Shaddod mallasoch - Uzbek Tilida

Скачать
Shaddod mallasoch
  • Kino nomi: Shaddod mallasoch (Взрывная блондинка)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Shaddod mallasoch Uzbek tilida 2017 O'zbekcha tarjima kino HD Агент Лоррейн Бротон, бриллиант в короне Секретной разведывательной службы Ее Величества, не просто мастер шпионажа: она бомбически сексуальна, взрывоопасна и использует весь арсенал своих уникальных умений во время невыполнимых миссий. В неспокойном Берлине, куда ее направляют с заданием вернуть бесценное досье, она вынуждена объединиться с агентом под прикрытием Дэвидом Персивалем. Вместе им предстоит проложить путь через тернии смертельных шпионских игр.

Roles of actors:
1) Charlize Theron (Lorraine Broughton)
2) James McAvoy (David Percival)
3) John Goodman (Emmett Kurzfeld)
4) Eddie Marsan (Spyglass)
5) Toby Jones (Eric Gray)
6) Til Schweiger (Watchmaker)
7) Sofia Boutella (Delphine Lasalle)
8) Roland Møller (Aleksander Bremovych)
9) Jóhannes Haukur Jóhannesson (Yuri Bakhtin)
10) James Faulkner (Chief "C")
11) Barbara Sukowa (Coroner)
12) Bill Skarsgård (Merkel)
13) Sam Hargrave (James Gasciogne)
14) Attila Árpa (East German Guard #1)
15) Martin Angerbauer (East German Guard #2)
16) Lili Gesler (Helena)
17) Sara Natasa Szonda (Audrey)
18) Declan Hannigan (Driver)
19) Balázs Lengyel (Gentleman)
21) Greg Rementer (Spotter)
22) Daniel Bernhardt (Soldier)
23) Cale Schultz (Boris)


People who worked on the film:
1) Mary Vernieu (Casting)
2) Matt Absher (First Assistant Editor)
3) David Minkowski (Co-Producer)
4) Charlize Theron (Producer)
5) David Leitch (Director)
6) Barbara Berkery (Dialect Coach)
7) Jörg Widmer (Camera Operator)
8) Albrecht Silberberger (Gaffer)
9) Jonathan Sela (Director of Photography)
10) Tyler Bates (Original Music Composer)
11) Paul Pattison (Makeup Department Head)
12) Paul Pattison (Hair Designer)
13) Paul Pattison (Makeup Designer)
14) Kurt Johnstad (Screenplay)
15) Kurt Johnstad (Executive Producer)
16) A.J. Dix (Producer)
17) Gábor Piroch (Stunts)
18) Constantine Gregory (Dialect Coach)
19) Frank Kusche (First Assistant Director)
20) Cindy Evans (Costume Design)
21) Julian Bucknall (First Assistant "A" Camera)
22) Ildikó Kemény (Co-Producer)
23) Zsuzsa Mihalek (Set Decoration)
24) Eric Gitter (Producer)
25) Marc Schaberg (Executive Producer)
26) Monique Ganderton (Stunts)
27) Monique Ganderton (Stunt Coordinator)
28) Jasmin Torbati (Unit Production Manager)
29) Lisa C. Satriano (First Assistant Director)
30) Mónika Nagy (Production Manager)
31) David Scheunemann (Production Design)
32) Mark Rosinski (Set Decoration)
33) Jonas Jansson (Sound Designer)
34) Tibor Lázár (Art Direction)
35) Ethan Smith (Executive Producer)
36) Ethan Smith (Unit Production Manager)
37) Elísabet Ronaldsdóttir (Editor)
38) Kelly McCormick (Producer)
39) Mitch Dorf (ADR Mixer)
40) Beth Kono (Producer)
41) Zoltán Schrammel (Techno Crane Operator)
42) Sam Hargrave (Stunt Coordinator)
43) Wolfgang Metschan (Art Direction)
44) Maja Meschede (Assistant Costume Designer)
45) Mattias Eklund (Sound Editor)
46) Fredrik Nord (Visual Effects Supervisor)
47) Frank Buono (Camera Operator)
48) György Mihályi (Boom Operator)
49) Domonkos Pardanyi (Stunt Coordinator)
50) Zsoka Hoka (Costume Supervisor)
51) Susie Jones (Script Supervisor)
52) Laszlo Rorariusz (Location Manager)
53) László Szirmai (Assistant Art Director)
54) Gabriella Winkler (Script Supervisor)
55) Kata Vermes (Still Photographer)
56) Rickie-Lee Roberts (Second Assistant Director)
57) Klaus Große Darrelmann (Location Manager)
58) Jon Valera (Fight Choreographer)
59) Krisztina Fehér (Hairstylist)
60) Rita Balla (Makeup Artist)
61) Bea Beliczai (Location Manager)
62) Varun Viswanath (Assistant Editor)
63) Hilton Jones (Assistant Editor)
64) Todd Harris (Storyboard)
65) Botond Aszalós (Camera Operator)
66) Imre Juhász (Second Unit Director of Photography)
67) Elena Baranova (Dialect Coach)
68) Matyas Fekete (Assistant Editor)
69) Enzo Angileri (Hairstylist)
70) Greg Rementer (Stunts)
71) Antony Johnston (Co-Producer)
72) Antony Johnston (Graphic Novel)
73) John Houlihan (Music Supervisor)
74) Peter Schwerin (Producer)
75) Fredrik Zander (Co-Executive Producer)
76) Michael Wortmann (Visual Effects Supervisor)
77) Anneli Oscarsson (Digital Intermediate)
78) Florian Hotz (Stunt Coordinator)
79) Péter Behan (Armorer)
80) Nick Meyer (Executive Producer)
81) Gábor Kiszelly (Special Effects Supervisor)
82) Gyula Krasnyánszky (Pyrotechnic Supervisor)
83) Zoltán Bus (Armorer)
84) Francesca Tolot (Makeup Artist)
85) Lisa Parmet (Assistant Costume Designer)
86) Mark McBryde (ADR Mixer)
87) Jonathan Prime (Still Photographer)
88) István Balogh (Property Master)
89) Frank Bohn (Wardrobe Supervisor)
90) Attila Pfeffer (Steadicam Operator)
91) Vanessa Nagy (Stand In)
92) Gyula Tóth (Stunts)
93) Marisol Roncali (Casting)
94) Katia Bokor (Dialect Coach)
95) Marcus Haendgen (Property Master)
96) Alex Zeihn (Lighting Technician)
97) Nick Jimenez (ADR Recordist)
98) Csilla Blake-Horváth (Hair Supervisor)
99) Csilla Blake-Horváth (Makeup Supervisor)
100) Balázs Lengyel (Stunts)
101) Peter Schueller (Dialect Coach)
102) Jan Brun (Dolly Grip)
103) Vickie M. Hsieh (Production Supervisor)
104) Norbert Szekeres (Boom Operator)
105) Lilla Németh (Stunt Coordinator)
106) Charlotta Weckström (Digital Intermediate)
107) Cale Schultz (Stunts)
108) Mac Ruth (Sound Mixer)
109) Balazs Varga (Sound Mixer)
110) Balázs Vákár (Gaffer)
111) Vincent Larsson (Digital Intermediate)
112) Daniel Hargrave (Stunts)
113) Ingela Jönsson (Foley Artist)
114) Géza Kovács (Stunts)
115) David Guillod (Executive Producer)
116) Jeff Morrone (Executive Producer)
117) Jeff Morrone (Co-Producer)
118) Joe Nozemack (Executive Producer)
119) Steven V. Scavelli (Executive Producer)
120) Lisa Widén (Associate Producer)
121) Winnie Mattheus (Makeup Artist)
122) Roxana Szarisz (Third Assistant Director)
123) Hardy Ilona (Art Department Coordinator)
124) Máté Péterffy (Sound Recordist)
125) Tímea Bárdi (Stunts)
126) Jozsef Fodor (Stunts)
127) Kinga Gavalda (Stunts)
128) Orsányi Iván (Stunts)
129) Richard Nagy (Stunts)
130) Béla Orsányi (Stunts)
131) Péter Sokorai (Stunts)
132) Charlie Hayes (Location Manager)
133) Peter Cseri (Stand In)
134) Bence Kalmár (Assistant Art Director)
135) Eleanor Boyce (Dialect Coach)
136) Krisztián Galanics (Second Assistant "C" Camera)
137) Axel Hedberg (Assistant Editor)
138) Mark Hyde (Key Grip)
139) István Török (Key Grip)
140) Zoltán Lakatos (Rigging Gaffer)
141) Hinrich Peters (Lighting Technician)
142) Balázs Várszegi (Video Assist Operator)
143) Emil Kovács (Video Assist Operator)
144) Szedlacsek Balazs (Assistant Art Director)
145) Michael Kulzer (Visual Effects Supervisor)
146) Eva Mularonek (Visual Effects Coordinator)
147) Olivia Maier (Visual Effects Coordinator)
148) Jakub Sokolowski (Digital Intermediate)
149) Zsolt Big Nagy (Epk Camera Operator)
150) Anthony Muir (Co-Executive Producer)
151) Tibor Gulyás (Second Assistant "A" Camera)
152) Henning Brehm (Graphic Designer)
153) József Kiss (Construction Manager)
154) István Gottmann (First Assistant "C" Camera)
155) Tamás Jánossa (First Assistant "B" Camera)
156) Enci Bognar (Graphic Designer)
157) Csaba Nemesházi (Second Assistant "B" Camera)
158) Mathias Riemann (Best Boy Grip)
159) Sam Hart (Graphic Novel)
160) Josy Capkun (Second Assistant Director)
161) Viktor Belágyi (Set Dresser)
162) Balazs Kovacs (Construction Manager)
163) Márk Kun (Set Dresser)
164) Zsuzsi Nonn (Graphic Designer)
165) Dalia Salamah (Graphic Designer)
166) Martin Hemzsel (Assistant Camera)
167) Laura Nathalie Naschenlas (Second Assistant Camera) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика