Kavaleriya / Otliqlar - Uzbek Tilida

Скачать
Kavaleriya / Otliqlar
  • Kino nomi: Kavaleriya / Otliqlar (Кавалерия)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Kavaleriya / Otliqlar kino o'zbek uzbek tilida skachat HD onlayn korish 11-sentabrdagi xurujlardan so‘ng Markaziy razvedka boshqarmasi xodimlari va AQSh maxsus kuchlari guruhi Afg‘onistonga boradi va u yerda general Abdul Rashid Do‘stum bilan birgalikda Tolibonga qarshi kurashadi.

После терактов 11 сентября агенты ЦРУ и команда спецназа США отправляются в Афганистан, где они объединяются с генералом Абдулом Рашидом Дустумом для борьбы с талибами.

Roles of actors:
1) Chris Hemsworth (Captain Mitch Nelson)
2) Michael Shannon (Chief Warrant Officer Hal Spencer)
3) Michael Peña (Sgt First Class Sam Diller)
4) Navid Negahban (General Dostum)
5) Trevante Rhodes (Sgt First Class Ben Milo)
6) Geoff Stults (Sean Coffers)
7) Thad Luckinbill (Vern Michaels)
8) Austin Stowell (Fred Falls)
9) Ben O'Toole (Scott Black)
10) Jack Kesy (Charles Jones)
11) Fahim Fazli (Commander Khaled)
12) Austin Hébert (Sgt First Class Pat Essex)
13) Kenny Sheard (Sergeant First Class Bill Bennett)
14) Elsa Pataky (Jean Nelson)
15) Yousuf Azami (Captain)
17) William Fichtner (Colonel Mulholland)
18) Rob Riggle (Colonel Max Bowers)
19) Yasmine Aker (Teacher)
20) Marie Wagenman (Maddy Nelson)
21) Kevin Kent (555 Soldier)
22) Lauren Myers (Lisa Diller)
23) Seth Adkins (Josh)
24) Allison King (Marcha Spencer)
25) Mustafa Haidari (Taliban Fighter)
26) Shawn Lecrone (Northern Alliance Soldier / Dostum Flank)
27) Frank Powers (SF Civilian)
28) Martin Palmer (Northern Alliance Soldier)
29) Laith Nakli (Commander Ahmed Lal)
30) J. Nathan Simmons (Villiage Elder)
31) Veronica Diaz-Carranza (Lt Henriques)
32) Peter Karas (Habib)
33) Ali Olomi (Afghan Man)
34) Shvan Aladdin (Al Qaeda Fighter)
35) Kenneth Miller (Jackson)
36) Tim Aydelott (Special Forces First Sargent)
37) Matthew Van Wettering (Desk Sargent)
38) James Joseph Pulido (Newmark)
39) Shawn Sarmeidani (Dostums bodyguard)
40) Anouar H. Smaine (Taliban Fighter)
41) Nour Bitar (Afghany Mother)
42) Edward Butron (Taliban / New Alliance)
43) Christian Pedersen (SF Soldier)
44) Arshia Mandavi (Najeeb)
45) Nate Boyer (Captain Nosorog)
46) Adrian Luna (Taliban Soldier)
47) Benjamin Poe (Special Forces Captain)
48) Perla Daoud (Afghani Girl)
49) Michael E. Stogner (Village Elder (uncredited))
50) Lawrence Gilligan (Taliban Soldier)
51) Michael Sercerchi (Soldier)
52) Tommy Truex (Chinook Pilot)
53) Jay Moore (Special Forces Captain (uncredited))
54) Osama bin Laden (Self (archive footage))
55) Sofia Chicorelli Serna (Crying Afghan Girl #1)


People who worked on the film:
1) Jerry Bruckheimer (Producer)
2) John Papsidera (Casting)
3) Troy Sizemore (Supervising Art Director)
4) Catherine Harper (Foley Artist)
5) Mark Peterson (Costume Supervisor)
6) Bill Corso (Makeup Department Head)
7) Rasmus Videbæk (Director of Photography)
8) Daniel J. Lester (Costume Design)
9) Molly Smith (Producer)
10) Ted Tally (Writer)
11) Thad Luckinbill (Producer)
12) Jo Edna Boldin (Casting)
13) Sarah Trost (Assistant Costume Designer)
14) Greg Crawford (ADR Mixer)
15) David H. Venghaus Jr. (First Assistant Director)
16) Wilhelm Pfau (Set Decoration)
17) S. Todd Christensen (Location Manager)
18) Peter Craig (Writer)
19) Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer)
20) Lorne Balfe (Music)
21) Shawn Holden (Production Sound Mixer)
22) Richard Ziegler (Music Editor)
23) James Lawrence Sicard (Set Dresser)
24) Anji Bemben (Hair Department Head)
25) Steven Finestone (Camera Operator)
26) Jerrad Gray (Assistant Makeup Artist)
27) Bjarne Sletteland (Art Direction)
28) Anthony Almaraz (Key Costumer)
29) David D. Baumann (Property Master)
30) Mara Herdmann (Script Supervisor)
31) Bob E. Krattiger (Gaffer)
32) Michael W. Mitchell (Sound Effects Editor)
33) Craig Hosking (Pilot)
34) Scott Christopher Clark (Set Dresser)
35) David James (Still Photographer)
36) Bill Holmquist (Construction Coordinator)
37) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
38) Laurent Kossayan (Supervising Sound Editor)
39) Katherine Rose (Foley Artist)
40) Cary Ayers (Key Makeup Artist)
41) Lori McCoy-Bell (Hair Department Head)
42) Aaron Glascock (Sound Effects Editor)
43) Derrick Ballard (Art Direction)
44) Joe Guzman (Digital Intermediate Producer)
45) Stephen Mullen (Gaffer)
46) Michael-Ryan Fletchall (Drone Pilot)
47) Russell Farmarco (Dialogue Editor)
48) Joel Dougherty (Dialogue Editor)
49) Joel Dougherty (Supervising ADR Editor)
50) Fionagh Cush (Makeup Department Head)
51) Matthew T. Rodgers (Drone Cinematographer)
52) Jay W. Yowler (Gaffer)
53) Tom Cummins (Key Set Costumer)
54) Derek Casari (ADR Engineer)
55) Anna Quinn (Key Hair Stylist)
56) Andrew Bock (Dialogue Editor)
57) Joseph Kirkland (First Assistant Editor)
58) Ian Sullivan (Digital Intermediate)
59) Jennifer Josephson (Script Supervisor)
60) Patricia Greer (Assistant Makeup Artist)
61) Chris Navarro (ADR Mixer)
62) Trent Luckinbill (Producer)
63) Marie A. Kohl (Casting Associate)
64) Jonas Steadman (First Assistant "A" Camera)
65) Michael Miller (ADR Mixer)
66) Christopher Flick (Foley Supervisor)
67) Molly Tissavary (Assistant Makeup Artist)
68) Jimmy E. Jensen (First Assistant "A" Camera)
69) Jonathan Watkins (Music Supervisor)
70) Chris Fisher (First Assistant Camera)
71) Alanna Levy (Art Department Coordinator)
72) Delana Veirs (Hairstylist)
73) Daniel Casillas (Makeup Department Head)
74) Daniel Zollinger (Camera Operator)
75) Darwin Montana Browne (Key Grip)
76) Christopher Glass (Production Design)
77) Simon Diggins (ADR Mixer)
78) Steven Cueva (First Assistant "B" Camera)
79) Michael Duarte (Key Grip)
80) Michael Scott Baker (Hairstylist)
81) Nicolai Fuglsig (Director)
82) Michael Craig Ferguson (Drone Pilot)
83) Ryan Chan (Associate Editor)
84) Melissa Binder (Ager/Dyer)
85) Jason Oliver (ADR Mixer)
86) Darrin Mann (Foley Mixer)
87) Cory Wilde (Armorer)
88) Shiloh Kidd (Set Dresser)
89) Kim Winther (Casting Associate)
90) Katie Douthit (Hair Department Head)
91) Curtis Akin (Property Master)
92) Mackenzie Oneil (Lighting Technician)
93) Genica Lee (Casting Assistant)
94) Nikhil Paniz (Camera Operator)
95) Taura C.C. Rivera (Set Designer)
96) Bill Chapman (Dolly Grip)
97) Sam Tung (Storyboard Artist)
98) Peter Drinco (Techno Crane Operator)
99) Ian MacGregor (Location Manager)
100) Tad Griffith (Stunts)
101) Pepper J. Gallegos (Key Makeup Artist)
102) Ian Hanna (Dolly Grip)
103) Jason Kay (Aerial Camera)
104) Doug Stanton (Book)
105) John St. Denis (ADR Mixer)
106) Thomas Browne (Rigging Grip)
107) Giovanni DiGiorgio (Digital Intermediate Assistant)
108) Kurt Godwin (Sound Mix Technician)
109) Curtis Corbitt (Assistant Property Master)
110) Stephen Early (First Assistant "B" Camera)
111) Edwardo Santiago (Sound Mixer)
112) Bryan Perkal (Assistant Makeup Artist)
113) Bobby Johanson (ADR Mixer)
114) Emma Rentz (Art Department Assistant)
115) Jaime Fernandez (Assistant Property Master)
116) Wyndi Johnson (Construction Buyer)
117) Liz Buckler (Graphic Designer)
118) Kevin Duran (Set Dresser)
119) Rachel Lively (Set Dresser)
120) Josiah O'Neil (Set Dresser)
121) Chris Reisz (Set Dresser)
122) Joshua Story (Set Dresser)
123) Joshua Swanson (Set Dresser)
124) Leonard Sanchez (Set Dresser)
125) Christi Hennessy (Hairstylist)
126) Grace Esquibel (Key Hair Stylist)
127) Amanda Marie Campbell (Electrician)
128) Lane Luper (First Assistant "D" Camera)
129) Marissa Blair (Casting Assistant)
130) Mischa Marie Therese DeWalt (Extras Casting Assistant)
131) Samantha Plont (Extras Casting Assistant)
132) Shayne Hartigan (Extras Casting)
133) Rhonda Earick (Ager/Dyer)
134) Luke Prusinski (Wardrobe Assistant)
135) Tom Poole (Digital Intermediate Colorist)
136) Michael Rivera (ADR Recordist)
137) Jon Schumacher (Co-Producer)
138) Jason Patrick Collins (Boom Operator)
139) Noah Dunbar (ADR Recordist)
140) Yale Badik (Executive Producer)
141) Val Hill (Executive Producer)
142) Yvette Marxer (Sound)
143) Rodney Gurulé (Production Sound Mixer)
144) Jason Inman (First Assistant Director)
145) John Maskew (ADR Recordist)
146) Adam Teschel (Boom Operator)
147) Zadran Wali (Foley Artist)
148) Brittany Ellis (Mix Technician)
149) Vic Kaspar (ADR Mixer) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика