G'aroyib odamlar: Hal qiluvchi on / Apokalipsis - Uzbek Tilida

Скачать
G'aroyib odamlar: Hal qiluvchi on / Apokalipsis
  • Kino nomi: G'aroyib odamlar: Hal qiluvchi on / Apokalipsis (Люди Икс: Апокалипсис)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

"O'tmishdagi kelajak kunlari" voqealari mutantlar va odamlar Quyosh ostida o'z o'rinlari uchun kurashayotgan dunyoga katta ta'sir ko'rsatdi. Ushbu qiyin davrda X-odamlar o'zlarining eng xavfli dushmani - qadimgi mutant Apokalipsisga duch kelishlari kerak, uning kurashi nafaqat mutantlar uchun, balki printsipial jihatdan butun insoniyat uchun oxirgi bo'lishi mumkin. Daxlsiz va o'lmas yirtqich hayvonni mag'lub etish yo'lini izlash uchun X-Men o'z turlarining kelib chiqishi haqida ko'proq ma'lumotga ega bo'lishlari kerak. Ammo Apokalipsis nihoyatda kuchli va g'alaba qozonish ehtimoli pasaymoqda, chunki u faqat eng kuchlilar omon qolish huquqiga ega ekanligiga qat'iy ishonadi ...

События «Дней Минувшего Будущего» оказали колоссальное влияние на мир, где мутанты и люди борются за свое место под Солнцем. В это нелегкое время Людям Икс предстоит столкнуться со своим самым опасным противником — древним мутантом Апокалипсисом, существом, схватка с которым может стать последней не только для мутантов, но и в принципе для всего человечества. В поисках способа победы над неуязвимым и бессмертным монстром Людям Икс предстоит узнать больше о происхождении своего вида. Но Апокалипсис неимоверно силен, и вероятность победы все уменьшается, ведь он твердо убежден, что только сильнейшие имеют право на выживание…

Roles of actors:
1) James McAvoy (Charles Xavier / Professor X)
2) Jennifer Lawrence (Raven Darkholme / Mystique)
3) Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto)
4) Oscar Isaac (En Sabah Nur / Apocalypse)
5) Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast)
6) Rose Byrne (Moira MacTaggert)
7) Tye Sheridan (Scott Summers / Cyclops)
8) Sophie Turner (Jean Grey)
9) Evan Peters (Peter Maximoff / Quicksilver)
10) Olivia Munn (Elizabeth 'Betsy' Braddock / Psylocke)
11) Kodi Smit-McPhee (Kurt Wagner / Nightcrawler)
12) Alexandra Shipp (Ororo Munroe / Storm)
13) Lucas Till (Alex Summers / Havok)
14) Josh Helman (Col. William Stryker)
15) Ben Hardy (Warren Worthington III / Angel)
16) Lana Condor (Jubilation Lee / Jubilee)
17) Warren Scherer (Horseman - Pestilence)
18) Rochelle Okoye (Horseman - Famine)
19) Monique Ganderton (Horseman - Death)
20) Fraser Aitcheson (Horseman - War)
21) Abdulla Hamam (Lead Conspiracy Guard)
22) Hesham Hammoud (Conspirator Guard)
23) Antonio Daniel Hidalgo (Conspirator Guard)
24) Al Maini (High Priest)
25) Berdj Garabedian (Old Apocalypse)
26) Ally Sheedy (Scott's Teacher)
27) Anthony Konechny (School Jock)
28) Emma Elle Paterson (School Cheerleader)
29) Manuel Sinor (Fight Announcer)
30) Gustave Ouimet (Defeated "Blob")
31) Lukas Penar (Electric Panel Guard)
32) Ryan Hollyman (Mr. Summers)
33) Joanne Boland (Mrs. Summers)
34) Nabeel El Khafif (Falafel Shop Owner)
35) Manuel Tadros (Clan Akkaba Leader)
36) Abanoub Andraous (Clan Akkaba Disciple)
37) Aladeen Tawfeek (Clan Akkaba Disciple)
38) Carolina Bartczak (Magda)
39) T. J. McGibbon (Nina)
40) Davide Chiazzese (Cairo Shoe Shop Vendor)
41) Sebastian Naskrent (Milosz)
42) Boris Sichon (Polish Worker)
43) Martin Skorek (Lead Polish Inspector)
44) Kamil Orzechowski (Jakob)
45) Michael Terlecki (Polish Police Archer)
46) Ahmed Osman (Threatening Cairo Vendor)
47) Ziad Ghanem (Egyptian Street Vendor)
48) Moataz Fathi (Egyptian Street Vendor)
49) Tómas Lemarquis (Caliban)
50) James Loye (CNN Reporter)
51) Zehra Leverman (Ms. Maximoff)
52) Herb Luft (News Anchor)
54) Joan Lee (Joanie Lee)
55) Stephen Bogaert (Pentagon General Hastings)
56) John Bourgeois (Pentagon General Radford)
57) Conrad Coates (Pentagon General Fields)
58) Dan Lett (Defense Secretary Weisberg)
59) Adrian G. Griffiths (Military Official Brown)
60) Shawn Campbell (Military Submarine Official)
61) Joe Cobden (Air Force Official)
62) Henry Hallowell (Foyer Student)
63) Danielle Dury (Fish Bowl Girl)
64) Naomi Frenette (Kissing Girl)
66) Raphaël Dury (Computer Guy)
68) Erika Heather Mergl (Tab Girl)
69) Tauntaun (Pizza Dog)
70) Mary-Piper Gaudet (Student in Drapes)
71) Josh Madryga (Student in Drapes)
72) Scott Cook (Student in Drapes)
73) Allen Keng (Student in Drapes)
74) Tally Rodin (Student in Drapes)
75) Francis Limoges (Table Surfing Student)
76) Tsu-Ching Yu (Table Surfing Student)
77) Karl Walcott (Alkali Soldier)
78) Desmond Campbell (Alkali Guard)
79) Ian Geldart (Alkali Communications Officer)
81) Linda Joyce Nourse (Kenyan Teacher)
82) Zeljko Ivanek (Pentagon Scientist)
83) Christopher B. MacCabe (Fishing Boat Captain)
84) Chris Cavener (Finsherman)
85) Ronald Tremblay (Finsherman)
86) Joseph Bellerose (Harbor Master)
87) Philippe Hartmann (Harbor Employee)
88) Sebastien R. Teller (Russian Submarine Sailor #1)
89) Alexander Peganov (Russian Submarine Sailor)
90) Simon Therrien (US Weapons Technician)
91) Patrice Martre (US Weapons Technician)
92) James Malloch (Mystery Man)
93) Vladimir Alexis (Salesperson (uncredited))
94) Jason Deline (Pentagon Tech (uncredited))
95) Hugh Jackman (Logan / Weapon X / Wolverine (Uncredited))


People who worked on the film:
1) Grant Major (Production Design)
2) William Hoy (Editor)
3) Roger Mussenden (Casting)
4) Anne Kuljian (Set Decoration)
5) Todd Hallowell (Executive Producer)
6) Kathleen McGill (Associate Producer)
7) Lauren Shuler Donner (Producer)
8) Stan Lee (Executive Producer)
9) Josh McLaglen (Executive Producer)
10) Craig Berkey (Sound Designer)
11) Bryan Singer (Director)
12) Bryan Singer (Executive Producer)
13) Bryan Singer (Story)
14) John Ottman (Original Music Composer)
15) Newton Thomas Sigel (Director of Photography)
16) Louise Mingenbach (Costume Design)
17) Simon Kinberg (Screenplay)
18) Simon Kinberg (Producer)
19) Simon Kinberg (Story)
20) Michael Dougherty (Story)
21) Larry Blanford (Second Unit Director of Photography)
22) Rita Ciccozzi (Makeup Department Head)
23) Paul Carlin (Digital Intermediate)
24) Warren Hendriks (Sound Designer)
25) Paul Massey (Sound Re-Recording Mixer)
26) Chuck Michael (Sound Designer)
27) Tom Blacklock (Special Effects Supervisor)
28) Peter S. Elliot (Editor)
29) Dan Harris (Story)
30) Rosalina Da Silva (Makeup Artist)
31) Patrick Rousseau (Sound Mixer)
32) Hutch Parker (Producer)
33) Evelyne Noraz (Makeup Artist)
34) Phillip Tellez (Construction Coordinator)
35) Dan O'Connell (Foley)
36) Blondel Aidoo (Co-Producer)
37) Ravi Bansal (Art Direction)
38) Lee Gilmore (Sound Designer)
39) John T. Cucci (Foley)
40) Joseph Bonn (Music Editor)
41) Susan Dawes (Dialogue Editor)
42) Ryan Chavez (First Assistant Editor)
43) Amanda Goodpaster (Music Editor)
44) Christine Wilson (Script Supervisor)
45) Daniel Grant North (Costume Supervisor)
46) Claire Alary (Property Master)
47) Daniel Sauvé (Camera Operator)
48) John Lewin (Gaffer)
49) Cameron Waldbauer (Special Effects Supervisor)
50) John A. Larsen (Supervising Sound Editor)
51) Jim Brookshire (Dialogue Editor)
52) Nadia Guglieri (Script Supervisor)
53) Francois Archambault (Steadicam Operator)
54) Edwina Vodă (Makeup Artist)
55) Kerry Dean Williams (Supervising ADR Editor)
56) Christian Prejza (Digital Intermediate)
57) Chris Jargo (ADR Editor)
58) Alan Markfield (Still Photographer)
59) Charlotte Rouleau (Art Direction)
60) Natasha Ladek (Wigmaker)
61) Tineka Becker (Casting Associate)
62) Frederic Breault (CG Supervisor)
63) Andy Kaplan (Digital Intermediate)
64) Sylvaine Dufaux (Camera Operator)
65) Jerad Marantz (Costume Illustrator)
66) Alain Moussi (Stunt Double)
67) James Rustad (CG Supervisor)
68) Elizabeth Leslie (VFX Editor)
69) Jason Taylor (Co-Producer)
70) Eric Clement (CG Supervisor)
71) Richard Roles (Helicopter Camera)
72) Robert Mattigetz (Camera Operator)
73) Steve Hamilton (Special Effects Supervisor)
74) Martine Gagnon (Assistant Costume Designer)
75) Matthew Harrison (Foley Editor)
76) John Morris (Foley)
77) Jérome Escobar (CG Supervisor)
78) Thomas J. Larsen (Stunts)
79) Blake Collins (Foley)
80) Helen Luttrell (Dialogue Editor)
81) Valérie Bélègou (Set Costumer)
82) Félix Larivière (Hair Department Head)
83) Sylvain Theroux (CG Supervisor)
84) Nikos Kalaitzidis (Digital Effects Supervisor)
85) Olivier Proulx (Set Costumer)
86) Emmanuel Béhier Migeon (Underwater Camera)
87) Jean-François Dubé (Rigging Grip)
88) Veronique Meunier (Art Direction)
89) Geoffroy Gosselin (Set Decoration)
90) Florent Limouzin (Animation Director)
91) Kathleen Parker (Casting Associate)
92) Lynne Duggins Weir (Assistant Costume Designer)
93) Zachary Popovsky (Still Photographer)
94) Étienne Geoffrion (Rigging Grip)
95) Shahar Levavi (Animation Supervisor)
96) Jep Hill (CG Supervisor)
97) Hubert Maston (CG Supervisor)
98) Michael Maloney (Digital Effects Supervisor)
99) Jason Cooper (VFX Editor)
100) Craig Field (VFX Editor)
101) Shenyan Liu (VFX Editor)
102) Lyne Lapiana (Hairstylist)
103) Rocco Stallone (Key Hair Stylist)
104) Charles Carter (Makeup Artist)
105) Stephen Nakamura (Digital Intermediate)
106) Pearce Roemer (First Assistant Editor)
107) Catherine Lavoie (Makeup Artist)
108) Stephanie Portnoy Porter (Assistant Costume Designer)
109) Stephannie Hawkins (Stunt Double) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика