127 soat - Uzbek Tilida

Скачать
127 soat
  • Kino nomi: 127 soat (127 часов)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

To'xtovsiz alpinist va kanyonlarda yashiringan g'orlarni sevuvchi yana yolg'iz o'zi tog'larga otlanadi va o'lim tuzog'iga tushib qoladi. 127 soat ovqatsiz, ichimliksiz va omon qolish umidi yo'q. Bu erda xarakterning kuchi keladi ...

Неудержимый скалолаз и любитель спрятанных в каньонах пещер в очередной раз в одиночестве едет в горы и оказывается в смертельной ловушке. 127 часов без еды, без питья и практически без надежды выжить. Тут-то и проявляется сила характера…

Roles of actors:
1) James Franco (Aron Ralston)
2) Kate Mara (Kristi Moore)
3) Amber Tamblyn (Megan McBride)
4) Clémence Poésy (Rana)
5) Lizzy Caplan (Sonja Ralston)
6) Kate Burton (Donna Ralston)
7) Bailee Michelle Johnson (Sonja Age 10)
8) Treat Williams (Larry Ralston)
9) Sean Bott (Aaron's Friend)
10) Koleman Stinger (Aaron Age 5)
11) Parker Hadley (Aaron age 15)
12) Rebecca C. Olson (Monique Meijer)
13) Fenton Quinn (Blue John)
14) John Lawrence (Brian)
16) Norman Lehnert (Dan)
17) Peter Joshua Hull (Boy on Sofa)
18) Darin Southam (Zach)
19) Terry S. Mercer (Helicopter Pilot)
20) Elizabeth Hales (Patron (uncredited))
21) Brad Johnson (Friend of Aaron (uncredited))
22) Samantha Marsden (Media person / Basketball Game Fan (uncredited))
23) Kyle Paul (Best Man (uncredited))
24) Kelsie Mathews (Basketball Fan (uncredited))
26) Johnny Ahn (Basketball Fan (uncredited))
27) Robert Bear (Aron's Friend (uncredited))
28) Lonzo Liggins (Reporter (uncredited))
29) Priscilla Poland (Bridesmaid (uncredited))


People who worked on the film:
1) Tessa Ross (Executive Producer)
2) Jon Harris (Editor)
3) Anthony Dod Mantle (Director of Photography)
4) Danny Boyle (Screenplay)
5) Danny Boyle (Director)
6) Danny Boyle (Producer)
7) Donna Isaacson (Casting)
8) A. R. Rahman (Original Music Composer)
9) François Ivernel (Executive Producer)
10) Glenn Freemantle (Sound Designer)
11) Glenn Freemantle (Supervising Sound Editor)
12) Richard Pryke (Sound Re-Recording Mixer)
13) William Aldridge (Special Effects Coordinator)
14) Cameron McCracken (Executive Producer)
15) Nicolas Becker (Foley)
16) Enrique Chediak (Director of Photography)
17) Bernard Bellew (Executive Producer)
18) John J. Kelly (Executive Producer)
19) Stefan Ciupek (Digital Imaging Technician)
20) Christian Colson (Producer)
21) Simon Beaufoy (Screenplay)
22) John Smithson (Producer)
23) Gary Archer (Prosthetics)
24) Peter Zuccarini (Underwater Camera)
25) Cliff Fleming (Pilot)
26) Emma Potter (Assistant Costume Designer)
27) Suttirat Anne Larlarb (Production Design)
28) Suttirat Anne Larlarb (Costume Design)
29) David Erickson (Second Assistant Camera)
30) Miles Levy (Thanks)
31) Tom Heller (Producer)
32) Aron Ralston (Novel)
33) Lisa Maria Falcone (Executive Producer)
34) Diarmuid McKeown (Executive Producer)
35) Gareth Smith (Producer)
36) Thomas Neivelt (Gaffer)
37) Zep Christensen (First Assistant Camera)
38) Heather Toone (Second Assistant Director)
39) Justin Andrews (Gaffer)
40) Elisabeth Vastola (Assistant Costume Designer)
41) Christopher R. DeMuri (Art Direction)
42) Les Boothe (Set Decoration)
43) Cynthia A. Neibaur (Set Decoration)
44) Gina Homan (Makeup Department Head)
45) Stephanie Scott (Makeup Department Head)
46) Jacqueline Newell (Costume Supervisor)
47) John Warhurst (Music Editor)
48) Niv Adiri (Sound Re-Recording Mixer)
49) Jeanette Haley (Post Production Supervisor)
50) Patrick J. Statham (Stunt Coordinator)
51) Brent Astrope (Construction Coordinator)
52) Craig Ayers (Production Supervisor)
53) Craig Ayers (Production Coordinator)
54) James Shannon (Dolby Consultant)
55) Ian Tapp (Sound Re-Recording Mixer)
56) David Sanger (Visual Effects Producer)
57) Scott Arneman (Property Master)
58) Sam Demke (Sculptor)
59) Michael T. Higgins (Leadman)
60) Hollie Howton (Art Department Coordinator)
61) Scott Ruley (Greensman)
62) Emilie O'Connor (Dialogue Editor)
63) Alfonso Calvo (Sound Re-Recording Mixer)
64) Tim Caplan (Visual Effects Producer)
65) James Winnifrith (Visual Effects Editor)
66) Adam Gascoyne (Visual Effects Supervisor)
67) Babak Mansouri (Camera Operator)
68) Chuck Zlotnick (Still Photographer)
69) Michelle l Boucher (Set Costumer)
70) Britani Alexander (Transportation Coordinator)
71) Linda DeVilliers (Studio Teachers)
72) Kristin Ludwin (Script Supervisor)
73) Tracey Merkle (Script Supervisor)
74) Dennis Light (Location Manager)
75) Chris Cavanaugh (Digital Imaging Technician)
76) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
77) Todd Kleparski (Digital Intermediate Producer)
78) Matthew Bristowe (Digital Intermediate Producer)
79) Blair Foord (Special Effects Supervisor)
80) Brendan Houghton (Storyboard Artist)
81) Dominic Thomson (Online Editor)
82) Scott Hinckley (Set Dresser)
83) Linden Snyder (Draughtsman)
84) Lora Laing (Hairstylist)
85) Peter A. Chevako (Special Effects)
86) Dominic Napolitano (First Assistant Camera)
87) Michael B. Call (Camera Operator)
88) Judd Hillman (Electrician)
89) Matt Curtis (Title Designer)
90) Matt Adams (Digital Intermediate)
91) Joel Remke (Second Assistant Camera)
92) Jenna Kilgrow (Hair Department Head)
93) Douglas Cameron (Sound Mixer)
94) David Ticotin (First Assistant Director)
95) Kurtis Burr (Second Assistant Camera)
96) Nino Neuboeck (First Assistant "A" Camera)
97) Ivor Middleton (Animation)
98) Steven C. Laneri (Sound Mixer)
99) Michael Roundy (Special Effects Technician)
100) Ryan Roundy (Special Effects Technician)
101) Jennifer Chapman (Production Secretary)
102) Craig Sullivan (Grip)
103) Gary Johnson (First Assistant Camera)
104) Sean Kenney (Contact Lens Technician)
105) Janet Kusnick (Storyboard Artist)
106) Alan E. Stoddard (Key Grip)
107) Peter Weiland (Lighting Technician)
108) Richard Etchells (Digital Intermediate Editor)
109) Octaviano de Jesus Cesar Junior (Makeup Artist)
110) Duff Rich (Production Supervisor)
111) Nathan Armstrong (Second Assistant Camera)
112) Christianna Mower (Makeup Artist)
113) Layne Robinson (Construction Foreman)
114) Gabriel Jessop (Set Dresser)
115) Matthew Webb (Set Dresser)
116) Adam Smith (Best Boy Electric)
117) David Stoddard (Best Boy Electric)
118) Glade Quinn (Best Boy Grip)
119) Jason Walser (Best Boy Grip)
120) Michael Mansouri (Digital Imaging Technician)
121) Josh Lee (Electrician)
122) John Raymer (Electrician)
123) Charles Unice (Electrician)
124) Andrew Hicks (Grip)
125) Tracy Keele (Grip)
126) Daniel Courtright (Key Grip)
127) Scott Goslin (Lighting Technician)
128) Simon Miya (Second Assistant Camera)
129) Jason Montgomery (Casting Associate)
130) Katie Jensen (Extras Casting)
131) Jong Yun (Extras Casting Assistant)
132) Rie Attridge (Local Casting)
133) Tori Silvera Bush (Location Casting)
134) James Cundill (Online Editor)
135) J. Scott Smiley (First Assistant Director)
136) Jeremy Westerman (Animal Wrangler)
137) Meg Halsey (Production Secretary) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика