (Teacher)
48) Eric Breker (Special Forces Commander)
49) Eileen Bui (Vietnamese Child)
50) Adrian G. Griffiths (Hunter #1)
51) Byron Chief-Moon (Hunter #2)
52) Mike Dopud (Vietnam Army Officer)
53) Kanako Takegishi (Waitress)
54) Panou (Tank Soldier)
55) Jade Tang (Mutant Twin #1)
56) Joelle Tang (Mutant Twin #2)
57) Johnson Phan (Vietnamese Man)
58) Elizabeth Thai (Vietnamese Woman)
59) Warwick Young (Helicopter Pilot)
60) Beatrice King (Waitress)
61) Scott Adkins (Weapon XI)
62) Dennis Kreusler (Soldier (uncredited))
63) Patrick Stewart (Charles Xavier / Professor X (uncredited))


People who worked on the film:
1) Debra Zane (Casting)
2) Donald McAlpine (Director of Photography)
3) Mark Robins (Art Direction)
4) Ralph Winter (Producer)
5) Nicolas De Toth (Editor)
6) Harry Gregson-Williams (Music)
7) Hugh Jackman (Producer)
8) Richard Donner (Executive Producer)
9) Lauren Shuler Donner (Producer)
10) Stan Lee (Executive Producer)
11) Avi Arad (Executive Producer)
12) Glenn Boswell (Stunt Coordinator)
13) Ray Anthony (Stunts)
14) Bryan Singer (Producer)
15) David Benioff (Screenplay)
16) Chad Stahelski (Stunts)
17) David Leitch (Stunts)
18) Michael Diner (Art Direction)
19) Christine King (Casting)
20) Gavin Hood (Director)
21) Megan Gill (Editor)
22) Brian Smrz (Stunts)
23) Peter MacDonald (Co-Producer)
24) Skip Woods (Screenplay)
25) Barry Robison (Production Design)
26) Kevin Thompson (Stunts)
27) Ian Gracie (Supervising Art Director)
28) Larry Blanford (Second Unit Director of Photography)
29) Sandy Walker (Set Decoration)
30) Ken Kirzinger (Stunts)
31) Mike Mitchell (Stunt Coordinator)
32) Greg Beaton (First Assistant Camera)
33) Justin Bergler (Second Assistant Camera)
34) Louis G. Friedman (Unit Production Manager)
35) Louis G. Friedman (Co-Producer)
36) Brian Edmonds (Art Direction)
37) Rebecca Cohen (Set Decoration)
38) J. J. Perry (Stunt Coordinator)
39) Mick Roughan (Stunts)
40) Ashley Fairfield (Stunts)
41) Nickolas Baric (Stunts)
42) Dalias Blake (Stunts)
43) Chris Mitchell (Stunts)
44) Christopher Gordon (Stunts)
45) Shea Adams (Stunts)
46) Sebastian Dickins (Stunts)
47) Mike Duncan (Stunts)
48) Steve Morris (Stunts)
49) Anthony McRae (Stunts)
50) James Bitonti (First Assistant Director)
51) Brad Shield (Second Unit Director of Photography)
52) Michelle Russell (Unit Production Manager)
53) Byron J. Brochmann (Stunts)
54) Tim Connolly (Stunts)
55) Karen Murphy (Art Direction)
56) Sam Hargrave (Stunts)
57) Paul Barry (First Assistant Director)
58) John Palermo (Producer)
59) Nigel Harbach (Stunts)
60) Sylvesta Stuart (Stunts)
61) Efosa Otuomagie (Stunts)
62) David Schultz (Stunts)
63) Chelsea Bruland (Stunts)
64) Yves Cameron (Stunts)
65) Charles Jarman (Stunts)
66) Ric Anderson (Stunts)
67) Angela Moore (Stunts)
68) Angela Moore (Stunt Double)
69) Ernie Jackson (Stunts)
70) Dale H. Jahraus ("B" Camera Operator)
71) Trig Singer ("B" Camera Operator)
72) John Clothier ("A" Camera Operator)
73) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
74) Peter Rosenfeld ("A" Camera Operator)
75) Keir Beck (Camera Operator)
76) James H. Fisher (Still Photographer)
77) Calum McFarlane (Additional Camera)
78) Darrin Keough ("B" Camera Operator)
79) Scott Nicholson (Stunts)
80) Luke Nixon (First Assistant Camera)
81) Marky Lee Campbell (Stunts)
82) Dane Bjerno (Aerial Camera Technician)
83) Mark Rogers (Additional Still Photographer)
84) Jerad Marantz (Character Designer)
85) Jon Valera (Fight Choreographer)
86) Stephen Maier (First Assistant "A" Camera)
87) Simon Ambridge (Production Supervisor)
88) Dean Choe (Stunt Coordinator)
89) Peter McDougall (Camera Operator)
90) Jeremy Stewart (VFX Artist)
91) Gulliver Page (Stunts)
92) Alex Kuzelicki (Stunts)
93) Mark Goellnicht (Steadicam Operator)
94) Daniel Stevens (Stunts)
95) Neal Horton (Stunts)
96) Stewart Bethune (Production Manager)
97) Brett Sheerin (Stunts)
98) Taylor Matheson (First Assistant "A" Camera)
99) Judd Wild (Stunts)
100) Alissa M. Kantrow (Unit Production Manager)
101) Brendan Gribble (First Assistant Camera)
102) Paul Shakeshaft (First Assistant "B" Camera)
103) Sasha Proctor (Second Assistant "B" Camera)
104) Tov Belling (First Assistant Camera)
105) Gaston Morrison (Stunts)
106) Ian Bird (Dolly Grip)
107) Pat Waller (Grip)
108) Dane Farwell (Stunts)
109) Drew Bailey (Second Assistant Director)
110) Marsha L. Swinton (Co-Producer)
111) Myron Parran (First Assistant Camera)
112) Jay Torta (First Assistant Camera)
113) Mal Booth (Dolly Grip)
114) Tim Milligan (Dolly Grip)
115) Drew English (Clapper Loader)
116) Danielle Blake (Third Assistant Director)
117) Ian R. C. Levine (Second Assistant "A" Camera)
118) Beau Hurren (Stunts)
119) Noor Razzak (Dolly Grip)
120) Lee Gibeau (Grip)
121) Mick Hodge (Stunts)
122) Chris Dowell (Post Production Supervisor)
123) Harley Durst (Stunts)
124) Leon Stripp (Stunts)
125) Colin Cunningham (Visual Effects)
126) Richard Bradshaw (Stunts)
127) Mark Chin (Stunts)
128) Dan Morrison (Second Assistant Camera)
129) Cameron Morley (First Assistant Camera)
130) Brett Tracey (Second Assistant "B" Camera)
131) Robert Jones (Stunts)
132) Bish Bishop (Second Second Assistant Director)
133) Scott Cozens (Second Assistant "B" Camera)
134) Alys Rowe (Assistant Camera)
135) Andrea Berchtold (Stunts)
136) Kim Gladman (Assistant Unit Manager)
137) George Saliba (Stunts)
138) Eoin O’Liddigh (Second Assistant Camera)
139) Lionel Tozer (Grip)
140) Marijke Rikki van Gyen (Stunts)
141) Anthony St. John (Stunts)
142) Whitney Thomas (Associate Producer)
143) Tic Carroll (Unit Manager)
144) Debra K. Chinn (Post Production Assistant)
145) Annie Weston (Second Unit Director)
146) Jon Attenborough (Third Assistant Director)
147) Jesse Allan (Additional Second Assistant Director)
148) Bernadette Van Gyen (Stunts)
149) Rian Goodge (Stunts)
150) Inaki De Ubago (Second Assistant Camera)
151) Steve Smith (Key Grip)
152) Trevor Jones (Stunts)
153) Wayne Pleace (Stunts)
154) William Lawrence (Stunts)
155) Robert Jago (Stunts)
156) Pete Hill (Stunts)
157) Ross Graham (Stunts)
158) Jason Gammell (Stunts)
159) Bob Bowles (Stunts)
160) Lee Adamson (Stunts)
161) Ryan Spearman (First Assistant Camera)
162) Helen Ward (Second Assistant "A" Camera) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram