A Jamoasi - Uzbek Tilida

Скачать
A Jamoasi
  • Kino nomi: A Jamoasi (Команда «А»)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

80-yillar seriyasining to'liq metrajli versiyasi "Team A". Jeyson Rotvell tomonidan yozilgan hikoyaning so'nggi versiyasi Iroq urushi faxriylari guruhi atrofida. Ular AQSh harbiylari tomonidan qahramonlar qilmagan jinoyatda ayblanib qidiruvga berilgan. Quvg'inlardan yashirinib, ular xafa bo'lgan va xafa bo'lganlarga yordam berishga muvaffaq bo'lishadi. Eski hikoyada ishtirok etgan neft yonilg'i quyish moslamalari va lazer texnologiyasi yangilik beradi.

Полнометражная версия сериала 80-х годов «Команда А». Последний вариант истории, написанный Джейсоном Ротуэллом, вращается вокруг группы ветеранов войны в Ираке. Их разыскивают вооруженные силы США по обвинению в преступлении, которого герои не совершали. Скрываясь от преследования, они успевают помогать обиженным и оскорбленным. Новизну старой истории придают вовлеченные в нее нефтяные заправилы и лазерные технологии.

Roles of actors:
1) Liam Neeson (John "Hannibal" Smith)
2) Bradley Cooper (Templeton "Faceman" Peck)
3) Sharlto Copley ("Howling Mad" Murdock)
4) Quinton Jackson (Bosco "BA" Baracus)
5) Patrick Wilson (Lynch)
6) Jessica Biel (Charisa Sosa)
7) Gerald McRaney (General Morrison)
8) Brian Bloom (Pike)
9) Omari Hardwick (Chop Shop J)
10) Maury Sterling (Gammons)
11) Terry Chen (Ravech)
12) C. Ernst Harth (Gilbert)
13) Neil Schell (Army Meddac Hospital XO)
14) Yul Vazquez (Javier Tuco)
16) Henry Czerny (Director McCready)
17) Jacob Blair (Agent Blair)
18) Rad Daly (Agent Daly)
19) Kyle Riefsnyder (Agent Kyle)
20) Jon Hamm (Other Lynch)
21) Natalie James (Lynch Secretary)
22) Christian Tessier (Tahoe Prison Deputy)
23) William 'Big Sleeps' Stewart (Tahoe Inmate #1)
24) Marc-Anthony Massiah (Tahoe Inmate #2)
25) Gardiner Millar (Prison Warden)
26) Anita Brown (Attractive Prison Guard)
27) Raf Rogers (Soccer Kid)
28) Stefan Arngrim (Howard Little)
30) Andrew Coghlan (Army Hospital Attendant)
31) James O'Sullivan (Army Hospital Courier)
32) Kwesi Ameyaw (Dutch Customs Agent #1)
33) Robert Thomas Conway Jr. (Dutch Customs Agent #2)
34) Ben Hernandez Bray (Mexican Captor #1)
35) Jimmy Ortega (Mexican Captor #2)
37) Leah Carnahan (Army Meddac Nurse)
38) Michael St. John Smith (Cemetary Chaplain)
39) Shaw Madson (Station Polizei)
40) Katie Boskovich (FOB French Reporter)
41) Tony Ali (Morrison's Arab Goon #1)
42) Sam Radjinia (Morrison's Arab Goon #2)
43) Billy Wickman (Flight Control Tech)
44) Brendan Penny (C130J Pilot #1)
45) Jeanne-Melanie Haasbroek (Elke)
46) Tom Butler (Judge Advocate #1)
47) Woody Carnahan (Judge Advocate #2)
48) Dirk Benedict (Milt)
49) Dwight Schultz (German Doctor #1)
50) Don Knodel (German Doctor #2)
51) Vince Murdocco (Pike Goon #1)
52) Fraser Aitcheson (Pike Goon #2)
53) Jason Schombing (Flight Control Commander)
54) Jennifer Cheon (Lynch Woman)
55) Stephane Fromont (Gate Guard)
56) Karl Maier (German Fisherman)
57) Anne Maier (German Wife)
58) Hitesh Jogia (Iraqi Liaison #1)
59) Marwan Al-Shami (Iraqi Liaison #2)
60) Ali Bordbar (Iraqi Liaison #3)
61) Peter Fletcher (Police Captain)
62) Alfred Jajjo (Mint Worker)
63) Shannon Christopher Wright (Police Detective)
64) Patrick Merle (Frankfurt Police Officer)
65) Ralph Shaw (Ukulele Performer)
67) Corey Burton (Narrator (voice))


People who worked on the film:
1) Alan Silvestri (Original Music Composer)
2) Iain Smith (Producer)
3) Ridley Scott (Producer)
4) Tony Scott (Producer)
5) Sala Baker (Stunts)
6) Deborah Aquila (Casting)
7) Brian Bloom (Screenplay)
8) Heike Brandstatter (Casting)
9) Coreen Mayrs (Casting)
10) Jim May (Editor)
11) Roger Barton (Editor)
12) Betsy Heimann (Costume Design)
13) Michael Diner (Art Direction)
14) Tim Monich (Dialect Coach)
15) Douglas Higgins (Set Designer)
16) Skip Woods (Screenplay)
17) Mauro Fiore (Director of Photography)
18) Larry Blanford (Second Unit Director of Photography)
19) Helen Jarvis (Supervising Art Director)
20) Elizabeth Wilcox (Set Decoration)
21) Sandy Walker (Set Decoration Buyer)
22) Roy Sidick (First Assistant Hairstylist)
23) Charles Wood (Production Design)
24) Jules Daly (Producer)
25) Joe Carnahan (Screenplay)
26) Joe Carnahan (Director)
27) Alexa L. Fogel (Local Casting)
28) Tim Gomillion (Sound Recordist)
29) Mildred Iatrou (Supervising ADR Editor)
30) Randal Shore (Visual Effects Producer)
31) Ben Hernandez Bray (Stunt Coordinator)
32) Ric Walkington (Armorer)
33) Dan Hermansen (Art Direction)
34) Noriko Watanabe (Makeup Artist)
35) Noriko Watanabe (Hairstylist)
36) Stephen J. Cannell (Producer)
37) Stephen J. Cannell (Characters)
38) Ross T. Fanger (Producer)
39) Spike Seldin (Producer)
40) Alex Young (Producer)
41) Rob Grant (Editorial Production Assistant)
42) Rebeccah Delchambre (First Assistant Makeup Artist)
43) James Bitonti (First Assistant Director)
44) Laurel Bergman (Assistant Art Director)
45) Peter Hinton (Set Dresser)
46) Tricia Wood (Casting)
47) Owen Walstrom (Stunt Coordinator)
48) Andrew Li (Art Direction)
49) Andrew Li (Visual Effects Art Director)
50) Kirsten Franson (Assistant Art Director)
51) Christine Kromer (Local Casting)
52) Martina Javorova (Assistant Art Director)
53) Kendelle Elliott (Assistant Art Director)
54) Dan Bronson (Costume Supervisor)
55) Klemens Becker (Camera Operator)
56) Charles Leitrants (Construction Coordinator)
57) Christopher Geggie (Property Master)
58) Dan O'Connell (Foley)
59) Andy Nelson (Sound Re-Recording Mixer)
60) Craig Henighan (Supervising Sound Editor)
61) Craig Henighan (Sound Re-Recording Mixer)
62) Michael Magill (Dialogue Editor)
63) Michael Corrado (Set Designer)
64) Eric A. Kohler (Visual Effects Coordinator)
65) Anthony Di Ninno (Visual Effects Art Director)
66) Nesta Chapman (Stunts)
67) David Crone (Camera Operator)
68) Nancy Anna Brown (Set Designer)
69) Stuart Haggerty (Gaffer)
70) Carolyn Bentley (Costumer)
71) Silke Guglielmo (Set Costumer)
72) Norma Hill-Patton (Makeup Designer)
73) Karey Maltzahn (Visual Effects Producer)
74) Josh Saeta (CG Supervisor)
75) Jay Wilkinson (Supervising Sound Effects Editor)
76) Sheila Millar (Set Designer)
77) Peter Ochotta (Set Designer)
78) Ann Goobie (Location Manager)
79) Jim Wallis (Set Designer)
80) Wyatt Soutzo (Carpenter)
81) Allan Magled (Visual Effects Supervisor)
82) John Burke (Set Designer)
83) Vladimir Lushnikov (Sculptor)
84) Lauren M. Walker (Truck Costumer)
85) Susan Lambie (Script Supervisor)
86) John A. Larsen (Supervising Sound Editor)
87) Kendrick Wallace (Visual Effects Producer)
88) Niall Fraser (Best Boy Electric)
89) Hugh Waddell (ADR Editor)
90) Shannon Courte (Art Department Coordinator)
91) Deanna Bonazza (Scenic Artist)
92) John B. Keys (Scenic Artist)
93) Jerry McLaughlin (Scenic Artist)
94) Thelma Quinn (Scenic Artist)
95) Joyce Woods (Scenic Artist)
96) Bryan Korenberg (Property Master)
97) Brent Gloeckler (Sculptor)
98) Max Gloeckler (Sculptor)
99) Al Rourke (Construction Foreman)
100) David R. Murray (Construction Foreman)
101) Derick McLeod (Construction Foreman)
102) Matt Patterson (Sound Recordist)
103) Gary C. Bourgeois (Sound Re-Recording Mixer)
104) Wayne Lemmer (Sound Effects Editor)
105) Joanna Capitano (Visual Effects Producer)
106) David An (Visual Effects Editor)
107) Michael Kowalski (Visual Effects Producer)
108) Sophie Leclerc (Visual Effects Producer)
109) Marvyn Young (Visual Effects Producer)
110) Jon Grinberg (Visual Effects Editor)
111) Leona Naidoo (Visual Effects Editor)
112) Erik Nordby (Visual Effects Supervisor)
113) James E. Price (Visual Effects Supervisor)
114) Frank Torres (Stunt Coordinator)
115) Phil Pastuhov (Helicopter Camera)
116) Phil Pastuhov (Aerial Director of Photography)
117) Douglas Curran (Still Photographer)
118) David Tickell (Gaffer)
119) Regina Cachuela (Animation Technical Director)
120) Jeannie Lee Marks (Music Editor)
121) David Holm (Transportation Coordinator)
122) Christian McWilliams (Location Manager)
123) Jess Platt (Dialect Coach)
124) Karen Pidgurski (Unit Publicist)
125) Jackie Andrade (Chef)
126) Resho Ollek (Chef)
127) Stacey Butterworth (Wigmaker)
128) Debra Wiebe (Key Hair Stylist)
129) Lori McCoy-Bell (Hair Department Head)
130) Candice Stafford (Makeup Artist)
131) Guy Williams (Visual Effects Supervisor)
132) Jeremy Hollobon (Animation Technical Director)
133) Matt Siner (Visual Effects Editor)
134) Chris Harvey (Visual Effects Supervisor)
135) John Polyson (Visual Effects Editor)
136) Kandace Loewen (Key Hair Stylist)
137) Chris Grun (Visual Effects Art Director)
138) Alexander Vegh (Pre-Visualization Supervisor)
139) Liz Roberts (Visual Effects Producer)
140) Oliver Gläser (Lighting Technician)
141) Tim Pounds-Cornish (Visual Effects Production Manager)
142) Dane Bjerno (Aerial Camera Technician)
143) Cassiopeia Smith (Costume Assistant)
144) Erik Winquist (Compositing Supervisor)
145) Eileen Godoy (Digital Intermediate)
146) Pete Dionne (CG Supervisor)
147) Sean Oxenbury (Rigging Gaffer)
148) Joseph Jett Sally (Visual Effects Editor)
149) Jason Crosby (Marine Coordinator)
150) Tanya Hudson (Key Makeup Artist)
151) Leigh Bell (Costumer)
152) Bill Westenhofer (Visual Effects Supervisor)
153) Daniel Lindsey (VFX Supervisor)
154) Daniel Lindsey (Rigging Supervisor)
155) Kelly Port (Visual Effects Supervisor)
156) Jason Dale (First Assistant Editor)
157) Julie D'Antoni (Visual Effects)
158) David Rosychuk (Property Master)
159) Stephanie Rossel (Script Supervisor)
160) Lee Cleary (First Assistant Director)
161) Lisa Zagoria (Casting Associate)
162) Calvin Wimmer (First Assistant Editor)
163) Terry Lewis (Set Dresser)
164) Ann Foley (Assistant Costume Designer)
165) Taylor Carrasco (Animation Technical Director)
166) Cesar Orozco (Propmaker)
167) Adam Lagattuta (Visual Effects Coordinator)
168) Benton Jew (Storyboard Artist)
169) Liza D. Espinas (Assistant Editor)
170) Lori Smallwood (Animation Technical Director)
171) Helen Luttrell (Supervising Dialogue Editor)
172) Taylor Matheson (First Assistant "A" Camera)
173) Alison Fraser (Assistant Costume Designer)
174) Rob Fournier (Armorer)
175) David Kurvers (Digital Imaging Technician)
176) Jena Niquidet (Production Coordinator)
177) Spiro Grant (Second Assistant "B" Camera)
178) Dawn Climie (Set Supervisor)
179) Patrick Stepien (First Assistant "A" Camera)
180) Warren Drummond (Storyboard Artist)
181) Jason Iversen (CG Supervisor)
182) Ryan Steacy (Armorer)
183) Jan Philip Cramer (Animation Supervisor)
184) Jesse Deacon (Lighting Technician)
185) Ray Harvie (Storyboard Artist)
186) Bradley Sick (Modelling Supervisor)
187) Britt Bancroft (Set Decorating Coordinator)
188) Shae Salmon (Assistant Editor)
189) Dmytro Kolesnyk (Lighting Technician)
190) David McClung (Lighting Technician)
191) Marco Pimenta (Costumer)
192) Colin Alway (Compositing Supervisor)
193) Larry Nielsen (First Assistant "B" Camera)
194) J.P. Bagshaw (Set Dresser)
195) Michael Hendrickson (Production Executive)
196) Mike Vézina (Special Effects Supervisor)
197) Joel Behrens (Compositing Supervisor)
198) Frédéric North (Aerial Coordinator)
199) Peter Graf (Aerial Camera Technician)
200) Steve Woodley (Animal Coordinator)
201) Darin Wong (Dolly Grip)
202) Reid Cohoon (Dolly Grip)
203) Gary Damian Thomas (Storyboard Artist)
204) Mark Vena (Storyboard Artist)
205) Jason Weir (Lighting Technician)
206) Jim Brebner (First Assistant Director)
207) John Kuchera (Key Grip)
208) Thor Roos (Colorist)
209) Ian R. C. Levine (Second Assistant "C" Camera)
210) Josh Margolies (Visual Effects Editor)
211) Kevin LaNeave (Visual Effects Editor)
212) Sara Brown (Extras Casting Assistant)
213) Jacob Bond (Lighting Technician)
214) David Masure-Bosco (Visual Effects Coordinator)
215) Tyler Guenther (Rigging Grip)
216) Kelly Anderson (Rigging Grip)
217) Shane Davidson (Compositing Supervisor)
218) Dan Fraser (Lighting Technician)
219) Duane Floch (Pre-Visualization Supervisor)
220) Eric Ramsey (Storyboard Artist)
221) Jay 'Sully' Sullivan (Dolly Grip)
222) Robert Petrin (Ultimate Arm Operator)
223) Jennifer Grossman (Costume Coordinator)
224) Craig Riley Jr. (Rigging Grip)
225) Brian Cunningham (Graphic Designer)
226) Christian Schauz (Lighting Technician)
227) Joshua Grow (3D Coordinator)
228) Steve Sherlock (Best Boy Grip)
229) Alissa Kennedy (Truck Costumer)
230) Jonathan Bosse (Rigging Grip)
231) David McIntosh (Key Rigging Grip)
232) Erik Gamache (Animation Supervisor)
233) Kurt Bruun (Assistant Property Master)
234) Michael A. Billings (Set Decoration Buyer)
235) Thomas E. Watson (Generator Operator)
236) Álex Martínez (Second Assistant "A" Camera)
237) Richard Kohlen (First Assistant Hairstylist)
238) Leigh Jenkins (Second Assistant "B" Camera)
239) Dave Wilkinson (Colorist)
240) Melissa Tang (Casting Associate)
241) Don Anderson (Assistant Property Master)
242) Sally Hudson (Graphic Designer)
243) Dan Morrison (Second Assistant "A" Camera)
244) Kim Doyle (Visual Effects Coordinator)
245) James McMurachy (Best Boy Electric)
246) Andrew Capicik (Camera Loader)
247) Jarom Sidwell (Animation Coordinator)
248) David Feuillatre (Creature Technical Director)
249) Miguel A. Guerrero (Modelling Supervisor)
250) Leonard Logsdail (Tailor)
251) Brent Bennett (Set Decoration Buyer)
252) Lise Hache (Costume Supervisor)
253) Andrea Brown (Extras Casting)
254) Denise Gayle (Visual Effects Coordinator)
255) Joern Christian Novotny (Lighting Technician)
256) Peter McAdams (Best Boy Grip)
257) George Majoros (First Assistant "C" Camera)
258) Steve Gray (Pilot)
259) Richard Wynnyk (Security Coordinator)
260) Byron Fudge (Production Secretary)
261) Nick Watson (First Assistant "B" Camera)
262) Alain J. Romi (Assistant Editor)
263) Robert Redford (Generator Operator)
264) Angela Wood (Key Makeup Artist)
265) Jean-Luc Grenier (Set Dresser)
266) Ramona Diaz Sanchez (Production Accountant)
267) Adam Chazen (Pre-Visualization Coordinator)
268) Fleur Western (Production Secretary)
269) Haida Harper (Assistant Property Master)
270) Nu Quan (Seamstress)
271) Matt Welford (Compositing Supervisor)
272) Sarah Mather (Camera Loader)
273) Tasos Mentzelopoulos (Digital Imaging Technician)
274) Dan Ax (Electrician)
275) Justin Hanika (Electrician)
276) Steve Smith (Key Grip)
277) Stephen Arnott (Rigging Grip)
278) Andreas Carmona (Rigging Grip)
279) Amie Gibbins (Second Assistant "C" Camera)
280) Trisha Porter (Makeup Artist)
281) Kristin Shanski (Assistant Property Master)
282) Karen Davey (Painter)
283) Jacques Larrue (Set Dresser)
284) Simon Rebis (Pilot)
285) Laura Livingstone (Production Coordinator)
286) Paul Donnellon (Title Designer)
287) Buckley Collum (CG Supervisor)
288) Dan Cox (CG Supervisor)
289) Roger Wong (Creature Technical Director)
290) M. Gavin McMillan (Rigging Supervisor)
291) Sonia D'Costa (Visual Effects Coordinator)
292) Stephanie Greenquist (Visual Effects Coordinator)
293) Harley Wolitzky (Editorial Production Assistant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика