Hayot mamot o'yinlari 4 - Uzbek Tilida

Скачать
Hayot mamot o'yinlari 4
  • Kino nomi: Hayot mamot o'yinlari 4 (Голодные игры: Сойка-пересмешница. Часть 2)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (Pro)
Kino tavsifi

Katniss Everdin va adashgan Pit Mellark avtokratik Kapitoliy va Panemning urushdan vayron bo'lgan hududlari o'rtasidagi fuqarolar urushida g'alaba qozonishga harakat qilmoqda ...

Китнисс Эвердин и своенравный Пит Мелларк пытаются выиграть гражданскую войну между самодержавным Капитолием и истерзанными войной районами Панема…

Roles of actors:
1) Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen)
2) Josh Hutcherson (Peeta Mellark)
3) Liam Hemsworth (Gale Hawthorne)
4) Woody Harrelson (Haymitch Abernathy)
5) Elizabeth Banks (Effie Trinket)
6) Julianne Moore (President Alma Coin)
7) Philip Seymour Hoffman (Plutarch Heavensbee)
8) Jeffrey Wright (Beetee)
9) Stanley Tucci (Caesar Flickerman)
10) Donald Sutherland (President Snow)
11) Willow Shields (Primrose Everdeen)
12) Sam Claflin (Finnick Odair)
13) Jena Malone (Johanna Mason)
14) Mahershala Ali (Boggs)
15) Natalie Dormer (Cressida)
16) Wes Chatham (Castor)
17) Michelle Forbes (Lieutenant Jackson)
18) Elden Henson (Pollux)
19) Patina Miller (Commander Paylor)
20) Evan Ross (Messalla)
21) Paula Malcomson (Mrs. Everdeen)
22) Eugenie Bondurant (Tigris)
23) Sarita Choudhury (Egeria)
24) Stef Dawson (Annie Cresta)
25) Meta Golding (Enobaria)
26) Omid Abtahi (Homes)
27) Joe Chrest (Mitchell)
28) Misty Ormiston (Leeg #1)
29) Kim Ormiston (Leeg #2)
30) Gwendoline Christie (Commander Lyme)
31) Robert Knepper (Antonius)
32) Mark Jeffrey Miller (D4 Officiant)
33) April Grace (Doctor Aurelius)
34) David Hallyday (Greenhouse Guard #1)
35) Linds Edwards (Injured Career)
36) Thomas Blake Jr. (Rebel Sniper)
38) Desmond Phillips (Commander of D5)
39) Elle Graham (Girl in Lemon Yellow Coat)
40) Lacy Dmitriew (Rebel Nurse)
41) Kate Rachesky (Capitol Girl)
42) Phillip Troy Linger (Katniss's Father)
43) Bear Lawrence (Everdeen Child #1)
44) Theodore Lawrence (Everdeen Child #2)
45) Brandon Cyrus (District 13 Civilian)
46) Toby Jones (Claudius Templesmith)
47) Gary Sievers (District 7 Rebel (uncredited))
48) Emma Elle Roberts (Capitol Citizen (uncredited))
49) Alexander Yassin (District 13 Citizen (uncredited))
50) Jasmine Ahnie (District 8 Hospital Patient (uncredited))
51) Sue-Lynn Ansari (District 8 (uncredited))
52) Scott Hunter (Peacekeeper (uncredited))
53) Sam Hargrave (Peacekeeper (uncredited))


