Uy Hayvonlari Qabristoni / Hayvonlar Mozori - Uzbek Tilida

Скачать
Uy Hayvonlari Qabristoni / Hayvonlar Mozori
  • Kino nomi: Uy Hayvonlari Qabristoni / Hayvonlar Mozori (Кладбище домашних животных)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Lui Kridning oilasi qishloq uyiga ko'chib o'tadi, ma'lum bo'lishicha, uy g'amgin uy hayvonlari qabristoni yonida joylashgan. Aynan shu erda Luis yuk mashinasi g'ildiraklari ostida vafot etgan mushuk, oilaviy uy hayvonini dafn qiladi. Bu o'lim Creedsga o'liklar o'lik qolishi kerakligini isbotlaydigan bir qator dahshatli voqealarni boshlaydi ...

Семья Луиса Крида переезжает в сельский дом, который, как выясняется, расположен по соседству с мрачным Кладбищем домашних животных. Именно здесь Луис хоронит кошку, любимицу семьи, погибшую под колесами грузовика. Эта смерть влечет за собой череду чудовищных событий, которые доказывают Кридам, что мертвые должны оставаться мертвыми…

Roles of actors:
1) Jason Clarke (Louis Creed)
2) Amy Seimetz (Rachel Creed)
3) John Lithgow (Jud Crandall)
4) Sonia Maria Chirila (Young Rachel)
5) Jeté Laurence (Ellie Creed)
6) Hugo Lavoie (Gage Creed)
7) Lucas Lavoie (Gage Creed)
8) Obssa Ahmed (Victor Pascow)
9) Alyssa Brooke Levine (Zelda Goldman)
10) Maria Herrera (Marcella)
11) Jacob Lemieux (Mouse Face)
12) Maverick Fortin (Dog Face)
13) Lou Ferrando (Rabbit Face)
14) Najya Muipatayi (Cat Face)
15) Emma Hill (Horse Face)
16) Frank Schorpion (Rachel's Father)
17) Linda E. Smith (Rachel's Mother)
18) Naomi Frenette (Upset Student)
19) Suzi Stingl (Norma)
20) Kelly Lee (Nurse Kelly)
21) Nina Lauren (Nurse Nina)
22) Alison O'Donnell (Party Guest #1)
23) Raphaël Laporte (Party Guest #2)
24) Simon Pelletier-Gilbert (Party Guest #3)
25) Ambre Dioh-Dikongué (Halloween Kid #4 (uncredited))
26) Constance St-Denis-Veilleux (Halloween Kid #2 (uncredited))
27) Bailey Thain (Kid #1 (uncredited))
28) Ines Feghouli Bozon (Halloween Kid #1 (uncredited))


People who worked on the film:
1) Monika Mikkelsen (Casting)
2) Joseph Middleton (Casting)
3) Stephen King (Novel)
4) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
5) Christopher Young (Original Music Composer)
6) Lorenzo Di Bonaventura (Producer)
7) Mark Vahradian (Producer)
8) Paul Jennings (Second Unit Director)
9) Matt Greenberg (Screenstory)
10) Jeff Buhler (Screenplay)
11) David Bach (ADR & Dubbing)
12) Adrien Morot (Creature Design)
13) Adrien Morot (Makeup Effects Designer)
14) Jean Frenette (Stunt Coordinator)
15) Hans Laliberté (Leadman)
16) Laurie Rose (Director of Photography)
17) Simon Poudrette (Sound Mixer)
18) Sharon Canovas (Stunt Double)
19) Todd Cherniawsky (Production Design)
20) Steven Schneider (Producer)
21) Kevin Kölsch (Director)
22) Kerry Hayes (Still Photographer)
23) Simonetta Mariano (Costume Designer)
24) Mark Moran (Executive Producer)
25) Mark Moran (Unit Production Manager)
26) Brandon Jones (Sound Designer)
27) Brandon Jones (Sound Re-Recording Mixer)
28) Dennis Widmyer (Director)
29) Steve Baine (Foley Artist)
30) Annick Chartier (Makeup Department Head)
31) Sarah Broshar (Editor)
32) Cyril Hipaux (Special Effects Makeup Artist)
33) Chris Diebold (Sound Effects Editor)
34) Elizabeth Tremblay (Script Supervisor)
35) Ralph Osborn (Dialogue Editor)
36) David V. Butler (Dialogue Editor)
37) Tim Walston (Sound Designer)
38) Michel Bougie (Special Effects Makeup Artist)
39) Erik Aadahl (Supervising Sound Editor)
40) Ethan van der Ryn (Supervising Sound Editor)
41) Raymond Larose (Set Designer)
42) Félix Larivière-Charron (Supervising Art Director)
43) Ann Smart (Set Decorating Coordinator)
44) Maxime Ferland (Boom Operator)
45) John C. Stuver (Dialogue Editor)
46) Lucie Fournier (Sculptor)
47) Deb Adair (Sound Re-Recording Mixer)
48) Bob Kellough (Sound Effects Editor)
49) Viviane Vallée (Art Department Coordinator)
50) Eames Gagnon (Chief Lighting Technician)
51) Jason W. Jennings (Sound Effects Editor)
52) Dylan La Frenière (Greensman)
53) Puelo Deir (Unit Publicist)
54) Vincent Aird (Set Decoration)
55) Mathieu Giguère (Art Direction)
56) Casey Genton (Sound Effects Editor)
57) Matt Cavanaugh (Assistant Sound Editor)
58) Chris Patterson (First Assistant Editor)
59) Geneviève Perron (Second Unit Director of Photography)
60) Eddie Jaszek (Casting Associate)
61) Dany Racine (First Assistant Camera)
62) Félix Larivière (Hair Department Head)
63) Stephan Ashdown (Special Effects Makeup Artist)
64) Kenneth MacKenzie (Key Grip)
65) David McKeown (Stunt Coordinator)
66) Geoffroy St-Hilaire (Steadicam Operator)
67) Melissa Fafard (Makeup Artist)
68) Doug Brode (Storyboard Artist)
69) Hélène Ross (Unit Production Manager)
70) Benoît Mathieu (Location Manager)
71) Sylvie Théberge (Seamstress)
72) Peter Persaud (Foley Mixer)
73) Naomi Frenette (Stunts)
74) Renato De Cotiis (Second Assistant Director)
75) Michael DiCarlo (Visual Effects Producer)
76) Stéphane Julien (Stunt Double)
77) Justin M. Davey (Sound Effects Editor)
78) Matt Yocum (Sound Designer)
79) Yecine Meliani (Sound Mixer)
80) Beau Ferris (First Assistant Director)
81) Caroline Aquin (Special Effects Makeup Artist)
82) Nicholas Lundgren (Assistant Editor)
83) Annie Lamarre (Art Department Coordinator)
84) Colette Martel (Hairstylist)
85) Ela Miszkurka (Second Second Assistant Director)
86) Steven Pristin (First Assistant Editor)
87) Audrey Fallu (Production Secretary)
88) Emma Present (Dialogue Editor)
89) Cyril Balavoine (Compositor)
90) Kyla McFeat (Production Accountant)
91) Carl Lessard (Graphic Designer)
92) Didier Communaux (Unit Manager)
93) Véronique Arcouette (Property Master)
94) Stephannie Hawkins (Stunt Double)
95) Jean-Manuel Medina (Hairstylist)
96) Suzi Stingl (Stunt Double)
97) Simon Théberge (Set Designer)
98) Claude Goyette (Set Designer)
99) Laurie Frigon (Makeup Artist)
100) Jonathan Lavallée (Special Effects Makeup Artist)
101) Madeleine Tremblay (Wardrobe Master)
102) Martine Leclerc (Camera Operator)
103) Amanda Dellapenta (Stunt Double)
104) Lauren Orlowski (Post Production Coordinator)
105) Daniel Lepage (Set Medic)
106) Andrew LemMon (Art Direction)
107) Camille Bouvet (Special Effects Makeup Artist)
108) Pierre-Emmanuel Kaas (Special Effects Makeup Artist)
109) Vasilica Pintea (Special Effects Makeup Artist)
110) Carly Paige Salzman (Special Effects Makeup Artist)
111) Abigail Callahan (Post Production Supervisor)
112) Raphaël Hébert (Third Assistant Director)
113) Rémy Deroy (Carpenter)
114) Audrey Ejdelman (Draughtsman)
115) Serge Julien (Carpenter)
116) Jesse Provencher (Stunts)
117) Ame Hutchison (Costume Supervisor)
118) Catherine Lord (Assistant Costume Designer)
119) Martin Lemire (Drone Pilot)
120) Ted Teske (Sound Re-Recording Mixer) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика