Hayot mamot o'yinlari 3 - Uzbek Tilida

Hayot mamot o'yinlari 3
Kino tavsifi

Таинственный Тринадцатый дистрикт выходит из тени, в которой скрывался долгие годы. Начинается война. Война за справедливость? Война за лучшее будущее? Возможно. Китнисс в этой войне — символ сопротивления. И если она хочет не оказаться пешкой в чужой большой игре, если хочет, чтобы жизнь её любимого не принесли в жертву чужим интересам, ей придется стать сильной. Сильнее, чем на арене Голодных игр…

Roles of actors:
1) Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen)
2) Josh Hutcherson (Peeta Mellark)
3) Liam Hemsworth (Gale Hawthorne)
4) Woody Harrelson (Haymitch Abernathy)
5) Elizabeth Banks (Effie Trinket)
6) Julianne Moore (President Alma Coin)
7) Philip Seymour Hoffman (Plutarch Heavensbee)
8) Jeffrey Wright (Beetee)
9) Stanley Tucci (Caesar Flickerman)
10) Donald Sutherland (President Snow)
11) Willow Shields (Primrose Everdeen)
12) Sam Claflin (Finnick Odair)
13) Jena Malone (Johanna Mason)
14) Mahershala Ali (Boggs)
15) Natalie Dormer (Cressida)
16) Wes Chatham (Castor)
17) Elden Henson (Pollux)
18) Patina Miller (Commander Paylor)
19) Evan Ross (Messalla)
20) Paula Malcomson (Katniss' Mother)
21) Sarita Choudhury (Egeria)
22) Stef Dawson (Annie Cresta)
23) Robert Knepper (Antonius)
24) Caitlin Fowler (D8 Another Patient)
25) Jada Taylor (D8 Female Patient)
26) Nicholas Pryor (D8 Male Patient)
27) Donna Biscoe (D8 Old Woman)
28) Michael Garza (Eddy)
29) Erika Bierman (Snow's Granddaughter)
30) Jenique Bennett (Rescue Hovercraft Pilot)
31) Rus Blackwell (D13 Systems Operator)
32) Stevie Ray Dallimore (D13 Systems Operator #2)
33) Breann Couch (D13 Systems Operator #3)
34) Jordan Woods-Robinson (Snow's Stylist #1)
35) Katie Sawhill (Orderly)
36) Jackson Mizell (Bunker Door Security)
37) Charles Kronmuller (Pilot #1)
38) Jennifer Cocker (District 13 Citizen)
39) Marshall Choka (District 13 Citizen)
41) Jordanne Calvin (Stair Runner District 13 (uncredited))
42) Jasmine Ahnie (District 8 Hospital Patient (uncredited))
43) Brayden Patterson (District 13 Citizen (uncredited))
44) Emma Elle Roberts (District 13 (uncredited))
45) Molly Evensen (District 13 Citizen (uncredited))
46) William Frasca (District 5 Rebel (uncredited))
47) Joe Crosson (Peacekeeper (uncredited))
48) Gregory Fears (Peacekeeper (uncredited))
49) Charlie White Jr. (District 8 Rebel (uncredited))
50) Angel Giuffria (District 8 Amputee (uncredited))


People who worked on the film:
1) Don Burgess (Camera Operator)
2) Debra Zane (Casting)
3) James Newton Howard (Original Music Composer)
4) Philip Seymour Hoffman (Thanks)
5) Philip Seymour Hoffman (In Memory Of)
6) Philip Messina (Production Design)
7) Jon Kilik (Producer)
8) Francis Lawrence (Director)
9) Robert Fechtman (Set Designer)
10) James E. Tocci (Set Designer)
11) Mark Peterson (Costume Supervisor)
12) Roxy Konrad (Art Department Coordinator)
13) Dan Webster (Supervising Art Director)
14) R. A. Rondell (Stunt Coordinator)
15) Larry Dias (Set Decoration)
16) Joseph Drake (Executive Producer)
17) Jo Willems (Director of Photography)
18) Danny Strong (Screenplay)
19) Lauren E. Polizzi (Art Direction)
20) Andrew Max Cahn (Art Direction)
21) Rainer Kaufmann (Greensman)
22) Dawn Lunsford (Foley)
23) Alan Edward Bell (Editor)
24) Mark Yoshikawa (Editor)
25) Donna Sloan (Executive In Charge Of Production)
26) Jan Foster (Executive Producer)
27) Jan Foster (Unit Production Manager)
28) Nikoletta Skarlatos (Makeup Department Head)
29) Suzanne Collins (Executive Producer)
30) Suzanne Collins (Novel)
31) Suzanne Collins (Adaptation)
32) Peter Craig (Screenplay)
33) Ve Neill (Makeup Department Head)
34) Valeska Schitthelm (Hairstylist)
35) Al Hobbs (Set Designer)
36) Nina Jacobson (Producer)
37) David Scheunemann (Supervising Art Director)
38) Allison Shearmur (Executive Producer)
39) Steve Summersgill (Art Direction)
40) Jim Hewitt (Set Designer)
41) Easton Michael Smith (Set Designer)
42) Jennifer Fairweather (Visual Effects Producer)
43) Ann-Maree Hurley (Makeup Artist)
44) Bradley Rubin (Assistant Art Director)
45) Steve Cremin (Special Effects Coordinator)
46) William Conacher (Dialect Coach)
47) Andrew Petrotta (Property Master)
48) Meike Schlegel (Costume Supervisor)
49) Florian Haeger (Transportation Coordinator)
50) Joy Zapata (Hairstylist)
51) Chris Snyder (Construction Coordinator)
52) Ana Maria Quintana (Script Supervisor)
53) David Olson (Music Editor)
54) Ralph Osborn (Dialogue Editor)
55) Melanie Mascioli (Set Costumer)
56) Denny Caira (Transportation Coordinator)
57) Lee Gilmore (Sound Effects Editor)
58) Darren Poe (Visual Effects Supervisor)
59) David Luckenbach (Camera Operator)
60) Frank Pitussi (Property Master)
61) Arnaud Kaiser (Location Manager)
62) Helmut Prein (Gaffer)
63) Jeremy Peirson (Sound Designer)
64) Jeremy Peirson (Sound Re-Recording Mixer)
65) Tiffany Busche (Set Costumer)
66) Murray Close (Still Photographer)
67) Thomas Nittmann (Visual Effects Producer)
68) Edson Williams (Visual Effects Supervisor)
69) Bob Gorelick (Camera Operator)
70) Hans Bjerno (Helicopter Camera)
71) Ernie Avila (Set Designer)
72) Valentina Aulisi (Set Costumer)
73) Christopher Prampin (Gaffer)
74) Josh Bleibtreu (Second Unit Director of Photography)
75) George Lee (Set Designer)
76) Yann Denoual (Sculptor)
77) David B. Nowell (Helicopter Camera)
78) Robert Makolies (Sculptor)
79) Thomas Jones (ADR & Dubbing)
80) Thomas Jones (Dialogue Editor)
81) Conor McCullagh (Makeup Artist)
82) Dhuha Isa (Visual Effects Editor)
83) Jean-François Drigeard (Gaffer)
84) Maxime Couteret (Transportation Coordinator)
85) Jonathan Harb (Visual Effects Supervisor)
86) Melinka Thompson-Godoy (Visual Effects Producer)
87) Votch Levi (CG Supervisor)
88) Scott R. Hankins (Set Costumer)
89) Stephanie Rass (Set Designer)
90) Sönke Hansen (Camera Operator)
91) Klaus Große Darrelmann (Location Manager)
92) Jane Wuu (Set Designer)
93) Vincent Gideon (Hairstylist)
94) Shayne Allen Duhon (Set Costumer)
95) Will Casey (Unit Publicist)
96) Jorge Razon (CG Supervisor)
97) Sam Lane (Visual Effects Editor)
98) David J. Thompson (Steadicam Operator)
99) Camille Friend (Hairstylist)
100) Liana Jackson (Visual Effects Editor)
101) Sumriti Bhogal (Visual Effects Producer)
102) Ken Lavet (Location Manager)
103) Colette Slattery (Hairstylist)
104) Jeri Baker (Hairstylist)
105) Loïc Chavanon (Art Department Coordinator)
106) Till Sennhenn (Property Master)
107) Wylie Griffin (Art Department Coordinator)
108) Sean Ryan Jennings (Assistant Art Director)
109) Alice Leconte (Assistant Art Director)
110) Justin O'Neal Miller (Assistant Art Director)
111) Dierk Grahlow (Construction Coordinator)
112) T.J. Rottenberg (Greensman)
113) Jonathan Burdeshaw (Sculptor)
114) Christine Mahuna (Sculptor)
115) E. Aaron Linker (Set Designer)
116) Nane Cornelius (Set Decoration Buyer)
117) Christopher Downs (CG Supervisor)
118) Mahmoud Rahnama (CG Supervisor)
119) Gunther Schatz (CG Supervisor)
120) Catherine Mullan (Animation Supervisor)
121) Andrew Edmondson (Visual Effects Editor)
122) Walter Garcia (Visual Effects Producer)
123) Tom Reagan (Visual Effects Editor)
124) Matthew Silverman (Visual Effects Producer)
125) Richard Thwaites (Visual Effects Producer)
126) Adrian De Wet (Visual Effects Supervisor)
127) Charles Gibson (Visual Effects Supervisor)
128) Charles Gibson (Second Unit Director)
129) Jay Grunfeld (Visual Effects Supervisor)
130) Björn Mayer (Visual Effects Supervisor)
131) Patric Roos (Visual Effects Supervisor)
132) David Seager (Visual Effects Supervisor)
133) Seda Yilmaz (VFX Production Coordinator)
134) Mihaela Orzea (VFX Supervisor)
135) Ralf Häger (Stunt Coordinator)
136) Josh Medak (Camera Operator)
137) Kendra L. Patterson (Set Costumer)
138) Charles Heidet (Picture Car Coordinator)
139) Rick Lipton (Dialect Coach)
140) Anna L. Coats (Location Manager)
141) Mac Gordon (Location Manager)
142) Bryan Unkeless (Co-Producer)
143) Christopher Surgent (First Assistant Director)
144) Jackson Spidell (Stunt Double)
145) Daniel Hargrave (Utility Stunts)
146) Serge Crozon-Cazin (Stunts)
147) Douglas Plasse (Second Assistant Director)
148) Corinna Woodcock (Makeup Artist)
149) Kurt Swanson (Costume Design)
150) Bart Mueller (Costume Design) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.