Abadiylar / Umrboqiylar - Uzbek Tilida

Скачать
Abadiylar / Umrboqiylar
  • Kino nomi: Abadiylar / Umrboqiylar (Вечные)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Ko'p ming yillar ilgari Olimpiya sayyorasidan Yerga super kuchlarga ega bo'lgan "Abadiylar" guruhi yuborilgan edi. Tarixdan oldingi davrlardan beri ular insoniyatni dahshatli deviant yirtqich hayvonlarning hujumlaridan himoya qilishgan, ammo ular uchun tsivilizatsiya rivojiga boshqa har qanday aralashish taqiqlangan. 21-asrning boshi. G'alati zilziladan so'ng to'satdan yangi yirtqich hayvon paydo bo'lganida, oxirgi deviant yo'q qilinganidan beri bir necha asrlar o'tdi. Endi sayyoramizning turli burchaklarida yashovchi Abadiylar yangi tahdidga qarshi turish uchun yana o'z kuchlarini yig'ishlari kerak bo'ladi.

Много тысячелетий назад с планеты Олимпия на Землю была отправлена группа сверхлюдей, обладающих суперспособностями, — Вечные. С доисторических времён они защищали человечество от нападений ужасных чудовищ девиантов, но любое другое вмешательство в развитие цивилизации им было запрещено. Начало XXI века. Уже несколько столетий прошло с тех пор, как был уничтожен последний девиант, когда после странного землетрясения внезапно объявляется новый монстр. Теперь живущим в разных уголках планеты Вечным снова придётся сплотить силы, чтобы противостоять новой угрозе.

Roles of actors:
1) Gemma Chan (Sersi)
2) Richard Madden (Ikaris)
3) Angelina Jolie (Thena)
4) Kumail Nanjiani (Kingo)
5) Barry Keoghan (Druig)
6) Lauren Ridloff (Makkari)
7) Lia McHugh (Sprite)
8) Brian Tyree Henry (Phastos)
9) Ma Dong-seok (Gilgamesh)
10) Salma Hayek (Ajak)
11) Kit Harington (Dane Whitman)
12) Harish Patel (Karun)
13) David Kaye (Arishem (voice))
14) Bill Skarsgård (Kro (voice))
15) Haaz Sleiman (Ben)
16) Esai Daniel Cross (Jack)
17) Alan Scott (Patrick)
18) Hannah Dodd (Sandra)
19) Adria Escudero (Diego)
20) Sebastián Viveros (Jano)
21) Nikkita Chadha (Bollywood Star)
22) Grahame Fox (Kro On-Set Reader)
23) Zain Al Rafeea (Mesopotamian Young Man)
24) Alberto Rodríguez (Mesopotamian Father)
25) Lucia Efstathiou (Natural History Museum Student)
26) Derek Horsham (Ancient Babylon Smuggler #1)
27) Jeff Mirza (Gupta Hindu Priest)
28) Ascension Martinez Rubio (Mesopotamian Grandmother)
29) Ozer Ercan (Ancient Babylon Smuggler #2)
30) Ariadna Vadillo Soto (Ancient Babylon Farmer)
31) Orson Rosenberg (Aztec Child)
32) Harry Styles (Eros / Starfox)
33) Patton Oswalt (Pip the Troll (voice))
34) Brenda Lorena Garcia (Babylon Villager (uncredited))
35) Sebastian Senior (Passerby (uncredited))
36) Chloe Stannage (Girl (uncredited))
37) Mahershala Ali (Eric Brooks / Blade (voice) (uncredited))


People who worked on the film:
1) Craig Wood (Editor)
2) Dylan Tichenor (Editor)
3) David Farmer (Sound Designer)
4) Sarah Halley Finn (Casting)
5) Eve Stewart (Production Design)
6) Kevin Feige (Producer)
7) Sammy Sheldon (Costume Design)
8) Talila Craig (Stunt Double)
9) Daniel Sudick (Special Effects Supervisor)
10) Daniel Laurie (Supervising Sound Editor)
11) Ben Davis (Director of Photography)
12) Jack Kirby (Comic Book)
13) Dave Jordan (Music Supervisor)
14) Ramin Djawadi (Original Music Composer)
15) Charley Beal (Art Direction)
16) Louis D'Esposito (Executive Producer)
17) Ellen Christiansen (Set Decoration)
18) Victoria Alonso (Executive Producer)
19) Matthew Gray (Supervising Art Director)
20) Joel Harlow (Makeup Department Head)
21) Kevin De La Noy (Executive Producer)
22) Patrick Burleigh (Screenplay)
23) Zack Duhame (Stunt Double)
24) Livia Borgognoni (Art Direction)
25) Nate Moore (Producer)
26) Anthony Martins (Stunts)
27) Vaia Zaganas (Stunts)
28) Vaia Zaganas (Stunt Double)
29) Mitchell Bell (Co-Producer)
30) Ryan Firpo (Screenplay)
31) Ryan Firpo (Screenstory)
32) Rashid Phoenix (Stunts)
33) Andy Wareham (Stunts)
34) Bryan McCoy (Utility Stunts)
35) Bryan McCoy (Stunt Double)
36) Charles Haugk (Stunts)
37) Melanie Deforrest (Makeup Artist)
38) Joshua James Richards (Camera Operator)
39) Stephane Ceretti (Visual Effects Supervisor)
40) Lora Hirschberg (Sound Re-Recording Mixer)
41) Michael Moynihan (Art Direction)
42) Lee Gilmore (Sound Effects Editor)
43) Addison Teague (Sound Designer)
44) Addison Teague (Supervising Sound Editor)
45) Dacio Caballero (Stunt Double)
46) Tom Weaving (Art Direction)
47) Kenny Knight (Stunts)
48) Joe Kennard (Stunt Double)
49) Pablo Verdejo (Stunts)
50) Chloé Zhao (Screenplay)
51) Chloé Zhao (Director)
52) Mustapha Mimis (Set Costumer)
53) Jeremy Braben (Aerial Director of Photography)
54) Martin Gordon (Stunts)
55) Emma Britton (Stunts)
56) Josh Gold (Sound Effects Editor)
57) Pascal Garneau (Sound Effects Editor)
58) Matt Aitken (Visual Effects Supervisor)
59) David Smith (Gaffer)
60) Stacey Herbert (Makeup Artist)
61) Pamela Waggoner (Set Costumer)
62) Matthew Ozerski (Visual Effects Editor)
63) Ryan Stuart (Stunts)
64) Remi Savva (Makeup Artist)
65) Isaac Hamon (Stunt Coordinator)
66) Flora Moody (Makeup & Hair)
67) Marco Lee (Visual Effects)
68) Hannah Betts (Stunts)
69) Sophie Mutevelian (Still Photographer)
70) Megan Le (Stunts)
71) Louisa V. Anthony (Hair Designer)
72) Guiomar Alonso (Stunts)
73) Jason B. Stamey (Casting Associate)
74) Kirk Greenberg (Rigging Grip)
75) Thomas J. Larsen (Stunt Driver)
76) Paul Lowe (Stunts)
77) Dan DeLeeuw (Second Unit Director)
78) Molly Doyle (Casting Associate)
79) Samson Neslund (Sound Effects Editor)
80) Craig Jensen (Stunts)
81) Jim Starlin (Characters)
82) Chris Morrison (Stunts)
83) Simon Warnock (First Assistant Director)
84) Jo Barrass-Short (Makeup Artist)
85) Mike Lambert (Fight Choreographer)
86) Matthew K. Firpo (Screenplay)
87) Matthew K. Firpo (Screenstory)
88) Zackary Ballou (Production Assistant)
89) Lara Genovese (Set Designer)
90) Jonathan Marin Socas (Art Direction)
91) Rachael Evelyn (Stunts)
92) Ace Ruele (Stunts)
93) Ryan Sturz (Stunts)
94) Joe Geary (Second Unit First Assistant Director)
95) Shiraz Yasin (Stunts)
96) Joshua Robertson (Pipeline Technical Director)
97) Wesley Burt (Concept Artist)
98) Mike Nami Jr. (Grip)
99) Kiran Pande (Stunts)
100) Lukaz Leong (Utility Stunts)
101) Erol Ismail (Stunts)
102) Nicola Matthews (Makeup Artist)
103) Patrick Harris (Art Direction)
104) Ryan Meinerding (Visual Development)
105) Catherine Hughes (Visual Effects Producer)
106) Laura Collins (Set Dresser)
107) Matteo Veglia (Line Producer)
108) Damon Crane (Location Scout)
109) Danny Gulliver (Production Manager)
110) Nicholas Daines (Stunts)
111) Andrew Burford (Stunts)
112) Chester Carr (Concept Artist)
113) David Espinoza (VFX Artist)
114) Thomas Lloyd (Special Effects Technician)
115) Teven Harmon-Townsend (Grip)
116) Keith Dawson (Special Effects Assistant)
117) Kimberly Shannon Murphy (Stunt Double)
118) Gregory Weiner (VFX Artist)
119) Zygimantas Kucas (VFX Artist)
120) Erica Thurlow (Grip)
121) Caridad Angus (Stand In)
122) Sarah Lochlan (Stunts)
123) James Cox (Stunts)
124) Matt Da Silva (Utility Stunts)
125) Sonny Louis (Stunts)
126) Meagan Chancellor (VFX Artist)
127) Pete Ford (Stunts)
128) Jack Jagodka (Stunts)
129) Paul Bailey (Stunts)
130) Aldonio Danny Frietas (Utility Stunts)
131) Xavier Lake (Stunts)
132) Elizabeth Donker Curtius (Stunts)
133) David Jones (Art Direction)
134) Patrick Worthington (Costumer)
135) Gabriela Pruszkowska (VFX Artist)
136) Matt Sherren (Stunts)
137) Nadia Hansell (Stunts)
138) Nick Khan (Stunts)
139) Brenda Lorena Garcia (Stunts)
140) Cindy Harlow (Makeup Supervisor)
141) Tracy O’Brien (Makeup Artist)
142) Jami Ross (Makeup Artist)
143) Brian Waltsak (Makeup Artist)
144) Paula Gonzalez Abad (Art Department Production Assistant)
145) Rob Bean (Concept Artist)
146) Heather Carby (Prop Maker)
147) Anaïs Delpech (Petty Cash Buyer)
148) Grieg Cockburn (Draughtsman)
149) Anissa Garcia (Casting Assistant)
150) Edwin Van Huizen (Colorist)
151) Igor Staritsin (Concept Artist)
152) Dean Thomas (Transportation Coordinator)
153) Fabian Arcos (Generator Operator)
154) Gordon Black (Lighting Technician)
155) Rudolph Civil (Steadicam Operator)
156) Rich Daws (Camera Trainee)
157) Sam Thurston (Aerial Camera)
158) Yusuf Chaudhri (Utility Stunts)
159) Yusuf Chaudhri (Stunt Double)
160) Billy Clements (Stunts)
161) Anna Stephenson (Stunts)
162) Oleg Podobin (Stunts)
163) Liam Coote (Stunts)
164) Mia Hope Radford (Set Costumer)
165) Jon Xue Zhang (Stunt Double)
166) Anton Simpson-Tidy (Utility Stunts)
167) Anton Simpson-Tidy (Stunt Double)
168) Elliot Hawkes (Utility Stunts)
169) Luke Gomes (Stunts)
170) Tyrone Isaacs (Set Dresser)
171) Jan Holíček (Stunts)
172) Travis Fienhage (Utility Stunts)
173) Cameron Early (Stunts)
174) Cameron Early (Fight Choreographer)
175) Goeun Lee Everett (Sound Effects Editor)
176) Grace Franzl (Stunts)
177) Sam Stefan (Stunts)
178) Tilly Powell (Stunts)
179) Adam Bowman (Stunts)
180) Thomas Billings (Stunts)
181) Christina Petrou (Stunts)
182) Felix Leech (Stunts)
183) Darin Elie (Stunts)
184) Miguel Ángel Luque (Stunts)
185) Reetu Aggarwal (VFX Artist)
186) Catherine Peck (Stunts)
187) Paula González Molinero (Set Dresser)
188) George Harris (Stunts)
189) Phil Campbell (Stunts)
190) Brittany Servidio (Stunts)
191) James Harris (Stunts)
192) Kellina Rutherford (Stunt Double)
193) Zoe Purdy (Stunts)
194) Sam Durrani (Stunts)
195) Bryant Terrell Griffin (VFX Artist)
196) Dan Finnegan (VFX Artist)
197) Maya Lewis (Sound Re-Recording Mixer)
198) Daniel Edery (VFX Artist)
199) Penélope Gómez (Set Dresser)
200) Fran J. Alonso (VFX Artist)
201) Florian Boury (VFX Artist)
202) Gerald Saavedra (Costumer)
203) Claire Hoogenboom (Stunts)
204) Kay Hoddy (Rotoscoping Artist)
205) Hector Melgoza (Stunts)
206) James Apps (Stunts)
207) Sanj Surati (Stunts)
208) Ellette Craddock (Utility Stunts)
209) Ellette Craddock (Stunt Double)
210) Katie McDonnell (Stunt Double)
211) Doren John Farmer (Stunts)
212) Marco Bertagna (Stunts)
213) Ashley Beck (Stunts)
214) Tygorah Smith (Stunt Double)
215) Gurditta Singh (Stunts)
216) Marc Rodrigues-Bernet (Stunts)
217) Abdul Popoola Pope (Stand In)
218) Shaahid Petersen (Stunts)
219) Bradley Marsden (Stunt Double)
220) Karl Magee (Stunts)
221) Arif Macaco (Stunts)
222) Pragun Kapur (Stunts)
223) Shalen John Flanagan (Stunts)
224) Farzeen Fassihi (Stunts)
225) Arie Dekker (Stunt Double) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика