Yolg'iz / Bittagina / Bir o'zi Premyera Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2022 4K Ultra UHD skachat - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Yolg'iz / Bittagina / Bir o'zi Premyera Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2022 4K Ultra UHD skachat
  • Kino nomi: Yolg'iz / Bittagina / Bir o'zi Premyera Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2022 4K Ultra UHD skachat (Одна)
  • Joylandi: 26.08.2022
  • Sifat: FullHD
  • Yil: 2022
  • Davomiyligi: 1 soat. 48 min.
  • Mamlakat: Rossiya
  • Janr: r Drama , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yolg'iz / Bittagina / Bir o'zi Premyera Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2022 4K Ultra UHD skachat

Roles of actors:
1) Nadezhda Kaleganova (Larisa)
2) Maksim Ivanov-Marenin (Volodya)
3) Victor Dobronravov (Knyazev)
4) Anna Dubrovskaya (Raisa Sergeevna)
5) Vladimir Vinogradov (Ivan Petrovich)
6) Mariya Sokova (Galina Georgievna)
7) Vladislav Vetrov (Viktor Petrovich)
8) Diana Enakaeva (Tanya)
9) Danil Goldfeld (Dimka)
10) Leonid Gromov (Predsedatel)
11) Yan Tsapnik (Pilot vertolyota)
12) Sergey Belov (Vtoroy pilot vertolyota)
13) Vadim Kolganov (Komandir polka)
14) Vladimir Steklov (Nachalnik Knyazeva)
15) Aleksandr Astashenok (Lyotchik)
16) Anna Rodonaya (Natashka)
17) Anton Bagrov (Komandirovochnyy)
18) Irina Soboleva (Zhena komandirovochnogo)
19) Vitaliya Kornienko (Devochka v samolyote)
20) Yelena Tonunts (Prepodavatel)
21) Anna Bachalova (Mama devochki v samolyote)
22) Andrey Butin (General)
23) Irina Osnovina (Sekretar)
24) Anna Masalskaya (Styuardessa)
25) Yuriy Loparyov (Bortmekhanik)
26) Ilya Lykov (Aviadispetcher 1)
27) Aleksey Polyakov (Aviadispetcher 2)
28) Nikita Tarasov (Aviadispetcher)
29) Sergey Dyakov (Soldatik)
30) Irina Chipizhenko (Babulka)
31) Pyotr Logachev (Pilot istrebitelya)
32) Yola Sanko (Ekskursavod)
33) Aleksandr Komissarov (Glavvrach)
34) Polina Rashkina (Zhenshchina v kofte)
35) Natalya Romashenko (Nachalnitsa uzla svyazi)
36) Anna Barsukova (Administrator)
37) Olga Khokhlova (Dezhurnaya)
38) Evgeniy Berezovskiy (Batya)
39) Yuriy Vnukov (Nachalnik vokzala)
40) Nikita Kleschev (Timofey)
41) Ilya Kondratenko (Syn komandirovochnogo)
43) Igor Pekhovich (Prepodavatel)
44) Grigoriy Bredov (Vtoroy pilot AN-24)
45) Roman Petrov (Malchik v aeroportu)
46) Dmitriy Arkhangelskiy (Mogilshchik)


People who worked on the film:
1) Dmitriy Suvorov (Screenplay)
2) Dmitriy Suvorov (Director)
3) Dmitriy Suvorov (Producer)
4) Andrey Nazarov (Screenplay)
5) Vadim Karpenko (Original Music Composer)
6) Tim Pavelko (Editor)
7) Anna Bochkareva (Executive Producer)
8) Yuliya Charandaeva (Production Design)
9) Mikhail Kelim (Director of Photography)
10) Andrey Lyakhov (Producer)
11) Anton Belov (Producer)
12) Anton Belov (Creative Producer)
13) Ekaterina Dyminskaya (Costume Design)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish