Sumerki zulmat ostonasidagi muhabbat - Uzbek Tilida

Скачать
Sumerki zulmat ostonasidagi muhabbat
  • Kino nomi: Sumerki zulmat ostonasidagi muhabbat (Сумерки)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

O'n yetti yoshli qiz Bella kichik Forks shahridagi otasining oldiga ko'chib o'tadi. U odamlarga hujum qilishdan voz kechgan vampirlar oilasidan chiqqan sirli sinfdoshini sevib qoladi. Vampirni sevib qoling. Bu qo'rqinchli? Bu romantik, go'zal va og'riqli, lekin u yaxshi tugamaydi, ayniqsa vampir klanlari o'rtasidagi abadiy qarama-qarshilikda, bu erda boshqalardan ozgina farq sizni allaqachon dushmanga aylantiradi.

Семнадцатилетняя девушка Белла переезжает к отцу в небольшой городок Форкс. Она влюбляется в загадочного одноклассника, который, как оказалось, происходит из семьи вампиров, отказавшихся от нападений на людей. Влюбиться в вампира. Это страшно? Это романтично, это прекрасно и мучительно, но это не может кончиться добром, особенно в вечном противостоянии вампирских кланов, где малейшее отличие от окружающих уже превращает вас во врага.

Roles of actors:
1) Robert Pattinson (Edward Cullen)
2) Kristen Stewart (Bella Swan)
3) Billy Burke (Charlie Swan)
4) Taylor Lautner (Jacob Black)
5) Ashley Greene (Alice Cullen)
6) Peter Facinelli (Carlisle Cullen)
7) Kellan Lutz (Emmett Cullen)
8) Nikki Reed (Rosalie Hale)
9) Elizabeth Reaser (Esme Cullen)
10) Anna Kendrick (Jessica Stanley)
11) Jackson Rathbone (Jasper Hale)
12) Sarah Clarke (Renée Dwyer)
13) Matt Bushell (Phil Dwyer)
14) Gil Birmingham (Billy Black)
15) Gregory Tyree Boyce (Tyler Crowley)
16) Justin Chon (Eric Yorkie)
17) Michael Welch (Mike Newton)
18) Christian Serratos (Angela Weber)
19) José Zúñiga (Mr. Molina)
20) Trish Egan (High School Administrator)
21) Ayanna Berkshire (Cora)
22) Ned Bellamy (Waylon Forge)
23) Bryce Flint-Sommerville (Mine Security Guard)
24) Solomon Trimble (Jacob's Friend)
25) Rachelle Lefevre (Victoria Sutherland)
26) Cam Gigandet (James Witherdale)
27) Edi Gathegi (Laurent Da Revin)
28) Alexander Mendeluk (Frat Boy)
29) Hunter Jackson (Frat Boy)
30) Gavin Bristol (Frat Boy)
31) Sean McGrath (Frat Boy)
32) Katie Powers (Waitress)
33) Catherine Grimme (Young Bella)
34) William Joseph Elk III (Native Wolf Pack Member #2 (uncredited))
35) Victoria Geil (1920's Vampire Victim (uncredited))
37) Rick Mora (Native Werewolf Tribe #1 - Flashback Sequence (uncredited))
38) Rana Morrison (Patron in Restaurant (uncredited))
39) Edward Stiner (Man in Cafe (uncredited))
40) Robert Zorn (Logger (uncredited))
41) Humberto Amor (Jacob in Spanish (uncredited))
42) Kristopher Hyatt (Embry Call (uncredited))
43) Sherry Nelson (Restaurant Patron (uncredited))
44) Tyler Nordby (Biology Class Student (uncredited))
45) Trip Ross (Coffee Shop Guy (uncredited))
46) Josh Turner (Townsperson (uncredited))
47) Maggie-Jo Turner (Volleyball player (uncredited))


People who worked on the film:
1) Carter Burwell (Original Music Composer)
2) Deborah Aquila (Casting)
3) Karen Rosenfelt (Executive Producer)
4) Elliot Davis (Director of Photography)
5) Wyck Godfrey (Producer)
6) Gene Serdena (Set Decoration)
7) Frank Gaeta (Sound Designer)
8) Frank Gaeta (Supervising Sound Editor)
9) Frank Gaeta (Sound Re-Recording Mixer)
10) Catherine Harper (Foley Artist)
11) Christopher Moriana (Foley Artist)
12) Patrick Loungway (Second Unit Director of Photography)
13) Roland N. Thai (Sound Effects Editor)
14) Catherine Hardwicke (Director)
15) Leslie Shatz (Sound Re-Recording Mixer)
16) Ian Phillips (Art Direction)
17) Marty Bowen (Executive Producer)
18) Wendy Chuck (Costume Design)
19) Michele Imperato (Executive Producer)
20) Michele Imperato (Unit Production Manager)
21) Melissa Rosenberg (Screenplay)
22) Stephenie Meyer (Novel)
23) Andy Cheng (Stunt Coordinator)
24) Andy Cheng (Second Unit Director)
25) Nancy Richardson (Editor)
26) Guy Oseary (Executive Producer)
27) Mark Morgan (Producer)
28) Greg Mooradian (Producer)
29) Jamie Marshall (Co-Producer)
30) Jamie Marshall (First Assistant Director)
31) Michael Viglietta (Second Unit First Assistant Director)
32) Patrick Giraudi (Foley Editor)
33) Geoffrey Hancock (Digital Effects Supervisor)
34) Greg Zimmerman (ADR Recordist)
35) Tricia Wood (Casting)
36) Richard Kidd (Visual Effects Supervisor)
37) Kindra Marra (First Assistant Editor)
38) Jeanne Van Phue (Key Makeup Artist)
39) Georgia Simon (ADR Voice Casting)
40) Dana Kay Hart (Costume Supervisor)
41) Paul Timothy Carden (ADR Supervisor)
42) Rolf John Keppler (Makeup Artist)
43) Adam Milo Smalley (Music Editor)
44) Grant Samson (Leadman)
45) Jamison Scott Goei (Visual Effects Supervisor)
46) Tim Croshaw (Set Designer)
47) George Billinger III (Steadicam Operator)
48) Daniel Brimer (Visual Effects Producer)
49) Jinnie Pak (Visual Effects Producer)
50) Petra Holtorf (Visual Effects Producer)
51) Mary Ann Valdes (Key Hair Stylist)
52) Deana Newcomb (Still Photographer)
53) James J. Gilson (Gaffer)
54) Rickley W. Dumm (Sound Effects Editor)
55) Peter J. Silbermann (Unit Publicist)
56) Marshall Garlington (Sound Re-Recording Mixer)
57) Harry Muller (Color Timer)
58) Greg Steele (ADR Mixer)
59) Judi Townsend (Script Supervisor)
60) Thom 'Coach' Ehle (Dolby Consultant)
61) Sarah Payan (Dialogue Editor)
62) Cynthia Nibler (Property Master)
63) Earl Paraszczynec (CG Artist)
64) Lara Ramirez (Visual Effects Editor)
65) Mark Maccora (Digital Compositor)
66) David Grant (Dialogue Editor)
67) Catherine Childers (Additional Hairstylist)
68) Philip Keller (Storyboard Artist)
69) Lisa Zagoria (Casting Associate)
70) Joe Iemola (Assistant Sound Editor)
71) Alexandra Patsavas (Music Supervisor)
72) Angel Pine (Post Production Supervisor)
73) Travis MacKay (ADR Recordist)
74) Robert 'Caz' Duffy (Second Assistant "A" Camera)
75) Christopher Brown (Art Direction)
76) Michael Farrow (Scoring Mixer)
77) Richard Bullock Jr. (Boom Operator)
78) Jim Hartz (Studio Teacher)
79) Joshua Raymond Lee (Editorial Production Assistant)
80) Nicholas Elwell (Visual Effects Coordinator)
81) Camille M. Bratkowski (Set Designer)
82) Kasey Truman (Music Coordinator)
83) Robert K. Johnson (Transportation Coordinator)
84) Harrison Marks (Visual Effects Coordinator)
85) Greg Hale (Second Assistant Director)
86) Darrin Mann (Foley Mixer)
87) Daniel Cairnie (Compositor)
88) Laura Connolly (Additional Hairstylist)
89) Louis Leung (CG Artist)
90) Alan Z. McCurdy (First Assistant Editor)
91) Steve Won (Visual Effects Coordinator)
92) Andy Weder (Special Effects Coordinator)
93) Eric Thompson (ADR Mixer)
94) Marc Vena (Storyboard Artist)
95) Tom McHattie (Compositor)
96) Thomas Rosseter (Compositor)
97) Mark Casey (Compositing Supervisor)
98) Philip Blackburn (Set Dresser)
99) Ricardo Quintero (Compositor)
100) Noel Wright (Compositor)
101) Nate Goodman (Second Assistant "B" Camera)
102) Glenn Micallef (Sound Mixer)
103) Ahren Thomas (Digital Compositor)
104) Catherine Kagan (Location Manager)
105) Lynne Martin (Second Second Assistant Director)
106) Bruce Robinson (First Assistant "B" Camera)
107) Jerome Bakum (Visual Effects Editor)
108) Thomas Coe (Second Assistant Director)
109) Bill George (Visual Effects Supervisor)
110) Lars Petersen (Construction Coordinator)
111) Jeanie King (Visual Effects Producer)
112) Moritz Eiche (Compositing Supervisor)
113) Cathy Marshall (Payroll Accountant)
114) Chad L. Fox (CG Artist)
115) David Galbraith (First Assistant "A" Camera)
116) Lizzy Pattinson (Music) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1657624957.jpg
1_1657624957.jpg
2_1657624957.jpg
3_1657624957.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика