Pablo Eskobar - Uzbek Tilida

Скачать
Pablo Eskobar
  • Kino nomi: Pablo Eskobar (Эскобар)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: Ispaniya , AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Pablo Eskobarning yuksalishi tarixi - uning milliardlar, kuch va kechirilmas jinoyatlar sari tezkor yo'li. Filmning asosini xotiralari tashkil etuvchi jurnalist qudratli narkobaronni sevib qoladi.

История восхождения Пабло Эскобара — его стремительного пути к миллиардам, могуществу и непростительным преступлениям. Во всесильного наркобарона влюбляется журналистка, чьи мемуары положены в основу фильма.

Roles of actors:
1) Javier Bardem (Pablo Escobar)
2) Penélope Cruz (Virginia Vallejo)
3) Peter Sarsgaard (Shepard)
4) Julieth Restrepo (Maria Victoria Henao)
5) Óscar Jaenada (Santoro)
6) David Valencia (Santos)
7) Mark Basnight (Family Man)
8) Joavany Alvarez (Ignacio Velarde)
9) Matthew Moreno (Pablito)
10) David Ojalvo (FBI Agent)
11) Fredy Yate (Pelado)
12) Ricardo Niño (Careta)
13) Pedro Calvo (Gatillero)
14) Santiago Londoño (Hermosilla)
15) Juan Sebastián Calero (Carlos Corral)
16) Quique Mendoza (Abel Monje)
17) Ariel Sierra (Salvador Martín)
18) Julio Nava (Garza)
19) Miguel Such (Victor)
20) Atanas Srebrev (Agent Holland)
21) Carlos Ramírez (Juan Pablo (8 years))
22) Tania Valencia (Chantal)
23) Erik Rodriguez (Boy from the Slums)
24) Sara Deray (Paula)
25) Patrick Forster-Delmas (Producer)
26) Lillian Blankenship (Family Man's Daughter)
27) Georgi Nikolov (Hitman #1)
28) Mihail Stoyanov (Hitman #2)
29) Nathan Cooper (Cop #1)
30) Andrew De La Rocha (Cop #2)
31) Colin Salmon (High State US Official)
32) Santiago Soto (Ignacio Castro)
33) Bernardo García (Cali Delegate)
35) Simón Rivera (Rodrigo Lara Bonilla)
36) Carlos Manuel Vesga (La Plaga)
37) Álvaro García (Alfonso López Michelsen)
38) Catalina Londoño (Nurse)
39) Pedro Ochoa (Doctor Panama Clinic)
40) Douglas Ceballos (Judge Alarcón)
41) Francisco Bolívar (Gunman)
42) Luis Fernando Hoyos (Colonel Méndez)
43) Juan Pablo Gamboa (Director TV)
44) Karine Amaya (Attractive Blonde Presenter)
45) Andrea Vidal (Teenager)
46) Heisel Mora (Airline Employee)
47) Emilia Klayn (Secretary)
48) Alejandro Ruíz (Soccer Announcer)
49) Herbert King (Pawn Shop Attendant)
50) Ricardo Vélez (Surgeon)
51) Nicolas Gonzales (Juan Pablo (Teenager))
52) Hannah L'Hoeste (Manuela (4 Years))
53) Manuel José Chaves (Samuel Elizondo)
54) Giselle Da Silva (Olguita Arranz)
55) Juan David Agudelo (Puppy Dog)
56) Nina Caicedo (Woman)
57) Jorge Monterrosa (Young Man)
59) Santiago Lozano (Hitman)
60) Alberto Pablo Rivera (Family Man)
61) Juan Castillo (Employee)
62) Cristian Rojas (Judge Alarcón's Son (8 Years))
63) Juan Sábato (Operator 1)
64) Andrés Felipe Calero (News Anchor)
66) Norma Nivia (Reporter)
67) Diego Landaeta (Phone Technician)
68) David Trejos (Passenger)
69) Jorge Alberto Reyes (Janitor)
70) Juan Angulo (Subordinate)
71) Alexander Acosta-Osorio (Workers' Leader)
72) Juan Vela (Worker)
73) Mihail Rangelov (Monje Double)
74) Plamen-Kaloyan Todorv (Hitman #3)
75) Philip Lind-Bendixen (US Marine Soldier)
76) Juan Camilo Castillo (Funeral Employee)
77) Diana Wiswell (Nurse)
78) Quique Mendosa (Abel Monje)
79) Julio Navas (Garza)


People who worked on the film:
1) Javier Bardem (Producer)
2) Alex Catalán (Director of Photography)
3) Fernando León de Aranoa (Director)
4) Fernando León de Aranoa (Writer)
5) César Abades (Special Effects Supervisor)
6) Richard Baker (Visual Effects Supervisor)
7) Ed Cathell III (Producer)
8) Mark Sussman (ADR Voice Casting)
9) Gord Hillier (Sound Re-Recording Mixer)
10) Gord Hillier (Dialogue Editor)
11) Alain Bainée (Production Design)
12) Antonio Ordóñez (Assistant Director)
13) Iñigo Navarro (Art Direction)
14) Kiril Kaloyanov (Boom Operator)
15) Vladimir Kaloyanov (Sound Mixer)
16) Massimo Gattabrusi (Hair Designer)
17) Milena Mihaylova (Script Supervisor)
18) Sean Wheelan (Visual Effects Producer)
19) Iva Petkova (Location Manager)
20) Nikolay Pachov (Visual Effects Editor)
21) Mihail Yanakiev (Camera Operator)
22) Ana Lozano (Makeup Designer)
23) Kiril Valchanov (Steadicam Operator)
24) Guillermo Navajo (Assistant Director)
25) Miguel Menéndez de Zubillaga (Producer)
26) Tapio Liukkonen (Foley Artist)
27) Gustavo Moyano (Casting Coordinator)
28) Maria Andrea Rangel (Set Decoration)
29) Selena Arizanovic (Music Supervisor)
30) Oleksii Moskalenko (Visual Effects Supervisor)
31) Peter Krumov (Carpenter)
32) María Clara López (Key Makeup Artist)
33) Wanda Morales (Costume Design)
34) Catherine Rodríguez (Assistant Costume Designer)
35) Juanjo Sánchez (Steadicam Operator)
36) Dimitar Krustev (Drone Pilot)
37) Juan Pablo Rincón (Casting)
38) Andrés Gurisatti (Property Master)
39) Biviana Márquez (Script Supervisor)
40) Jere Hausfater (Producer)
41) Yuliya Manolova (Visual Effects Coordinator)
42) Ryan Nowak (Sound Designer)
43) Nikolay Bakalov (Foley Editor)
44) Kris Casavant (Supervising Sound Editor)
45) Vanya Benelinova (Visual Effects Coordinator)
46) Iveta Tsvetkova (Visual Effects Coordinator)
47) Toño Cubillo (ADR Recordist)
48) Todor Lazarov (Stunt Coordinator)
49) Kalina Kottas (Producer)
50) Dean Nichols (Producer)
51) Loles García Galeán (Costume Design)
52) Ramiro Sabell hijo (First Assistant Camera)
53) Andy Robinson (Compositor)
54) Belinda Uriegas (Production Coordinator)
55) Shiri Lerner (Production Coordinator)
56) Jivko Chakarov (Post Production Supervisor)
57) Violeta Piperevska (Production Coordinator)
58) Sandra Migueli (Key Makeup Artist)
59) Gustavo Gini (Orchestrator)
60) Juan Cortés (Music Programmer)
61) Adrián Foulkes (Music Producer)
62) Mike Duffy (Visual Effects Producer)
63) Saioa Lara (Costume Supervisor)
64) Laura Lopera (Art Department Coordinator)
65) Elynarco Garay (Key Grip)
66) Agustín Serna G. Lavín (Assistant Editor)
67) Alejandro Uribe Holguin (ADR Recordist)
68) Nevena Dragoshinova (Visual Effects Editor)
69) Andrey Hristozov (Visual Effects Editor)
70) Brian Hayashi (Post Production Supervisor)
71) Virginia Vallejo (Book)
72) Avi Salem (Compositor)
73) Fernando Furones (Orchestrator)
74) Daniel Peña (Sound Editor)
75) Melissa Villegas Solórzano (Set Decoration)
76) Valentina Arjona (Assistant Makeup Artist)
77) Ainhoa Eskisabel (Assistant Makeup Artist)
78) Lili Bonil (Key Makeup Artist)
79) Simona Ilieva (Art Department Assistant)
80) Lulú Salgado (Assistant Set Decoration)
81) Diego Garcia (Leadman)
82) Tatiana Dulcey (Assistant Property Master)
83) Ivo Velkov (Digital Imaging Technician)
84) Javier Muñoz (Digital Imaging Technician)
85) Ivailo Tzvetkov (First Assistant Camera)
86) Oscar Felipe Rineda Carvaial (First Assistant Camera)
87) Rafa Lluch (Second Unit Director of Photography)
88) Vasil Paunov (Second Assistant Camera)
89) Ivelin Metodiev (Second Assistant Camera)
90) Samuel Cig (Second Assistant Camera)
91) Andrés Gutiérrez (Steadicam Operator)
92) David Parra (Video Assist Operator)
93) Mauricio Martinez (Casting Assistant)
94) Jhon Moyano (Casting Assistant)
95) Nicolás Vélez Noguera (Extras Casting Coordinator)
96) Ana Bernal (Assistant Costume Designer)
97) Chiky Serrano (Assistant Costume Designer)
98) Jenny Arango (Costume Assistant)
99) Susana Jaramillo (Costume Assistant)
100) Jugatx Urabayen (Costume Assistant)
101) Carolina Soto (Wardrobe Assistant)
102) Catalina Giangrandi (Wardrobe Supervisor)
103) Garret Lord (First Assistant Accountant)
104) Omaira Olarte (Health and Safety)
105) Milena Georgieva (Production Accountant)
106) Paola A. Holguin (Production Assistant)
107) Beba Yordanova (Production Assistant)
108) Ana Obradors (Production Coordinator)
109) Natalia Sabogal (Production Coordinator)
110) Sandra Serna (Script Supervisor)
111) Cristian Espinosa Toro (Transportation Coordinator)
112) Lourdes Hernández (Music Consultant)
113) Zahary Borisov (Assistant Sound Editor)
114) Adrian Gougov (Dialogue Editor)
115) Juanma López (Sound Mixer)
116) Alba Rodriguez del Rio (Animation)
117) Trevor Graciano (Compositing Supervisor)
118) Tovonaina Andriamampionona (Compositor)
119) Bright Jani (Compositor)
120) Ivailo Bonev (Concept Artist)
121) Felipe Siem (Lighting Artist)
122) Michelle Ryan (Matte Painter)
123) Kaiser Thomas (Matte Painter)
124) Ferrán Piquer (Visual Effects Coordinator)
125) Christine Pyle (Visual Effects Coordinator)
126) Jessie Rosbäck (Visual Effects Coordinator)
127) Isaac Heron (Visual Effects Editor)
128) Kristian Talajic (Visual Effects Supervisor)
129) María José Almela (First Assistant Editor)
130) Mariana Zubillaga (Location Coordinator) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика