Qiyomat kechasi - Uzbek Tilida

Скачать
Qiyomat kechasi
  • Kino nomi: Qiyomat kechasi (Судная ночь)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Kelajak dunyosi jinoyatsiz... ishsizlik... urushlarsiz dunyo. Va bularning barchasi har qanday odamni keyingi dunyoga yuborishingiz mumkin bo'lgan yiliga bir kecha - yovuz xo'jayin, shovqinli qo'shnilar, zerikarli qarindoshlar tufayli. Qiyomat kechasida hamma narsaga ruxsat beriladi - asosiysi tong otguncha omon qolish.

Мир будущего — мир без преступности… безработицы… войн. И все это благодаря одной ночи в году, когда можно отправить на тот свет любого — злобного босса, шумных соседей, надоевших родственников. В Судную ночь дозволено все — главное дожить до рассвета.

Roles of actors:
1) Ethan Hawke (James Sandin)
2) Lena Headey (Mary Sandin)
3) Max Burkholder (Charlie Sandin)
4) Adelaide Kane (Zoey Sandin)
5) Edwin Hodge (Bloody Stranger)
6) Rhys Wakefield (Polite Leader)
7) Arija Bareikis (Mrs. Grace Ferrin)
8) Tony Oller (Henry)
9) Tom Yi (Mr. Cali)
10) Chris Mulkey (Mr. Halverson)
11) Tisha French (Mrs. Halverson)
12) Dana Bunch (Mr. Ferrin)
14) John Weselcouch (Freak Interrupting)
15) Alicia Vela-Bailey (Female Freak)
16) David Basila (George (uncredited))
17) Nathan Clarkson (Freak (uncredited))
18) Boima Blake (Freak #1 (uncredited))
20) Mickey Facchinello (Brunette Female Freak (uncredited))
21) Chester Lockhart (Freak (uncredited))
22) Tyler Osterkamp (Freak (uncredited))
23) Rj Wolfe (Freak (uncredited))
24) Aaron Kuban (Freak (uncredited))
25) Karen Strassman (Newscaster (uncredited))
26) Cindy Robinson (Purge Screen Announcer (uncredited))


People who worked on the film:
1) Michael Bay (Producer)
2) Eugene Collier (Stunts)
3) Jim May (Additional Editor)
4) Edward Tise (Sound Mixer)
5) Nacoma Whobrey (Key Makeup Artist)
6) James DeMonaco (Director)
7) James DeMonaco (Writer)
8) Andrew Form (Producer)
9) Bradley Fuller (Producer)
10) Scott Curtis (Foley Mixer)
11) Dawn Lunsford (Foley Artist)
12) Alicia Stevenson (Foley Artist)
13) Marty Taylor (Compositor)
14) Lisa Fields (Casting)
15) Jordan Wilby (Sound Effects Editor)
16) Jason Blum (Producer)
17) Steve Kelso (Stunts)
18) Kurt Bryant (Stunt Coordinator)
19) Joe Cappelletti (ADR Voice Casting)
20) John Barba (Casting Associate)
21) Jeanette Volturno (Co-Producer)
22) Paul J. Diller (Sound Effects Editor)
23) Matt Kennedy (Still Photographer)
24) Nicolas Plotquin (Art Direction)
25) Peter Gvozdas (Editor)
26) Sebastien Lemercier (Producer)
27) Nathan Whitehead (Original Music Composer)
28) Jacques Jouffret (Director of Photography)
29) Melanie Jones (Production Design)
30) Greg Vines (Music Editor)
31) Augy Plotquin (Construction Coordinator)
32) Elizabeth Rabe (Assistant Hairstylist)
33) Shanna Lynn (Stunt Double)
34) John Yarbrough (Transportation Captain)
35) Jason Johnston (Boom Operator)
36) Aaron Becker (Main Title Designer)
37) Tim Tuchrello (Assistant Sound Editor)
38) Sebastian Sheehan Visconti (Sound Designer)
39) Babette Stith (Script Supervisor)
40) Kevin O’Connell (Sound Supervisor)
41) Anthony Anderson (Gaffer)
42) Erin Oakley (Dialogue Editor)
43) Anna Behlmer (Sound Re-Recording Mixer)
44) Lisa Norcia (Costume Design)
45) James G. Brill (Transportation Coordinator)
46) Jason Krane (Dialogue Editor)
47) Craig Mann (Sound Re-Recording Mixer)
48) Devin Sterling (Digital Intermediate)
49) Mike Chiado (Digital Intermediate)
50) Nathan Hankins (Assistant Sound Editor)
51) Kelly Cabral (Sound Supervisor)
52) Kaylene Carlson (Unit Production Manager)
53) Steve Schatz (Sound Re-Recording Mixer)
54) Kamila Baghernejad (Digital Intermediate Producer)
55) Mark Gullesserian (Special Effects Coordinator)
56) Tommy Aagaard (First Assistant Editor)
57) Tommy Aagaard (Visual Effects Editor)
58) Lorena Talpan (First Assistant Editor)
59) Sean Andrew Faden (Visual Effects Supervisor)
60) Daniel C. McFadden (Still Photographer)
61) Karuna Karmarkar (Set Decoration)
62) Debra L. Tennant (First Assistant Editor)
63) David Larson (Hair Department Head)
64) Robert Batha (Foley Editor)
65) Joel Tabbush (Art Department Coordinator)
66) Annie Brandt (Art Department Production Assistant)
67) Lawrence Decker (Special Effects Coordinator)
68) Doug Passarelli (Pyrotechnician)
69) Steven Morrow (Production Sound Mixer)
70) Zak Faust (Art Department Coordinator)
71) Robert 'Cass' McEntee (Construction Coordinator)
72) Gerard DiNardi (Line Producer)
73) Gerard DiNardi (First Assistant Director)
74) Paul Postal (Chief Lighting Technician)
75) Micah Roehr (Special Effects Technician)
76) Steve Costanza (Makeup Department Head)
77) Kenneth H. Wiatrak (Camera Operator)
78) Siggy Ferstl (Digital Intermediate Colorist)
79) Sean Ricigliano (Epk Camera Operator)
80) Rich King (Extras Casting)
81) Kyle Behling (Camera Production Assistant)
82) Alex Soto (Sound Effects Editor)
83) Jesse Jacobs (Stunts)
84) John Tripp (Color Assistant)
85) Giovanni DiGiorgio (Color Assistant)
86) Jeremy Lambert (Extras Casting Assistant)
87) Brian Armstrong (Supervising Sound Editor)
88) Brian Armstrong (Sound Re-Recording Mixer)
89) P. Whitney Gearin (Visual Effects Producer)
90) Darryl St. Juste (Grip)
91) McJoel Hamilton (Property Master)
92) Louis Normandin (Second Unit Director of Photography)
93) David Lordan (Art Department Production Assistant)
94) Lauren Gauthier (Visual Effects Coordinator)
95) Chelsea Kammeyer (Visual Effects Coordinator)
96) Evan Daum (ADR Mixer)
97) Hillel Chaim Smith (Property Master)
98) Eric Sandlin (Best Boy Electrician)
99) Jordan C. Kadovitz (Video Assist Operator)
100) Rhannon Dodge (Art Department Production Assistant)
101) Jeramey Rund (Art Department Production Assistant)
102) Kirk Graves (Assistant Property Master)
103) Patrick Rourk (Assistant Property Master)
104) Gary Jones (Construction Foreman)
105) William Parker (Propmaker)
106) Mark Rielly (Propmaker)
107) Tim Dodge (Set Dresser)
108) Kay Quitan (Set Dresser)
109) Hector Hernandez (Set Painter)
110) Mark Kalainoff (Set Painter)
111) David Carreira (Best Boy Electrician)
112) Patrick Gomez (Best Boy Grip)
113) Frank Orozco (Best Boy Grip)
114) John Van Valkenburgh (Chief Lighting Technician)
115) Jeremy Paul Cannon (Digital Imaging Technician)
116) David Gottlieb (Electrician)
117) Yuji Nakaza (Electrician)
118) Ryan White (Electrician)
119) Aaron J. Galang (Grip)
120) Terrell Hasker (Grip)
121) Joe Keawe III (Grip)
122) Bobby Thomas (Key Grip)
123) William Hall (Key Grip)
124) Shannon Collis (Casting Associate)
125) John Thong Hoang Nguyen (Costumer)
126) Regalia Thomas (Costumer)
127) Anastasia Von Rahl (Visual Effects Coordinator)
128) Shane Harris (Colorist)
129) Scott MacDonald (Leadman) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика