Yangi mutantlar - Uzbek Tilida

Скачать
Yangi mutantlar
  • Kino nomi: Yangi mutantlar (Новые мутанты)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Yangi mutantlar После нашествия на её резервацию загадочного торнадо и гибели отца Дэниель Мунстар приходит в себя связанной на больничной койке. Доктор Рейес сообщает девушке, что она - единственная выжившая, и теперь вместе с четырьмя подростками находится в специализированном учреждении, где их изучают и учат контролировать свои сверхспособности. Вскоре Дэни выясняет, что покинуть огороженную силовым полем территорию невозможно, а ребят начинают преследовать кажущиеся очень реальными кошмары.

Roles of actors:
1) Maisie Williams (Rahne Sinclair)
2) Anya Taylor-Joy (Illyana Rasputin)
3) Charlie Heaton (Samuel Guthrie)
4) Alice Braga (Dr. Reyes)
5) Blu Hunt (Dani Moonstar)
6) Henry Zaga (Roberto da Costa)
7) Adam Beach (Dani's Father)
8) Thomas Kee (Sam's Father)
9) Colbi Gannett (Young Illyana)
10) Happy Anderson (Reverend Craig)
11) Dustin Ceithamer (Smiling Man)
12) Jacinto Vega SpiritWolf (Frozen Cheyenne)
13) Marilyn Manson (Smiling Man (voice))
14) Mickey Gilmore (Coal Miner (uncredited))
15) Jeffrey Corazzini (Coal Miner (uncredited))


People who worked on the film:
1) Ronna Kress (Casting)
2) Karen Rosenfelt (Producer)
3) David Boulton (ADR Mixer)
4) Lauren Shuler Donner (Producer)
5) Stan Lee (Executive Producer)
6) Tim Collins (Dolly Grip)
7) Paul Wilkowsky (Key Grip)
8) Peter Deming (Director of Photography)
9) Molly Hughes (Production Design)
10) Simon Kinberg (Producer)
11) Mark Snow (Original Music Composer)
12) Brenda McNally (Hair Department Head)
13) Robb Sullivan (Editor)
14) Leesa Evans (Costume Design)
15) Nicholas Mastandrea (First Assistant Director)
16) Trish Seeney (Makeup Department Head)
17) Michele Imperato (Executive Producer)
18) David Giammarco (Sound Re-Recording Mixer)
19) Warren Hendriks (Supervising Sound Editor)
20) Derek Vanderhorst (Sound Re-Recording Mixer)
21) Carolyn Pickman (Casting)
22) Mark DeSimone (ADR Mixer)
23) Andrew Doucette (Animation Supervisor)
24) Eric A. Norris (Sound Effects Editor)
25) Nate Walcott (Additional Music)
26) Mark Oliver (Electrician)
27) Chris Claremont (Thanks)
28) Mike Mogis (Additional Music)
29) Carey Jones (Prosthetics)
30) Carey Jones (Special Effects Makeup Artist)
31) Josh Boone (Director)
32) Josh Boone (Writer)
33) JoJo Myers Proud (Makeup Artist)
34) Merissa Lombardo (Set Decoration)
35) Alexios Chrysikos (Concept Artist)
36) Matthew Rundell (Editor)
37) Steve Cooper (Supervising Art Director)
38) Bill Sienkiewicz (Thanks)
39) Steve Dubin (Visual Effects Producer)
40) Robert Berman (First Assistant Editor)
41) Virginia B. Johnson (Costume Design)
42) Debbie Cutler (Assistant Set Decoration)
43) Vincent Schicchi (Special Effects Makeup Artist)
44) Dan O'Connell (Foley Artist)
45) Ravi Bansal (Art Direction)
46) Mark J. Casey (Rigging Gaffer)
47) John T. Cucci (Foley Artist)
48) Knate Gwaltney (Writer)
49) Krzysztof Szulc (Visual Effects Production Manager)
50) Alicia Accardo (Script Supervisor)
51) Casey McDougal (Stand In)
52) Sam Hutchins (Location Manager)
53) Katrina Schiller (Music Editor)
54) Howard Samuelsohn (Dialect Coach)
55) Claire Folger (Still Photographer)
56) Wayne Lemmer (Supervising Sound Editor)
57) Neil Greenberg (Visual Effects Editor)
58) David Gulick (Property Master)
59) Jack Lilburn (Visual Effects Production Manager)
60) Roger Marbury (Rigging Gaffer)
61) Chris McGeary (Music Editor)
62) Natasha Ladek (Wigmaker)
63) Aimee Butterfield (Props)
64) Theodore Suchecki (Construction Coordinator)
65) Cameron Matheson (Leadman)
66) Brian Drewes (Visual Effects Producer)
67) Don Libby (CG Supervisor)
68) Angela Peri (Extras Casting)
69) Camille Friend (Hairstylist)
70) Raul Hernandez (First Assistant Hairstylist)
71) Rae Signer (Scenic Artist)
72) Honah Lee Milne (Key Set Costumer)
73) Mathew Krentz (Visual Effects Supervisor)
74) Greg ten Bosch (Sound Effects Editor)
75) Nichole Pleau (First Assistant Makeup Artist)
76) David Wolowic (Assistant Sound Editor)
77) David Wolowic (Sound Assistant)
78) Seyed Alireza Meraji (Senior Animator)
79) Simeon Wilkins (Storyboard Artist)
80) Thomas Carroll (Pyrotechnician)
81) John Ruggieri (Pyrotechnic Supervisor)
82) Terence Bannon (Animation Supervisor)
83) Woody Bell (Key Rigging Grip)
84) Yogesh Badhe (Compositing Lead)
85) José Páramo (Special Effects Technician)
86) Jenn A. Harris (Stunts)
87) Monica Rho (Visual Effects Production Manager)
88) Hannah Rhein (Set Costumer)
89) Season Kent (Music Supervisor)
90) Rosemary C. Cremona (Second Assistant Director)
91) Matthew Harrison (Foley Editor)
92) Mark Hawker (Special Effects Supervisor)
93) Cammeron Truesdale (Scenic Artist)
94) Jason Mayoh (Art Department Coordinator)
95) Joseph Battista (Grip)
96) Dawn Marie Richard (Set Dresser)
97) Andrew Buckland (Editor)
98) Justine Baker (ADR Recordist)
99) Mark Pappas (Foley Supervisor)
100) David Eubank (First Assistant "A" Camera)
101) Lori Berlanga (Production Coordinator)
102) Steve Cantamessa (Sound Mixer)
103) Harry Pray IV (Lighting Technician)
104) Patrick Rousseau ("A" Camera Operator)
105) Scott La Rue (Boom Operator)
106) Korey J. Cauchon (Visual Effects Producer)
107) Sammy Shikaze (Visual Effects Coordinator)
108) Matt Bouldry (Casting Associate)
109) Greg Wimer (First Assistant "B" Camera)
110) Brian Budak (Digital Compositor)
111) Barbara Holmes (Visual Effects Editor)
112) Dan Cayer (Visual Effects Supervisor)
113) Jade Quon (Stunts)
114) Court Chu (Storyboard Artist)
115) Rachael M. Roth (Unit Publicist)
116) Rachel Litz (Visual Effects Editor)
117) Jennifer Driscoll (Art Department Assistant)
118) Christopher Walsh (Special Effects Technician)
119) Manolo Rojas (Steadicam Operator)
120) Manolo Rojas ("B" Camera Operator)
121) Gianna Soprano (Costumer)
122) Joan Kelley Bierman (Associate Producer)
123) Kelton Cram (Concept Artist)
124) Acei Martin (Stand In)
125) Eva Kuntz (Concept Artist)
126) Stephen Nakamura (Digital Intermediate Colorist)
127) Bryan Litson (VFX Supervisor)
128) Graves Bates (Carpenter)
129) Nick Bellofatto (Carpenter)
130) Brian Fry (Greensman)
131) Jason Joubert (Construction Foreman)
132) Anthony Raymond (Set Designer)
133) Kristin Catuogno (ADR Recordist)
134) Frédéric North (Aerial Coordinator)
135) Frédéric North (Pilot)
136) Ashley L. Sykes (Set Decorating Coordinator)
137) Dana Pacheco (Wardrobe Supervisor)
138) Chris Ryerson (Rigging Grip)
139) Steven Spady (Visual Effects Editor)
140) Julie LeShane (Makeup Artist)
141) Julie LeShane (Special Effects Makeup Artist)
142) Daniel M. Nussbaum (First Assistant Editor)
143) David C. Romano (Best Boy Grip)
144) Joanna Murphy (Key Costumer)
145) Dennis Colvin (Set Dresser)
146) Anton Agerbo (Visual Effects Producer)
147) Bob McLeod (Thanks)
148) Vince Mountain (Set Designer)
149) Thomas Scott Holland (Visual Effects Coordinator)
150) Kim Codner (Scenic Artist)
151) Michael Geoghegan (Rigging Grip)
152) Leslie Coogan (Special Effects Technician)
153) Mark Braithwaite (Compositing Supervisor)
154) Georgia Pantazopoulos (Grip)
155) Frank Belina (CG Supervisor)
156) Ralph Ayala (Stand In)
157) Teresa Hays (Dolly Grip)
158) Richard Duarte (Foley Mixer)
159) Greta Ruljevaite (Visual Effects Producer)
160) John Larson (Carpenter)
161) Philip Marvin (Digital Intermediate Producer)
162) Edan Hopper (Visual Effects Coordinator)
163) K.C. Roballo (Set Dresser)
164) Brian O'Connor (Grip)
165) Pete Kelley (Special Effects Technician)
166) Neethu Vijayakumar (Visual Effects Coordinator)
167) Dan Hutchinson (Generator Operator)
168) Michael Peterson (Best Boy Electric)
169) Jose 'Flecha' Hernandez (Generator Operator)
170) Loic Zimmermann (Art Direction)
171) Kristen Strassel (Makeup Artist)
172) Adam Bellao (Special Effects Technician)
173) Andy Bergholtz (Special Effects Makeup Artist)
174) Juliana Lima (Pyrotechnician)
175) Timothy Massey (Special Effects Technician)
176) Walter Garcia (Stunt Coordinator)
177) Jamison Bryant (Dialect Coach)
178) Nadia Sayess (Stand In)
179) Joseph O'Sullivan (Visual Effects Coordinator)
180) David Clayton (Main Title Designer)
181) Ahmed Yousry (CG Supervisor)
182) Petr Sajner (Digital Compositor)
183) Thaddeus Warren (Matte Painter)
184) Robert A. Willis (Compositing Lead)
185) Ivan Khomenko (Concept Artist)
186) Andrew Van Midde (Visual Effects Coordinator)
187) Noah Dubreuil (Assistant Property Master)
188) Timothy Rowcroft (Set Dresser)
189) Peter Hand (Rigging Grip)
190) Tim Dunbar (Lighting Technician)
191) Robert Clark (Electrician)
192) Jason Cortazzo (Libra Head Technician)
193) Joe Battista (Rigging Grip)
194) Ed Regal (Rigging Grip)
195) Tony Scelsi (Production Assistant)
196) Katie Valovcin (Second Second Assistant Director)
197) Steffen Reichstadt (Concept Artist)
198) Aaron Sims (Concept Artist)
199) Rick Radomski (Graphic Designer)
200) Leandre Lagrange (Concept Artist)
201) Wyatt Lennertz (Editorial Production Assistant)
202) Brian Ducharme (Digital Compositor)
203) Jack Cucci (Foley Mixer)
204) Alex Llewellyn (Compositing Supervisor)
205) Miguel Ponce (Digital Compositor)
206) Benjamin Regan (Prop Maker)
207) Jonathan Champoux (Set Dresser)
208) Wayne Kimball (Set Dresser)
209) Steve Sikora (Lighting Technician)
210) Jill Thibault (Textile Artist)
211) Virender Dass (Matchmove Supervisor)
212) Bruce A. Ross (Special Effects Technician)
213) James Johnson (Special Effects Technician)
214) Jack Dudman (Concept Artist)
215) Craig Wentworth (Visual Effects Supervisor)
216) Gabriele Filippelli (Digital Compositor)
217) JoAnn Stevens (Second Assistant Accountant)
218) Michelle Stevens (First Assistant Accountant)
219) Anu Liikkanen (Digital Compositor)
220) Philippe Gaulier (Visual Effects Art Director)
221) Samantha Schwartz (Assistant Costume Designer)
222) Clinton E. O'Dell (Ager/Dyer)
223) Gregory J. Corcoran (Set Dresser)
224) Thomas Colleran (Painter)
225) John S. DeSimone (Electrician)
226) Frank Montesanto (Key Rigging Grip)
227) Gary M. Olitsky (Rigging Grip)
228) Dean Egan (Second Assistant "B" Camera)
229) Kylie Paul (Set Production Assistant)
230) Gabriele McIntyre (Colorist)
231) Mike C. Pare (Digital Compositor)
232) Rich Hardy Jr. (Digital Compositor)
233) Julianne Holzschuh (Digital Compositor)
234) Carmen Wong (Digital Compositor)
235) Radoslav Yanudov (Digital Compositor)
236) Timothy DuBois (Set Production Assistant)
237) Delane Leahy (Production Assistant)
238) Benjamin Zalusky (Set Production Assistant)
239) Kevin Gilligan (Techno Crane Operator)
240) Amber Primm (Scenic Artist)
241) Francesco Pinto (CG Supervisor)
242) Matt Hughes (Production Accountant)
243) Christopher Conroy (Set Dresser)
244) Kelly Walton (Props)
245) Kerri McGill (Scenic Artist)
246) Toshadeva Palani (Loader)
247) Jackson Chow (Visual Effects Editor)
248) Stephanie Brandolini (Visual Effects Production Assistant)
249) Jared Simon (Assistant Editor)
250) Maninder K. Saini (Digital Imaging Technician)
251) Samuel R. Green (Sound Engineer)
252) Troy Moore (Visual Effects Supervisor)
253) Alec Roy (Lighting Technician)
254) Jesse Stoudt (Stunts)
255) Ryan D. Hansford (VFX Lighting Artist)
256) Lisa Nagid (Props)
257) Kristina Baskett (Stunts)
258) Kallan Treadwell (Visual Effects Coordinator)
259) Sophia Tapia (Payroll Accountant)
260) Olivier Dumont (Visual Effects Supervisor)
261) Robin Chalfin (Tailor)
262) Luci Romberg (Stunts)
263) Rebecca Matkaluk (Visual Effects Production Manager)
264) Connie Sung (Visual Effects Coordinator)
265) Dave Manning (Scenic Artist)
266) Zachary Zablocki (Prop Maker)
267) Erika Velikoivanenko (Matte Painter)
268) Christina Todesco (Scenic Artist)
269) Gabor Medveczky (Set Dresser)
270) Steven P. DeCoste Jr. (Production Assistant)
271) Marissa Messina (Production Assistant)
272) Jamie O'Hara (Concept Artist)
273) Bill Thompson (Storyboard Artist)
274) Chris Palmer (VFX Lighting Artist)
275) Leema Rose (Visual Effects Coordinator)
276) Aaron Bouchard (Utility Sound)
277) Brian C. Doyle (Electrician)
278) Julia Korona (Electrician)
279) Xavier Munoz (Grip)
280) Steven P. Marabello Jr. (Rigging Grip)
281) Micheal Sheehan (Rigging Grip)
282) Jason Chef Sokolowski (Rigging Grip)
283) Cheryl Jost (Contact Lens Technician)
284) Jennifer Betts (Costumer)
285) Paul DeQuattro (Carpenter)
286) Ehsan Bigloo (Character Designer)
287) Pat Presley (Concept Artist)
288) Lauren Ashly Suchecki (Construction Buyer)
289) Grace Gulick (Props)
290) Tyris Smith (Set Dresser)
291) Ashley R. Guillory (Storyboard Artist)
292) Morgan Kern (Assistant Editor)
293) Danielle L. Statuto (Assistant Editor)
294) Vincent Italia (CG Supervisor)
295) Kelvin Yee (Compositing Supervisor)
296) Stuart Bruzek (Compositing Lead)
297) Anu Babu (Digital Compositor)
298) Dylan Campbell (Digital Compositor)
299) Karla Vazquez Ch (Digital Compositor)
300) Jason Heinze (Digital Compositor)
301) Karthik Kesiraju (Digital Compositor)
302) Giles Longman (Digital Compositor)
303) Naveesh Kumar Rana (Digital Compositor)
304) Jesse Siglow (Digital Compositor)
305) Yuri Vasilyev (Digital Compositor)
306) Mustafa Yasin Yalva (Digital Compositor)
307) Lucas Degani (Key Animation)
308) Carlo Loffredo (Key Animation)
309) Sachin S. Suryawanshi (Lead Animator)
310) Alex Cannon (Pre-Visualization Supervisor)
311) Eman Abdul-Razzak (VFX Lighting Artist)
312) Marvin Chua (VFX Lighting Artist)
313) Gaeun Lee (VFX Lighting Artist)
314) Lyndsey Will (VFX Lighting Artist)
315) Bryant Mudd (Visual Effects Coordinator)
316) Ameet Muley (Visual Effects Coordinator)
317) Juan Orozco (Visual Effects Coordinator)
318) Jennifer Stimpfig (Visual Effects Coordinator)
319) Jessica Jara Yepez (Visual Effects Coordinator)
320) Vladislava Govednik (Visual Effects Coordinator)
321) Richard Lukacs (Visual Effects Editor)
322) Viktoria Gutheil (Visual Effects Production Assistant)
323) Matt Daigle (Visual Effects Production Assistant)
324) Meghan Cassidy (Production Assistant)
325) Jasmine Zablocki (Production Assistant)
326) John Aufiero (Production Secretary)
327) Raymond Lisi (Production Secretary)
328) Molly Merrell (Travel Coordinator)
329) Michael Bird (Set Dresser)
330) Dawn Richard (Set Dresser)
331) Randy Stone (Second Assistant "A" Camera)
332) Nick Usen (Editorial Production Assistant)
333) Sebastian J. Hughes (Editorial Production Assistant)
334) Mellisa Lytle (Sound Assistant)
335) B. Tracy Ouellete (Rigging Grip)
336) Tim Catz (Rigging Grip)
337) Victoria Haag (Special Effects Assistant)
338) Cheryl Jefferies (Scenic Artist)
339) Clara Kelly (Set Production Assistant)
340) Ellette Craddock (Stunts) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика