Uddaburon yigitlar 2 - Uzbek Tilida

Скачать
Uddaburon yigitlar 2
  • Kino nomi: Uddaburon yigitlar 2 (Плохие парни 2)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Giyohvand moddalarga qarshi kurash bo'yicha detektivlar Mayk Louri va Markus Bernett Mayamiga yangi dori yetkazib berish sxemasini tekshirish uchun tayinlangan. Bu tergov ularni mahalliy narkobaron tomonidan shahardagi butun narkotik savdosini nazorat qilish uchun to'qilgan mohir fitnaga olib keladi.

Детективы отдела по борьбе с незаконным оборотом наркотиков Майк Лоури и Маркус Бэрнетт получают задание расследовать схему доставки нового наркотика в Майами. Это расследование выводит их на искусный заговор, сплетенный местным наркобароном с целью поставить под контроль всю торговлю наркотиками в городе.

Roles of actors:
1) Will Smith (Detective Mike Lowrey)
2) Martin Lawrence (Detective Marcus Burnett)
3) Gabrielle Union (Sydney 'Syd' Burnett)
4) Jordi Mollà (Hector Juan Carlos 'Johnny' Tapia)
5) Peter Stormare (Alexei)
6) Joe Pantoliano (Captain C. Howard)
7) Theresa Randle (Theresa Burnett)
8) Michael Shannon (Floyd Poteet)
9) Jon Seda (Roberto)
10) Yul Vazquez (Mateo Reyes)
11) Jason Manuel Olazabal (Marco Vargas)
12) Otto Sanchez (Carlos)
13) Henry Rollins (TNT Leader)
14) Antoni Corone (DEA Tony Dodd)
15) Gary Nickens (TNT Fanuti)
16) Rey Hernandez (TNT Zank)
17) Charlie Johnson Jr. (TNT Lockman)
18) Paul Villaverde (TNT Dexter)
19) John Salley (Fletcher)
20) Reynaldo Gallegos (Tito Vargas)
21) Veryl Jones (DEA Taylor)
22) Tim Powell (DEA Snell)
23) Phil Owens (AC DEA)
24) Timothy Adams (DEA Van Agent)
25) Keith Hudson (DEA Agent)
26) Rich Kelley (DEA Agent)
27) Dave Corey (FBI Eames)
29) Jennifer Diaz (Lupe)
30) R.E. Rodgers (Delongpre)
31) Chris Charles Herbert (Coast Guard Radio Operator)
32) Nelson J. Perez (Coast Guard Captain)
33) Bobby Talbert (AWAC Techie)
34) Nancy Duerr (Marcus' Police Psychologist)
35) Ivelin Giro (Mike's Police Psychologist)
36) Damaris Justamante (Group Therapist)
37) Bill Cordell (Doctor)
38) Alex Warren (Medical Examiner)
39) Dennis Greene (Reggie)
40) Bianca Bethune (Megan Burnett)
41) Scott Cumberbatch (Quincy Burnett)
42) Mason Rock Bay (Mason the Mastiff)
43) Gloria Irizarry (Donna Maria Tapia)
44) Alissa Mullins-Diaz (Tapia's Daughter)
45) Michael Francis (Ice Van Driver)
46) Pedro Telémaco (Baseball Cap Cuban)
47) Christopher Campbell (Shadowy Figure)
48) Jay A. Boutwell (Mortuary Security Guy)
50) Gino Salvano (Tapia Muscle Crew)
51) Ralph Navarro (Tapia Muscle Crew)
52) Fernando Gaviria (Tapia Muscle Crew)
53) Renee Reilly (Hot South Beach Woman)
54) Cash Casia (Hot South Beach Woman)
55) James Zelley (Klan Leader)
56) Bubba Baker (Klansman)
58) Emerson Forth (Boat Dock Guy)
59) Scott Charles (Swamp Rat)
60) Oleg Taktarov (Josef)
61) J. Michael Tiedeberg (Cigar Smoking Thug)
62) Treva Etienne (Icepick)
63) Kiko Ellsworth (Blond Dread)
64) Dieudonne S. Abel (Haitian Gang)
65) Gregory Bastien (Haitian Gang)
66) Shannon Briggs (Haitian Gang)
67) Greg Wayne Elam (Haitian Gang)
68) Irwin Gould (Haitian Gang)
70) Merdock Malcolm Mercer (Haitian Gang)
71) Reggie Pierre (Haitian Gang)
72) Bruno Ramos (Haitian Gang)
73) Reggie Mann Stanley (Haitian Gang)
75) Raymond Tong (Haitian Gang)
76) Tiara Harris (Haitian Girl)
77) Edward Finlay (Rave Kid)
78) Sharon Wilkins (Heavy Black Woman)
79) Anthony Giaimo (Gay Hairdresser)
80) Jamaica Carter (Gay Hairdresser)
81) Bryan Bottinelli (Little Boy)
82) J.D. Walsh (Sales Tech)
83) Michael McDunough (Store Manager)
84) Sean Lampkin (Zook Pest Control Owner)
86) Terrence J. Crowley (Car Salesman)
87) Dan Marino (Self)
88) Peter Donald Badalamenti II (Guy in Holding Area)
89) Jessica Karr (Female Corpse)
90) Omar Avila (Rebel (uncredited))
91) Jon Beshara (Alpha 66 (uncredited))
92) Flint Beverage (Air Force Radar Tech (uncredited))
94) Smith Cho (Customer in Electronics Store (uncredited))
95) Dexter Fletcher (Swat Leader (uncredited))
96) Deborah Smith Ford (Mourner (uncredited))
97) Megan Fox (Stars-and-Stripes Bikini Kid Dancing Under Waterfall (uncredited))
98) Tony Gomez (Morgue Attendant (uncredited))
100) Rick Michaels (Plainclothes Detective (uncredited))
101) Nevin Millan (Ecstasy Clubber (uncredited))
102) Yamil Piedra (Tapia Muscle (uncredited))
103) Denise Quiñones (Streetwalker in Cuba (uncredited))
104) Jay Rasumny (Limo Guy (uncredited))
105) Joe Vida (Police Officer (uncredited))
106) Jasmine Waltz (Video Store Customer (uncredited))
107) Sincerely A. Ward (Bartender (uncredited))
108) Brian Anthony Wilson (Tapia Muscle Crew (uncredited))


People who worked on the film:
1) David Lazan (Art Direction)
2) Suzanne Smith (Casting)
3) Jerry Bruckheimer (Producer)
4) Mike Stenson (Executive Producer)
5) Chad Oman (Executive Producer)
6) Pat Sandston (Associate Producer)
7) Michael Bay (Director)
8) Trevor Rabin (Original Music Composer)
9) Mark Goldblatt (Editor)
10) Billy Hopkins (Casting)
11) Ron Shelton (Screenplay)
12) Ron Shelton (Story)
13) Bob Badami (Music Supervisor)
14) Kerry Barden (Casting)
15) John Frazier (Special Effects Supervisor)
16) Doc Kane (ADR Mixer)
17) Brad Ricker (Art Direction)
18) Deborah Lynn Scott (Costume Design)
19) Oliver Scholl (Production Illustrator)
20) Barry H. Waldman (Executive Producer)
21) Roger Barton (Editor)
22) Jennifer Williams (Set Decoration)
23) Carol Ramsey (Costume Design)
24) Danny Cangemi (Special Effects Coordinator)
25) Victoria Rose Sampson (Dialogue Editor)
26) Andy Potvin (Dolby Consultant)
27) Joe Digaetano (Pyrotechnician)
28) Greg P. Russell (Sound Re-Recording Mixer)
29) Tom Muldoon (Editor)
30) Cormac Wibberley (Story)
31) Marianne Wibberley (Story)
32) George Gallo (Characters)
33) Dominic Watkins (Production Design)
34) John H. Starke (Unit Production Manager)
35) Pete Antico (Stunts)
36) Gloria D'Alessandro (Dialogue Editor)
37) Pierce Austin (Hairstylist)
38) Jerry Stahl (Screenplay)
39) Dave Metzger (Orchestrator)
40) Matthew Cohan (Associate Producer)
41) Stefan Sonnenfeld (Digital Colorist)
42) Mark Bennett (Casting Associate)
43) Charlie Bonilla (Special Effects Assistant)
44) David Golia (Additional Photography)
45) Ellen Gordon (Production Supervisor)
46) Don Ferrarone (Associate Producer)
47) James W. Gavin (Pilot)
48) Kimberly Harris (Supervising ADR Editor)
49) Toby Chu (Additional Music)
50) Dick Ziker (Stunts)
51) Judy Murdock (Makeup Artist)
52) Beau Borders (Special Sound Effects)
53) Andy Gill (Stunt Coordinator)
54) Rosa Palomo (Set Buyer)
55) Amir Mokri (Director of Photography)
56) Alan Chan (Technical Supervisor)
57) Alan D. Purwin (Aerial Coordinator)
58) Michael Watson (Camera Loader)
59) Debra Denson (Makeup Artist)
60) J. Mark Harrington (Art Direction)
61) David Feldman (First Assistant Editor)
62) Anthony J. Scarano (Costume Supervisor)
63) Rodger Jacobs (Makeup Department Head)
64) Nathan McGuinness (Senior Visual Effects Supervisor)
65) Blondel Aidoo (Visual Effects Producer)
66) Mark Freund (Visual Effects Supervisor)
67) John T. Cucci (Foley Artist)
68) Gina B. Cranham (Set Designer)
69) George Watters II (Supervising Sound Editor)
70) Kevin O’Connell (Sound Re-Recording Mixer)
71) Jeanie Baker (Costumer)
72) Nigel A. Boucher (Leadman)
73) David Emmerichs (Steadicam Operator)
74) Pete Romano (Underwater Director of Photography)
75) Philippe Carr-Forster (Camera Operator)
76) Robert L. Sephton (Sound Designer)
77) Gabriela Gutentag (Unit Publicist)
78) Bruce Bisbey (Art Department Coordinator)
79) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
80) Emanuel Carrión (Electrician)
81) Roxanne Rizzo (Makeup Artist)
82) Suhail Kafity (Sound Effects Editor)
83) David A. Arnold (Supervising Dialogue Editor)
84) Michael Menapace (Transportation Captain)
85) Elizabeth Hitt (Visual Effects Coordinator)
86) Richard Schoen (Key Costumer)
87) Ulrika Akander (Dialogue Editor)
88) Teri E. Dorman (Supervising Dialogue Editor)
89) Bobby Amor (Set Dresser)
90) Fabio M. Arber (Location Manager)
91) Randle Akerson (Dialogue Editor)
92) Larry Flynn (Color Timer)
93) Douglas J. Schulman (Production Sound Mixer)
94) Jane Goldsmith (Script Supervisor)
95) Justin Holdsworth (Gaffer)
96) Joseph F. Warren (Chief Lighting Technician)
97) Jim Schwalm (Special Effects Coordinator)
98) Dale DeStefani (Construction Coordinator)
99) Robert Zuckerman (Still Photographer)
100) Alyssa Fong (Visual Effects)
101) John Grillo (First Assistant Camera)
102) Robert Consing (Storyboard Artist)
103) Robert Consing (Second Unit Director)
104) Kent Demaine (Creative Director)
105) Richard J. Brock (Second Assistant Camera)
106) Monte Swann (24 Frame Playback)
107) John G. Scotti (First Assistant Director)
108) Gunnar Swanson (Key Hair Stylist)
109) Charles Guanci Jr. (Property Master)
110) Scott Blynder (Sound Mixer)
111) KristieAnne Reed (Executive In Charge Of Production)
112) Lisa Mitchell (Hairstylist)
113) Frank Crosby (Hairstylist)
114) Laurie Cocheio (Key Makeup Artist)
115) Ellen Falguiere (Assistant Costume Designer)
116) Katie Greathouse (Music Editor)
117) Jeffrey P. Soderberg (Rigging Gaffer)
118) Linda Folk (ADR Editor)
119) Sean Landeros (Sound Recordist)
120) John Charles (Software Engineer)
121) James Marbas (Digital Effects Supervisor)
122) Melissa Lytle (Assistant Dialogue Editor)
123) Stephen Ciffone (Additional Camera)
124) Kevin Cerchiai (Boom Operator)
125) James Ashwill (Foley Mixer)
126) Lois DeArmond (Costume Illustrator)
127) Paul J. Hendricks (Construction Foreman)
128) Henry Dando (Greensman)
129) Rita Duffey (Location Scout)
130) Rebecca Samuels (Painter)
131) Ronald Puga (Standby Painter)
132) Travis Tarr (Camera Intern)
133) Jim Kwiatkowski (Key Grip)
134) David Aaron (Armorer)
135) David Alban (Carpenter)
136) Marc H. Katz (Craft Service)
137) Michael W. Broomer (Driver)
138) Agnes Rodriguez (Camera Loader)
139) Kevin Craig (Picture Car Coordinator)
140) Joli Eberhart (Post Production Assistant)
141) Tami Goldman (Post Production Supervisor)
142) Carlos Rey del Castillo (Production Office Assistant)
143) Harold Collins (Propmaker)
144) Alejandra Martinez (Scenic Artist)
145) Kurt Angell (Security)
146) George Schoendorfer (Set Medic)
147) Crisoforo Aguilar (Key Set Production Assistant)
148) Andre Blair (Stand In)
149) James D. D'Amico (Transportation Co-Captain)
150) Lena Fennema (Utility Stunts)
151) Jeff Beattie (Visual Effects Editor)
152) Steve Mora (Digital Intermediate Producer)
153) Mitch Zeitlin (Editorial Coordinator)
154) Ben Kanegson (Best Boy Electric)
155) Shawn Torge (Lighting Technician)
156) Angel Pastrana (Rigging Grip)
157) Carlos Rojas (Casting Associate)
158) Anne C. Ford (Production Accountant)
159) Elona Tsou (Production Coordinator)
160) Xye (Researcher)
161) Christian Boudman (Digital Compositors)
162) Chris Purser (Assistant Property Master)
163) Vivian Rebella (Location Assistant)
164) José R. Varona (Set Medic)
165) Michael Schmidt (Utility Sound)
166) Jerry Bertolami (Dolly Grip)
167) Simon Cassels (Title Designer)
168) Jennifer Carpenter (Set Decorating Coordinator)
169) Frank Boone (Grip)
170) Julia Gombert (Ager/Dyer)
171) Philip Hoelcher (Animal Wrangler)
172) Ricou Browning Jr. (Marine Coordinator)
173) Joe Lotito (Second Assistant Director)
174) Boyd Steer (Negative Cutter)
175) Derek Di Biagio (Assistant Production Coordinator)
176) Caitlin Rinderer (Casting Assistant)
177) Christine Danelski (Foley Editor)
178) Gary Abrahamian (Lead Animator)
179) Rachel Nicoll (Matchmove Supervisor)
180) Justin Blampied (Visual Effects Designer)
181) Kris Gray (Location Production Assistant)
182) Earl Perque (Best Boy Grip)
183) Marc Boyle (Wigmaker)
184) Gordon Goodwin (Conductor)
185) Norene Bini (Dialogue Coach)
186) Paul McGhee (Digital Color Timer)
187) Ryan Bonner (Set Production Assistant)
188) Charlie Estepp (Stunt Driver)
189) Randolph LeRoi (Stunt Double)
190) Rudy Persico (Second Second Assistant Director)
191) Derek DiBiagio (Assistant Production Coordinator)
192) Lillian Awa (Production Assistant)
193) Niamh Murphy (Textile Artist)
194) Craig Denham (Graphic Designer)
195) Justin Bertges (Special Effects Technician)
196) Chris Antonini (Visual Effects Production Assistant)
197) Rattiya Krajkoom (Visual Effects Production Manager)
198) Mark Duncan (Assistant Camera)
199) Lucas Borghi (Assistant Editor)
200) Scott Fox (Colorist)
201) Paola Cambo (Assistant Location Manager)
202) Andrea Larsen (Assistant Accountant)
203) James Hopkins (Assistant Chief Lighting Technician)
204) Natasha Brickner (Executive Assistant)
205) Patrick Fox (Key Production Assistant)
206) Candy Carstensen (Payroll Accountant)
207) Raymond Hernandez Jr. (Production Consultant)
208) Sara Alvarez (Production Secretary)
209) Nathalie Gonthier (Rotoscoping Artist)
210) Tilu Khalayi (Second Assistant Accountant)
211) Bill Erfurth (Technical Advisor) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1657524696.jpg
1_1657524696.jpg
2_1657524696.jpg
3_1657524696.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика