Titanlar jangi - Uzbek Tilida

Скачать
Titanlar jangi
  • Kino nomi: Titanlar jangi (Битва титанов)
  • Sifat: SD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Персей, сын бога, воспитанный человеком, не смог защитить свою семью от Аида, мстительного повелителя подземного мира. Теперь ему уже нечего терять, и он добровольно соглашается возглавить опасную миссию, чтобы одержать победу над Аидом до того, как тот отберет власть у Зевса и выпустит демонов подземного царства на Землю.Возглавляя отряд бесстрашных воинов, Персей отправляется в рискованное путешествие по лабиринту запретных миров.

Roles of actors:
1) Sam Worthington (Perseus)
2) Gemma Arterton (Io)
3) Mads Mikkelsen (Draco)
4) Alexa Davalos (Andromeda)
5) Jason Flemyng (Calibos / Acrisius)
6) Ralph Fiennes (Hades)
7) Liam Neeson (Zeus)
8) Pete Postlethwaite (Spyros)
9) Polly Walker (Cassiopeia)
10) Ashraf Barhom (Ozal)
11) Elizabeth McGovern (Marmara)
12) Nicholas Hoult (Eusebios)
13) Liam Cunningham (Solon)
14) Hans Matheson (Ixas)
15) Vincent Regan (Kepheus)
16) Alexander Siddig (Hermes)
17) Luke Treadaway (Prokopion)
18) Mouloud Achour (Kucuk)
19) Tine Stapelfeldt (Danae)
20) Luke Evans (Apollo)
21) Izabella Miko (Athena)
22) Ian Whyte (Sheikh Sulieman)
23) Katherine Loeppky (Aged Cassiopeia)
24) Sinead Michael (Tekla)
25) Ross Mullan (Pemphredo)
26) Robin Berry (Enyo)
27) Graham Hughes (Deino)
28) Martin McCann (Phaedrus)
29) Rory McCann (Bello)
30) Kaya Scodelario (Peshet)
31) Tamer Hassan (Ares)
32) Danny Huston (Poseidon)
33) William Houston (Ammon)
34) Jamie Sives (Captain)
35) Phil McKee (Harbourmaster)
36) Geoffrey Beevers (Noble (Basilica))
37) Michael Grady-Hall (Citizen (Argos))
38) Laura Kachergus (Citizen (Argos))
39) Adrian Bouchet (Soldier (Zeus Statue))
40) David Kennedy (Kepheus' General)
41) Nina Young (Hera)
42) Jane March (Hestia)
43) Nathalie Cox (Artemis)
44) Agyness Deyn (Aphrodite)
45) Natalia Vodianova (Medusa)
46) Charlotte Comer (Demeter)
48) Katrina Vasilieva (Exotic Dancer (uncredited))


People who worked on the film:
1) Lucinda Syson (Casting)
2) Anna Pinnock (Set Decoration)
3) Richard D. Zanuck (Executive Producer)
4) Liz Dann (Costumer)
5) Lynn Harris (Executive Producer)
6) Neil Corbould (Special Effects)
7) Troy Sizemore (Supervising Art Director)
8) Daniel Mason (Modeling)
9) Martin Laing (Production Design)
10) Martin Walsh (Editor)
11) Lindy Hemming (Costume Design)
12) James Mather (Supervising Sound Editor)
13) Terry Needham (First Assistant Director)
14) Peter Burgis (Foley)
15) Fergus Clegg (Assistant Set Decoration)
16) Sam Conway (Special Effects Technician)
17) William Mesa (Visual Effects Supervisor)
18) Peter Menzies Jr. (Director of Photography)
19) Louis Leterrier (Director)
20) Paul Jennings (Stunt Coordinator)
21) Jo Grover (Makeup Artist)
22) David Freeman (Editor)
23) Veronica McAleer (Makeup & Hair)
24) Ramin Djawadi (Music)
25) Thomas Tull (Executive Producer)
26) William Fay (Executive Producer)
27) Elaine Grainger (Casting)
28) Phil Hay (Screenplay)
29) Matt Manfredi (Screenplay)
30) Vincent Tabaillon (Editor)
31) Bryce Brecheisen (Stereoscopic Coordinator)
32) Richard Baker (Compositing Supervisor)
33) Basil Iwanyk (Producer)
34) Jon Jashni (Executive Producer)
35) Ian Differ (VFX Editor)
36) Noriko Watanabe (Makeup & Hair)
37) Kevin De La Noy (Producer)
38) Travis Beacham (Screenplay)
39) Karl McMillan (Producer)
40) James Foster (Art Direction)
41) Nick Davis (Visual Effects Supervisor)
42) Dean Clegg (Set Designer)
43) Kyle Cooper (Conceptual Design)
44) George Richmond (Camera Operator)
45) George Richmond (Steadicam Operator)
46) Robert Palmer (First Assistant Camera)
47) Dale Alexander Carnegie (Executive Producer)
48) Lincoln Kupchak (VFX Editor)
49) Tim Wooster (Camera Operator)
50) Scott Patton (Concept Artist)
51) Guy Speranza (Assistant Costume Designer)
52) Nikki Penny (Visual Effects Producer)
53) Patricio M. Farrell (Art Direction)
54) Will Humphris (Second Assistant "A" Camera)
55) Dan Grace (Costume Supervisor)
56) Graham Churchyard (Assistant Costume Designer)
57) Rose Wicksteed (Casting Assistant)
58) Peter James (Standby Art Director)
59) Lizzie Lawson (Makeup & Hair)
60) Edward Griffiths (Props)
61) Lupt Utama (Costumer)
62) Bjorn Ole Schroeder (ADR & Dubbing)
63) Lawrie Ayres (Greensman)
64) Andrew Bennett (Set Designer)
65) Jennifer Bowes (Art Department Coordinator)
66) Darren Fitzsimons (Sculptor)
67) Emma Hanson (Sculptor)
68) Roger Holden (Greensman)
69) Will Holden (Greensman)
70) Meike Maher (Construction Coordinator)
71) Jonathan Moore (Sculptor)
72) Francis Poirier (Sculptor)
73) Terry Royce (Greensman)
74) Keith Stevenson (Greensman)
75) Tom Whitehead (Set Designer)
76) Jamie Wilkinson (Property Master)
77) Michael Fentum (Sound Effects Editor)
78) Dominic Gibbs (Sound Designer)
79) Jed Loughran (Sound Effects Editor)
80) David Brighton (Special Effects)
81) Michael Dawson (Special Effects)
82) Dadi Einarsson (Visual Effects Supervisor)
83) Hugh Macdonald (Visual Effects Supervisor)
84) Emma Phillips (Visual Effects Producer)
85) Christopher Benstead (Music Editor)
86) Peter Oso Snell (Music Editor)
87) Steven Brigden (Transportation Captain)
88) Gerry Turner (Transportation Coordinator)
89) Wyn Vaughan-Humphreys (Costume Standby)
90) Robert Edwards (ADR Mixer)
91) Melanie Byrne (Visual Effects Production Manager)
92) Victor James Martinez (Concept Artist)
93) Hannah Edwards (Makeup & Hair)
94) Sandra Phillips (Set Designer)
95) Ilona Blyth (VFX Editor)
96) Gary Brozenich (Visual Effects Supervisor)
97) Lisa Vick (Script Supervisor)
98) Jay Maidment (Still Photographer)
99) Helen Xenopoulos (Assistant Art Director)
100) Ken Dailey (Visual Effects Producer)
101) Emily Wallin (Visual Effects Producer)
102) Simon Stanley-Clamp (Visual Effects Supervisor)
103) Mark Taylor (Sound Re-Recording Mixer)
104) Michael Mulholland (CG Supervisor)
105) Alice Hobden (Second Assistant "B" Camera)
106) Martin Kenzie (Second Unit Director of Photography)
107) Martin Kenzie (Second Unit Director)
108) Andy Evans (Construction Manager)
109) Andy Stevens (VFX Editor)
110) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
111) Francesca Jaynes (Choreographer)
112) Erik Nordby (Digital Effects Supervisor)
113) Stuart Howell (Camera Operator)
114) Lars Vinther (VFX Editor)
115) Jonathan 'Chunky' Richmond (First Assistant "A" Camera)
116) David Sinfield (Gaffer)
117) Ben Wilson (Camera Operator)
118) Martin Chamney (Pre-Visualization Supervisor)
119) Nicholas Roche-Gordon (Key Costumer)
120) Todd Kleparski (Digital Intermediate)
121) Chas Bain (Camera Operator)
122) Jamie Lengyel (Location Manager)
123) Joe Hopker (Makeup & Hair)
124) Sarah Monzani (Makeup & Hair)
125) Maralyn Sherman (Makeup & Hair)
126) Kate Benton (Makeup Artist)
127) Zoe Brown (Makeup Artist)
128) Terry Jarvis (Wigmaker)
129) Ray Marston (Wigmaker)
130) Peter Owen (Wigmaker)
131) Sarah Weatherburn (Wigmaker)
132) Angus More Gordon (Production Manager)
133) Lil Heyman (Production Supervisor)
134) Charles Leatherland (Assistant Art Director)
135) Greg Winter (Scenic Artist)
136) Chris Sturmer (Dolby Consultant)
137) Darren Robinson (Animatronic and Prosthetic Effects)
138) John Nolan (Animatronic and Prosthetic Effects)
139) Rob Harvey (Visual Effects Supervisor)
140) Kumar Ramalingam (VFX Editor)
141) Liz Roberts (Visual Effects Producer)
142) Richard Pring (VFX Editor)
143) Stephane Paris (CG Supervisor)
144) Nic Hatch (Visual Effects Producer)
145) Quentin Miles (Animation Supervisor)
146) Robert Binnall (Camera Operator)
147) Warren Evans (Rigging Gaffer)
148) Karen Beale (Set Costumer)
149) Fiona McCann (Set Costumer)
150) Maurizio Torti (Set Costumer)
151) Gregg Schaublin (Digital Intermediate)
152) Matthew Tucker (First Assistant Editor)
153) Jane Winkles (First Assistant Editor)
154) Phil Hounam (Location Manager)
155) Mira Husseini (Unit Publicist)
156) Geoff Dibben (Location Manager)
157) Terry Blyther (Location Manager)
158) Luis F. Pazos (Visual Effects Coordinator)
159) Karin Eunson-Ross (Visual Effects Coordinator)
160) Jayson King (VFX Artist)
161) Andre Gilbert (Special Effects Makeup Artist)
162) Brendan Handscombe (Key Costumer)
163) Rachael Speke (Makeup & Hair)
164) Charmaine Fuller (Makeup Artist)
165) Zoe Clare Brown (Makeup Artist)
166) Jacqueline Bhavnani (Makeup Artist)
167) Jessica Brooks (Makeup Artist)
168) Christof Roche-Gordon (Costume Assistant)
169) Josh Weston (Special Effects Makeup Artist)
170) Steven Hall (Visual Effects Camera)
171) Patric Roos (CG Supervisor)
172) Peng Ke (Visual Effects)
173) Eddie Yang (Character Designer)
174) Sian Wilson (Makeup Artist)
175) Steven Messing (Concept Artist)
176) John Kay (3D Animator)
177) Audrey Doyle (Prosthetic Makeup Artist)
178) Max Solomon (Animation Supervisor)
179) Richard Graham (Visual Effects Production Manager)
180) Jenny Shircore (Hair Designer)
181) Jenny Shircore (Makeup Designer)
182) Peter Lee (Props)
183) Christina Graham (Visual Effects Coordinator)
184) Sheena Wichary (Costume Coordinator)
185) Matt Windon (First Assistant "C" Camera)
186) Greg Fisher (Animation Supervisor)
187) Aisling Nairn (Prosthetic Makeup Artist)
188) Patrick Murphy (Stereoscopic Technical Director)
189) Arushi Govil (VFX Artist)
190) Andrew Simonin (Hairdresser)
191) Miles Proudfoot (First Assistant Camera)
192) Marc Pilcher (Makeup & Hair)
193) Charlie Herranz (Second Assistant "C" Camera)
194) Sebastian Barraclough (Second Assistant "A" Camera)
195) Darrin Denlinger (Storyboard Artist)
196) Huseyin Caner (Visual Effects Supervisor)
197) Julian Caldow (Conceptual Illustrator)
198) Jamie Mills (Lighting Technician)
199) David Appleby (Key Grip)
200) Liz Michie (Makeup Artist)
201) Arnaud Valette (Concept Artist)
202) Valter Casotto (Prosthetic Makeup Artist)
203) Martyn Welland (Electrician)
204) Conor O'Sullivan (Prosthetic Supervisor)
205) Anna V. James (3D Coordinator)
206) Robb Denovan (Lead Animator)
207) Christian Irles (Compositing Supervisor)
208) Julie Kendrick (Makeup Artist)
209) Annie McEwan (Makeup Artist)
210) David Cozens (First Assistant "A" Camera)
211) Frédéric North (Pilot)
212) Molly Pabian (Visual Effects Coordinator)
213) Kyle McCulloch (Compositing Supervisor)
214) William Booker (Second Unit First Assistant Director)
215) Sarah Kelly (Makeup & Hair)
216) Sophia Knight (Makeup & Hair)
217) Tim Browning (Prop Designer)
218) Andrew Guyett (Painter)
219) Wolfgang Osterholzer (Standby Carpenter)
220) Louis Elman (ADR Voice Casting)
221) Gary Hutchings (Key Grip)
222) Paul Boyce (Makeup Artist)
223) Jon Henry Gordon (Makeup Artist)
224) Arslan Elver (Lead Animator)
225) Bradley Woodbridge (Standby Painter)
226) Simon Muir (Grip)
227) Laura Morse (Makeup & Hair)
228) Neil Munro (Lighting Technician)
229) Phil Murray (Grip)
230) Gary Romaine (Grip)
231) Michael Stevenson (Second Assistant Director)
232) Abner Marín (VFX Artist)
233) Jim Crowther (Best Boy Grip)
234) Katie Lee (Assistant Makeup Artist)
235) Abigail Barbier (ADR Voice Casting)
236) Lily Mathiszig-Lee (Costume Assistant)
237) Mitch Deoudes (Visual Effects)
238) Peta Bayley (Senior Animator)
239) Thomas Biller (Visual Effects Technical Director)
240) Chris Bain (First Assistant "B" Camera)
241) Charlotte Malynn (Art Department Assistant)
242) James D. Kelly (Visual Effects Camera)
243) Valentina Visintin (Prosthetic Makeup Artist)
244) Clark Harding (Roto Supervisor)
245) Christian Quickle (Visual Effects Coordinator)
246) Duncan Burbidge (Visual Effects Producer)
247) Julianna Kolakis (Character Designer)
248) Cara Tallulha Davies (Visual Effects Coordinator)
249) Katharina Hofmann (Casting Director)
250) Becca Donohoe (Visual Effects Coordinator)
251) Lois McIntosh (Makeup & Hair)
252) Robert Trenton (Prosthetic Makeup Artist)
253) Simon Wilkinson (Visual Effects)
254) Billy Gamble (Best Boy Electric)
255) Grahame Andrew (VFX Artist)
256) Caprice Ann Ridgeway (Visual Effects Coordinator)
257) Hannah Eccleston (Prosthetic Makeup Artist)
258) Mark 'Rocky' Evans (Gaffer)
259) Pawl Fulker (Pre-Visualization Supervisor)
260) Tara Ilsley (Art Department Assistant)
261) James Purdy (Visual Effects Coordinator)
262) Natalie Lovatt (Visual Effects Coordinator)
263) Göran Lundström (Prosthetics Sculptor)
264) Paul Hearn (Props)
265) Will Morris (Camera Trainee)
266) Max Glickman (Second Assistant "B" Camera)
267) James Doh (Storyboard Artist)
268) Lubos Gerardo Surzin (Matte Painter)
269) Amit Desai (Visual Effects Technical Director)
270) Mario Spanna (Libra Head Technician)
271) John Maher (Construction Manager)
272) Vincent Aupetit (CG Animator)
273) Andrew Fensom (Rotoscoping Artist)
274) Mark Funnell (Electrician)
275) Helen Judd (Visual Effects Production Manager)
276) Joshua Herrig (VFX Lighting Artist)
277) Aaron Sims (Character Designer)
278) Justine Warhurst (Costume Assistant)
279) Mathieu Vig (Lead Animator)
280) Nihal Friedel (VFX Lighting Artist)
281) David Ned Kelly (Supervising Carpenter)
282) Sam Chapman (Props)
283) Chris Clarke (Second Assistant "A" Camera)
284) Esme Long (Visual Effects Coordinator)
285) Beisan Elias (Camera Trainee)
286) Tash Gamper (Second Assistant Camera)
287) Jack Hawkes (Visual Effects Production Assistant)
288) Oliver Fergusson-Taylor (Visual Effects Technical Director)
289) Matt Codd (Concept Artist)
290) Jamie Harvey (Wardrobe Assistant)
291) Peter Clayton (Lead Animator)
292) Moti Biran (VFX Artist)
293) Alvin Yap (Visual Effects Technical Director)
294) Jakob Kousholt (Modeling)
295) Matt Beale (Modeling)
296) Matthew Sabourin (Visual Effects Coordinator)
297) Bethan Jones (Draughtsman)
298) Emma Bevan (Costume Assistant)
299) Jigesh Gajjar (Matchmove Supervisor)
300) Abigail Mendoza (Visual Effects Production Assistant)
301) Michael Parkin (Props)
302) Sevendalino Khay (Matte Painter)
303) Cheryl Mitchell (Makeup Artist)
304) Tasha Back (Second Assistant "C" Camera)
305) Tim Dean (Libra Head Technician)
306) Somesh Ghosh (Visual Effects Compositor)
307) Uday Bhaskar Bandaru (Visual Effects)
308) Jim Charmatz (Concept Artist)
309) John Fox (Assistant Property Master)
310) Adrian Simmons (Costume Assistant)
311) Jill Avery (Costume Assistant)
312) Andrew Schwartz (Stereoscopic Technical Director)
313) Gauri Patil (Visual Effects)
314) Michelle Martin (Visual Effects Producer)
315) Ben Johnson (Dressing Prop)
316) Dominic Aronin (Electrician)
317) Charlie Euston (Electrician)
318) Charlotte Sadler (Costume Assistant)
319) Csaba László Eröss (Visual Effects)
320) Chris McClintock (Stereoscopic Coordinator)
321) Kasia Chojnowska (Costumer)
322) Jake Wells (Props)
323) Simon Thorpe (Grip)
324) Ileana Stravoskiadi (Modeling)
325) Sharon Colley (Makeup Artist)
326) Oleksandr Panaskevych (Visual Effects Technical Director)
327) Louise Young (Makeup Artist)
328) Widaad Williams (Costumer)
329) Khandu Bidkar (Rotoscoping Artist)
330) Louise Luxton (Hairdresser)
331) Colin Shulver (Special Effects Makeup Artist)
332) Tristan Mathews (Visual Effects Coordinator)
333) Gilly Popham (Makeup & Hair)
334) Malgorzata Krystyna Kloda (Special Effects Makeup Artist)
335) Maxine Heywood (Costumer)
336) Simon Brindle (Principal Costumer)
337) Lewis Peake (Art Department Assistant)
338) Jackie Yau (Assistant Set Decoration)
339) Iraide Álvarez (Construction Coordinator)
340) John Kirsop (Construction Manager)
341) Toby Wagner (Dressing Prop)
342) Wesley Harland (Prop Maker)
343) Jonathan Norman (Props)
344) Alexis Santos (Props)
345) Bill Thomas (Props)
346) Karl Ayton (Set Dresser)
347) Josh Crockett (Set Dresser)
348) Mitchell Crockett (Set Dresser)
349) Jacqueline Crockett (Set Dresser)
350) James Crockett (Set Dresser)
351) Lee Gooch (Standby Carpenter)
352) Colin Townsend (Lighting Technician)
353) Jason Bulley (Underwater Camera)
354) James Stone (Creature Design)
355) Paul Murphy (Creature Design)
356) Sally Wilson (VFX Lighting Artist)
357) Joseph McLamb (Matte Painter)
358) Adam Dewhirst (Modeling)
359) Fabien Yorgandjian (Modeling)
360) Gaurav Mishra (Rotoscoping Artist)
361) Navin Chitta (Rotoscoping Artist)
362) Bhushan Salgaonkar (Rotoscoping Artist)
363) Perry Hyunwoo Sohn (Rotoscoping Artist)
364) Diego Prilusky (VFX Artist)
365) Haavard Ness (VFX Artist)
366) Sajith Sethumadhavan (VFX Artist)
367) Richard Deeb (Visual Effects Coordinator)
368) Jerome Berglund (Visual Effects Production Assistant)
369) Ole Olsen Bolsønes (Visual Effects Technical Director)
370) William Alexander (Visual Effects Technical Director)
371) Coen Klosters (Visual Effects Technical Director)
372) Rupert Thorpe (Visual Effects Technical Director)
373) Benjamin Loch (Visual Effects Technical Director)
374) Kevin Campbell (Visual Effects)
375) Theivendran Kabelan (Visual Effects)
376) Justo Dieguez (Stunts)
377) John Hughes (Sound) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика