Mitti Uolterning ajoyib sarguzashtlari - Uzbek Tilida

Скачать
Mitti Uolterning ajoyib sarguzashtlari
  • Kino nomi: Mitti Uolterning ajoyib sarguzashtlari (Невероятная жизнь Уолтера Митти)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Kichkina odamning qalbida buyuk orzular yashay olmaydi, deb kim aytdi? Hatto kamtarin va ko'zga tashlanmaydigan xodim ham ba'zida aqldan ozgan, ammo qahramonlik qilishni, uning kuchi va jasoratiga ishonishni xohlaydi. Nega hammani faqat supermenlar qutqarishi kerak?

Кто сказал, что в сердце маленького человека не могут жить великие мечты? Даже скромному и незаметному служащему хочется иногда совершить пусть безумные, но геройские поступки, поверить в свою силу и мужество. Почему всех спасать должны исключительно супермены?

Roles of actors:
1) Ben Stiller (Walter Mitty)
2) Kristen Wiig (Cheryl Melhoff)
3) Sean Penn (Sean O'Connell)
4) Shirley MacLaine (Edna Mitty)
5) Adam Scott (Ted Hendricks)
6) Kathryn Hahn (Odessa Mitty)
7) Patton Oswalt (Todd Maher)
8) Adrian Martinez (Hernando)
9) Ólafur Darri Ólafsson (Helicopter Pilot)
10) Gunnar Helgason (Hotel Keeper)
11) Terence Bernie Hines (Gary Mannheim)
12) Alex Anfanger (Ted's Toner Box Associate)
13) Gary Wilmes (Walter's Dad)
14) Jon Daly (Tim Naughton)
15) Asta Paredes (Pedestrian)
16) Gurdeep Singh (Cab Driver)
17) Paul Fitzgerald (Don Proctor)
18) Grace Rex (Cheryl's Co-Worker)
19) Amanda Naughton (Female Editor)
20) Nolan Carley (Western Union Employee)
21) Joey Slotnick (Retirement Home Administrator)
22) Marcus Antturi (Rich Melhoff)
23) Amy Stiller (Rich's Friend's Mom)
24) Rosamund Gundmundsdottir (Ticket Agent)
26) Maariu Olsen (Rental Car Agent)
27) Makka Kleist (Bartender)
28) Þórhallur Sigurðsson (Trawler Captain)
29) Ari Matthíasson (Trawler 1st Mate)
30) Hendrikus Schraven (Trawler 2nd Mate)
32) Eysteinn Gardarsson (Zodiac Shark Resucer)
33) José Alcántara (Chilean Sailor)
34) Rodrigo Espinosa (Chilean Sailor)
35) Seba Alón (Chilean Sailor)
36) Miguel Baez-Olavarria (Chilean Sailor)
37) Daniel Orellana (Chilean Sailor)
38) Antonio Molina (Chilean Sailor)
39) Martin Lagos (Chilean Sailor)
40) Andres Quezada (Chilean Sailor)
41) Valur Snaer Hilmarsson (Skateboard Kid #1)
42) Eythor Atli Hilmarsson (Skateboard Kid #2)
43) Birgir Jarl Runarsson (Skateboard Kid #3)
44) Kai Lennox (Phil Melhoff)
45) Conan O'Brien (Conan O'Brien)
46) Andy Richter (Andy Richter)
47) Anthony Desio (Mover)
48) Losang Thonden (Older Rajqawee)
49) Rinjee Sherpa (Younger Rajqawee)
50) Haroon Nawabi (Afghan Warlord)
51) Stefan B. Onundarson (Afghan)
52) Mohammed Arif Baser (Afghan)
53) Mohammed Pancherri (Afghan)
54) Ehsan Nawroz (Afghan)
55) Steve Assil (Afghan)
56) Ang Babu Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
57) Ang Gelu Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
58) Dawa Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
59) Ngima T. Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
60) Nuri Chhiri Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
61) Sonam Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
62) Phurba Tashi Sherpa (Soccer Playing Sherpa)
63) Walter Mudu (TSA Skeleton #1)
64) Liz Mikel (TSA Skeleton #2)
65) Brian Scott McFadden (TSA Officer #1)
66) Dion Graham (TSA Officer #2)
67) Richard DeDomenico (Piano Wholesaler)
68) Matt Levin (Board Meeting Guy)
69) Craig 'Radioman' Castaldo (News Stand Guy)
70) George Aloi (Life Magazine Employee (uncredited))
71) Paul Bosche (Office Worker (uncredited))
72) Jerome Brooks Jr. (Business Man (uncredited))
73) Brady Bryson (Boy in Park (uncredited))
74) Greg Cipes (Time Life Employee (uncredited))
75) Marmee Regine Cosico (NYC Pedestrian (uncredited))
77) Gary Ferster (Time Life Employee (uncredited))
78) Samantha Gelnaw (Pedestrian (uncredited))
79) Brian Gildea (Pedestrian (uncredited))
80) Matthew Gooley (Pedestrian (uncredited))
81) Efraiem Hanna (Airline Ticket Agent (uncredited))
82) Rosemary Howard (1940s Winter Pedestrian (uncredited))
83) Ilan Krigsfeld (Blue Collar Worker (uncredited))
84) Alex Kruz (Time Life Employee (uncredited))
85) Anna Kuchma (Business Pedestrian (uncredited))
86) Dennis Lauricella (NYPD Officer (uncredited))
87) Lucinda Lewis (Time Life Employee (uncredited))
88) Raymond Mamrak (Office Worker (uncredited))
89) Jennifer Leigh Mann (Time Life Editor (uncredited))
90) Ryan McBride (Movie Poster Boy (uncredited))
91) Ryan Nicolls (Pedestrian (uncredited))
92) Toshiko Onizawa (Business Woman (uncredited))
93) Hal Panchansky (Time Life Employee (uncredited))
94) Roy Pollack (Time-Life Employee (uncredited))
95) Wes Pope (Time Life Employee (uncredited))
96) Lil Rhee (New Yorker (uncredited))
97) Peter Riga (Airport Traveler at Ticket Counter (uncredited))
98) Bennie Road (Construction Worker (uncredited))
99) Shade Rupe (Pedestrian (uncredited))
101) Chloe Elaine Scharf (Businessman's Daughter (uncredited))
102) Joshua Schubart (Mover (uncredited))
103) Kathryn Shasha (Airline Passenger (uncredited))
104) Tara Strong (Airport Passenger (uncredited))
105) Rob Tode (Cheryl's Neighbor (uncredited))
106) Marco Torriani (Tourist (uncredited))
107) Lynne Valley (Woman Sitting at Fountain (uncredited))
108) Barbara Vincent (Businesswoman (uncredited))
109) Hynden Walch (Time Life Employee (uncredited))
110) Kelsey Wang (Time Life Employee (uncredited))
112) William Henderson White (Time Life Employee (uncredited))
113) Nicole Neuman (Rachel)
114) Philip Odango (Time/Life employé)
115) Dennis Rees (Voyageur)
116) Leeann Hellijas (Stewart)
117) Jenny Rostain (Femme d'affaires)


People who worked on the film:
1) Jeff Mann (Production Design)
2) Theodore Shapiro (Original Music Composer)
3) Stuart Dryburgh (Director of Photography)
4) Ben Stiller (Director)
5) Ben Stiller (Producer)
6) Skip Lievsay (Sound Mixer)
7) Greg Hayden (Editor)
8) Steven Conrad (Screenplay)
9) Stuart Cornfeld (Producer)
10) G. Mac Brown (Unit Production Manager)
11) Paul Gebbia (Key Makeup Artist)
12) David Swayze (Supervising Art Director)
13) John Goldwyn (Producer)
14) Sarah Edwards (Costume Design)
15) Samuel Goldwyn Jr. (Producer)
16) Tom Reta (Art Direction)
17) David H. Venghaus Jr. (First Assistant Director)
18) Carla Raij (Unit Production Manager)
19) Danny Michael (Production Sound Mixer)
20) Nils Johnson (Video Assist Operator)
21) Bernadette Mazur (Makeup Artist)
22) Matt Levin (Associate Producer)
23) Tim Trella (Stunt Coordinator)
24) Thomas Johnston (Script Supervisor)
25) Rachel Tenner (Casting)
26) Craig Haagensen (Second Unit Director of Photography)
27) Regina Graves (Set Decoration)
28) James Thurber (Story)
29) Dixie Chassay (Casting Associate)
30) George Drakoulias (Music Supervisor)
31) Evelyne Noraz (Makeup Artist)
32) David Davenport (Costume Supervisor)
33) Nancy Allen (Music Editor)
34) Craig Henighan (Sound Mixer)
35) Craig Henighan (Supervising Sound Editor)
36) Dan DiPrima (Music Editor)
37) Kira Smith (Boom Operator)
38) Jason Farrar (Location Manager)
39) Phil Neilson (Second Unit Director)
40) Kenton Jakub (Dialogue Editor)
41) Kenton Jakub (ADR Editor)
42) Suzy Mazzarese-Allison (Key Hair Stylist)
43) Frances Fiore (Unit Publicist)
44) Mark Edward Wright (Visual Effects Editor)
45) Kristín Kristjánsdóttir (Key Makeup Artist)
46) Wilson Webb (Still Photographer)
47) Michael Queen (Compositors)
48) Mandy Lyons (Hair Department Head)
49) Gregg Swiatlowski (Dialogue Editor)
50) Gregg Swiatlowski (ADR Editor)
51) Paul Urmson (Supervising Sound Editor)
52) Lori Guidroz (Hairstylist)
53) Eliza Paley (Dialogue Editor)
54) Eliza Paley (ADR Editor)
55) Igor Nikolic (Assistant Sound Editor)
56) Rick Chefalas (Sound Editor)
57) Steven Visscher (Sound Editor)
58) Peter Thorell (Second Assistant Director)
59) Áslaug Dröfn Sigurdardóttir (Key Hair Stylist)
60) Peter Max (Thanks)
61) Harpa Haraldsdóttir (Hairstylist)
62) Don Kozma (Makeup Department Head)
63) Henry Antonacchio (Head Carpenter)
64) Dina Sliwiak (Makeup Artist)
65) William O'Leary (Gaffer)
66) Angela Organ (Assistant Sound Editor)
67) Larry Zipf (Assistant Sound Editor)
68) John Ashton Thomas (Orchestrator)
69) Grant Wilfley (Extras Casting)
70) David Cunningham (VFX Artist)
71) Joseph S. Alfieri (Construction Coordinator)
72) Ethan Shapanka (Associate Producer) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика