Shaft - Uzbek Tilida

Скачать
Shaft
  • Kino nomi: Shaft (Шафт)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Rejisyorlar: Tim Story
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Kichik Jon Shaft, MIT kiberxavfsizlik bo'yicha mutaxassis, eng yaqin do'stining bevaqt o'limi ortidagi haqiqatni ochish uchun otasidan yordam so'raydi.

Джон Шафт-младший, эксперт по кибербезопасности из Массачусетского технологического института, заручается поддержкой своего отца, чтобы раскрыть правду о безвременной смерти своего лучшего друга.

Roles of actors:
1) Samuel L. Jackson (John Shaft)
2) Jessie T. Usher (JJ Shaft)
3) Regina Hall (Maya Babanikos)
4) Alexandra Shipp (Sasha Arias)
5) Richard Roundtree (John Shaft, Sr.)
6) Jordan Preston Carter (Young JJ)
7) Nyah Marie Johnson (Young Sasha)
8) Matt Lauria (Major Gary Cutworth)
9) Titus Welliver (Special Agent Vietti)
10) Method Man (Freddie P.)
11) Isaach De Bankolé (Pierro 'Gordito' Carrera)
12) Avan Jogia (Karim Hassan)
13) Joey Mekyten (Young Karim)
14) Lauren Vélez (Bennie Rodriguez)
15) Robbie Jones (Sergeant Keith Williams)
16) Aaron Dominguez (Staff Sergeant Eddie Dominguez)
17) Leland L. Jones (Ron)
18) Chivonne Michelle (Baby)
19) Tashiana Washington (Sugar)
20) Adrienne C. Moore (Ms. Pepper)
21) Ian Casselberry (Manuel "Manny" Orozco)
22) Almeera Jiwa (Anam)
23) Amato D'Apolito (Farik Bahar)
24) Jalyn Hall (Harlem Kid)
25) Sylvia Jefferies (Once Beautiful Woman)
26) Whit Coleman (Butch Lesbian Girl)
27) Philip Fornah (Jacked Dude)
28) Laticia Lee (Cocktail Waitress)
29) Ryan King Scales (Male Secretary)
30) Tywayne Wheatt (Portly Doorman)
31) Kenny Barr (Cop (Thomas))
32) Mike Dunston (News Anchor)
33) Sawyer Schultz (Mike Mitchell)
34) Esmeree Sterling (Cute Bartender)
35) Jose Miguel Vasquez (FBI Employee)
36) Gabriel 'G-Rod' Rodriguez (Goon)
37) Keith Brooks (Drunk Disorderly Man)
38) DominiQue MrsGiJane Williams (Beautiful Woman)
39) Michael Shikany (Older Man in Mosque)
40) Lucia Scarano (Lady in Line)
41) Greta Quispe (Employee)
42) Heather Seiffert (Hostess)
43) Charles Green (Hallway Man)
44) Dorothi Fox (Old Lady Neighbor)
45) Shakur Sozahdah (Worshiper)
46) Milton Saul (New York Pedestrian (uncredited))
47) Timothy Carr (Police (uncredited))


People who worked on the film:
1) John Davis (Producer)
2) Marc S. Fischer (Executive Producer)
3) Ernest Tidyman (Novel)
4) Ernest Tidyman (Characters)
5) Susan Ogu (Set Decoration)
6) Tim Story (Director)
7) Tim Story (Executive Producer)
8) Larry Blanford (Cinematography)
9) Christopher Lennertz (Music)
10) Richard Brener (Executive Producer)
11) Peter S. Elliot (Editor)
12) Jeremy Woolsey (Art Direction)
13) Olivia Miles (Costume Design)
14) Alex Barnow (Screenplay)
15) Steven Ritzi (Second Unit Director)
16) Tara Feldstein Bennett (Casting Director)
17) Missy Parker (Set Decoration)
18) Steve Gehrke (Script Supervisor)
19) Jason Sanford (Visual Effects Producer)
20) Sara Romilly (Post Production Supervisor)
21) Kenya Barris (Screenplay)
22) Kenya Barris (Executive Producer)
23) Greg Guzik (First Assistant Director)
24) Aimee Bell (Script Supervisor)
25) Brad Kalinoski (VFX Artist)
26) Steve Dinozzi (Visual Effects Supervisor)
27) Bryan Haines (Digital Compositor)
28) Chris LeDoux (Visual Effects Supervisor)
29) A.J. Bruno (Additional Second Assistant Director)
30) Lance Resch-Anger (Second Second Assistant Director)
31) Bruce Roberts (Additional Second Assistant Director)
32) Brittany Hites (Art Direction)
33) Allison Furgal (Production Supervisor)
34) Ruth Hasty (Post Production Supervisor)
35) Robyn Ducharme (Digital Compositor)
36) Dan Cregan (Digital Compositor)
37) Tim Fescoe (Digital Compositor)
38) David Waters (First Assistant Director)
39) Mathew Dunne (First Assistant Director)
40) Ira Napoliello (Executive Producer)
41) Josh Mack (Executive Producer)
42) Philip Banks (Second Assistant Director)
43) Duncan Key (Digital Compositor)
44) Heather Taylor (Visual Effects Editor)
45) Joshua Young (Digital Compositor)
46) Daniel J. Pastor (Digital Compositor)
47) JP Caldeira (Coordinating Producer)
48) Antoine Jenkins (Associate Producer)
49) Larry D. Katz (Second Assistant Director)
50) Josh Muzaffer (Second Assistant Director)
51) Megan Schmidt (Second Assistant Director)
52) David Stickler (Second Second Assistant Director)
53) Eric Stull (Screenplay)
54) Ben Sumner (CG Artist)
55) Wes Dorough (Visual Effects Producer)
56) Brock Shekelton (Visual Effects Editor)
57) Jack Van Nuis (Digital Compositor)
58) Christian Wood (Digital Compositor)
59) Teddy Cheong (Digital Compositor) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1656405907.jpg
1_1656405907.jpg
2_1656405907.jpg
3_1656405907.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram