Noto'g'ri burilish - Uzbek Tilida

Скачать
Noto'g'ri burilish
  • Kino nomi: Noto'g'ri burilish (Поворот не туда)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Затерявшись в лесах Западной Вирджинии в результате рокового стечения обстоятельств, группа молодых людей пытается добраться до ближайшего телефона. Но вместо телефона им суждено найти дом в горах, увешанный страшным оружием и отвратительными трофеями… Кто, или что живет в этом доме? Молодые люди начинают понимать, что все их злоключения — способ загнать дичь в ловушку, где они — это дичь, а зловещие охотники — обитатели дома…

Roles of actors:
1) Eliza Dushku (Jessie Burlingame)
2) Desmond Harrington (Chris Flynn)
3) Emmanuelle Chriqui (Carly)
4) James Downing (Trucker)
5) Julian Richings (Three Finger)
6) Lindy Booth (Francine)
7) Jeremy Sisto (Scott)
8) Wayne Robson (Old Man)
9) David Huband (Trooper)
10) Kevin Zegers (Evan)
11) Yvonne Gaudry (Halley)
12) Garry Robbins (Saw-Tooth)
13) Joel Harris (Rich)
14) Ted Clark (One-Eye)


People who worked on the film:
1) Robert Kulzer (Producer)
2) Aaron Ryder (Executive Producer)
3) Don Carmody (Executive Producer)
4) Steve Lucescu (Stunt Coordinator)
5) Deb LeFaive (Production Manager)
6) Stephen Barden (Supervising Dialogue Editor)
7) Patrick Wachsberger (Executive Producer)
8) Erik Feig (Producer)
9) Thomas Bartke (Orchestrator)
10) Thomas Bartke (Conductor)
11) Sven Ebeling (Co-Executive Producer)
12) Goro Koyama (Foley Artist)
13) Faras Rabadi (Casting Associate)
14) Alicia Keywan (Production Design)
15) Elia Cmiral (Original Music Composer)
16) John S. Bartley (Director of Photography)
17) Alan B. McElroy (Screenplay)
18) Michael Ross (Editor)
19) Rob Schmidt (Director)
20) Brian J. Gilbert (Producer)
21) Stan Winston (Producer)
22) Anya Colloff (Casting)
23) Amy McIntyre Britt (Casting)
24) Gregor Hutchison (Post Production Supervisor)
25) Paula Fairfield (Sound Effects Editor)
26) Joe Bracciale (Dialogue Editor)
27) Clay Borris (Second Unit Director)
28) Tig Fong (Stunts)
29) Jordan Samuel (Key Makeup Artist)
30) Jefferson Richard (Line Producer)
31) Catherine Gourdier (Second Assistant Director)
32) Georgina Yarhi (Costume Design)
33) Dennis Berardi (Visual Effects Supervisor)
34) Robert Crippen (First Assistant Director)
35) Tom Cross (First Assistant Editor)
36) Layton Morrison (Utility Stunts)
37) Elis Y. Lam (Art Direction)
38) Jennifer Fishman (Casting)
39) Zeljka Alosinac (Set Decoration)
40) Kim W. Chow (Costume Set Supervisor)
41) Christopher Geggie (Property Master)
42) Phillip Tellez (Construction Coordinator)
43) Denis Bellingham (Boom Operator)
44) Jill Purdy (ADR Editor)
45) Sandy Gendler (Supervising Sound Effects Editor)
46) David Best (Graphic Designer)
47) Alex Bullick (First Assistant Sound Editor)
48) Kevin Banks (Music Editor)
49) Mike Flicker (Supervising Music Editor)
50) Thana Spillios (Script Supervisor)
51) Derek Stephenson (Key Scenic Artist)
52) John MacGillivray (Special Effects Supervisor)
53) Eric J. Robertson (Visual Effects Producer)
54) Bryan Forde (Gaffer)
55) Tony Guerin (Camera Operator)
56) Evan Schiff (Systems Administrators & Support)
57) Patrick Baxter (Prosthetic Makeup Artist)
58) Warren Appleby (Special Effects Technician)
59) David McIlroy (Location Manager)
60) Todd Beckett (Sound Re-Recording Mixer)
61) John Ozlins (Transportation Coordinator)
62) Alison Reid (Stunts)
63) Joe Everett (Unit Publicist)
64) Reid Russell (First Assistant Camera)
65) Doug Slater (Assistant Art Director)
66) Brendan Carmody (Stunt Double)
67) Ciara Brennan (Wardrobe Assistant)
68) Paul Sacco (Dolby Consultant)
69) Jim Peters (Greensman)
70) Brad North (Sound Designer)
71) Hagen Behring (Co-Executive Producer)
72) Mitch Horwits (Executive Producer)
73) Erla Lank (Assistant Costume Designer)
74) Cristin L. Cornett (Production Coordinator)
75) John 'Frenchie' Berger (Armorer)
76) Randy Gerston (Music Supervisor)
77) Rafy (Still Photographer)
78) David Lee (Production Sound Mixer)
79) Paula Fleet (Key Hair Stylist)
80) Laurie Charchut (Production Accountant)
81) Jayson Clute (Focus Puller)
82) Julie Moreton (Art Department Coordinator)
83) Johnny F.M. Connell (Leadman)
84) Tim Campbell (Painter)
85) Monty Montgomerie (Key Grip)
86) Gary Harmer (Set Dresser)
87) Gregory Butler (Additional Music)
88) Bernd Buessecker (Carpenter)
89) Steena Petersen (Craft Service)
90) Paul Ainey (Driver)
91) Rachel Thompson (Camera Loader)
92) Shane Mahan (Makeup Effects)
93) Bruce Johnston (Scenic Artist)
94) Joe Hall (Transportation Captain)
95) Warren Clute (Video Assist Operator)
96) Vaughan Killin (Color Timer)
97) Greg Haddow (Best Boy Electric)
98) Dave Bouskill (Electrician)
99) Matthew Steeves (Digital Compositors)
100) Ray Harvie (Storyboard Artist)
101) Heather Anderson (Assistant Production Coordinator)
102) Tim Barraball (Pyrotechnician)
103) Barb Benoit (Visual Effects Compositor)
104) Dave Tommasini (Pilot)
105) Henry Jesiak (Assistant Property Master)
106) Ron Forward (Dolly Grip)
107) Michael Burak (Grip)
108) Barbara McCullam (Third Assistant Director)
109) Chris Winter (Assistant Sound Editor)
110) Joey Orosco (Character Designer)
111) Robin Hayman (Production Secretary)
112) Jane Rogers (Extras Casting)
113) Ron Mellegers (Foley Mixer)
114) Bill Hong (Camera Car)
115) Mike Kavanagh (Key Special Effects)
116) Marc Purdy (Best Boy Grip)
117) Federico De Marco (Assistant Camera)
118) Jennifer Vey (Stunt Double)
119) Brad Gratkowski (Assistant Location Manager)
120) Deborah Williams (Assistant Makeup Artist)
121) Wayne Chan (Contact Lens Technician)
122) Jim O'Donoghue (Head Carpenter)
123) Tom Atcheson (Main Title Designer)
124) Mark Krawczynski (Second Assistant Art Director)
125) Preston Martin (ADR Recordist)
126) Adam Jeffery (Second Assistant Camera)
127) Jair Cayetano (Location Production Assistant)
128) Brian Leff (Music Coordinator)
129) Ann Fitzgerald (First Assistant Accountant)
130) Neil Gover (Generator Operator)
131) Dave Cotton (Head Driver)
132) Sarah McIntosh (Payroll Accountant)
133) Christopher McGuire (Stunt Double)
134) Mimi Pineau (Stunts) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика