Chappi laqabli robot - Uzbek Tilida

Скачать
Chappi laqabli robot
  • Kino nomi: Chappi laqabli robot (Робот по имени Чаппи)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Chappi - vunderkind. Har qanday bola kabi, u ham o'z muhitining ta'siriga tushib qoladi va unga faqat yuragi va qalbi o'z yo'lini topishga yordam beradi. Ammo Chappi boshqalardan ajralib turadigan bir narsa bor: u his qilish va fikrlash qobiliyatiga ega birinchi robot.

Чаппи — вундеркинд. Как и любой другой ребенок, он попадает под влияние своего окружения, и только его сердце и душа помогут ему найти свой путь. Но есть одна вещь, которая делает Чаппи непохожим на всех остальных: он — первый робот способный чувствовать и думать.

Roles of actors:
1) Sharlto Copley (Chappie)
2) Dev Patel (Deon Wilson)
3) Hugh Jackman (Vincent Moore)
4) Ninja (Ninja)
5) Yo-Landi Visser (Yo-Landi)
6) Sigourney Weaver (Michelle Bradley)
7) Chris Shields (Journalist)
8) Anderson Cooper (Anderson Cooper)
9) Jose Pablo Cantillo (Yankie (Amerika))
10) Brandon Auret (Hippo)
11) Johnny Selema (Pitbull)
12) Maurice Carpede (Police Chief)
13) Jason Cope (Tetravaal Lead Mechanic)
14) Kevin Otto (CNN Reporter)
15) Bill Marchant (Professor)
16) Robert Hobbs (The Procurement Officer)
17) Eugene Khumbanyiwa (King)
18) Mark K. Xulu (Gang Member)
19) Sherldon Marema (Gang Member)
20) Shaheed Hajee (Gang Member)
21) James Hendricks (Gang Member)
22) Julian Brits (Gang Member)
23) David Davadoss (Mercedes Benz Driver)
24) Anneli Muller (BMW Driver)
25) Kendal Watt (Nissan Driver)
26) Chan Marti (Field Reporter)
27) Vuyelwa Booi (Field Reporter)
29) Anthony Bishop (Police Officer)
30) Paul Dobson (Police Robot (voice))
32) Alistair Prodgers (Tetravaal Mechanic)
33) Wandile Molebatsi (Armored Truck Guard)
34) Arran Henn (VSN News Desk Reporter)
35) Thami Ngubeni (VSN News Desk Reporter)
37) Andea Volschenk (Tetravaal Office Assistant)
38) Hein De Vries (Special Forces Soldier)
39) Dan Hirst (Merc)
40) Paul Hampshire (Merc)
41) Graeme Duffy (Tech (uncredited))
42) Miranda Frigon (Psychologist (uncredited))
43) Edwin Gagiano (Office Worker (uncredited))
44) Sean O. Roberts (Hacker (uncredited))


People who worked on the film:
1) Hans Zimmer (Original Music Composer)
2) Mark Goldblatt (Editor)
3) Ben Waisbren (Executive Producer)
4) Steve Boeddeker (Sound Designer)
5) Steve Boeddeker (Sound Re-Recording Mixer)
6) Jules Cook (Production Design)
7) Craig Berkey (Supervising Sound Editor)
8) Craig Berkey (Additional Sound Re-Recording Mixer)
9) Bradley M. Goodman (Post Production Supervisor)
10) Simon Kinberg (Producer)
11) Emilia Roux (Art Direction)
12) Emilia Roux (Supervising Art Director)
13) Diana Cilliers (Costume Design)
14) Goro Koyama (Foley Artist)
15) Andy Malcolm (Foley Artist)
16) Sandy Walker (Set Decoration)
17) Christa Schamberger (Casting)
18) Jason Pielak (Visual Effects Editor)
19) Julian Clarke (Editor)
20) Neill Blomkamp (Director)
21) Neill Blomkamp (Producer)
22) Neill Blomkamp (Writer)
23) Terri Tatchell (Writer)
24) Don White (Foley Mixer)
25) Ruslan Vasylev (Senior Modeller)
26) Charlie Runge (Key Hair Stylist)
27) Charlie Runge (Key Makeup Artist)
28) James Bitonti (Co-Producer)
29) James Bitonti (First Assistant Director)
30) Trent Opaloch (Director of Photography)
31) Geoff Anderson (Visual Effects Producer)
32) Gord Hillier (Sound Editor)
33) Yvonne Valdez (First Assistant Editor)
34) Trishia Downie (Line Producer)
35) Leonie Roberts (Assistant Costume Designer)
36) Stephen Webster (ADR Mixer)
37) George Hull (Concept Artist)
38) Christa Schoeman (Makeup Artist)
39) Natalia de la Garza (Compositing Supervisor)
40) Charlie Iturriaga (Visual Effects Supervisor)
41) Robin L. D'Arcy (Visual Effects Producer)
42) Sandra Fox (Foley Artist)
43) Michelle Child (Sound Effects Editor)
44) Ben Mauro (Conceptual Illustrator)
45) Jenny Fulle (Visual Effects Producer)
46) Amitav Nakarmi (Visual Effects Producer)
47) Vince Renaud (Sound Re-Recording Mixer)
48) Vince Renaud (ADR Supervisor)
49) Jo Rossi (Dialogue Editor)
50) Christopher Scarabosio (Sound Re-Recording Mixer)
51) Chris Harvey (Visual Effects Supervisor)
52) Dave Whitehead (Sound Designer)
53) Kerry Gregg (Stunt Coordinator)
54) Dale Rodkin (Steadicam Operator)
55) Robert Bentley (Location Manager)
56) Grant Hulley (Stunt Coordinator)
57) Jessica Rain (Hair Department Head)
58) Carlos Anaya (CG Supervisor)
59) Christo Strydom (Art Department Coordinator)
60) Kobus Swart (Property Master)
61) Lars Cox (Camera Operator)
62) Mannie Ferreira (Camera Operator)
63) Skip Margetts (Helicopter Camera)
64) Skip Margetts (Aerial Director of Photography)
65) Gary Lam (First Assistant Editor)
66) Vinca Cox (Script Supervisor)
67) Dione Wood (Visual Effects Producer)
68) Graeme Cowie (Concept Artist)
69) Matthew Wilson (Sound Effects Editor)
70) William Bartlett (Digital Intermediate)
71) Chris Davies (Digital Intermediate)
72) Sam Trounce (Digital Intermediate Producer)
73) Daniel Birt (Set Decoration)
74) Peter Skarratt (First Assistant Editor)
75) Mark Wendell (CG Supervisor)
76) Warren Mazutinec (First Assistant Editor)
77) Bobby Cardoso (Art Direction)
78) Lindsey Eyre (Set Costumer)
79) Jonathan Macintosh (Senior Animator)
80) Bill Higley (ADR Mixer)
81) Andrew Malesky (Animation)
82) Luis Almazan (Compositor)
83) Sheila Giroux (Visual Effects Coordinator)
84) Woojo Jeon (Visual Effects Coordinator)
85) Conrad Olson (Compositor)
86) Joao Sita (Compositing Lead)
87) Jenn Taylor (Senior Animator)
88) Rene Toye (Visual Effects Editor)
89) Marion Voignier (Compositor)
90) Jeremy Stewart (Animation)
91) Victoria Burkhart (Co-Producer)
92) Anneke Botha (Assistant Set Decoration)
93) Sarah Rubano (Makeup Department Head)
94) Sarah Rubano (Hair Department Head)
95) Catherine Gaum (Set Designer)
96) Wendy Bown (Camera Operator)
97) Scott Kravitz (Animation Supervisor)
98) Chris Navarro (ADR Mixer)
99) Dan Muscarella (Color Timer)
100) Adam Mendez (ADR Mixer)
101) Jack Dolman (Music Editor)
102) Ken Saville (Sound Mixer)
103) Justin Hawkins (First Assistant "A" Camera)
104) Olly Steele (Armorer)
105) Nick Bernardi (Visual Effects Coordinator)
106) Mark Theriault (VFX Artist)
107) Chris Chae (ADR Recordist)
108) John Gore (Drone Operator)
109) Dean Reca (Key Grip)
110) Kristine Berg (Ager/Dyer)
111) Michael Saal (Ager/Dyer)
112) Donavin Waters (Pyrotechnician)
113) Filippo Valsecchi (Conceptual Design)
114) Fiona Ramsay (Dialect Coach)
115) Frank Gardner (Focus Puller)
116) Emmanuel Chonco Sithole (Gaffer)
117) Gerrit Van Zyl (Lighting Technician)
118) Kevin Tomecek (Construction Buyer)
119) Niqui da Silva (Makeup & Hair)
120) Georgina Street (Visual Effects Coordinator)
121) Shane Davidson (Compositing Supervisor)
122) Lyn Kennedy (Hairstylist)
123) Brandon Swanepoel (Hairstylist)
124) Tyron Sweeney (Hairstylist)
125) Jack Connan (Armorer)
126) Wayne Gulan (Armorer)
127) Anthony Langkilde (Armorer)
128) Charl Meiring (Armorer)
129) Christian Pearce (Concept Artist)
130) Pierre Retief (Armorer)
131) Cobus Van Der Waal (Leadman)
132) Doug Williams (Concept Artist)
133) Alex Falkner (Special Effects Supervisor)
134) Annie-Claude Lapierre (Visual Effects Coordinator)
135) Umesh Shakya (Visual Effects Supervisor)
136) J.P. Ridgway (Key Grip)
137) Zanele Mhlanga (Key Costumer)
138) Jonna Slappendel (Costume Supervisor)
139) Eduard Klarenbeek (Location Manager)
140) Daphne Bezem (Production Coordinator)
141) Natalie Haarhoff (Camera Operator)
142) Philip Stapelberg (Truck Supervisor)
143) Jeremy Mesana (Lead Animator)
144) Caitlin Rollino (Second Assistant Camera)
145) Dave Wilson (ADR Mixer)
146) Tumi Poen (First Assistant Accountant)
147) Neville Esterhuizen (Second Assistant "C" Camera)
148) Michel Smit (Assistant Editor)
149) Lauren Sevior (Set Dresser)
150) Stephen Muir (Foley Recordist)
151) De Villiers Fourie (Second Second Assistant Director)
152) Dan Mansfield (Second Assistant Director)
153) Vincent Stander (Production Assistant)
154) Gillian George (Matte Painter)
155) Stu Carl (Grip)
156) N'Cee Van Heerden (Epk Director)
157) Gwen Zhang (Compositor)
158) Bohdi Schoeman (Dolly Grip)
159) Jinny Gunuza (Electrician)
160) Apiwe Diko (Grip)
161) Brad Maloney (Libra Head Technician)
162) Henrique Moser (Compositing Lead)
163) Jason Gross (VFX Lighting Artist)
164) Giuseppe Improta (VFX Artist)
165) Tomoka Matsumura (Modeling)
166) Michael Billette (Modeling)
167) Andrew Hutton (VFX Artist)
168) Brendan Gifford (Carpenter)
169) Izak Weyers (Carpenter)
170) William Mnisi (Grip)
171) Amy Yeats (Second Assistant "A" Camera)
172) Michael Stewart (Compositing Supervisor)
173) Chris Macdonald (Online Editor)
174) Manoj Shrestha (VFX Artist)
175) Pedro Seixas (Compositor)
176) Doret Van Jaarsveld (Assistant Property Master)
177) Andrea Chlebak (Digital Intermediate Colorist)
178) Steven Saunders (Special Effects)
179) Sofia Portantino (Visual Effects Production Assistant)
180) Yosuke Inomata (Modeling)
181) Mark Keetch (3D Modeller)
182) Lara Gildenhuys (Art Department Assistant)
183) Bradley Caruk (Assistant Art Director)
184) Willem Hepburn (Carpenter)
185) Simbarashe Mabasha (Carpenter)
186) Shaun Marlon Nasson (Carpenter)
187) Richard Muller (Digital Imaging Technician)
188) Vukani Muthaki (Grip)
189) Hlokomelo Moloi (Set Costumer)
190) Will Furneaux (3D Modeller)
191) Ian Tarasoff (Sound Mixer)
192) Alain de Zilva (Assistant Editor)
193) Ken Smith (Assistant Editor)
194) Michele Wilson (Colorist)
195) Alex Taylor (Digital Intermediate)
196) Zheng Bao (Compositor)
197) Bryce Rieger (Compositor)
198) Earl Fast (Lead Animator)
199) Susan Stewart (Matte Painter)
200) Ehsan Shokrgozar (Pipeline Technical Director)
201) Luis Barquero (VFX Artist)
202) Paul Copeland (VFX Artist)
203) Sarah Fuller (VFX Artist)
204) Leo Ito (VFX Artist)
205) Rémi Pierre (VFX Artist)
206) Terry Veer (VFX Artist)
207) Kathleen Adams (Visual Effects Production Assistant)
208) Joanne Goldstone (Production Accountant)
209) Michael Moyo (Production Assistant)
210) Miguel Flores Gamez (Production Assistant)
211) Jane Fry (Production Executive) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика