Muqarrar jazo - Uzbek Tilida

Скачать
Muqarrar jazo
  • Kino nomi: Muqarrar jazo (Городская полиция)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Eddi Merfi politsiyachi rolini o'ynaydi, aqlli, qattiqqo'l. Uning ismi Skott Roper bo'lib, u garovga olingan jinoyatchilarni muzokara qilishda eng zo'r. Syujet uning sherigi va eng yaqin do‘stini o‘ldirgan marvarid o‘g‘risi Maykl Korda bilan to‘qnashuviga asoslangan. Roper uni qo'lga olishga muvaffaq bo'ldi, ammo Korda qamoqdan qochib, Skottning qiz do'sti Ronni garovga oladi. Shundan so'ng, g'azablangan Roper va unga shogird sifatida berilgan maxsus kuchlar askari va zo'r snayper Kevin Makkol birgalikda qizni aqlli psixopat qo'lidan qutqaradi.

Эдди Мэрфи играет роль полицейского, остроумного, крутого. Его зовут Скотт Роупер, и он лучший специалист по переговорам с преступниками, захватывающими заложников. Сюжет строится на его противостоянии с похитителем драгоценностей Майклом Корда, убившим его партнера и лучшего друга. Роупер сумел поймать его, но Корда бежит из тюрьмы, берет в заложницы любимую девушку Скотта по имени Ронни. После этого рассвирепевший Роупер и отданный ему в ученики спецназовец и великолепный снайпер Кевин МакКолл вдвоем выручают девушку из рук умного психопата.

Roles of actors:
1) Eddie Murphy (Inspektor Scott Roper)
2) Kim Miyori (Detective Kimura)
3) Art Evans (Lt. Sam Baffett)
4) James Carpenter (Officer Forbes)
5) Michael Rapaport (Kevin McCall)
6) Donal Logue (Earl)
7) Jeni Chua (Debbie)
8) Dick Bright (Bank Manager)
9) David Michael Silverman (SWAT Officer Jennings)
10) Denis Arndt (Capt. Frank Solis)
11) Carmen Ejogo (Ronnie Tate)
12) Nino Degennaro (Repoman)
13) Michael Wincott (Michael Korda)
14) Val Diamond (Screaming Lady)
15) Charleston Pierce (Greg Barnett)
16) Paul Ben-Victor (Clarence Teal)
17) Will Marchetti (Detective Glass)
18) Trevor Denman (Racetrack Announcer (voice))
19) Corie Henninger (Jeweler)
20) Nellie Cravens (Jewelry Customer Dotson)
21) Danny Teal (John, Jewelry Manager)
22) Karen Kahn (Jeweler)
23) Jeff Mosley (Cable Car Brakeman)
24) Ralph Peduto (Bail Bondsman)
25) James Cunningham (Postrio Waiter)
26) C.W. Morgan (Jail Laundry Room Guard)
27) Nick Scoggin (Property Room Sergeant Frank)
28) Ia Villatuya (Tahitian Waitress)


People who worked on the film:
1) William A. Elliott (Production Design)
2) Ellen Chenoweth (Casting)
3) Peter E. Berger (Editor)
4) Roger Birnbaum (Producer)
5) Dayton Nietert (Gaffer)
6) Mark Nakahara (Electrician)
7) Greg Papalia (Supervising Art Director)
8) Ha Nguyen (Costume Design)
9) Fred Murphy (Director of Photography)
10) Julie Herrin (Second Assistant Director)
11) Jerie Kelter (Set Decoration)
12) Matthew W. Mungle (Prosthetic Makeup Artist)
13) Teresa Visinare (Assistant Set Decoration)
14) Christopher J. Kristoff (Assistant Costume Designer)
15) Thomas Carter (Director)
16) Randy Feldman (Screenplay)
17) Steve Porcaro (Original Music Composer)
18) Riley Kathryn Ellis (Executive Producer)
19) Mark Lipsky (Executive Producer)
20) Dawn Swiderski (Set Designer)
21) Artie Kane (Conductor)
22) Jeff Canavan (Assistant Editor)
23) John Coniglio (Assistant Editor)
24) Jonathan Cates (Assistant Editor)
25) Dawn Snyder (Assistant Art Director)
26) Juno J. Ellis (Supervising ADR Editor)
27) Gary Wright (Sound Editor)
28) Mel Metcalfe (Sound Re-Recording Mixer)
29) Terry Porter (Sound Re-Recording Mixer)
30) Dean A. Zupancic (Sound Re-Recording Mixer)
31) Dylan Goss (Aerial Camera)
32) Rick Canelli (ADR Recordist)
33) David Orr (Color Timer)
34) Michael Waxman (First Assistant Director)
35) Bruce McBroom (Still Photographer)
36) Jim Poynter (Leadman)
37) Chris Squires (Camera Operator)
38) Jim Makiej (Assistant Editor)
39) John E. Jackson (Prosthetic Makeup Artist)
40) Kimberly Guenther Durkin (Costume Supervisor)
41) Kevin Ladson (Property Master)
42) Dan O'Connell (Foley Artist)
43) John T. Cucci (Foley Artist)
44) George Watters II (Supervising Sound Editor)
45) Marvin E. Lewis (Boom Operator)
46) Larry Mann (Sound Editor)
47) Linda Lew (Foley Recordist)
48) Robert Lucas (Leadman)
49) Mickey Gilbert (Stunt Coordinator)
50) Mickey Gilbert (Second Unit Director)
51) Kirk R. Gardner (Steadicam Operator)
52) Suhail Kafity (Sound Editor)
53) Jeffrey Greeley (First Assistant "B" Camera)
54) Greg Lazzaro (Location Manager)
55) James F. Claytor Sr. (Set Designer)
56) Kim Marks (Camera Operator)
57) Teri E. Dorman (Sound Editor)
58) Bundy Chanock (Set Medic)
59) Brent Brooks (Music Editor)
60) Joe Everett (Unit Publicist)
61) Rod M. Janusch (Rigging Grip)
62) Robbie Clot (Construction Foreman)
63) Joseph J. Allen (Electrician)
64) Frank Helbig (Electrician)
65) Wynona Price (Key Makeup Artist)
66) Jenny-King Turko (Makeup Artist)
67) Steve Burnes (Propmaker)
68) R.J. Palmer (Sound Editor)
69) F. Hudson Miller (Sound Editor)
70) Pauletta O. Lewis (Key Hair Stylist)
71) Willie D. Burton (Sound Mixer)
72) Victor Svimonoff (Best Boy Electric)
73) Tim Bellen (Steadicam Operator)
74) Marisol Jiménez (Art Department Coordinator)
75) Barbara Amato (Script Supervisor)
76) Victoria Martin (Foley Editor)
77) James Ashwill (Foley Mixer)
78) Chris Buchinsky (Storyboard Artist)
79) Bobby Powell (Rigging Gaffer)
80) Don L. Henderson (Dolly Grip)
81) Louie DeMarco (Second Assistant Camera)
82) Jonathan McGarry (Second Second Assistant Director)
83) Richard Mall (Key Grip)
84) Jim Likowski (Foley Editor)
85) Nancy Giebink (Unit Production Manager)
86) Stephen J. Gardner (Property Master)
87) Miguel Ángel Poveda (Post Production Supervisor)
88) Stephen Janisz (ADR Editor)
89) Cynthia Quan (Production Accountant)
90) Marva Fucci (Assistant Sound Editor)
91) Greg Thompson (Assistant Sound Editor)
92) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
93) Melissa K. Cooper (Production Coordinator)
94) William Beck (Set Designer)
95) Richard W. Clot (Construction Coordinator)
96) Thomas Crawford (Best Boy Grip)
97) Jerry Pirozzi (Assistant Sound Editor)
98) David Russell (Storyboard Artist)
99) Jeannette Browning (Sound Recordist)
100) Reed Maidenberg (Set Decoration)
101) Donna Dunlop (Hairstylist)
102) Robert L. Peden (Scenic Artist)
103) Ken Sly (Property Master)
104) Steve C. Porter (Stunt Driver)
105) Porter C. Steve (Stunt Driver)
106) Michael Sinclair Walter (Stunt Double)
107) John Westernoff (Stunt Driver)
108) Craig Asato (Second Assistant "A" Camera)
109) Lynetta Freeman (Second Assistant Camera)
110) Sheila Greene (Electrician)
111) John A. Small (Second Assistant "B" Camera)
112) John Waldo (Assistant Camera) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика