Uch X 2 / Uch iks: Yangi bosqich - Uzbek Tilida

Скачать
Uch X 2 / Uch iks: Yangi bosqich
  • Kino nomi: Uch X 2 / Uch iks: Yangi bosqich (Три икса 2: Новый уровень)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Amerika yana xavf ostida va bu safar muammo kutilmagan joylardan keldi: demokratiyaga zarba ichkaridan keldi! Oq uydagi bir guruh yuqori martabali fitnachilar hokimiyatni egallash uchun isyon ko‘tarmoqda. Maxsus xizmatlar kuchsiz - tartibsizliklar Milliy xavfsizlik agentligini (NSA) mag'lub etdi. Mamlakat betartiblik va terror yoqasida, ammo mo''jizaviy tarzda omon qolgan NSA ofitseri Avgust Gibbons kunni qutqara oladigan so'nggi kozi bor. Bu Doro Stoun, 21-asrning sovuqqon va sovuqqonli super josusi, o'ta maxfiy X-Three dasturi bo'yicha tanlangan. O'lim va halokatni o'z orqasida qoldirib, bu insoniy armiya Amerika va dunyo taqdirini hal qiladigan jangga kirishadi ...

Америка снова в опасности, и на сей раз беда пришла откуда не ждали: удар по демократии был нанесен изнутри! Группа высокопоставленных заговорщиков в белом доме поднимает мятеж с целью захвата власти. Спецслужбы бессильны — бунтовщики разгромили Агентство Национальной Безопасности (АНБ). Страна на грани хаоса и террора, но у чудом выжившего офицера АНБ Огастеса Гиббонса остается последний козырь, способный спасти положение. Это Дариус Стоун, крутой и хладнокровный суперагент XXI века, отобранный по сверхсекретной программе «Три Икса». Оставляя после себя смерть и разрушения, этот человек-армия вступает в битву, которая решит судьбу Америки и всего мира…

Roles of actors:
1) Ice Cube (Darius Stone / xXx)
2) Samuel L. Jackson (Agent Augustus Gibbons)
3) Willem Dafoe (Gen. George Octavius Deckert)
4) Scott Speedman (Agent Kyle Steele)
5) Peter Strauss (President James Sandford)
6) Xzibit (Zeke)
7) Michael Roof (Toby Lee Shavers)
8) Sunny Mabrey (Charlie Mayweather)
9) Nona Gaye (Lola Jackson)
10) John G. Connolly (Lt. Alabama "Bama" Cobb)
11) Ramon De Ocampo (Agent Meadows)
12) Barry Sigismondi (Bull)
13) J. Anthony Brown (Webster)
14) Bruce Bruce (Maurice)
15) David Rountree (Agent)
16) Ned Schmidtke (Col. Jack Pettibone)
17) Lisa Joyner (Field Reporter at Fire)
18) Gina St. John (Field Reporter)
19) Michael Don Evans (Conductor)
20) Brian Larsen (Bridge Actor (uncredited))
21) Jeanne Sakata (Field Reporter)
23) Todd Louiso (Dickie Ambrose (uncredited))
24) Matt Gerald (Liebo)
25) Eddy Shalita (SWAT (uncredited))


People who worked on the film:
1) Mark Goldblatt (Editor)
2) Christopher Boyes (Sound Designer)
3) Bill Abbott (Music Editor)
4) Steven Rosenblum (Editor)
5) Sanja Milković Hays (Costume Design)
6) Marco Beltrami (Original Music Composer)
7) John Frazier (Special Effects Supervisor)
8) Margery Simkin (Casting)
9) David Tattersall (Director of Photography)
10) Lee Tamahori (Director)
11) Hilton Rosemarin (Set Decoration)
12) Stella Vaccaro (Art Direction)
13) Arne Schmidt (Producer)
14) Debra James (Unit Production Manager)
15) Simon Kinberg (Screenplay)
16) Derek Dauchy (Executive Producer)
17) Todd Garner (Executive Producer)
18) Neal H. Moritz (Producer)
19) Robert Deschaine (ADR Recordist)
20) Jim Passon (Color Timer)
21) R. A. Rondell (Stunt Coordinator)
22) Rob Cohen (Executive Producer)
23) Gavin Bocquet (Production Design)
24) Geoff Murphy (Second Unit Director)
25) Rich Wilkes (Characters)
26) Todd E. Miller (Editor)
27) Luke Freeborn (Assistant Art Director)
28) Darren Higman (Music Supervisor)
29) Laura Ziffren (Music Supervisor)
30) Allan A. Apone (Makeup Artist)
31) Laura Albert (Stunts)
32) Michael Eaves (Digital Color Timer)
33) Nerses Gezalyan (Foley Mixer)
34) James Moriana (Foley Artist)
35) Tom Bellfort (Supervising Sound Editor)
36) Charlie Campbell (Art Department Coordinator)
37) Mickey Giacomazzi (Utility Stunts)
38) Aaron Haye (3D Artist)
39) Steve Ansell (Visual Effects Editor)
40) Luca Kouimelis (Script Supervisor)
41) Matthew I. Goldberg (Additional Production Assistant)
42) Hallie D'Amore (Makeup Department Head)
43) Lindsay Good (Art Department Assistant)
44) Stephanie Hornish (Visual Effects Producer)
45) Andy Ryan (Chief Lighting Technician)
46) Marvin E. Lewis (Boom Operator)
47) Toby Bronson (Key Set Costumer)
48) James Lin (Location Manager)
49) Lisa Fozzati (Assistant Location Manager)
50) Greg Maloney (Compositing Supervisor)
51) Daniel S. Irwin (Dialogue Editor)
52) Sebastian Milito (Construction Coordinator)
53) C.J. Maguire (Property Master)
54) Patrick B. O'Brien (Camera Operator)
55) Zade Rosenthal (Still Photographer)
56) Amy Pawlowski (Digital Intermediate Editor)
57) David Linck (Unit Publicist)
58) Phil Pastuhov (Aerial Director of Photography)
59) Alex Gibson (Supervising Music Editor)
60) David Dozoretz (Visual Effects Supervisor)
61) H. Mark Vuille (Gaffer)
62) Greg Steele (ADR Mixer)
63) Chris Jargo (ADR Editor)
64) Cynthia E. Thornton (Assistant Editor)
65) Victoria Wood (Wigmaker)
66) Austin Cross (Lighting Technician)
67) Andre Fenley (Assistant Sound Editor)
68) J.R. Grubbs (Sound Effects Editor)
69) Frank Dorowsky (Rigging Gaffer)
70) Billy 'Jilly Bones' Jones (Scenic Artist)
71) Lorene Simpson (Digital Intermediate Producer)
72) Didier Levy (CG Supervisor)
73) Lorenzo Hearns Jr. (Key Costumer)
74) Bennett Andrews (Greensman)
75) Kristen Davis (Set Designer)
76) Jim Schwalm (Special Effects Coordinator)
77) Jeri Baker (Hairstylist)
78) Eddie Bydalek (Mix Technician)
79) Catherine Childers (Key Hair Stylist)
80) Beth Miller (Hair Department Head)
81) Jeff Frost (Sculptor)
82) Jim Martin (Production Illustrator)
83) Susan Paley Abramson (Casting Assistant)
84) Steve Burnes (Propmaker)
85) Robert Mazaraki (Production Coordinator)
86) Jenny Sandell (Assistant Production Coordinator)
87) Kevin L. Jackson (Stunt Driver)
88) Willie D. Burton (Production Sound Mixer)
89) Ted Lubonovich II (Construction Foreman)
90) Erin D. O'Connor (Visual Effects Production Assistant)
91) Pete Anthony (Orchestrator)
92) Pete Anthony (Conductor)
93) Gregory Collis (Rigging Grip)
94) Shane Buttle (Electrician)
95) Robin Lynn Bonaccorsi (Stunt Double)
96) Art Ford (Music Consultant)
97) James Diggs (Standby Painter)
98) Vincent Joseph Flaherty (Armorer)
99) Darrin Denlinger (Storyboard Artist)
100) Tom Martinek (Sequence Supervisor)
101) Liz Matthews (Location Scout)
102) Javier Arrieta (Costumer)
103) Steven Cueva (Second Assistant Camera)
104) Phil Bowen (Assistant Camera)
105) Corinne Bogdanowicz (Digital Compositors)
106) Gary Kangrga (Key Rigging Grip)
107) Jason Inman (Set Medic)
108) Alison Harstedt (Production Accountant)
109) John Armstrong (Transportation Coordinator)
110) Jamie Baxter (Matte Painter)
111) Isabel Henderson (Post Production Supervisor)
112) Peter Roderick (Construction Buyer)
113) Steve Mann (Picture Car Coordinator)
114) J. Michael Haynie (First Assistant Director)
115) Peter Oktavec (Painter)
116) Bryan Badman (Carpenter)
117) Justine Hempe (Casting Associate)
118) Darian Pollard (Music Arranger)
119) Bart Barbuscia (Set Dressing Artist)
120) Alison Cannon (Production Controller)
121) Richard Mall (Key Grip)
122) Chris Bustard (Additional Casting)
123) Mark Sachen (Colorist)
124) Bruce Schluter (Title Designer)
125) Debbie Schwab (Production Supervisor)
126) Bradford Ralston (Video Assist Operator)
127) Daril Alder (Leadman)
128) Emily Crupper (Set Decoration Buyer)
129) Tony Olivieri (First Assistant Camera)
130) Matthew J. Barden (Grip)
131) Charmaine Nash Simmons (Costume Supervisor)
132) Yaa Boaa Aning (Set Costumer)
133) Thomas Garris (Driver)
134) R. Ben Adams (Post Production Assistant)
135) Kevin Berlandi (Set Production Assistant)
136) Nathan Bailey (Stand In)
137) Duane Kelly (Transportation Co-Captain)
138) Dave Lopez (Sound Engineer)
139) George Stevens (Visual Effects)
140) Christopher Cram (Visual Effects Coordinator)
141) David M. Kennedy (Technical Advisor)
142) Jonathan Deiner (Production Secretary)
143) Ralph Del Castillo (Dolly Grip)
144) Maryellen Aviano (Extras Casting Coordinator)
145) Brad Kenny (Extras Casting)
146) Carol S. Federman (Assistant Makeup Artist)
147) Rosi Gabl (Costume Illustrator)
148) Chris Jensen (Digital Colorist)
149) Martin Charles (Graphic Designer)
150) Mimi N. McGreal (Travel Coordinator)
151) John Bonnin (Libra Head Technician)
152) Ryan Amborn (Special Effects Technician)
153) Steve Battaglia (Second Assistant Director)
154) Kristina M. Peterson (Second Second Assistant Director)
155) Sandra Constantine (Assistant Accountant)
156) Thomas Crawford (Second Company Grip)
157) Justin Reeve (Music Coordinator)
158) Brian Magerkurth (Sound Recordist)
159) Eugene Davis (Additional Second Assistant Director)
160) Tom Miller (Assistant Property Master)
161) Yovel Schwartz (Location Assistant)
162) Matthew Dillon Noonan (Location Production Assistant)
163) Kari Mills (Extras Casting Assistant)
164) Anne Scott (First Assistant Accountant)
165) Ahmed Kirdar (Key Set Production Assistant)
166) Lora Umphress (Payroll Accountant)
167) Clyde Broom Jr. (Production Assistant)
168) Jennifer Lobban (Second Assistant Accountant) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1656748723.jpg
1_1656748723.jpg
2_1656748723.jpg
3_1656748723.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram