Unutilgan jang - Uzbek Tilida

Скачать
20212 ч. 4 мин. HD
Harbiy , Drama , Tarixiy , Tarjima kinolar
Unutilgan jang
  • Kino nomi: Unutilgan jang (Битва на Шельде)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: Belgiya
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Ikkinchi jahon urushining hal qiluvchi janglaridan biri bo'lgan Sheldtdagi jangda planer uchuvchisi, fashistlar armiyasi askari va Qarshilik ko'rsatishning beixtiyor a'zosi taqdiri fojiali tarzda bir-biriga bog'langan.

В битве на Шельде — одном из решающих сражений Второй мировой — трагически сплетаются судьбы пилота планера, солдата фашистской армии и невольной участницы Сопротивления.

Roles of actors:
1) Gijs Blom (Marinus van Staveren)
2) Jamie Flatters (William Sinclair)
3) Susan Radder (Teuntje Visser)
4) Theo Barklem-Biggs (John)
5) Jan Bijvoet (Doctor Visser)
6) Marthe Schneider (Janna)
7) Scott Reid (Nigel)
8) Robert Naylor (Bill)
9) Tom Felton (Tony Turner)
10) Coen Bril (Henk Schneijder)
11) Ronald Kalter (Dirk Visser)
12) Justus von Dohnányi (Oberst Berghof)
13) Mark van Eeuwen (Pim den Oever)
14) Hajo Bruins (Mayor Oostveen)
15) Joep Paddenburg (Lucas)
16) Vincent van den Berg (Jobse brother 1)
17) Sytse Faber (Jobse brother 2)
18) Rutger de Bekker (Baker)
19) Bianca Krijgsman (Riet)
20) Owen Kaat (Wim)
21) Koen De Sutter (Father Marinus)
22) Ariane van Vliet (Mother Marinus)
23) Lewis Conway (Co-Pilot William)
24) Pit Bukowski (Friedrich Fisher)
25) Rogier Schippers (farmer)
26) Gordon Morris (Sergeant Mackay)
28) Jan Andreesen (Wehrmacht Officer Kircher)
29) Adomas Stančikas (German SS Officer)
30) Richard Dillane (Sinclair)
31) Laimutis Sėdžius (Doctor Eastern Front)
32) Stephan Schäfer (German Lieutenant Eastern Front)
33) Jakob Diehl (German Officer Degener)
34) Marcus Coenen (German Officer Sicherheitsdienst)
35) Simon Lee Phillips (Black Watch Major Higgins)
36) Mathijs Scheepers (German SS Officer Köhler)
37) Joseph Hazell (Black Watch Soldier)
38) Dylan Smith (Black Watch Lt. Colonel Stewart)
39) Arnas Sliesoraitis (Young German Soldier)
40) Frederik Bott (German Soldier Café 1)
41) Jan Fassbender (Young German Soldier Café 2)
42) Bart Harder (Melis)
43) Karl Heortweard (German Soldier House Teuntje #1)
44) Marius Mensink (German Soldier House Teuntje #2)
45) Jelmer Ouwerkerk (Canadian Medic)
46) Vito Sack (German Soldier Village #1)
47) Ilja Roßbander (German Soldier Village #2)
48) Maximilian Beck (German Soldier Jeep #1)
49) Maximilian Jaenisch (German Soldier Jeep #2)
50) Astrid van Eck (Co-worker Teuntje)
51) Vincent Linthorst (NSB Father)
52) Diana Valiušaitienė (Nurse)
53) Margarita Žiemelytė (German Nurse)


People who worked on the film:
1) Gail Stevens (Casting)
2) Hubert Pouille (Production Design)
3) Rebecca van Unen (Casting)
4) Marco Maas (Stunt Coordinator)
5) Bert Hamelinck (Co-Producer)
6) Terence Schreurs (Assistant Director)
7) Alain de Levita (Producer)
8) Alain de Levita (Second Unit Director)
9) Paula van der Oest (Executive Producer)
10) Paula van der Oest (Writer)
11) Lennert Hillege (Director of Photography)
12) Marc Bechtold (Editor)
13) Kristel Dotremont (Art Department Coordinator)
14) Emilie Levienaise-Farrouch (Original Music Composer)
15) Mark van Eeuwen (Executive Producer)
16) Herman Pieëte (Supervising Sound Editor)
17) Eva Visser (Second Assistant Director)
18) Kęstutis Drazdauskas (Co-Producer)
19) Leo Zandvliet (Set Decoration)
20) Margriet Procee (Costume Design)
21) Reinier Smit (Co-Writer)
22) Pauline van Mantgem (Co-Writer)
23) Rebecca Farhall (Casting)
24) Gerrit Martijn (Line Producer)
25) Gerrit Martijn (First Assistant Director)
26) Matthijs van Heijningen Jr. (Director)
27) Matthijs van Heijningen Jr. (Co-Writer)
28) Marianne van Hardeveld (Production Manager)
29) Jo Nijns (Post Production Supervisor)
30) Frank Klein (Executive Producer)
31) Ilse Willocx (Set Decoration)
32) Noortje Dijkstra (Production Office Coordinator)
33) Roos Smitt (Production Manager)
34) Timothy Radstaat (Special Effects Makeup Artist)
35) Dimitri Verbeeck (Co-Producer)
36) Jacqueline Hoogendijk (Makeup & Hair)
37) Bianca van der Steen (Makeup & Hair)
38) Bob Vanwayenbergh (First Assistant Director (Prep))
39) Sanne Reichert (Assistant Costume Designer)
40) Robin Kerremans (Co-Producer)
41) Evert van Setten (First Assistant Director)
42) Jacomien Nijhof (Co-Producer)
43) Tom Edmondson (First Assistant Director)
44) Marieke Weitkamp (Crowd Assistant Director)
45) Jesse Maiman (Story)
46) Marije Hondelink (Production Manager)
47) Laurent Creusot (VFX Supervisor)
48) Amandine Grafé (Graphic Designer)
49) Hanneke Bosman (Production Coordinator)
50) Marco Verbeek (Administration)
51) Sanne Piersma (Production Coordinator)
52) Jesse Wismeijer (Third Assistant Director)
53) Noa Bolssens (Continuity)
54) Manon Eekelder (Production Secretary)
55) Caroline Branders (Production Manager)
56) Eveline Groeneveld (Script Editor) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram