Qora telefon - Uzbek Tilida

Скачать
Qora telefon
  • Kino nomi: Qora telefon (Чёрный телефон)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: Rossiya
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Qora telefon o'zbekcha tarjima premyera
Bola qotili 13 yoshli bolani o‘g‘irlab, ovoz o‘tkazmaydigan podvalga qamab qo‘ydi. Ko'p o'tmay, yigit qotilning oldingi qurboni bo'lgan o'chirilgan telefonga qo'ng'iroq qilishni boshlaydi.

Детоубийца похищает 13-летнего подростка и запирает его в звуконепроницаемом подвале. Вскоре парню начинает звонить по отключенному телефону предыдущая жертва убийцы.

Roles of actors:
1) Mason Thames (Finney Shaw)
2) Madeleine McGraw (Gwen Shaw)
3) Ethan Hawke (The Grabber)
4) Jeremy Davies (Terrence Shaw)
5) E. Roger Mitchell (Detective Wright)
6) Troy Rudeseal (Detective Miller)
7) James Ransone (Max)
8) Miguel Cazarez Mora (Robin)
9) Rebecca Clarke (Donna)
10) J. Gaven Wilde (Moose)
11) Spencer Fitzgerald (Buzz)
12) Jordan Isaiah White (Matty)
13) Brady Ryan (Matt)
14) Tristan Pravong (Bruce)
15) Jacob Moran (Billy)
16) Brady Hepner (Vance Hopper)
17) Michael Banks Repeta (Griffin)
18) Kristina Arjona (Ms. Fulgrim)
19) Sheila M. O'Rear (Principal Keller)
20) Rocco Poveromo (Chief of Police)
21) Kellan Rhude (Patrolman)
22) Gina Jun (Bruce's Mother)
23) Ryan Cronan (Young Bruce)
24) Braxton Alexander (Jackass #2)
25) Andrew Farmer (Teammate #1)
26) T. Maxwell Martin (Teammate #2)
27) Ron Blake (EMT)
28) Robert Fortunato (Patrolman #2)
29) Chris TC Edge (Fireman)
30) Mark Riccardi (Umpire)
31) Megan Petersen (Math Teacher)
32) Bay Allebach (Teen Girl #2)
33) Mike Bailey (Bruce's Father)
34) Christine Connelly (School Office Lady)
35) Matthew Simmons (Adult Volunteer)


People who worked on the film:
1) Terri Taylor (Casting)
2) Patti Podesta (Production Design)
3) Mark Korven (Original Music Composer)
4) Scott Derrickson (Screenplay)
5) Scott Derrickson (Director)
6) Scott Derrickson (Producer)
7) Frédéric Thoraval (Editor)
8) Greg Crawford (ADR Mixer)
9) Jason Blum (Executive Producer)
10) Eliza Pollack Zebert (ADR Editor)
11) Mark Riccardi (Stunt Coordinator)
12) C. Robert Cargill (Screenplay)
13) C. Robert Cargill (Producer)
14) Brett Jutkiewicz (Director of Photography)
15) Richard Bucher (Stunt Double)
16) Patty Toy (Stunt Double)
17) Joe Hill (Executive Producer)
18) Joe Hill (Story)
19) Patrick Stephenson (Driver)
20) Jason Blumenfeld (First Assistant Director)
21) Jonathan Wales (Sound Re-Recording Mixer)
22) Michael S. Martin (Property Master)
23) D. Chris Smith (Sound Designer)
24) D. Chris Smith (Foley Editor)
25) Alyson Dee Moore (Foley Artist)
26) Paul Hackner (Sound Designer)
27) Paul Hackner (Supervising Sound Editor)
28) Paul Hackner (Sound Re-Recording Mixer)
29) Maggie Levin (Second Unit Director)
30) Jason Willis (Key Makeup Artist)
31) Jason Willis (Special Effects Makeup Artist)
32) Charlie Wright (Transportation Coordinator)
33) Amy Andrews (Costume Design)
34) Rick Pour (Makeup Department Head)
35) Rick Pour (Special Effects Makeup Artist)
36) James Morioka (Dialogue Editor)
37) James Morioka (ADR Editor)
38) Jeff Goodwin (Special Effects Makeup Artist)
39) Joseph Feld (Set Designer)
40) Jessie Pariseau (Sound Effects Editor)
41) Linda Yeaney (First Assistant Sound Editor)
42) Ryan Turek (Executive Producer)
43) Antonio Gallardo (Visual Effects Producer)
44) Jan Ruona (Camera Operator)
45) Kelli Barksdale (Stunt Double)
46) Sarah Domeier Lindo (Casting)
47) Doug Cordonier (Best Boy Grip)
48) Drew Sacks (Visual Effects Editor)
49) Susan Boyajian (ADR Voice Casting)
50) Kent Johnson (Visual Effects Supervisor)
51) Jennifer McCollom (Makeup Artist)
52) Mike Gentilini Jr. (Drone Operator)
53) Stephen F. Newnam (Finishing Producer)
54) Daniel Williams (Grip)
55) Daniel Locicero (Fight Choreographer)
56) Noah Schultz (Stunt Double)
57) Jeff Hinton (ADR Mixer)
58) Harrison Huffman (Production Supervisor)
59) Harrison Palmer (Key Rigging Grip)
60) Aidan Dykes (ADR Mixer)
61) Ally Conover (Casting Associate)
62) Darrin Mann (Foley Mixer)
63) Kellen Bloomer (Boom Operator)
64) Priscilla Green (Hairstylist)
65) Kevin Strahm (Sound Mixer)
66) Danny Brazen (Key Grip)
67) Rob Young (Sound Re-Recording Mixer)
68) Dan Turek (First Assistant Camera)
69) Christopher H. Warner (Executive Producer)
70) Christopher H. Warner (Unit Production Manager)
71) Elanor Rimassa (Utility Sound)
72) Devan Key (Makeup Designer)
73) Matt Barrett (Special Effects Makeup Artist)
74) Jennifer Scudder Trent (Co-Producer)
75) Aliyah Baynes (Costume Supervisor)
76) Geraldo Gutierrez (Sound Re-Recording Mixer)
77) Ferenc Lukács (ADR Recordist)
78) Beth Giles (Set Decoration Buyer)
79) Tracy Breyfogle (Art Department Coordinator)
80) Sebastien Lacheray (Dialogue Editor)
81) Renee Minasian (Post Production Supervisor)
82) Demitria Lyles (Set Costumer)
83) David Brian Martin (Stunt Double)
84) Ashley Clements (Assistant Property Master)
85) Lilly Tyson (Casting Assistant)
86) Bennett Todd (Grip)
87) Jon Romano (Head of Production)
88) Jason Johnson (Digital Imaging Technician)
89) Scott Oberholzer (Second Unit First Assistant Director)
90) Chris Schmidt Jr. (Stunt Double)
91) Alex Meglei (Stunt Double)
92) Jamison Rabbe (ADR Mixer)
93) Zach Edwards (Location Assistant)
94) Rene Coronado (ADR Recordist)
95) Benjamin Hinnant (Stunt Double)
96) Dallas Clarke Thomas (Graphic Designer)
97) Wes Simpkins (Storyboard Artist)
98) Kara McGee (Script Supervisor)
99) Ted Teske (Sound Re-Recording Mixer)
100) Delanie Gilliss (Assistant Makeup Artist)
101) Weldon Steinke (Key Hair Stylist)
102) Alex Beaver (Second Second Assistant Director)
103) Shane Forbes Bates (On Set Dresser)
104) Kristen Crouch (Props)
105) Jeremy Lee (Set Dresser)
106) Elliott Elsey (ADR Recordist)
107) Jacob Bridges (Special Effects Technician)
108) Kate T.C. Lin (Compositor)
109) Ben Tardif (Stunt Double)
110) Samantha Keener (Grip)
111) Anthony Riggi (Electrician)
112) Jacob Aller (Costumer)
113) Steven Witkowski (Set Costumer)
114) Jesse Stratford (Location Assistant)
115) Stephen Glawson (Script Coordinator)
116) Tracy Oliver (Animal Coordinator)
117) Christina Maher Holland (Additional Hairstylist)
118) Cooper Booth (Greensman)
119) Diane Heard (Scenic Artist)
120) Brian McGuire (Sculptor)
121) Levi Simpson (Concept Artist) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1658054951.jpg
1_1658054951.jpg
2_1658054951.jpg
3_1658054951.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram