Maxluqlar dunyosi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Maxluqlar dunyosi

Kino tavsifi
Apokalipsisdan so'ng, dunyo aholisining ko'pchiligi yo'q qilinganida, ULAR paydo bo'ldi. Ularni tirik qolganlar deb atashgan. Ularning tirik yoki o'lik, bu dunyodan yoki yo'qligini hech kim bilmaydi. Ammo endi bu ularning dunyosi. Ular bu yerda ovchi, odamlar esa ularning o‘ljasi. Uning guruhidan biri Juliet oziq-ovqat izlab tashlandiq shaharga boradi. Uning yo'li uzoq bo'ladi, u aniqlanmagan xavfli erlar orqali o'tadi va qorong'i tushguncha u lagerga qaytishga ulgurmaydi.

После апокалипсиса, когда большая часть населения Земли была уничтожена, появились ОНИ. Их назвали Выжившими. Никто не знает, живы они или мертвы, из этого мира или нет. Но теперь это их мир. Они здесь охотники, а люди — их добыча. Джулиет одна из своей группы рискует отправиться в покинутый людьми город на поиски пищи. Ее путь будет долгим, он лежит через неизведанные опасные земли, и до наступления темноты она не успеет вернуться в лагерь.

Roles of actors:
1) Brittany Ashworth (Juliette)
2) Grégory Fitoussi (Jack)
3) Javier Botet (The Reaper)
4) Jay Benedict (Wounded Man)
5) David Gasman (Harry)
6) Carl Garrison (Carl)
7) Richard Meiman (The Client)
8) Mohamed Aroussi (Le boss)
9) Laura D'Arista Adam (Le médecin)
10) Aton (Cannibal)


People who worked on the film:
1) Joseph Beddelem (Stunt Coordinator)
2) Joël Jacovella (Editor)
3) Mathieu Turi (Director)
4) Mathieu Turi (Writer)
5) Sabine Fevre (Key Makeup Artist)
6) Hami Belal (Stunts)
7) Christine Seznec (ADR Supervisor)
8) Alexandre Fleurant (Sound Editor)
9) Sébastien Marquilly (Sound Editor)
10) Jean-Christophe Spadaccini (Creature Design)
11) Younes Afroukh (Stunts)
12) Oriane Cattiaux (Key Makeup Artist)
13) Christophe Maratier (Armorer)
14) Virginie Wintrebert (Visual Effects Producer)
15) Bruno Nicolas (Visual Effects Supervisor)
16) Matthieu Michaux (Supervising Sound Editor)
17) Olivier Mathon (Assistant Editor)
18) Frédéric Poirier (Music)
19) Sébastien Ariaux (Sound Re-Recording Mixer)
20) Baptiste Brousse (Gaffer)
21) Morgane Le Gallic (Post Production Supervisor)
22) Simon Pennequin (VFX Editor)
23) Tony Kock (Visual Effects Coordinator)
24) Adrien Fougeras (Sound Editor)
25) Axel Steichen (Dialogue Editor)
26) Jean-Baptiste Seror (First Assistant Camera)
27) Mika Cotellon (Production Design)
28) Fanny Habigand (Extras Casting)
29) Vincent Vieillard-Baron (Cinematography)
30) Caroline Di Paolo (Costume Design)
31) Coline Delalandre (Assistant Art Director)
32) Alexandre Ivanoff (Art Direction)
33) Sebastien Jaulin (Assistant Art Director)
34) Thierry Jaulin (Art Direction)
35) Romain Cattez (Assistant Makeup Artist)
36) Cléo Schulmann (Assistant Makeup Artist)
37) Evan Amice (Third Assistant Director)
38) Thierry Lecomte (First Assistant Director)
39) Théo Madia (Second Assistant Director)
40) Ulrich Duval (Property Master)
41) Alexandre Andrillon (Sound Mixer)
42) Abdelaaziz Attougui (Stunts)
43) Najat Azougarh (Stunts)
44) Emmanuel Henri (Stunts)
45) Jean-Luc Miolane (Stunts)
46) Elie Serou (Second Assistant Camera)
47) Christine Vilers (Assistant Costume Designer)
48) Lea Hibert (Script Supervisor)
Ko'proq o'qish >