People who worked on the film:
1) Debra Zane (Casting)
2) James Newton Howard (Original Music Composer)
3) Philip Messina (Production Design)
4) Jon Kilik (Producer)
5) John Bernard (Co-Producer)
6) Francis Lawrence (Director)
7) Skip Lievsay (Sound Re-Recording Mixer)
8) Mark Peterson (Costume Supervisor)
9) Henning Molfenter (Co-Producer)
10) Charlie Woebcken (Co-Producer)
11) Roxy Konrad (Art Department Coordinator)
12) Dietmar Haupt (Rigging Gaffer)
13) Petra Schaumann (Makeup Department Head)
14) Miki Emmrich (Line Producer)
15) Dan Webster (Supervising Art Director)
16) Jim Weidman (Music Editor)
17) Larry Dias (Set Decoration)
18) Joseph Drake (Executive Producer)
19) Jo Willems (Director of Photography)
20) Danny Strong (Screenplay)
21) Lauren E. Polizzi (Art Direction)
22) Andrew Max Cahn (Art Direction)
23) Rainer Kaufmann (Greensman)
24) Lisa Tomczeszyn (Assistant Costume Designer)
25) Jeffrey Harlacker (Associate Producer)
26) Alan Edward Bell (Editor)
27) Mark Yoshikawa (Editor)
28) Donna Sloan (Executive In Charge Of Production)
29) Jan Foster (Executive Producer)
30) Jan Foster (Unit Production Manager)
31) Nikoletta Skarlatos (Makeup Department Head)
32) Marco Albrecht (Stunts)
33) Suzanne Collins (Executive Producer)
34) Suzanne Collins (Novel)
35) Suzanne Collins (Adaptation)
36) Peter Craig (Screenplay)
37) Brice R. Parker (Visual Effects Production Manager)
38) Ve Neill (Makeup Department Head)
39) Ve Neill (Makeup Designer)
40) Valeska Schitthelm (Hair Department Head)
41) Nina Jacobson (Producer)
42) Priscilla Elliott (Art Direction)
43) David Scheunemann (Supervising Art Director)
44) Mark Rosinski (Set Decoration)
45) Allison Shearmur (Executive Producer)
46) Steve Summersgill (Art Direction)
47) Christoph Fisser (Co-Producer)
48) Wolfgang Metschan (Art Direction)
49) Patricia Colin (Costume Supervisor)
50) John Joseph Thomas (Foley)
51) Steve Cremin (Special Effects Coordinator)
52) Lee Grimes (Makeup Effects)
53) Andrew Petrotta (Property Master)
54) Meike Schlegel (Costume Supervisor)
55) Theresa Anna Luther (Set Costumer)
56) Chris Snyder (Construction Coordinator)
57) Ana Maria Quintana (Script Supervisor)
58) Ralph Osborn (Dialogue Editor)
59) Melanie Mascioli (Set Costumer)
60) Vincent Haquin (Stunts)
61) Frank Pitussi (Property Master)
62) Travis Pates (Special Effects Makeup Artist)
63) Helmut Prein (Gaffer)
64) Jeremy Peirson (Sound Designer)
65) Jeremy Peirson (Supervising Sound Editor)
66) Murray Close (Still Photographer)
67) Hans Bjerno (Helicopter Camera)
68) Valentina Aulisi (Set Costumer)
69) David B. Nowell (Helicopter Camera)
70) Brett C. Smith (Leadman)
71) Conor McCullagh (Makeup Artist)
72) Jean-François Drigeard (Gaffer)
73) Jonah Levy (Makeup Effects)
74) Scott R. Hankins (Set Costumer)
75) Stefan Speth (Art Direction)
76) Vincent Gideon (Key Hair Stylist)
77) Shaun Friedberg (Animation Director)
78) Eric Reynolds (Animation Supervisor)
79) Carine Demongueres (Assistant Art Director)
80) David J. Thompson (Steadicam Operator)
81) Camille Friend (Hair Department Head)
82) Till Sennhenn (Property Master)
83) Wylie Griffin (Art Department Coordinator)
84) Sean Ryan Jennings (Assistant Art Director)
85) Alice Leconte (Assistant Art Director)
86) Justin O'Neal Miller (Assistant Art Director)
87) Dierk Grahlow (Construction Coordinator)
88) T.J. Rottenberg (Greensman)
89) Charles Gibson (Visual Effects Supervisor)
90) Charles Gibson (Second Unit Director)
91) Josh Medak (Camera Operator)
92) Cameron MacConomy (Associate Producer)
93) Walter Bithell (Gaffer)
94) Jade Mansueto (Animation Director)
95) Marlene Chazot (Animation Director)
96) Glenn Hetrick (Makeup Effects)
97) Denise Bailie (Camera Operator)
98) Gerd Nefzer (Special Effects Supervisor)
99) Greg Fisher (Animation Supervisor)
100) Myra N. Foy (Seamstress)
101) Alexandra Casey (Assistant Costume Designer)
102) Bryan Unkeless (Co-Producer)
103) Selena Evans-Miller (Makeup Department Head)
104) Devika Kawle (Visual Effects Coordinator)
105) Mario Uy (Armorer)
106) Chloe Feodoroff (Visual Effects Coordinator)
107) Gunnar Zimmer (Assistant Art Director)
108) Shayna Markowitz (Casting Associate)
109) Seth Tepfer (Choreographer)
110) KiKi Yoshimoto (Researcher)
111) Jessica R. Lawson (Seamstress)
112) Jerome Allen (Hair Designer)
113) Brad Palmer (Makeup Effects)
114) Jessica Lakoff (First Assistant Camera)
115) Barbara Holmes (VFX Editor)
116) Dan Bartolucci (VFX Editor)
117) James Chang (Visual Effects Coordinator)
118) Lara Khachooni (First Assistant Editor)
119) Thomas Hacikoglu (Stunts)
120) Christopher Surgent (First Assistant Director)
121) Jackson Spidell (Stunt Double)
122) Daniel Hargrave (Utility Stunts)
123) Sarah Reagin (Stunt Double)
124) Serge Crozon-Cazin (Stunts)
125) Douglas Plasse (Second Assistant Director)
126) Grant McCord (Costume Assistant)
127) Ronan Binding (Animation)
128) Kurt Swanson (Costume Design)
129) Bart Mueller (Costume Design) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика