G'aroyib odamlar 3 / X-MEN 3 / ROSOMAXA 3 / SO'NGGI URUSH / INTIQOM - Uzbek Tilida

Скачать
G'aroyib odamlar 3 / X-MEN 3 / ROSOMAXA 3 / SO'NGGI URUSH / INTIQOM
  • Kino nomi: G'aroyib odamlar 3 / X-MEN 3 / ROSOMAXA 3 / SO'NGGI URUSH / INTIQOM (Люди Икс: Последняя битва)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Professor Charlz Ksavye boshchiligidagi X-odamlar tirilgan jamoadoshi oldida evolyutsiyaning o‘zi bilan jangga kirishishi kerak... To‘q Feniks qiyofasida jonlangan Jan Grey nafaqat o‘zi uchun, balki xavf tug‘diradi. mutantlarga va butun insoniyatga. Va nihoyat mumkin bo'lgan davo topilsa - genetik mutatsiyalarni oldini oladigan narsa - X-odamlar, Magneto birodarligi va insoniyat o'rtasidagi hal qiluvchi jang vaqti keldi.

Людям Икс, во главе с профессором Чарльзом Ксавье, приходится вступить в битву с самой эволюцией в лице их воскресшего товарища по команде... Джин Грэй, возрожденная в облике Темного Феникса, представляет опасность не только для самой себя, но и для мутантов и для всей человеческой расы. А когда наконец найдено возможное лекарство – то, что может предотвратить генетические мутации – наступает время решающей битвы между Людьми Икс, Братством Магнето и человечеством.

Roles of actors:
1) Famke Janssen (Jean Grey / Dark Phoenix)
2) Anna Paquin (Marie / Rogue)
3) Halle Berry (Ororo Munroe / Storm)
4) Hugh Jackman (Logan / Wolverine)
5) Patrick Stewart (Charles Xavier / Professor X)
6) Ian McKellen (Eric Lehnsherr / Magneto)
7) Kelsey Grammer (Dr. Henry "Hank" McCoy / Beast)
8) James Marsden (Scott Summers / Cyclops)
9) Rebecca Romijn (Raven Darkholme / Mystique)
10) Shawn Ashmore (Bobby Drake / Iceman)
11) Aaron Stanford (John Allerdyce / Pyro)
12) Vinnie Jones (Cain Marko / Juggernaut)
13) Elliot Page (Katherine "Kitty" Pryde / Shadowcat)
14) Ben Foster (Warren Worthington III / Angel)
15) Dania Ramirez (Callisto)
16) Michael Murphy (Warren Worthington II)
17) Shohreh Aghdashloo (Dr. Kavita Rao)
18) Josef Sommer (The President)
19) Bill Duke (Trask)
20) Daniel Cudmore (Peter Rasputin / Colossus)
21) Eric Dane (James Madrox / Multiple Man)
22) Desiree Zurowski (Mrs. Grey)
23) Adrian Hough (Mr. Grey)
24) Haley Ramm (Young Jean Grey)
25) Chris Claremont (Lawnmower Man)
27) Cayden Boyd (Young Angel)
28) Tanya Newbould (Dr. McCoy's Assistant)
29) Anthony Heald (FBI Mystique Interrogator)
30) Cameron Bright (Jimmy / Leech)
31) Connor Widdows (Jones)
32) Kea Wong (Jubilation Lee / Jubilee)
33) Shauna Kain (Theresa Rourke Cassidy / Siryn)
34) Luke Pohl (Flea)
35) Julian Richings (Mutant Theatre Organizer)
36) Lloyd Adams (Lizard Man)
37) Richard Yee (Little Phat)
38) Via Saleaumua (Phat)
39) Meiling Melançon (Elizabeth Braddock / Psylocke)
40) Omahyra Mota (Phillipa Sontag / Arclight)
41) Clayton Watmough (Glob Herman)
42) Ken Leung (Kid Omega)
43) Julian Christopher (Prison Truck Guard #1)
44) Brad Kelly (Prison Truck Guard #2)
45) Makenzie Vega (Prison Truck Little Girl)
46) Mi-Jung Lee (Newscaster)
47) Benita Ha (Worthington Technician)
49) R. Lee Ermey (Sergeant (voice))
50) Lance Gibson (Spike)
51) Aaron Pearl (Team Leader)
52) Chelah Horsdal (Minivan Mother)
53) John Pyper-Ferguson (Minivan Father)
54) Brenna O'Brien (Minivan Daughter)
55) Justin Callan (Minivan Son #1)
56) Alex Ferris (Minivan Son #2)
57) Peter Kawasaki (Photographer)
58) Ron Blecker (Commander)
59) Emy Aneke (Alcatraz Lieutenant)
60) David Smith (Omega Mutie)
61) Olivia Williams (Dr. Moira MacTaggert)
62) Tony Stef'Ano (Mutant (uncredited))


People who worked on the film:
1) Mark Goldblatt (Editor)
2) Mark Helfrich (Editor)
3) Ralph Winter (Producer)
4) Richard Pagano (Casting)
5) Ed Verreaux (Production Design)
6) Heike Brandstatter (Casting)
7) Coreen Mayrs (Casting)
8) Dan Moore (Costume Supervisor)
9) Lauren Shuler Donner (Producer)
10) Stan Lee (Executive Producer)
11) Avi Arad (Producer)
12) Kevin Feige (Executive Producer)
13) Marco Bianco (Stunts)
14) Brian Kaulback (Stunts)
15) Judianna Makovsky (Costume Design)
16) Justin Scoppa Jr. (Art Direction)
17) Stuart Clark (Stunts)
18) John Powell (Original Music Composer)
19) Simon Kinberg (Writer)
20) Dayton Nietert (Gaffer)
21) John Stoneham Jr. (Stunts)
22) Nick Alachiotis (Stunts)
23) Bill Corso (Makeup Effects)
24) Dante Spinotti (Director of Photography)
25) Zak Penn (Writer)
26) Brett Ratner (Director)
27) Helen Jarvis (Art Direction)
28) Elizabeth Wilcox (Set Decoration)
29) Vince Murdocco (Stunts)
30) Marny Eng (Stunts)
31) Marny Eng (Stunt Double)
32) Chad S. Frey (Art Direction)
33) Geoff Hubbard (Supervising Art Director)
34) Ken Kirzinger (Stunts)
35) R.J. Kizer (ADR Supervisor)
36) Lisa Tomczeszyn (Costume Design)
37) David Betancourt (Foley Mixer)
38) Dawn Lunsford (Foley Artist)
39) Mildred Iatrou (Dialogue Editor)
40) John Murray (Foley Supervisor)
41) Charleen Richards (ADR Mixer)
42) Alicia Stevenson (Foley Artist)
43) James Bamford (Stunts)
44) Guy Bews (Stunts)
45) Kimberly Chiang (Stunts)
46) Duane Dickinson (Stunts)
47) Mike Dobbin (Stunts)
48) Corbin Fox (Stunts)
49) Dave Lane (Stunts)
50) Tony Morelli (Stunts)
51) Jeff Sanca (Stunts)
52) Melissa R. Stubbs (Stunts)
53) Marshall Virtue (Stunts)
54) John Bruno (Visual Effects Supervisor)
55) Caitlin McKenna-Wilkinson (ADR Voice Casting)
56) Julia Wong (Editor)
57) Martin Kitrosser (Script Supervisor)
58) Krista Bell (Stunts)
59) James M. Freitag (Co-Producer)
60) James M. Freitag (First Assistant Director)
61) Mike Dopud (Stunts)
62) Brad Loree (Stunts)
63) Clint Carleton (Stunts)
64) Rorelee Tio (Stunts)
65) John Wardlow (Stunts)
66) Gerald Paetz (Stunts)
67) Monique Ganderton (Stunts)
68) Monique Ganderton (Stunt Double)
69) Paul Lazenby (Stunts)
70) Ross T. Fanger (Unit Production Manager)
71) Ross T. Fanger (Co-Producer)
72) Kathryn Anderson (Stunts)
73) Lauro Chartrand (Stunts)
74) Loyd Bateman (Stunts)
75) Simon Crane (Stunt Coordinator)
76) Simon Crane (Second Unit Director)
77) Patrick Kalyn (Animation)
78) Phillip Mitchell (Stunts)
79) Danny Lima (Stunts)
80) Kimani Ray Smith (Stunts)
81) Mike Mitchell (Stunt Coordinator)
82) Brad Kelly (Stunts)
83) Kirk Caouette (Stunts)
84) Nickolas Baric (Stunts)
85) Adrian Hein (Stunts)
86) Christopher Gordon (Stunts)
87) Scott J. Ateah (Stunts)
88) Trevor Addie (Stunts)
89) Sandi Tanaka (Art Direction)
90) Dan Shea (Stunts)
91) Chris Regan (Color Timer)
92) Robert Racki (Stunts)
93) Anthony McRae (Stunts)
94) Steve Maslow (Sound Re-Recording Mixer)
95) Lani Gelera (Stunts)
96) Lani Gelera (Stunt Double)
97) Rick Pearce (Stunts)
98) Dean Lockwood (Stunts)
99) Douglas Chapman (Stunts)
100) David Mylrea (Stunts)
101) Jason McGatlin (Production Supervisor)
102) Brian Ho (Stunts)
103) John Palermo (Executive Producer)
104) Kerry Hayes (Still Photographer)
105) Yvonne Valdez (First Assistant Editor)
106) Paul Wu (Stunts)
107) Mike Desabrais (Stunts)
108) Kylie Furneaux (Stunts)
109) Nancy J. Lilley (Stunts)
110) Kevin Rushton (Stunts)
111) Sylvesta Stuart (Stunts)
112) Efosa Otuomagie (Stunts)
113) Wayne Downer (Stunts)
114) Peter Cox (Stunts)
115) Janene Carleton (Stunts)
116) Janene Carleton (Stunt Double)
117) Crystal Dalman (Stunts)
118) Crystal Dalman (Stunt Double)
119) Cotton Mather (Stunts)
120) Kurt D. Lott (Stunts)
121) Peng Zhang (Stunts)
122) Mike Godenir (Stunts)
123) Fraser Aitcheson (Stunts)
124) James Michalopolous (Stunts)
125) Brent Connolly (Stunts)
126) Doug Hemphill (Sound Re-Recording Mixer)
127) Rick Kline (Sound Re-Recording Mixer)
128) Susan Dudeck (Dialogue Editor)
129) Bryan Sutton (Set Designer)
130) Susan Dawes (Dialogue Editor)
131) James M. Churchman (Stunts)
132) Ann Goobie (Location Manager)
133) Branko Racki (Stunts)
134) Jay Mitchell (Set Designer)
135) John A. Larsen (Supervising Sound Editor)
136) John 'D.J.' Des Jardin (Visual Effects Supervisor)
137) Jess Platt (Dialect Coach)
138) Guy Williams (Digital Effects Supervisor)
139) Thomas A. Carlson (Supervising Music Editor)
140) Larry Lam (Stunts)
141) Paul Apted (First Assistant Sound Editor)
142) Peter Myles (Music Editor)
143) Beth Dewey (Digital Intermediate Producer)
144) Gloria Davies (Unit Publicist)
145) Scott Nicholson (Stunts)
146) Laura Graham (ADR Editor)
147) Mark Mottram (Stunts)
148) Alison Reid (Stunts)
149) David Jacox (Stunts)
150) Nito Larioza (Stunts)
151) Mira Caveno (Set Designer)
152) Kurt Williams (Co-Producer)
153) Andrew Smith (Stunts)
154) Dean Choe (Stunts)
155) Simon Burnett (Stunts)
156) Rachel Wyn Dunn (Compositors)
157) Dave Campbell (Stunts)
158) Joel Fletcher (Animation)
159) Lee Cleary (Co-Producer)
160) Lee Cleary (First Assistant Director)
161) David Gorder (Associate Producer)
162) Justin Sain (Stunts)
163) Deb Macatumpag (Stunts)
164) Angela Uyeda (Stunt Double)
165) Phil Chiu (Stunts)
166) Franziska Keller (Art Department Coordinator)
167) Dave Alexander (Stunts)
168) Stewart Bethune (Unit Production Manager)
169) Christian J. Fletcher (Stunts)
170) Linda Folk (ADR Editor)
171) Thomas J. Larsen (Utility Stunts)
172) Wade Eastwood (Stunt Coordinator)
173) David Husby (Sound Mixer)
174) Reg Milne (Stunts)
175) Michael Roselli (Stunt Double)
176) Laura Lee Connery (Stunts)
177) Charles O'Shea (Boom Operator)
178) Chad Bellamy (Stunts)
179) Alex Chiang (Stunts)
180) Dustin Brooks (Stunts)
181) Gaston Morrison (Stunts)
182) Rodney Cook (Stunts)
183) Dane Farwell (Stunts)
184) Dan Redford (Stunts)
185) Shawn Beaton (Stunts)
186) Jeff Hall (Best Boy Electric)
187) Melanie Cassidy (Sculptor)
188) Gary Burritt (Negative Cutter)
189) Taryn Ash (Stunts)
190) John Macdonald (Stunts)
191) Mike Lambert (Stunts)
192) Dave Hospes (Stunts)
193) Michael D. Weldon (First Assistant Camera)
194) Jovan Nenadic (Stunts)
195) Silver Butler (Second Second Assistant Director)
196) Leslie McMichael (Stunts)
197) Chad Sayn (Stunts)
198) Mark Chadwick (Stunts)
199) Geoff Williams (Stunts)
200) Raymond Sammel (Stunts)
201) Corry Glass (Stunts)
202) Michael Langlois (Stunts)
203) Dave Van Zeyl (Stunts)
204) Rick Newsome (Storyboard Designer)
205) Shawn Robinson (Stunts)
206) Ron Webber (Stunts)
207) Sylvain Cameron (Stunts)
208) Paul Leonard (Stunts)
209) Sharon Simms (Stunts)
210) Richard Bradshaw (Stunts)
211) Brian Lydiatt (Stunts)
212) David Soo (Stunts)
213) Ray Lai (Graphic Designer)
214) Nick Powell (Stunts)
215) Gary Fry (Stunts)
216) Leigh Bianco (Stunts)
217) Liise Keeling (Stunts)
218) Grant Smith (Stunts)
219) Shayna Segal (Stunts)
220) Stephannie Hawkins (Stunts)
221) Patrick Mark (Stunts)
222) Monte Thompson (Stunts)
223) Jimmy Chow (Property Master)
224) Clay Virtue (Stunts)
225) Graham Binding (Animation)
226) Catherine Leighton (Assistant Property Master)
227) Kathleen Mullan (Stunts)
228) Don Lew (Stunts)
229) Denis Brock (Gaffer)
230) Kit Mallet (Stunts)
231) Caroline Field (Stunts)
232) Ronald Robinson (Stunts)
233) Leah Wagner (Stunts)
234) Trevor Jones (Stunts)
235) William Lawrence (Stunts)
236) David Arnold (Second Assistant Director)
237) Dean Hart (Stunts)
238) Ignacio McBurney (Assistant Set Decoration)
239) Andre Jette (Stunts)
240) Trevor Beeby (Stunts)
241) Willa Potter (Stunts)
242) Dena Fox (Stunts)
243) Alistair King (Stunts)
244) Jim Orava (Stunts)
245) Mandy Kahl (Stunts)
246) Greg Bray (Stunts)
247) Donovan Boucher (Stunts)
248) Claude Bouchard (Stunts) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram