Yettinchi o'g'il - Uzbek Tilida

Скачать
Yettinchi o'g'il
  • Kino nomi: Yettinchi o'g'il (Седьмой сын)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: Kanada
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Рассказ в фильме пойдет про парня, который, так уж вышло, стал седьмым сыном седьмого сына. А только такой человек может стать ведьмаком. Но этого недостаточно, чтобы именовать себя так — необходимо пройти массу тренировок, а также усердно учиться. Ведь главное оружие ведьмака — это его ум. Хоть в народе их не любят, но кто-то же обязан убивать нечисть, хранить землю от сил зла и делать всю грязную работу? Юный Том Уорд попробует стать тем самым учеником ведьмака.

Roles of actors:
1) Jeff Bridges (Master John Gregory)
2) Julianne Moore (Mother Malkin)
3) Ben Barnes (Tom Ward)
4) Alicia Vikander (Alice Deane)
5) John DeSantis (Tusk - Zanna)
6) Kit Harington (William "Billy" Bradley)
7) Djimon Hounsou (Radu)
8) Olivia Williams (Mam Ward)
9) Antje Traue (Bony Lizzie)
10) Jason Scott Lee (Urag)
11) David Cubitt (Rogue Knight)
12) Eric Keenleyside (Old Guard)
13) Thai-Hoa Le (Fisherman)
14) Carmel Amit (Member of Mob)
15) Gerard Plunkett (Prelate)
16) Jim Shield (Leader Soldier)
17) Timothy Webber (Malcom Ward)
18) Julian Black Antelope (Tomb Robber (uncredited))
19) Luc Roderique (Strix)
20) Sean Carey (Soldier (uncredited))
21) Fraser Aitcheson (Grave Robber (uncredited))
22) Zahf Paroo (Virahadra)
23) Loyd Catlett (Grave-robber (uncredited))
24) Primo Allon (Simon Ward)
25) Lilah Fitzgerald (Cate Ward)
26) Taya Clyne (Little Girl)
27) Faustino Di Bauda (Innkeeper (uncredited))
28) Billy Wickman (Young Guard)
29) Marcel Bridges (Jack Ward)
31) Isabelle Landry (Priest's Wife)
32) Jason Asuncion (Mongolian (uncredited))
33) Joanne Bentley (Noblewoman (uncredited))
34) Brenda McDonald (Timeless Hag (uncredited))
35) John Andrew Vaas (Cavalier (uncredited))
36) Thomas DuPont (Young Gregory)
37) Candice May Langlois (Mother with Infant)
38) Simon Burnett (Boldmere)
39) Fabin Woodcock (Mob Member)
40) Bill Croft (Fatman)
41) Ryan Robbins (Barkeep)
42) John Novak (Priest)
43) Libby Osler (Ellie Ward)


People who worked on the film:
1) Michael Kahn (Editor)
2) Paul Rubell (Editor)
3) Charles Leavitt (Screenplay)
4) Amanda Mackey (Casting)
5) Dante Ferretti (Production Design)
6) Marco Beltrami (Music)
7) Heike Brandstatter (Casting)
8) Coreen Mayrs (Casting)
9) Doug Hardwick (Art Direction)
10) Doug Hardwick (Construction Coordinator)
11) Newton Thomas Sigel (Director of Photography)
12) Lionel Wigram (Producer)
13) Michael Diner (Art Direction)
14) Bryan Bowen (Sound Editor)
15) Grant Van Der Slagt (Supervising Art Director)
16) John Dykstra (Visual Effects Designer)
17) Elizabeth Wilcox (Set Decoration)
18) Steven Knight (Screenplay)
19) Ross Dempster (Art Direction)
20) Dimitri Capuani (Art Direction)
21) Maria-Teresa Barbasso (Art Direction)
22) Luca Tranchino (Art Direction)
23) Matt Greenberg (Screenplay)
24) Alan D'Angerio (Hairstylist)
25) Geoff Wallace (Set Designer)
26) Marny Eng (Stunts)
27) Jim Page (Editor)
28) Brian Pearson (Second Unit Director of Photography)
29) Peter Afterman (Music Supervisor)
30) Margaret Yen (Music Supervisor)
31) Thomas Tull (Producer)
32) Brent O'Connor (Executive Producer)
33) Melissa R. Stubbs (Stunts)
34) Matt Almas (Rigging Grip)
35) Basil Iwanyk (Producer)
36) Jon Jashni (Executive Producer)
37) Curt Sobel (Music Supervisor)
38) Alessandro Santucci (Art Direction)
39) Shelley Roden (Foley)
40) Dylan Goss (Aerial Director of Photography)
41) Federico Costantini (Art Direction)
42) Sergei Bodrov (Director)
43) Michael Keller (Sound Re-Recording Mixer)
44) Martin Cohen (Associate Producer)
45) Jacqueline West (Costume Design)
46) Laurel Bergman (Assistant Art Director)
47) Robert Malina (First Assistant Editor)
48) Anthony G. Nakonechnyj (Lighting Technician)
49) Anthony G. Nakonechnyj (Chief Lighting Technician)
50) Kate Caldwell (Casting Associate)
51) Joseph Delaney (Novel)
52) Crystal Mudry (Stunt Double)
53) Andrew Li (Art Direction)
54) Thomas Nellen (Makeup Artist)
55) Thomas Nellen (Hairstylist)
56) Jana MacDonald (Costume Supervisor)
57) Nicolas Aithadi (Visual Effects Supervisor)
58) Peter Bodnarus (Assistant Art Director)
59) Dan Sissons (Property Master)
60) Robert McDonagh (Boom Operator)
61) John Finklea (Music Editor)
62) Michael Hertlein (Dialogue Editor)
63) Anthony Di Ninno (Visual Effects)
64) Don Lee (Visual Effects Supervisor)
65) Kim Lee (Visual Effects Producer)
66) Ben Mauro (Creature Design)
67) Tom Ozanich (Sound Designer)
68) Maguy R. Cohen (Executive Producer)
69) David Clarke (Assistant Art Director)
70) Kimberly French (Still Photographer)
71) Carolyn Bentley (Set Costumer)
72) Jeremy Peirson (Sound Designer)
73) Jeremy Peirson (Supervising Sound Editor)
74) Jillian Share (Co-Producer)
75) Karey Maltzahn (Visual Effects Producer)
76) Jody Thomas (Foley)
77) Joanne Bentley (Animal Wrangler)
78) Alysia Cotter (Executive Producer)
79) Louis Ferrara (Associate Producer)
80) Rpin Suwannath (Pre-Visualization Supervisor)
81) Lena Scanlan (Visual Effects Producer)
82) Kimi Webber (Script Supervisor)
83) Michael Harden (Visual Effects Editor)
84) Mike Prestwood Smith (Sound Re-Recording Mixer)
85) Zack Mazerolle (Visual Effects Editor)
86) Joel Thompson (Visual Effects Editor)
87) Steven J. Winslow (Aerial Camera Technician)
88) Laurent Kossayan (Sound Designer)
89) Laurent Kossayan (Supervising Sound Editor)
90) Mark Breakspear (Visual Effects Supervisor)
91) Erik Nordby (Visual Effects Supervisor)
92) David Tickell (Gaffer)
93) Candice Stafford (Makeup Artist)
94) Jeremy Bradley (Visual Effects Editor)
95) Steve Durkee (Music Editor)
96) Zeke Morales (Visual Effects Editor)
97) Thomas Jones (Supervising ADR Editor)
98) Ronald Hersey (Aerial Director of Photography)
99) Toby Lindala (Makeup Effects Designer)
100) Lee Anne Muldoon (Unit Publicist)
101) Denise Davis (Visual Effects Producer)
102) Liz Roberts (Visual Effects Producer)
103) Elaine L. Offers (Makeup Artist)
104) Don McCuaig (Second Unit Director of Photography)
105) Jarrod Tiffin (Rigging Gaffer)
106) Rudy Lopez (Digital Intermediate)
107) Mira Caveno (Set Designer)
108) Pete Dionne (CG Supervisor)
109) Pamela Cameron (Set Costumer)
110) Glynna Grimala (ADR Supervisor)
111) Monica Huppert (Makeup Department Head)
112) Tanya Hudson (Makeup Artist)
113) Thom Kyle (First Assistant Editor)
114) Justin Gladden (Visual Effects Producer)
115) Martin Keough (Rigging Gaffer)
116) Matt Willard (First Assistant Editor)
117) Garrett Wilson (Visual Effects Editor)
118) Jason Scott (Lighting Supervisor)
119) Jake Rice (Post Production Supervisor)
120) Sheila Giroux (Visual Effects Coordinator)
121) Ian Sullivan (Digital Intermediate)
122) Ian Cope (Visual Effects Producer)
123) Koreen Heaver (Costume Coordinator)
124) Anne Carroll (Hair Department Head)
125) Elena Dubova (Art Direction)
126) Daniela Giovannoni (Art Direction)
127) Forest Sala (Key Hair Stylist)
128) Chris Street (Animation Supervisor)
129) Karin Nosella (Assistant Costume Designer)
130) Neh Jaiswal (Visual Effects Coordinator)
131) Stefano Mascitti (Dialogue Editor)
132) Elena Bovetti (Visual Effects Coordinator)
133) Martin Allan Kloner (Visual Effects Editor)
134) Darryl Marko (Boom Operator)
135) Kevin McCloy (Rigging Grip)
136) Stacy Caballero (Assistant Costume Designer)
137) Rod Haney (Rigging Grip)
138) Wendy Foster (Seamstress)
139) Scott Andrew Armstrong (Rigging Grip)
140) Kevin Lin (Matchmove Supervisor)
141) Adam Bunz (Rigging Grip)
142) Daryl Makortoff (Rigging Grip)
143) Tomi Nieminen (Visual Effects Producer)
144) Susanne Scheel (Casting Assistant)
145) Ann Chow (Visual Effects Coordinator)
146) Troy Bassett (Rigging Grip)
147) Claudia Li (Visual Effects Coordinator)
148) Earendil McNay (Script Supervisor)
149) Robert Hoffmeister (Visual Effects Supervisor)
150) Craig Sheppard (VFX Editor)
151) Scott Kozak (Rigging Grip)
152) Kelsey Wheeler (Aerial Coordinator)
153) James M. Jackson (Lighting Technician)
154) Josh Lovig (Rigging Grip)
155) Sebastian Meyer (Conceptual Illustrator)
156) Kim Olsen (Key Grip)
157) Jodi Stecyk (Stunts)
158) Russell Hawkes (Dolly Grip)
159) Mark G. Alexander (Lighting Technician)
160) Carole Griffin (Costume Coordinator)
161) Ryan Monro (Dolly Grip)
162) Vicki Pui (Conceptual Illustrator)
163) James Greig (Visual Effects Coordinator)
164) Monette Dubin (Visual Effects Coordinator)
165) Rashmi Salvi (Special Effects Coordinator)
166) Tom Rubendall (Visual Effects Coordinator)
167) Zafar Janjua (Visual Effects Coordinator)
168) Ian Guns (Techno Crane Operator)
169) Diane Holme (Hairstylist)
170) Dan Fraser (Lighting Technician)
171) Farhad Yusufi (3D Generalist)
172) James Kinnings (Animation Director)
173) Rishikesh Nandlaskar (3D Modeller)
174) James Noorani (Visual Effects Editor)
175) Gretel Ng (Visual Effects Coordinator)
176) Greg Steele (Visual Effects Supervisor)
177) Matt Kowaliszyn (Lead Animator)
178) Anthony Francisco (Conceptual Design)
179) Brian Cunningham (Conceptual Illustrator)
180) P. Whitney Gearin (Visual Effects Producer)
181) Janice Rhodes (Hairstylist)
182) Keith Lau (Conceptual Illustrator)
183) Tony Whiteside (Key Grip)
184) Christian Schauz (Lighting Technician)
185) Jon L.J. Helgason (Lighting Technician)
186) Amelia Doescher (Lighting Technician)
187) Natasha Denis (Rigging Grip)
188) Jesse Frank (Rigging Grip)
189) Christopher Harvey (Rigging Grip)
190) Brad Mear (Rigging Grip)
191) Niel Rasmussen (Rigging Grip)
192) Jandiz Estrada (Casting Associate)
193) Cera Ziegler (Casting Assistant)
194) Kevin Chen (Costume Illustrator)
195) Gloria Chan (Seamstress)
196) Kerry Hansen (Animal Wrangler)
197) Charles Abou Aad (CG Supervisor)
198) Daniele Bigi (CG Supervisor)
199) David Apgar (Lead Animator)
200) John Sung (Lead Animator)
201) Vikki Chapman (Stereoscopic Coordinator)
202) Dipin Nair (Stereoscopic Coordinator)
203) Nick Thompson (Stereoscopic Coordinator)
204) Syed Arafath Apsar (Visual Effects Coordinator)
205) Anuradha Behera (Visual Effects Coordinator)
206) Crystal Compton (Visual Effects Coordinator)
207) Nicole Duncan (Visual Effects Coordinator)
208) Jack George (Visual Effects Coordinator)
209) James Grummitt (Visual Effects Coordinator)
210) Ashlyn Hardie (Visual Effects Coordinator)
211) Chris Jestico (Visual Effects Coordinator)
212) Maria Ximena Lozano (Visual Effects Coordinator)
213) Victor F. Medel (Visual Effects Coordinator)
214) Christopher Pales (Visual Effects Coordinator)
215) James Purdy (Visual Effects Coordinator)
216) Chris Raiskup (Visual Effects Coordinator)
217) Kasey Simpson (Visual Effects Coordinator)
218) Ashley J. Ward (Visual Effects Coordinator)
219) Monet Sheree Funke (Visual Effects Coordinator)
220) Sarosh Mistry (Visual Effects Coordinator)
221) Ryan Heelan (Visual Effects Coordinator)
222) Mark Story (Visual Effects Coordinator)
223) Lisa Papadopoulou (Visual Effects Coordinator)
224) Andreas Wieland (Visual Effects Coordinator)
225) James Tottman (Visual Effects Technical Director)
226) Nick Lawson (Pyrotechnician)
227) Stephanie Brown (First Assistant Sound Editor)
228) Flávio Medeiros (Sound Designer)
229) Travis Flynn (Digital Intermediate)
230) Lee-Anne Telford (Stunt Double)
231) Mitra Suri (Stunts)
232) Maciej Kuciara (Concept Artist) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1658259253.jpg
1_1658259253.jpg
2_1658259253.jpg
3_1658259253.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram