G'aroyib enaga - Uzbek Tilida

Скачать
G'aroyib enaga
  • Kino nomi: G'aroyib enaga (Лысый нянька: Спецзадание)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Sobiq dengiz piyodasining hukumat olimi va uning besh farzandini qo'riqlashi haqidagi hikoya. Amaliyot shuni ko'rsatadiki, bolalarni nafaqat bosqinchilardan, balki o'zlaridan ham himoya qilish kerak. Va o'z xavfsizligingiz haqida unutmasligingiz kerak. Ularning beshtasi bor va ularning barchasi juda makkor ...

История о бывшем морском пехотинце, охраняющем работающего на правительство ученого и пятерых его детей. Как показывает практика, детей нужно охранять не только от злоумышленников, но и от них самих. Причем не следует забывать и о собственной безопасности. Их ведь пятеро, и все они чрезвычайно коварны…

Roles of actors:
1) Vin Diesel (Shane Wolf)
2) Lauren Graham (Claire Fletcher)
3) Faith Ford (Julie Plummer)
4) Brittany Snow (Zoe Plummer)
5) Max Thieriot (Seth Plummer)
6) Chris Potter (Bill Fawcett)
7) Carol Kane (Helga)
8) Brad Garrett (Dwayne Murney)
9) Morgan York (Lulu Plummer)
10) Tate Donovan (Howard Plummer)
11) Scott Thompson (Director)
12) Denis Akiyama (Mr. Chun)
13) Mung-Ling Tsui (Mrs. Chun)
15) Allison Lynn (Maria Rainer)
16) Gabriel Antonacci (Captain von Trapp)
17) Mary Pitt (Brigitta)
18) Dan Sutcliffe (Friedrich)
19) Vanessa Cobham (Gretl)
20) Jordan Allison (Kurt)
21) Rachael Dolan (Louisa)
22) Charlotte Szivak (Marta)
23) Toya Alexis (Mother Abbess)
24) Valerie Boyle (Nun / Nazi)
25) Karla Jang (Nun / Nazi)
26) Silver Kim (Nun / Nazi)
27) Robert Yeretch (Nun / Nazi)
28) Scott Hurst (Nazi)
29) Christie Allaire (Cheerleader)
30) Stephanie Allaire (Cheerleader)
31) Amy Allicock (Cheerleader)
32) Helena Chow (Cheerleader)
33) Joella Crichton (Cheerleader)
34) Laura Jeanes (Cheerleader)
35) Rebecca Priestley (Cheerleader)
36) Taryn Ash (Female Customer)
37) Catherine Burdon (Teacher)
39) Tommy Chang (Showroom Cleaner)
40) Alexander Conti (Little Boy)
41) David Lipper (Cute Cop)
42) Tig Fong (Cute Cop's Partner)
43) Maria Georgas (Firefly)
44) Nikki Shah (Firefly)
45) Jordan Todosey (Firefly)
46) Emi Yaguchi-Chow (Firefly)
47) Demetrius Joyette (First Junior Grizzly)
48) Christopher Lortie (Second Junior Grizzly)
49) Sotiri Georgas (Grizzly)
50) Steven Georgas (Grizzly)
51) Gannon Racki (Grizzly)
52) Seth Howard (Woody Woodchuck Manager)
53) Marcus Hutchings (FBI Agent)
54) David Sparrow (FBI Agent)
55) Evelyn Kaye (Piano Accompaniest)
56) Christian Laurin (Marcel)
57) John MacDonald (Car Salesman)
58) Billy Oliver (Male Customer)
59) Curtis Parker (Wrestler)
60) Matt Purdy (Wrestler)
61) Jean Pearson (Swiss Banker)
62) Kyle Schmid (Scott)
63) Robert Thomas (Construction Worker)
64) Michael Quintero (Navy SEAL #3)
65) Cameron Hickox (Navy SEAL #4)
66) Cade Courtley (Wyatt)
67) Cassius Willis (Boat Captain)
68) Jeff Podgurski (Serbian)
69) F. Valentino Morales (Serbian)
71) Charles Haugk (Stagehand)
72) Scott Reiff (Serbian Pilot)
73) Darryl Dinn (Stage Manager)
75) Liam McGuckian (Child on Seesaw)
78) Khristian Lupo (Serbian Rebel (uncredited))


People who worked on the film:
1) Christopher Greenbury (Editor)
2) Victoria Thomas (Casting)
3) Thomas Lennon (Screenplay)
4) Linda DeScenna (Production Design)
5) John Debney (Music)
6) Roger Birnbaum (Producer)
7) Gary Barber (Producer)
8) Kim Coleman (Casting Associate)
9) Peter James (Director of Photography)
10) Doc Kane (ADR Mixer)
11) Anne Fletcher (Choreographer)
12) Arvinder Greywal (Art Direction)
13) Steve Shewchuk (Set Decoration)
14) Darrell Hall (Supervising Music Editor)
15) Ric McElvin (Set Decoration)
16) Kenneth Hall (Music Editor)
17) Grant Van Der Slagt (First Assistant Art Direction)
18) Adam Shankman (Director)
19) Adam Shankman (Executive Producer)
20) Jennifer Gibgot (Executive Producer)
21) Jonathan Glickman (Producer)
22) Christopher Hargadon (Costume Design)
23) Garrett Grant (Executive Producer)
24) Garrett Grant (Unit Production Manager)
25) Daniel Silverberg (First Assistant Director)
26) Karl Irvine (Second Assistant Director)
27) Kirston Leigh Mann (Costume Design)
28) Matthew Cassel (Associate Editor)
29) Derek Evans (Executive Producer)
30) Ben Garant (Screenplay)
31) Alexandra Hooper (Set Decoration Buyer)
32) Brian Leslie Parker (Unit Production Manager)
33) George Zakk (Executive Producer)
34) Christien Tinsley (Makeup Artist)
35) Gary Archer (Prosthetics)
36) Colin Chilvers (Special Effects Coordinator)
37) François Daignault (Camera Operator)
38) François Daignault (Steadicam Operator)
39) Sean Rowe (Foley Artist)
40) David E. Fluhr (Sound Re-Recording Mixer)
41) Bradley James Allan (Fight Choreographer)
42) Bob Brown (Stunt Coordinator)
43) Bob Brown (Second Unit Director)
44) Terri Douglas (ADR Voice Casting)
45) David A. Whittaker (Supervising Sound Editor)
46) Kerry Hayes (Still Photographer)
47) Scott MacKinnon (Best Boy Electric)
48) Linda Dowds (Key Makeup Artist)
49) Kim Child (Costume Supervisor)
50) Donald Flick (Sound Effects Editor)
51) Christopher Geggie (Property Master)
52) Tony Kenny (Special Effects Supervisor)
53) Christian P. Minkler (Sound Re-Recording Mixer)
54) Troy Robinson (Stunt Double)
55) Avram D. Gold (Dialogue Editor)
56) Scott Farrar (Visual Effects Supervisor)
57) John C. Kruize (Production Accountant)
58) Shawn Ian Kerkhoff (Sound Effects Editor)
59) Ross Fraser (Construction Coordinator)
60) Gabriel Guy (Sound Recordist)
61) Paul Menichini (Foley Mixer)
62) Mark Dornfeld (Visual Effects Supervisor)
63) H. Nancy Pak (Art Department Coordinator)
64) Katherine Rose (Foley Artist)
65) Robert Stecko (Camera Operator)
66) Paul Spaven (Rigging Gaffer)
67) Dave Staples (Transportation Coordinator)
68) David McIlroy (Assistant Location Manager)
69) Solange S. Schwalbe (Dialogue Editor)
70) Solange S. Schwalbe (Foley Editor)
71) Joe Everett (Unit Publicist)
72) Karola Dirnberger (Key Hair Stylist)
73) Ciara Brennan (Costumer)
74) Laurel Bresnahan (Studio Teacher)
75) Dale E. Grahn (Color Timer)
76) Cliff Latimer (Supervising ADR Editor)
77) Cliff Latimer (Supervising Dialogue Editor)
78) Mark Binder (Sound Designer)
79) Susanna David (Script Supervisor)
80) Ken Clark (Leadman)
81) Michael Jonascu (Sound Effects Editor)
82) Mark Coffey (Assistant Sound Editor)
83) Glen Gauthier (Production Sound Mixer)
84) Mark Cyre (First Assistant Camera)
85) Joseph Micomonaco (First Assistant Camera)
86) Franco Tata (Chief Lighting Technician)
87) Jean Webber (Makeup Department Head)
88) Erik Flockoi (ADR Recordist)
89) Rob McCallum (Storyboard Artist)
90) Ronald Schlueter (Video Assist Operator)
91) Steve Switzer (Boom Operator)
92) Rudy Braun (Set Designer)
93) Sandra Lynne Hyhkö (Assistant Production Coordinator)
94) Mary Beth Smith (Negative Cutter)
95) Stuart Mitchell (Transportation Captain)
96) Darrin Mann (Foley Mixer)
97) Sonny Pettijohn (Assistant Sound Editor)
98) George Assimakopoulos (Third Assistant Director)
99) Wayne Goodchild (Key Grip)
100) Dan Wladyka (Leadman)
101) Glen Goodchild (Best Boy Grip)
102) Moshe Saadon (Boom Operator)
103) Lisa Shaw Phillips (Assistant Editor)
104) Brian Patrick (Assistant Property Master)
105) Zameret Kleiman (Extras Casting)
106) Karen Doble (Production Coordinator)
107) Jim Krauter (Dolly Grip)
108) Robert Bastens (Stand In)
109) Alex Kontsalakis (Payroll Accountant)
110) Anne Richardson (Location Manager)
111) Timothy Peel (Graphic Designer)
112) Mark Beauchamp (Second Assistant Camera)
113) Douglas Thompson (Production Secretary)
114) Reet Puhm (Scenic Artist)
115) Jeannette Browning (ADR Recordist)
116) Abigail Callahan (Post Production Supervisor)
117) Neil Trafford (Second Assistant Camera) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика