Noto'g'ri burilish 3 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Noto'g'ri burilish 3
  • Kino nomi: Noto'g'ri burilish 3 (Поворот не туда 3)
  • Joylandi: 16.08.2022
  • Sifat: HD
  • Yil: 2009
  • Davomiyligi: 1 soat. 31 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Triller , Ujas , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Группа людей оказывается загнанной в ловушку, в лесах Западной Вирджинии, где они вынуждены бороться за свои жизни против группы порочных, и ужасно уродливых каннибалов.

Roles of actors:
1) Tom Frederic (Nate)
2) Janet Montgomery (Alex)
3) Louise Cliffe (Sophie)
4) Jack Gordon (Trey)
5) Emma Clifford (Deputy Ally Lane)
6) Todd Jensen (U.S. Marshall)
7) Gil Kolirin (Floyd)
8) Charles Venn (Walter)
9) Jake Curran (Crawford)
10) Tamer Hassan (Chavez)
11) Christian Contreras (Willy)
12) Tom McKay (Brandon)
13) Mike Straub (Preslow)
15) Bill Moody (Sheriff Carver)
16) Mac McDonald (Warden)
17) Charley Speed (Brent)
19) Tzvetislav Samardjiev (Policeman in Changing Room (uncredited))


People who worked on the film:
1) Gillian Hawser (Casting)
2) Raúl Dávalos (Editor)
3) Claude Foisy (Original Music Composer)
4) Alan B. McElroy (Characters)
5) Lorenzo Senatore (Director of Photography)
6) Lorenzo Senatore (Camera Operator)
7) Jonas Talkington (Casting)
8) Declan O'Brien (Director)
9) Jeffery Beach (Producer)
10) Phillip J. Roth (Producer)
11) Erica Jean (Visual Effects Editor)
12) Trip Brock (Supervising Sound Editor)
13) Steven Avila (Sound Designer)
14) Peter D. Lago (Supervising Sound Effects Editor)
15) Tom Marks (Sound Re-Recording Mixer)
16) Luke Guidici (Visual Effects Editor)
17) Maria Mladenova (Costume Design)
18) Yana Stoyanova (Makeup Department Head)
19) Boris Atanasov (Boom Operator)
20) Kelly Vandever (Sound Re-Recording Mixer)
21) Ginger Geary (Foley)
22) Ivo Peitchev (Camera Operator)
23) Alexander Pugh (Sound Effects Editor)
24) Brian S.M. Wroth (Dialogue Editor)
25) Asen Bozilov (Art Direction)
26) Anna Andreeva (Makeup Artist)
27) Mariana Popova (Script Supervisor)
28) Miroslav Stoilov (First Assistant Camera)
29) Borislav Mihailovski (Production Design)
30) Connor James Delaney (Writer)
31) Ognyan Alexsandrov (Set Decoration)
32) Dimitar Nalbatanov (Construction Coordinator)
33) Derek Zavada (Visual Effects Producer)
34) Robert Dias (Visual Effects Editor)
35) Alexandra Bachvarova Trifonova (Still Photographer)
36) Atanas Apostolov (Armorer)
Ko'proq o'qish >