Poroxli Kokteyl - Uzbek Tilida

Poroxli Kokteyl
Kino tavsifi

Qotil bo'lish qiziqarli va oson. Ayniqsa, onasidan shartnoma bo'yicha o'ldirish qobiliyatini meros qilib olgan Sem uchun. Ammo qiz o'z xo'jayiniga qarshi chiqishga majbur bo'lganda, u butun bezorilar armiyasining nishoniga aylanadi. Yaxshiyamki, onam va uning sobiq sheriklari xayolparastlarga "chang kokteyli" yozuvi bilan yordam berishga tayyor.

Быть киллером — весело и просто. Особенно для Сэм, которая от матери унаследовала талант к заказным убийствам. Но когда девушке приходится пойти наперекор собственному боссу, она становится мишенью целой армии головорезов. К счастью, мама и её бывшие напарницы готовы помочь угостить недоброжелателей своим фирменным «пороховым коктейлем».

Roles of actors:
1) Karen Gillan (Sam)
2) Lena Headey (Scarlet)
3) Chloe Coleman (Emily)
4) Carla Gugino (Madeleine)
5) Michelle Yeoh (Florence)
6) Angela Bassett (Anna May)
7) Paul Giamatti (Nathan)
8) Ralph Ineson (Jim McAlester)
9) Adam Nagaitis (Virgil)
10) Michael Smiley (Dr. Ricky)
11) Joanna Bobin (Rose)
12) Freya Allan (Young Sam)
13) Ed Birch (Lead Russian Thug)
14) David Zimmerschied (Factory Goon)
15) Samuel Anderson (David)
16) Mai Duong Kieu (Nurse)
17) Jack Bandeira (Crow)
18) David Burnell IV (Shocker)
19) Ivan Kaye (Yankee)
20) Anita Olatunji (Nathan's Assistant)
21) Matthias Dittmer (Firm Oldest Vulture)
22) Joshua Grothe (Dracula)
25) Lee Huang (Wolfman)
26) Luka Omoto (Older Diner Waitress)
27) Jonathan Failla (Nathan's Fancy House Thug)
28) Mike Möller (Thug (uncredited))


People who worked on the film:
1) Manfred Banach (Production Sound Mixer)
2) Volkhart Buff (Stunt Coordinator)
3) Mary Vernieu (Casting)
4) Louise Frogley (Costume Design)
5) Nicolas De Toth (Editor)
6) Michael Seresin (Director of Photography)
7) Henning Molfenter (Co-Producer)
8) Charlie Woebcken (Co-Producer)
9) Jan Böhme (Stunts)
10) Michael Bornhütter (Stunts)
11) Matthias Günther (Stunts)
12) Christian Petersson (Stunts)
13) Roxy Konrad (Art Department Coordinator)
14) Axel Eichhorst (Storyboard Artist)
15) Roland Patzelt (Rigging Gaffer)
16) Helko Klünder (Set Dresser)
17) Thomas Rucks (Set Medic)
18) Nils Lange (Stunts)
19) Carsten Richter (Foley Artist)
20) Luc Etienne (Executive Producer)
21) Cornelia von Braun (Locale Casting Director)
22) Sonja B. Zimmer (Production Executive)
23) Heike Merker (Hair Designer)
24) Heike Merker (Makeup Designer)
25) Noemi Hampel (Sound Effects Editor)
26) Alexander Buck (Dialogue Editor)
27) Immo Trümpelmann (Foley Editor)
28) Frank Kruse (Sound Designer)
29) Frank Kruse (Supervising Sound Editor)
30) Andrew Rona (Producer)
31) Mike Möller (Stunts)
32) Martin Goeres (Stunts)
33) Steve Single (Sound Re-Recording Mixer)
34) Laurent Demianoff (Stunt Coordinator)
35) Laurent Demianoff (Fight Choreographer)
36) Markus Stemler (Sound Designer)
37) Marco Albrecht (Stunts)
38) Hanse Warns (Foley Mixer)
39) Nick Angel (Music Consultant)
40) Anna Bucher (Art Direction)
41) Navot Papushado (Director)
42) Navot Papushado (Writer)
43) Aharon Keshales (Executive Producer)
44) Alex Heineman (Producer)
45) Valeska Schitthelm (Makeup Artist)
46) Valeska Schitthelm (Hairstylist)
47) Jeff Atmajian (Orchestrator)
48) David Scheunemann (Production Design)
49) Mark Rosinski (Set Decoration)
50) Jonathan Amos (Additional Editing)
51) Ron Halpern (Executive Producer)
52) Gareth Cousins (Music Editor)
53) Oliver Juhrs (Stunts)
54) Christoph Fisser (Co-Producer)
55) Kayla Emter (Additional Editing)
56) Frank Ilfman (Original Music Composer)
57) Frank Ilfman (Musician)
58) Frank Ilfman (Music Producer)
59) Wolfgang Metschan (Supervising Art Director)
60) Michael Schwarz (Unit Production Manager)
61) Emma Zee (Post Production Supervisor)
62) Camille Argus (Costume Supervisor)
63) Nikolai Bury (Visual Effects Editor)
64) Nick Wollage (Score Engineer)
65) Sebastian Meuschel (Camera Operator)
66) Reiner Bajo (Still Photographer)
67) Helmut Prein (Gaffer)
68) Georg Ebinal (Stunts)
69) Stefan Speth (Art Direction)
70) Ronnie Paul (Stunts)
71) Matthew Slater (Conductor)
72) Gilbert Lake (Sound Re-Recording Mixer)
73) Emma Davie (Unit Publicist)
74) Sabine Schulmeyer (Location Coordinator)
75) Kai Fung Rieck (Stunts)
76) Dierk Grahlow (Construction Manager)
77) Stuart McCowan (ADR Editor)
78) Petra Lisson (Color Assistant)
79) Robert Maaser (Stunts)
80) Felix Koch (Stunts)
81) Asuka Tovazzi (Stunts)
82) Casey Stone (Scoring Mixer)
83) Romy Meier (Makeup Artist)
84) Romy Meier (Hairstylist)
85) Kim Honeyman (Digital Intermediate Producer)
86) Tim Haberland (Stunt Double)
87) Andrea Pugner (Visual Effects Editor)
88) Iain Eyre (Supervising ADR Editor)
89) Iain Eyre (Supervising Dialogue Editor)
90) Mehmet Atmaca (Cast Driver)
91) Florian Dieckmann (Cast Driver)
92) Uli Nefzer (Special Effects Supervisor)
93) Alexander Wlk (Pipeline Technical Director)
94) Ragna Jornitz (Daily Makeup & Hair)
95) Olivia Scott-Webb (Locale Casting Director)
96) Sylvia Grave (Daily Makeup & Hair)
97) Johanna Ragwitz (Background Casting Director)
98) Josh Stein (Assistant Editor)
99) Steffen Jung (Stunts)
100) Imke Sommerkamp (Production Coordinator)
101) Ali Cherkaoui (First Assistant Director)
102) Matt Curtis (Title Designer)
103) Ivaylo Andonov (Compositing Artist)
104) Juliane Hübner (Daily Makeup & Hair)
105) Darin Damjanow (Production Driver)
106) Phoebe Scholfield (ADR Voice Casting)
107) Viktor Jakovleski (Producer's Assistant)
108) Sydney Shircliff (Casting Associate)
109) Steffen Hagen (Visual Effects Producer)
110) Lukas Tiberio Klopfenstein (Compositing Lead)
111) Marc Jouveneau (Visual Effects Supervisor)
112) Jan Grunwald (First Assistant "B" Camera)
113) Bashaar Wahab (Location Scout)
114) Felix Quinton (Stunts)
115) Michael Crusz (Digital Intermediate Editor)
116) Ulrik Bruchholz (Stunts)
117) Jade-Eleena Dregorius (Stunt Double)
118) Hannah Spreitzenbarth (Stunt Double)
119) Jay Golden (Boom Operator)
120) Ernest Wilczynski (Camera Operator)
121) Viktoria Ngotsé (Assistant Picture Car Coordinator)
122) Ehud Lavski (Writer)
123) Benjamin Nippe (Stunts)
124) Ilja Kloppenburg (Specialized Driver)
125) Didier Lupfer (Executive Producer)
126) Tonio Freitag (CG Artist)
127) Bruno Montani (Stunts)
128) Lucie Kozena (Set Decorating Coordinator)
129) Peter Naguib (Property Master)
130) Tanja Oppel (Property Buyer)
131) Enzo Enzel (Scenic Artist)
132) Nicola Chisholm (Casting Associate)
133) Anne Urban (Post Production Supervisor)
134) Hans Hellner (Dolly Grip)
135) Petra Becker (Tailor)
136) Henning Paulmann (Costume Coordinator)
137) Owen Slade (Musician)
138) Raylin Sabo (Casting)
139) Christopher Kollar (Compositing Artist)
140) Richard Harwood (Musician)
141) Richard Watkins (Musician)
142) Jeremy Richardson (First Assistant Editor)
143) Silke Engelhardt (Script Supervisor)
144) Matteo Canalis Wandel (Unit Manager)
145) Franz Rügamer (Stunts)
146) Charlotte Hatherley (Musician)
147) Aristo Luis (Stunts)
148) Simon Ohler (Pipeline Technical Director)
149) Yannic Schoof (Pipeline Technical Director)
150) Kris Bieringa (Systems Administrators & Support)
151) Jana Rexhausen (Systems Administrators & Support)
152) Jérémie Sebban (Systems Administrators & Support)
153) Johannes Vogt-Reimuth (Systems Administrators & Support)
154) Viktoria Rucker (Visual Effects Producer)
155) Damien di Toro (Visual Effects Editor)
156) Vanessa Taylor (Digital Intermediate Colorist)
157) Daniel Hartlehnert (Compositing Artist)
158) Peter Marsden (Digital Imaging Technician)
159) Shana Eddy-Grouf (Executive Producer)
160) Henning Brehm (Graphic Designer)
161) Georges Khoukaz (Stunts)
162) Alexander Liebenthron (Property Buyer)
163) Johannes Lumer (CG Artist)
164) Rafael Jeneral (First Assistant "A" Camera)
165) Benjamin Burr (Visual Effects Supervisor)
166) Riccardo Rocchi (Musician)
167) Stian Dahlslett (Charge Scenic Artist)
168) Igor Tjumenzev (Stunt Double)
169) Finn Pelke (Second Assistant Director)
170) Ines Kramer (Set Designer)
171) Dennis Becker (Second Assistant Director)
172) Jan Volckmann (Compositing Artist)
173) Uwe Lehmann (Armorer)
174) Grit Belitz (Health and Safety)
175) Martin Grözinger (Compositing Artist)
176) Olga Slavina (Stand In)
177) Nils Nissing (CG Artist)
178) Hugh Davis (Musician)
179) James Cassidy (Sound Mix Technician)
180) Albert Car (Utility Sound)
181) Julia Böhm (Hair Supervisor)
182) Julia Böhm (Makeup Supervisor)
183) Carola Rodriguez Sanchez (Second Assistant "A" Camera)
184) Dastin Hoffman (Animation)
185) Patrick Richter (Stunts)
186) Stefan Bräsen (Electrician)
187) Hong Indira Rieck (Stunt Double)
188) Marcos Weiss (Concept Artist)
189) Laura El Alam (Visual Effects Editor)
190) Florian Speidel (Set Dresser)
191) Isabelle Neu (Daily Makeup & Hair)
192) Dominik Raetz (Foley Editor)
193) Naranbat Batzorig (Helping Hand)
194) Ruben Steingrüber (Assistant Property Master)
195) David Hall (Animation)
196) Alessandra Spadaro (Visual Effects Coordinator)
197) Gregor Junghans (Sound Effects Editor)
198) Luke Gavin (Post Production Coordinator)
199) Scott P. Fraser (Post Production Coordinator)
200) Eve Borchardt (Stand In)
201) Simon Adegbenro (Third Assistant Director)
202) Kobi Quist (Sound Mix Technician)
203) Raffael Armbruster (Stunts)
204) Felix Audu (Stunt Double)
205) Lutz Schleisner (Stunts)
206) Jessica Tegethoff (Animation)
207) Michael Lankes (Compositing Artist)
208) Jan Roth (CG Artist)
209) Mona Wiemer (CG Artist)
210) Lukas Löffler (Compositing Artist)
211) Ulisse Dickmann (Compositing Artist)
212) Agel Aurélia (Stunt Double)
213) Mirko Stübing (Stunts)
214) Lily Metcalfe (Music Coordinator)
215) Robert Bartz (Electrician)
216) Sabrina Cordes (Assistant Production Coordinator)
217) Grace Davidson (Musician)
218) Marc-André Gerke (Visual Effects Coordinator)
219) Michael Haupt (CG Supervisor)
220) Steffi Hiller (Production Controller)
221) Franziska Monden (Makeup Artist)
222) Franziska Monden (Hairstylist)
223) Florian Bellack (Second Assistant "B" Camera)
224) Daniel Huhn (Cast Driver)
225) Trevor Watkins (Dolly Grip)
226) Jack Cheetham (Sound Mix Technician)
227) Oliver Haas (Best Boy Electrician)
228) Simon Grzesczak (Stunts)
229) Alois Knapps (Stunts)
230) Goran Mitrovski (Stunts)
231) Alina Riemenschneider (Background Casting Director)
232) Kimberley Klaiber (Compositing Artist)
233) Alex Kellerman (Producer's Assistant)
234) Thomas Schubert (Stunts)
235) Stefan Pepe Baumgärtner (Standby Property Master)
236) Rachel Henochsberg (Co-Producer)
237) Alexandra Schlensog (Stunt Double)
238) Bella Garcia (Stunt Double)
239) Christian Angres (Stunts)
240) Achmed Chaer (Stunts)
241) Bastian Kern (Stunts)
242) Ferdinand Klotzky (Stunts)
243) Ferdinand Klotzky (Production Office Assistant)
244) Maik Müller (Stunts)
245) Carlos Nikolai (Stunts)
246) Tommy Smolinski (Stunts)
247) Tommy Smolinski (Specialized Driver)
248) Ciya Taycimen (Stunts)
249) Richard Wilde (Stunts)
250) Dee Yoon (Stunts)
251) Mariana De Vasconcellos (Art Direction)
252) David Schwier (Camera Trainee)
253) Nadine Wäldchen (Assistant Costume Designer)
254) Sabine Kubat (Textile Artist)
255) Niko Wunder (Electrician)
256) Christian Brubach (Standby Rigger)
257) Yannick Bonica (Daily Electrics)
258) Michael Müller (Key Grip)
259) Georg Heimann (Grip)
260) Karem Fassel (Grip)
261) Daniel Novak (Special Effects Technician)
262) Florian Kuthe (Assistant Location Manager)
263) Max Bachmann (Assistant Location Manager)
264) Levy Spéder (Location Coordinator)
265) Phillip Doery (Location Scout)
266) Rouven Heim (Set Production Assistant)
267) Tom De Rooij (Set Production Assistant)
268) Charlotte Cartier (Set Production Assistant)
269) Anne Gehres (Set Production Assistant)
270) Johan Siebold (Set Production Assistant)
271) Sophie Lange (Travel Coordinator)
272) Dennis Müller-Rabenstein (Key Accountant)
273) Janne Meyermann (Assistant Accountant)
274) Danny Märtin (Payroll Accountant)
275) Vincent Kastner (Set Decoration Buyer)
276) Endra Dshamsran (Set Dresser)
277) Laura Nendza (Set Dresser)
278) Dashdemberel Oyuntszren (Helping Hand)
279) Choimaa Ganbold (Helping Hand)
280) Sanchir Anar (Helping Hand)
281) Gal-Erdene Gantulga (Helping Hand)
282) Beatrice Rebitsch (Property Buyer)
283) Marco Böhm (Property Buyer)
284) Matthias Piorecki (Standby Carpenter)
285) Alexander Stolle (Picture Car Coordinator)
286) Miriam Tuercke (Actor's Assistant)
287) Karmen Lovell-Brooks (Acting Double)
288) Jack McMoran (Actor's Assistant)
289) Amy Iturres-Alomia (Actor's Assistant)
290) Kit Wong (Actor's Assistant)
291) Duska Malesevic (Chaperone)
292) Anna Korotkova (Chaperone)
293) Chelsea Jeffords (Casting Assistant)
294) Jan Bludau (Transportation Captain)
295) Jan Luo (Specialized Driver)
296) Frank Gust (Specialized Driver)
297) Robert Keller (Cast Driver)
298) Mathias Langwich (Cast Driver)
299) Jack O'Shea (Cast Driver)
300) Ralf Langer (Cast Driver)
301) Gregor Hoppe (Cast Driver)
302) O'Neil Sharma (Cast Driver)
303) Cem Krüziu (Production Driver)
304) Siegfried Zeh (Production Driver)
305) Marvin Müller (Production Driver)
306) Andreas Bartel (Production Driver)
307) Sören Leusch (Production Driver)
308) Lena Seggert (Chef)
309) Lena Seggert (Catering)
310) Annette Zantinge (Chef)
311) Christian Epping (Chef)
312) Sascha Kasten (Chef)
313) Thomas Giesert (Chef)
314) Sigfried Wolff (Chef)
315) Katri Vanhatalo (Visual Effects Coordinator)
316) Yael Elbee (Editorial Production Assistant)
317) Charlotte Lewis (Foley Editor)
318) Tim Ware (Online Editor)
319) Edward MacDonald (Digital Intermediate Assistant)
320) Paulina Spodniewska (Visual Effects Coordinator)
321) Kai Goetz (CG Artist)
322) Kilian Baur (CG Artist)
323) Laura Staudenmaier (CG Artist)
324) Lisa Lassen (CG Artist)
325) Lukas Auer (CG Artist)
326) Michal Zsigmund (CG Artist)
327) Niklas Roth (CG Artist)
328) Tristan Jaegly (CG Artist)
329) Hieu Nguyen (Animation)
330) Bernhard Eiser (VFX Artist)
331) Nori Rhee (VFX Artist)
332) Philip Ballinger (VFX Artist)
333) Pol Soler Alsina (VFX Artist)
334) Sebastian Gaspar (VFX Artist)
335) Tobias Sautter (VFX Artist)
336) Aivo Kisis (Compositing Artist)
337) Andreas Hindrichkeit (Compositing Artist)
338) Andrija Trickovic (Compositing Artist)
339) Anton Graeven (Compositing Artist)
340) Christian Wunsch (Compositing Artist)
341) Christoph Zapletal (Compositing Artist)
342) Erbu Goeneul (Compositing Artist)
343) Emil Pfeifer (Compositing Artist)
344) Eric Ravenstein (Compositing Artist)
345) Gregor Stephani (Compositing Artist)
346) Jannik Walzer (Compositing Artist)
347) Jaroslav Kreilis (Compositing Artist)
348) Joerg Schmidt (Compositing Artist)
349) Kader Bagli (Compositing Artist)
350) Laura Buccinna (Compositing Artist)
351) Mario Bertsch (Compositing Artist)
352) Michele Palomba (Compositing Artist)
353) Nahuel Alvarez (Compositing Artist)
354) Nicolas Grossmann (Compositing Artist)
355) Nicolas Rolke (Compositing Artist)
356) Nicolas Winter (Compositing Artist)
357) Philipp Mekus (Compositing Artist)
358) Ralph Apfelbaum (Compositing Artist)
359) Stefan Czuia (Compositing Artist)
360) Tiago Cabrita (Compositing Artist)
361) Tim Hillebrand (Compositing Artist)
362) Tobias Gerdts (Compositing Artist)
363) Tomas Rydfjord (Compositing Artist)
364) Vu Ba Linh (Compositing Artist)
365) Guillermo Paz (Matte Painter)
366) Jan Grundmann (Pipeline Technical Director)
367) Paul Schweizer (Pipeline Technical Director)
368) Stefan Jaehner (Pipeline Technical Director)
369) Jari Koski (Systems Administrators & Support)
370) Raphael Schinkoeth (Systems Administrators & Support)
371) Jonathan Morton (Musician)
372) Ralph De Souza (Musician)
373) Philip Dukes (Musician)
374) Leon Bosch (Musician)
375) Philip Cobb (Musician)
376) Andy Wood (Musician)
377) Ian Fasham (Musician)
378) Jenny Plant (Musician)
379) Eliza Marshall (Musician)
380) Richard Martin (Musician)
381) Jim Belly (Musician)
382) AC Mann (Musician)
383) Martin Lead (Musician)
384) Alex James Thomas (Musician) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1634974548.jpg
1_1634974548.jpg
2_1634974548.jpg
3_1634974548.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.