Yirtqich: O'lja - Uzbek Tilida

Скачать
Yirtqich: O'lja
  • Kino nomi: Yirtqich: O'lja (Добыча)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Yirtqich: O'lja Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino HD skachat
Naru jangchisi o'z qabilasini Yerga qo'ngan birinchi yuqori ilg'or yirtqichlardan biridan himoya qilishga harakat qiladi.
Женщина-воин Нару пытается защитить свое племя от одного из первых высокоразвитых Хищников, высадившихся на Земле.

Roles of actors:
1) Amber Midthunder (Naru)
2) Dakota Beavers (Taabe)
3) Dane DiLiegro (Predator)
4) Stormee Kipp (Wasape)
5) Michelle Thrush (Aruka)
6) Julian Black Antelope (Chief Kehetu)
7) Stefany Mathias (Sumu (Chief Wife))
8) Nelson Leis (Waxed Mustache)
9) Bennett Taylor (Raphael)
10) Mike Paterson (Big Beard)
11) Tyson Carter (Huupi)
12) Skye Pelletier (Tabu)
13) Harlan Blayne Kytwayhat (Itsee)
14) Corvin Mack (Paaka)
15) Samuel Marty (Puhi)
16) Ginger Cattleman (Disapproving Woman)
17) Seanna Eagletail (Young Comanche Woman)
18) Samiyah Crowfoot (Young Comanche Girl)
19) Cody Big Tobacco (Ania)
20) Troy Mundle (Spyglass)
21) Curtis Vinish (Comanche Slinger)
22) Stephane Legault (Trapper #5 Trapper)
24) Eric Beaudoin (Trapper #17 Trapper)
25) Kyle Strauts (Additional Predator)
27) Kyle Legere (Bear)


People who worked on the film:
1) Jim Thomas (Executive Producer)
2) Jim Thomas (Characters)
3) Lawrence Gordon (Executive Producer)
4) John Thomas (Executive Producer)
5) John Thomas (Characters)
6) John Davis (Producer)
7) Kara Lindstrom (Production Design)
8) Marty P. Ewing (Producer)
9) Marty P. Ewing (Unit Production Manager)
10) James Steuart (Art Direction)
11) Jeff Cutter (Director of Photography)
12) Peter Lando (Set Decoration)
13) Marc Toberoff (Executive Producer)
14) Dan Trachtenberg (Director)
15) Claudia Castello (Editor)
16) Rene Haynes (Casting)
17) Cody Midthunder (In Memory Of)
18) Patrick Aison (Screenplay)
19) Jeremy Marinas (Second Unit Director)
20) Sydney Freeland (Thanks)
21) Kendelle Elliott (Supervising Art Director)
22) Richard Cowan (First Assistant Director)
23) Sheila Millar (Set Designer)
24) Ryan Cook (Visual Effects Supervisor)
25) Steven McMichael (Stunt Coordinator)
26) Dennis Penney (Location Manager)
27) John Bailie ("B" Camera Operator)
28) Cathy Cowan (First Assistant Art Direction)
29) Josh Medak (Grip)
30) Jamie Stevenson (Visual Effects Producer)
31) Spencer Smith (Second Assistant Art Director)
32) Sarah Schachner (Original Music Composer)
33) Jo-Dee Thomson (Hair Department Head)
34) Jo-Dee Thomson (Hair Designer)
35) Javier Arrieta (Costume Supervisor)
36) David Bukach (Still Photographer)
37) Ben Rosenblatt (Executive Producer)
38) Alexis Moar (Camera Trainee)
39) Alain Masse (Key Grip)
40) Robert Murdoch (Unit Production Manager)
41) Brett Hall (Camera Trainee)
42) Leslie Maynes (Production Controller)
43) Casey Chipera (Second Assistant Director)
44) Angela M. Catanzaro (Editor)
45) Jhane Myers (Producer)
46) Sunrise Tippeconnie (Thanks)
47) Stephanie Portnoy Porter (Costume Design)
48) Eddy Santos (Second Assistant Director)
49) Blake Pickens (Thanks)
50) Jason Nolan (Location Manager)
51) Bronwyn Johansen (Script Supervisor)
52) Grayson Ogle (Assistant Location Manager)
53) Bird Runningwater (Thanks)
54) Matt Prim (Best Boy Grip)
55) Alexander McGregor (Location Manager)
56) Mary Kathryn Nagle (Associate Producer)
57) Samantha J. Rumball (Makeup Department Head)
58) Mia Fortier (Assistant Director Trainee)
59) Kevin Larsen (Assistant Location Manager)
60) Jason Gavin (Thanks)
61) Jennifer Din (Production Manager)
62) Michael Dris (Second Second Assistant Director)
63) Michael Blatz (Best Boy Grip)
64) Alex Free (Best Boy Electric)
65) Travis Geib (Grip)
66) Joe Hirsch (Key Rigging Grip)
67) Celein Pauk (Camera Trainee)
68) Krystin Prueller (Camera Trainee)
69) Lance Royal Smith (Location Production Assistant)
70) Elise Buedel (Casting Associate)
71) Malia Hoff (Casting Assistant)
72) Larie Stoley (Assistant Location Manager)
73) Tyson Breuer (Associate Producer)
74) Jim Myers (In Memory Of)
75) Steven Paul Judd (Thanks)
76) Martina Minthorn (Thanks)
77) JJ Park (Fight Choreographer)
78) Liza Valentine (Set Designer)
79) Luana Ferreira (Set Designer)
80) Daysen Christensen (Camera Trainee)
81) Umesh Thamotharam (Camera Trainee)
82) Kristy Smith (Hair Department Head)
83) Kristy Smith (Key Hair Stylist) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport Telegram