Chegarasiz 1 - Uzbek Tilida

Скачать
Chegarasiz 1
  • Kino nomi: Chegarasiz 1 (Неудержимые)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: Germaniya , Ispaniya , AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Amerika Qo'shma Shtatlari mahalliy diktatorni yo'q qilish uchun Janubiy Amerika davlatlaridan biri Korzaga beshta yollanma askar yuboradi. Shu bilan birga, hech kim ularning omon qolishi kerakligi haqida qayg'urmaydi: ular o'limga jo'natiladi va ularni to'p sifatida ishlatadi ...

США посылает в Корзу, — одну из стран Южной Америки, пять наемников для уничтожения местного диктатора. При этом, никто не заботится о том, что они должны выжить: их посылают на верную гибель, используя, как пушечное мясо…

Roles of actors:
1) Sylvester Stallone (Barney Ross)
2) Jason Statham (Lee Christmas)
3) Jet Li (Yin Yang)
4) Dolph Lundgren (Gunner Jensen)
5) Eric Roberts (James Monroe)
6) Randy Couture (Toll Road)
7) Steve Austin (Paine)
8) David Zayas (General Garza)
9) Giselle Itié (Sandra)
10) Charisma Carpenter (Lacy)
11) Gary Daniels (The Brit)
12) Terry Crews (Hale Caesar)
13) Mickey Rourke (Tool)
15) Amin Joseph (Pirate Leader)
16) Senyo Amoaku (Tall Pirate Leader)
17) Antonio Rodrigo Nogueira (Garza's Bodyguard #1)
18) Antônio Rogério Nogueira (Garza's Bodyguard #2)
19) Sassa Nacimento (Vilena Customs Agent)
21) Tze Yep (Gagged Hostage)
22) Precious Jenkins (Gunner's Pirate)
23) Ronn Surels (American Operative)
24) Lauren Jones (Cheyenne)
25) Prazeres Barbosa (Old Woman Bartender)
26) Jose L. Vasquez (Cell Guard #1)
27) Daniel Arrias (Cell Guard #2)
28) Antonio Gullo (Farmer)
29) Javier Lambert (Squad Leader)
30) Tatsu Carvalho (Palace Guard)
31) Marcio Rosario (Royal Guard Leader)
32) Paulo Bastos (Vilenan Soldier)
33) John Baran (Soldier (uncredited))
34) Joshua Cardenez (Red Beret Soldier (uncredited))
35) Rod Carvalho (Hostage (uncredited))
36) Gino Galento (Red Beret (uncredited))
37) Gideon Hodge (Soldier (uncredited))
38) Victor Eli Hugo (Soldier (uncredited))
39) James Landry Hébert (Bill Parker (uncredited))
41) Cody Juneau (Red Beret Soldier (uncredited))
42) Shadoe Knight (Gagged Hostage (uncredited))
43) Everton Lawrence (Pirate (uncredited))
44) Ace LeBleu (Red Beret (uncredited))
45) Edgar Leza (Soldier (uncredited))
46) David Joseph Martinez (Peasant Worker (uncredited))
47) Aaron Saxton (Soldier (uncredited))
48) Ricardo Vargas (Soldier (uncredited))
49) Arnold Schwarzenegger (Trench (uncredited))
50) Bruce Willis (Mr. Church (uncredited))


People who worked on the film:
1) Jeffrey L. Kimball (Director of Photography)
2) Sala Baker (Stunts)
3) Matthew F. Leonetti (Second Unit Director of Photography)
4) Deborah Aquila (Casting)
5) Jacques Haitkin (Additional Photography)
6) Brian Tyler (Original Music Composer)
7) Robert Gould (Set Decoration)
8) Ellen Heuer (Foley)
9) Jason Constantine (Executive Producer)
10) Chad Stahelski (Stunt Coordinator)
11) Drew Boughton (Art Direction)
12) Sharon Smith Holley (Visual Effects Editor)
13) Sylvester Stallone (Screenplay)
14) Sylvester Stallone (Director)
15) Kevin King Templeton (Producer)
16) Franco-Giacomo Carbone (Production Design)
17) Boaz Davidson (Executive Producer)
18) Les Weldon (Executive Producer)
19) Avi Lerner (Producer)
20) John Thompson (Producer)
21) Paul Carlin (Digital Intermediate)
22) Trevor Short (Executive Producer)
23) Danny Dimbort (Executive Producer)
24) Guymon Casady (Executive Producer)
25) Dave Callaham (Screenplay)
26) Dave Callaham (Story)
27) Basil Iwanyk (Executive Producer)
28) Jon Feltheimer (Executive Producer)
29) Wendy Talley (Set Costumer)
30) David Magdael (Publicist)
31) Stuart Provine (Sound Effects Editor)
32) Nicholas Davidoff (Camera Operator)
33) Sergio Farjalla Jr. (Special Effects Coordinator)
34) Chris David (Sound Re-Recording Mixer)
35) Scott Coulter (Visual Effects Producer)
36) Nikki I Brown (Makeup Artist)
37) Stacy Kelly (Makeup Artist)
38) Meagan McLaughlin (Costume Supervisor)
39) Ken Blackwell (Editor)
40) Lizz Wolf (Costume Design)
41) Eda Kowan (Executive Producer)
42) Tricia Wood (Casting)
43) Christopher Eakins (Supervising Sound Editor)
44) David A. Wolf (Camera Operator)
45) Scott Kramer (Sound Recordist)
46) Ricardo Ferreira (Set Designer)
47) Scott H. Eddo (Makeup Department Head)
48) Kent H. Johnson (Property Master)
49) Paul Timothy Carden (Dialogue Editor)
50) Daniel R. Jennings (Set Designer)
51) Paul Harb (Editor)
52) Wes C. Caefer (Visual Effects Supervisor)
53) Anshuman Prasad (Set Designer)
54) Allison Bauserman (Set Costumer)
55) Robert Jackson (ADR & Dubbing)
56) Jason Sanford (Visual Effects Producer)
57) Lara Dale (Foley)
58) Gabriel J. Serrano (Sound Re-Recording Mixer)
59) Tim Limer (Sound Recordist)
60) Eric A. Tuxen (Visual Effects Editor)
61) Simeon Asenov (Visual Effects Art Director)
62) Phil Schriber (Picture Car Coordinator)
63) Cheryl Gould Strang (Leadman)
64) Donna Spahn (Hairstylist)
65) Angelina Borisowa (Visual Effects Editor)
66) S. Aimee Helms (Set Costumer)
67) Amy Sanderson (Script Supervisor)
68) Molly Mikula (Assistant Art Director)
69) Anthony J. Henderson (Sculptor)
70) Paul Stanwyck (Lead Painter)
71) Randall S. Coe (Construction Coordinator)
72) Ed Lipscomb (Location Manager)
73) Donnie Creighton (Digital Intermediate)
74) Nicole Venables (Hairstylist)
75) Noon Orsatti (Stunt Coordinator)
76) Sheryl Main (Unit Publicist)
77) David Esparza (Supervising Sound Effects Editor)
78) Mandell Winter (Sound Effects Editor)
79) Gene Warren Jr. (Visual Effects Producer)
80) Robert Foster (Camera Operator)
81) Scott C. Bivona (Greensman)
82) Teresa Haney (Transportation Coordinator)
83) Ferdinand Duplantier Jr. (Rigging Gaffer)
84) Dan Delgado (Gaffer)
85) Vern Nobles (Camera Operator)
86) Vern Nobles (Second Unit Director of Photography)
87) Jody Miller (Camera Operator)
88) Randy Kinyon (Transportation Coordinator)
89) Tom Cummins (Set Costumer)
90) Dany Espinelli (Set Designer)
91) Remi Savva (Makeup Artist)
92) Robert 'Rock' Galotti (Armorer)
93) Daniel Flaksman (Art Direction)
94) Denis Liu (Hairstylist)
95) Yunglin Man (Makeup Artist)
96) Roberta Raposo (Art Department Coordinator)
97) Brandi Hugo (Assistant Art Director)
98) Ricky Molnar (Greensman)
99) Denis Netto (Set Designer)
100) Adriana Palheiros (Set Designer)
101) Ray Soldiuk (Sound Re-Recording Mixer)
102) Michael Ambrose (Gaffer)
103) Michael Applebaum (Camera Operator)
104) Sean Fairburn (Camera Operator)
105) Daniel Page McDonough (Camera Operator)
106) Felipe Reinheimer (Camera Operator)
107) Allison Pokladowski (Set Costumer)
108) David Waters (Digital Intermediate)
109) Nona Khodai (First Assistant Editor)
110) Kyle Clausen (Music Editor)
111) Kleber Souza (Location Manager)
112) James Logan (Stunts)
113) Lucas Mendes Kater (Translator) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1657537473.jpg
1_1657537473.jpg
2_1657537473.jpg
3_1657537473.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram