Betmen supermenga qarshi - Uzbek Tilida

Скачать
Betmen supermenga qarshi
  • Kino nomi: Betmen supermenga qarshi (Бэтмен против Супермена: На заре справедливости)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Superqahramonning harakatlari nazoratsiz qolishidan qo'rqib, Gotham Sitining qo'rqinchli va qudratli qo'riqchisi bugungi kunda Metropolisning eng hurmatli qutqaruvchisiga qarshi chiqadi, qolgan dunyo esa unga qanday qahramon kerakligini hal qiladi. Va Batmen va Supermen bir-biri bilan urushayotgan bir paytda, insoniyatni hech qachon duch kelgan eng katta xavfga qo'yadigan yangi tahdid paydo bo'ladi.

Опасаясь, что действия богоподобного супергероя так и останутся бесконтрольными, грозный и могущественный страж Готэм Сити бросает вызов самому почитаемому в наши дни спасителю Метрополиса, в то время как весь остальной мир решает, какой герой ему по-настоящему нужен. И пока Бэтмен и Супермен пребывают в состоянии войны друг с другом, возникает новая угроза, которая ставит человечество под самую большую опасность, с которой оно когда-либо сталкивалось.

Roles of actors:
1) Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman)
2) Henry Cavill (Clark Kent / Superman / Kal-El)
3) Jesse Eisenberg (Lex Luthor)
4) Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman)
5) Amy Adams (Lois Lane)
6) Diane Lane (Martha Kent)
7) Jeremy Irons (Alfred Pennyworth)
8) Holly Hunter (Senator June Finch)
9) Laurence Fishburne (Perry White)
10) Callan Mulvey (Anatoli Knyazev)
11) Scoot McNairy (Wallace Keefe)
12) Tao Okamoto (Mercy Graves)
13) Jena Malone (Jenet Klyburn)
14) Lauren Cohan (Martha Wayne)
15) Brandon Spink (Young Bruce Wayne)
16) Hugh Maguire (Jack O'Dwyer)
17) Michael Cassidy (Jimmy Olsen)
19) Dan Amboyer (Drone Pilot)
20) Rebecca Buller (Jenny Jurwich)
21) Harry Lennix (Secretary Calvin Swanwick)
22) Christina Wren (Major Farris)
23) Jade Chynoweth (Carmen)
24) Chad Krowchuk (Glen Woodburn)
25) Kevin Costner (Jonathan Kent)
26) Ezra Miller (Barry Allen / The Flash)
27) Charlie Rose (Charlie Rose)
29) Andrew Sullivan (Andrew Sullivan)
30) Neil deGrasse Tyson (Neil deGrasse Tyson)
31) Jon Stewart (Jon Stewart)
32) Soledad O'Brien (Soledad O'Brien)
33) Erika R. Erickson (Erika R. Erickson)
34) Dana Bash (Dana Bash)
35) Nancy Grace (Nancy Grace)
36) Anderson Cooper (Anderson Cooper)
37) Brooke Baldwin (Brooke Baldwin)
38) Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman)
39) Joe Morton (Silas Stone)
40) Ray Fisher (Victor Stone / Cyborg)
41) Joseph Cranford (Pete Ross)
42) Emily Peterson (Lana)
43) Patrick Wilson (POTUS (voice))
44) Carla Gugino (Ship Voice (voice))
45) Sammi Rotibi (General Amajagh)
46) Hanna Dworkin (Metropolis Citizen)
47) Tiffany L. Addison (Metropolis Citizen)
48) Owais Ahmed (Metropolis Citizen)
49) Anish Jethmalani (Metropolis Citizen)
50) Tiffany Bedwell (Metropolis Citizen)
51) Natalee Arteaga (Metropolis Citizen)
52) Keith D. Gallagher (Metropolis Citizen)
53) Jeff Dumas (Metropolis Citizen)
54) Miriam Lee (Metropolis Citizen)
55) Alicia Regan (Metropolis Citizen)
56) Stephanie Koenig (Teacher)
57) Ripley Sobo (Sage)
59) Julius Tennon (General Security Chief)
60) Wunmi Mosaku (Kahina Ziri)
61) Dennis North (Senator Barrows)
62) Kiff VandenHeuvel (Officer Mazzuccheli)
63) Mason Heidger (Officer Rucka)
64) Ahney Her (Hostage Girl)
65) Kristine Cabanban (Hostage Girl)
66) Sebastian Sozzi (Cesar Santos)
67) Kent Shocknek (Kent Shocknek)
68) Ralph Lister (Emmet Vale)
69) Sammy A. Publes (Metropolis Cop)
70) Jay R. Adams (Metropolis Cop)
71) David Midura (Hero's Park Tourist)
72) Jay Towers (Reporter at Monument)
73) Michael Ellison (Air Force MP)
74) Kirill Ostapenko (Underground Fight Patron)
75) Rashontae Wawrzyniak (Beautiful Woman)
76) Tom Luginbill (Sports Announcer)
77) Dave Pasch (Sports Announcer)
78) Danny Mooney (Party Photographer)
79) Henry Frost III (Party Doorman)
80) Nicole Forester (LeBlanc - Library President)
81) Debbie Stabenow (Metropolis Governor)
82) Milica Govich (Colorado Woman)
83) John Lepard (Jail Guard)
84) Sandra Love Aldridge (Finch's Receptionist)
85) Graham W.J. Beal (James Harmon - Museum Director)
86) Henri Franklin (Bunker Soldier)
87) Jonathan West (Bunker Soldier)
88) T.J. Martinelli (US Park Officer)
89) Chris Newman (Wayne Accountant)
90) Lulu Dahl (Diner Waitress)
91) Sam Logan Khaleghi (DC Protestor)
92) Anne Marie Damman (DC Protestor)
93) Connie Craig (DC Protestor)
94) Henrietta Hermelin (DC Protestor)
95) Patrick Leahy (Senator Purrington)
96) Albert Valladares (Convenience Store Robber)
98) Abigail Kuklis (Flight Attendant)
99) Greg Violand (Chairman of Joint Chiefs)
100) Tiren Jhames (Vice Chairman of Joint Chiefs)
101) Steve Jasgur (Signals Officer - Air Force)
102) Jonathan Stanley (Silo Officer)
103) Jesse Nagy (Silo Officer)
104) Duvale Murchison (Supermax Guard)
105) Thomas J. Fentress (Prison Barber)
106) Coburn Goss (Father Leone)
107) Jeff Hanlin (Wagon Driver)
109) Robin Atkin Downes (Creature Vocals (voice))
110) Brandon Bautista (Party Guest (uncredited))
111) Carmen Gangale (EMT (uncredited))
112) Mark Edward Taylor (Wayne Industries Pilot)
113) Michael Shannon (Zod)
114) Matahi Drollet (Island Diver)
115) Mormon Maitui (Island Diver)
116) Taraina Sanford (Island Mother)
117) Jean Ho (Hostage Girl)
118) Julia Glander (Hero's Park Jogger)
119) Cleve McTier (Mob Boss)
120) Bevin Kowal (Bartender)
121) Carmen Ayala (Kitchen Service Worker)
122) Josh Carrizales (Kitchen Service Worker)
123) James Quesada (Kitchen Service Worker)
125) David Dailey Green (Colorado Father)
126) Madison Autumn Mies (Colorado Daughter)
127) Thomas M. Taylor (Jail Guard)
128) Thom Kikot (Diner Owner)
129) John Seibert (McGraw (Finch's Aide))
130) Liam Matthews (Capitol Cop)
131) Zachary Schafer (DC Protestor)
132) Monrico Ward (DC Protestor)
133) Ryan D'Silva (Convenience Store Clerk)
134) Tom Whalen (Secretary of the Air Force)
135) Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne (uncredited))
136) Richard Cetrone (Fight Club Spectator (uncredited))


People who worked on the film:
1) Hans Zimmer (Original Music Composer)
2) Charles Roven (Producer)
3) Bill Coe (First Assistant "A" Camera)
4) Christopher Nolan (Executive Producer)
5) Emma Thomas (Executive Producer)
6) David S. Goyer (Screenplay)
7) David S. Goyer (Executive Producer)
8) Frank Miller (Graphic Novel Illustrator)
9) Lora Kennedy (Casting)
10) Bob Kane (Characters)
11) Patrick Tatopoulos (Production Design)
12) Beat Frutiger (Art Direction)
13) Michael Wilkinson (Costume Design)
14) David Brenner (Editor)
15) Kevin Ishioka (Art Direction)
16) Troy Sizemore (Supervising Art Director)
17) Michael Uslan (Executive Producer)
18) Benjamin Melniker (Executive Producer)
19) Benjamin Wallfisch (Additional Music)
20) Richard Cetrone (Stunts)
21) Richard Cetrone (Stunt Double)
22) Bruce Moriarty (Associate Producer)
23) Bruce Moriarty (First Assistant Director)
24) Lou Carlucci (Pyrotechnic Supervisor)
25) Zack Snyder (Director)
26) Scott Hecker (Sound Designer)
27) Scott Hecker (Supervising Sound Editor)
28) Scott Hecker (Sound Supervisor)
29) Michael T. Brady (Stunts)
30) Michael T. Brady (Utility Stunts)
31) Larry Fong (Director of Photography)
32) Kristy Carlson (Casting)
33) Jerry Siegel (Characters)
34) Joe Shuster (Characters)
35) Henry Kingi (Stunts)
36) Chris Palermo (Stunts)
37) Chris Palermo (Stunt Driver)
38) Victoria Down (Makeup Department Head)
39) David Grimaldi (Sound Effects Editor)
40) Chuck Michael (Sound Designer)
41) Richard Redlefsen (Key Makeup Artist)
42) Junkie XL (Original Music Composer)
43) Caitlin McKenna-Wilkinson (ADR Voice Casting)
44) Clay Cullen (Stunts)
45) Clay Cullen (Stunt Driver)
46) Jo Edna Boldin (Casting)
47) Stefan Sonnenfeld (Digital Intermediate Producer)
48) Jussi Tegelman (Sound Designer)
49) Kevin Kaska (Orchestrator)
50) John Koyama (Stunts)
51) Wesley Coller (Executive Producer)
52) Deborah Snyder (Producer)
53) Kathy Mooney (Casting Director)
54) Brian Imada (Stunts)
55) Jason Rodriguez (Stunts)
56) Ele Bardha (Stunts)
57) Ele Bardha (Utility Stunts)
58) Gregory Wilson (Co-Producer)
59) Ilram Choi (Stunts)
60) Todd Duffee (Stunts)
61) Jay Oliva (Storyboard)
62) Jay Oliva (Storyboard Artist)
63) Carolyn A. Loucks (Set Decoration)
64) Lateef Crowder (Stunts)
65) Jeremy Fitzgerald (Stunts)
66) Chris Terrio (Screenplay)
67) Victor Lopez (Stunts)
68) Aaron Crippen (Stunts)
69) Brad Martin (Stunts)
70) Darcy Leutzinger (Stunts)
71) Michael Keller (Sound Re-Recording Mixer)
72) Jeff Imada (Stunts)
73) Freddy Bouciegues (Stunts)
74) Gene Hartline (Stunts)
75) Zack Duhame (Stunts)
76) Zack Duhame (Utility Stunts)
77) Bill Finger (Characters)
78) Helena Barrett (Stunts)
79) Helena Barrett (Stunt Double)
80) Sam Looc (Stunts)
81) Geoff Johns (Executive Producer)
82) Jessica Bouz (Stunts)
83) Jeremiah Bishop (Stunts)
84) Kate Biscoe (Key Makeup Artist)
85) Michael Lum (Lead Animator)
86) Michael Meyers (Concept Artist)
87) Mike Piccirillo (Art Department Coordinator)
88) Nerses Gezalyan (Sound Mixer)
89) Lorin Flemming (Art Direction)
90) Sabra Temple (Costumer)
91) Cynthia La Jeunesse (Assistant Set Decoration)
92) Lin Oeding (Stunts)
93) Tim Connolly (Stunts)
94) Tim Connolly (Stunt Double)
95) Tom Elliott (Stunts)
96) Tom Elliott (Utility Stunts)
97) Chris Jai Alex (Stunts)
98) Raymond Mamrak (Stunts)
99) Eric Zimmerman (Stunts)
100) Richard Bucher (Stunts)
101) Darrell Davis (Stunts)
102) Gregory S. Hooper (Art Direction)
103) Richard King (Stunts)
104) Steve Mazzaro (Additional Music)
105) William Doyle (Production Supervisor)
106) Alicia Vela-Bailey (Stunts)
107) Alicia Vela-Bailey (Stunt Double)
108) Steve Upton (Stunts)
109) Tim Rigby (Stunt Coordinator)
110) Larry Rippenkroeger (Stunts)
111) Wayne Dalglish (Stunts)
112) William Moulton Marston (Characters)
113) Nancy McCrumb (Stunts)
114) Nancy McCrumb (Utility Stunts)
115) Mike Fierro (Stunts)
116) Clay Donahue Fontenot (Stunts)
117) Kofi Yiadom (Stunts)
118) Patricio M. Farrell (Art Direction)
119) Erick Donaldson (Set Designer)
120) Lara Perez Takagi (Visual Effects Coordinator)
121) Bob Morgan (Costume Supervisor)
122) Suzi Ostos (Makeup Artist)
123) Daniel Maldonado (Stunts)
124) Kiante Elam (Stunts)
125) Albert Valladares (Stunts)
126) Albert Valladares (Stunt Double)
127) Bryan Godwin (Visual Effects Supervisor)
128) David Fernandez (Key Costumer)
129) Claire Sandrin (Costumer)
130) Jason Johnston (Boom Operator)
131) Joel Thingvall (Researcher)
132) Matt Berberi (Stunts)
133) Sara Holden (Stunts)
134) Sara Holden (Utility Stunts)
135) Sara Holden (Stunt Double)
136) Margit Pfeiffer (ADR Supervisor)
137) Lisa Nichols (Studio Teacher)
138) Cuitlahuac Morales Velazquez (Sculptor)
139) Victor James Martinez (Concept Artist)
140) Grant Samson (Leadman)
141) Rick Owens (Foley Artist)
142) Anshuman Prasad (Set Designer)
143) Chris Jenkins (Sound Re-Recording Mixer)
144) Julie Orosz (Visual Effects Producer)
145) Damon Caro (Second Unit Director)
146) Melissa Muik (Music Editor)
147) David Chow (Set Designer)
148) Doug Harlocker (Property Master)
149) Joel Whist (Special Effects Supervisor)
150) Jonas De Ro (Concept Artist)
151) Bria Kinter (Set Designer)
152) Jeff Markwith (Set Designer)
153) Oakley Lehman (Stunts)
154) Lisa Goldberg (Visual Effects Producer)
155) Mike Justus (Stunt Double)
156) Kimi Webber (Script Supervisor)
157) Clay Enos (Still Photographer)
158) John Clothier (Camera Operator)
159) David P.I. James (Visual Effects Producer)
160) Zack Mazerolle (VFX Editor)
161) Richard Ivan Mann (Visual Effects Producer)
162) Martin November (VFX Editor)
163) Ian Seabrook (Underwater Director of Photography)
164) Matthew Hirsch (Production Supervisor)
165) Daniel Saxlid (Dialogue Editor)
166) Kevin D. Hewitt (Camera Operator)
167) Aline Hong (Set Costumer)
168) James M. Halty (Stunts)
169) James M. Halty (Utility Stunts)
170) Josh R. Jaggars (Visual Effects Producer)
171) Abhishek Chauhan (VFX Editor)
172) John 'D.J.' Des Jardin (Visual Effects Supervisor)
173) John Millard (Leadman)
174) Aura Sperling Pierce (Seamstress)
175) Marc-Antoine Serou (Lighting Technician)
176) Jules Holdren (Key Hair Stylist)
177) Karen Jarnecke (Production Supervisor)
178) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
179) Ryan Murphy (Sound Mix Technician)
180) Brian Heller (Helicopter Camera)
181) Lee Anne Muldoon (Unit Publicist)
182) Shari Ratliff (Assistant Art Director)
183) Douglas Bloom (Digital Effects Supervisor)
184) Thomas Whiting (ADR Editor)
185) Ryan Young (ADR Recordist)
186) Tricia Henry Ashford (Visual Effects Producer)
187) Bryan Hirota (Visual Effects Supervisor)
188) Nick Dacey (VFX Editor)
189) Daniel Macarin (CG Supervisor)
190) Joe Letteri (Senior Visual Effects Supervisor)
191) Keith Miller (Visual Effects Supervisor)
192) Dan Carnegie (Matchmove Supervisor)
193) Amber Harley (Script Supervisor)
194) Alejandra Ford (Makeup Artist)
195) Jerad Marantz (Costume Illustrator)
196) T. Ryan Mooney (Stunts)
197) T. Ryan Mooney (Stunt Double)
198) Roger Meilink (Rigging Gaffer)
199) Jennifer Jobst (Costume Supervisor)
200) Dusan Strugar (Visual Effects Supervisor)
201) Harry Mukhopadhyay (Digital Effects Supervisor)
202) David Wallace Allen (Visual Effects Supervisor)
203) Guillaume Rocheron (Visual Effects Supervisor)
204) Jonathan Burdeshaw (Sculptor)
205) Christine Mahuna (Sculptor)
206) Robert Clark (Sculptor)
207) Steven Mnuchin (Executive Producer)
208) Jonathan Macintosh (Senior Animator)
209) Bill Young (Stunts)
210) Kortney Manns (Stunts)
211) Dhirendra Chhatpar (Stereoscopic Editor)
212) Jade Mansueto (Animation Director)
213) Kirstin Cambie (Animation Coordinator)
214) Curt Kanemoto (Co-Producer)
215) Michael McGee (Production Sound Mixer)
216) Allison Daly (Payroll Accountant)
217) Kate Abraham (Set Costumer)
218) Edward Skade (Sculptor)
219) Dean Bailey (Stunts)
220) Allen Jo (Stunts)
221) Matthew LeFevour (Stunts)
222) Eric Dvorsky (Aerial Camera Technician)
223) John Voght (Set Costumer)
224) Brett Schlaman (3D Editor)
225) Ian Sullivan (Digital Intermediate)
226) Michael Trosper (Set Dresser)
227) Nikki Sass (Painter)
228) Lauren Kress (Hairstylist)
229) Monty Stuart (Stunts)
230) Geoff George (Additional Camera)
231) Deborah Jurvis (Art Department Coordinator)
232) Cédric Gentil (Second Assistant Director)
233) Shaun Garcia (Costumer)
234) Liz Pecos (Set Costumer)
235) Jim Rowe (Unit Production Manager)
236) Jim Rowe (Co-Producer)
237) Craig Branham (Stunts)
238) Amber Whelan (Stunts)
239) Patrick Caulfield (Costumer)
240) Lauren Candela (Extras Casting Assistant)
241) Marie A. Kohl (Casting Associate)
242) Josue Clotaire Fleurimond (Conceptual Illustrator)
243) Michael Runyard (Stunts)
244) Michael Runyard (Stunt Driver)
245) Jimmy Hart (Stunts)
246) Allen Holbrook (Senior Animator)
247) Kevin L. Jackson (Stunts)
248) Erin Sahlstrom (Production Coordinator)
249) Scott Wilder (Stunts)
250) Chris Peterson (Electrician)
251) Hugh Brompton (Visual Effects Coordinator)
252) Brian Avery (Stunts)
253) Brian Avery (Stunt Double)
254) Karina Benesh (Visual Effects Coordinator)
255) Gregor Wilson (Unit Production Manager)
256) Ardeshir Radpour (Stunts)
257) Beau Williams (Sound Mixer)
258) Rachel Bris (Ager/Dyer)
259) Annie Johnson (Digital Intermediate Producer)
260) Chloe Feodoroff (Visual Effects Coordinator)
261) Reyna Robinson (Hairstylist)
262) Jeremy Brussell (Best Boy Grip)
263) Gus Sacks (Digital Imaging Technician)
264) Eric Petey (Animation Supervisor)
265) Keith Splinter Davis (Stunts)
266) Harimander Singh Khalsa (Digital Effects Supervisor)
267) Jessica R. Lawson (Seamstress)
268) Dinesh K. Bishnoi (Visual Effects Supervisor)
269) Alan Meyerson (Scoring Mixer)
270) Malgosia Wojtkowski (Costumer)
271) J.R. Hawbaker (Assistant Costume Designer)
272) Johanna McGinley (Extras Casting Assistant)
273) Jade Quon (Stunts)
274) Jade Quon (Stunt Double)
275) Megan Galbraith (Visual Effects Coordinator)
276) Lei Zhang (VFX Editor)
277) Jeff Shannon (Stunts)
278) Ran Sieradzki (Senior Animator)
279) Paul Darnell (Stunts)
280) Jeremy Fry (Stunts)
281) Jeremy Fry (Utility Stunts)
282) Christian Scheurer (Concept Artist)
283) Red Rose Connerty (Costumer)
284) Chase Heard (Hairstylist)
285) Michael Fournier (VFX Editor)
286) Troy Gilbert (Stunts)
287) Troy Gilbert (Utility Stunts)
288) Dane Farwell (Stunt Double)
289) Dario Perez (Stunts)
290) Janelle Beaudry (Stunts)
291) Lidia Martinez Prado (Animation Director)
292) Tom Castronovo (Assistant Art Director)
293) Justin N. Lang (Assistant Art Director)
294) Ricardo Silva (Animation Supervisor)
295) Richard Spriggs (Animation Supervisor)
296) Caitlin Well (Casting Associate)
297) Gary Harper (Armorer)
298) Victoria Wagner (Armorer)
299) May Azzow (Set Costumer)
300) Gina Nalli (Set Costumer)
301) Michael Welch (Set Costumer)
302) Simeon Duncombe (Animation Supervisor)
303) Gabriel Vargas (CG Supervisor)
304) Hannes Poser (CG Supervisor)
305) William R. Dalgleish (Camera Operator)
306) William R. Dalgleish (Second Unit Director of Photography)
307) Jim Grce (Gaffer)
308) Bob Gomez (Rigging Gaffer)
309) Andy Leo (Additional Camera)
310) Warren Paeff (First Assistant Editor)
311) Kelton Cram (Concept Artist)
312) Justin A. Williams (Stunts)
313) Jon J. Bush (Leadman)
314) Tom Pearson (Music Consultant)
315) Richard Burden (Stunt Driver)
316) Thomas Proctor (Visual Effects Supervisor)
317) Jep Hill (Compositing Supervisor)
318) Ryan Doell (Visual Effects Coordinator)
319) Rachel Cadden (Visual Effects Production Assistant)
320) Jeanette Benzie (Casting Assistant)
321) Tim Soronen (Grip)
322) Steven John Brown (Stunts)
323) Liz Ritenour (Art Department Assistant)
324) Ryan Faulkner (Grip)
325) Brandon Kovatch (Electrician)
326) Levi Martinez (Electrician)
327) Stewart Smith (Additional First Assistant Camera)
328) Clark Birchmeier (Digital Imaging Technician)
329) Dean M. Simmon (First Assistant "B" Camera)
330) Misha Bukowski (Second Assistant Director)
331) Manmath Matondkar (Modeling)
332) Horace Knight (Stunts)
333) Lauren Swearingen (Production Coordinator)
334) Matthew Rugetti (Stunts)
335) Jason Roberts (Second Assistant Director)
336) Kevin Erb (Key Rigging Grip)
337) Gary J. Dodd (Key Grip)
338) Kyle R. Adcock (Additional First Assistant Camera)
339) Andy Hoehn (Additional First Assistant Camera)
340) Ross Jensen (Production Controller)
341) Trevor Carroll-Coe (Second Assistant Camera)
342) Shawn Kautz (Stunts)
343) Shawn Bernal (Stunts)
344) Jason Rainey (Ager/Dyer)
345) Carlos Castillon (First Assistant Editor)
346) Carlos Castillon (Assistant Editor)
347) Jason Fields (Assistant Editor)
348) Lava Buckley (Casting Assistant)
349) Tyler Gendron (Grip)
350) John Ostrander (Costume Assistant)
351) Donny Bailey (Stunts)
352) Donny Bailey (Stunt Driver)
353) Brian Tarlecki (Sound Mix Technician)
354) Babak Bina (3D Generalist)
355) Daniel Perez (3D Generalist)
356) Chad Dashnaw (Stunts)
357) Michael Karp (Matchmove Supervisor)
358) Danny Wynands (Stunts)
359) Andrew Kawczynski (Additional Music)
360) Page Rosenberg-Marvin (Production Supervisor)
361) Robert McKinnon (Concept Artist)
362) Tim Phoenix (Costumer)
363) Travis Parker (Stunts)
364) Rose Sias (Stunts)
365) Jerry T. Adams (Stunts)
366) Kofi Elam (Stunts)
367) Gerardo Aguilera (Visual Effects Technical Director)
368) David James (Sculptor)
369) Dan Milligan (Concept Artist)
370) Darren Patnode (Set Dresser)
371) Tad Griffith (Stunts)
372) Tad Griffith (Utility Stunts)
373) Sharon Fauvel (Textile Artist)
374) Wahid Ibn Reza (Visual Effects Coordinator)
375) Brandon Lambdin (First Assistant Director)
376) Maura Gannett (Studio Teacher)
377) Pepper J. Gallegos (Makeup Artist)
378) Terrence Julien (Stunts)
379) Matt Philliben (Stunts)
380) Maximillian McNair MacEwan (Visual Effects Coordinator)
381) Gary Metzen (Painter)
382) Scout Hendrickson (Stunts)
383) Clement Yip (Lead Animator)
384) Dan Jones (Best Boy Electric)
385) Stella Cottini (Costumer)
386) Maryellen Aviano (Extras Casting Coordinator)
387) Wesley Chandler (Lead Animator)
388) Bradley Good (Assistant Property Master)
389) John Arbuckle (Marine Coordinator)
390) Lynn Ollie (Costumer)
391) Kyle Robinson (Pre-Visualization Supervisor)
392) David Venezky (Set Dresser)
393) Kristin Wahl (Hair Department Head)
394) Matthieu Poirey (Senior Animator)
395) Ken Satchel King (Senior Animator)
396) Edan Hopper (Visual Effects Coordinator)
397) Robin Williams (Visual Effects Coordinator)
398) Sean Konrad (Compositing Supervisor)
399) Roy Seeger (First Assistant Sound Editor)
400) Ian Spriggs (Senior Modeller)
401) Scott Schutzki (Set Dresser)
402) John S. Robertson (Key Rigging Grip)
403) Jordan Warrack (Stunts)
404) Ladell Preston (Stunts)
405) Mark Warrack (Stunts)
406) Devlin Lara (Stunts)
407) Casey McClurken (Additional Grip)
408) David Apgar (Lead Animator)
409) Alex Krimm (Stunts)
410) Mohamed Sobhy (Digital Effects Supervisor)
411) Holly Price (Visual Effects Production Manager)
412) Sarah Anderson (Costumer)
413) Jay Fisher (ADR Mixer)
414) Daniel Jeffery (Visual Effects Coordinator)
415) Alicia Skirball (Stunts)
416) H. Barclay Aaris (Construction Buyer)
417) Richard Hayward (Matchmove Supervisor)
418) Souvik Mitra (Matchmove Supervisor)
419) Mark Divekar (Visual Effects Coordinator)
420) Dan Spellman (Online Editor)
421) Sonny Merritt (Key Costumer)
422) Stephanie Portnoy Porter (Assistant Costume Designer)
423) Po Sing Chu (Concept Artist)
424) Cindy Shute (Hairstylist)
425) Mary Aldousary (Extras Casting Assistant)
426) Katie Childs (Set Decoration Buyer)
427) Noah Eagle (Electrician)
428) Rohan Tirkey (Stereoscopic Supervisor)
429) James Rees (Stereoscopic Supervisor)
430) Daniel Soltis (Sculptor)
431) James Hardy (Set Dresser)
432) Erica Kim (Electrician)
433) Courteney Smith (Visual Effects Production Assistant)
434) Aaron Barlow (Senior Animator)
435) Dan Mikulski (Best Boy Grip)
436) Avril Dishaw (Set Dresser)
437) Kathy Fennessy (Costumer)
438) Michael Dzialowski (Additional First Assistant Camera)
439) Sahir Rashid (Utility Stunts)
440) Leandre Lagrange (Concept Artist)
441) Brian Christie (Grip)
442) Curt Swan (Thanks)
443) Linda R. Gore (Set Dresser)
444) Emma Siegel (Production Secretary)
445) Ashish Kukian (Production Manager)
446) Priyal Mahadik (Stereoscopic Editor)
447) Smeet Vedant (Stereoscopic Editor)
448) Vaibhav Marathe (Stereoscopic Editor)
449) Vinay Gautam (Production Manager)
450) Maria Mira (Production Coordinator)
451) Yann Moalic (Visual Effects Technical Director)
452) Ted Nimz (Lighting Technician)
453) Thirupathi Nomula (Senior Modeller)
454) Will Newis (Visual Effects Coordinator)
455) Julian Gnass (Compositing Supervisor)
456) Sean Heuston (Compositing Supervisor)
457) Andrew Fitchett (Visual Effects Coordinator)
458) Aleksandar Vishemirski (Visual Effects Supervisor)
459) Gary Fry (Stunts)
460) Doug Penner (Systems Administrators & Support)
461) Warren Larkam (Visual Effects Coordinator)
462) Matthew Bullock (3D Modeller)
463) Jake Swallow (Stunts)
464) Anouk Frösch (Travel Coordinator)
465) Tim Teramoto (Creature Technical Director)
466) Amy Denning Winfrey (Payroll Accountant)
467) Ramachari Murali (Visual Effects Technical Director)
468) Sherin Varghese (Compositing Supervisor)
469) Julian Wall (First Assistant Director)
470) Vincent Bellina (Stunts)
471) Quinn Grove (Rigging Grip)
472) Dave Lee (Colorist)
473) Renee Allen (Costumer)
474) Cacey Kirshner (Costumer)
475) Anna Zenner (Hairstylist)
476) Rob Bliss (Concept Artist)
477) Brad Elliott (Assistant Property Master)
478) Prashant Sharan (Production Manager)
479) Neil D'Monte (Storyboard Artist)
480) Jessica Gisin Needham (Extras Casting)
481) Wesley Scott (Stunts)
482) Charuhas Sonar (Production Manager)
483) Jyoti Bhalchandra Deshpande (Production Manager)
484) Jason Bowers (Compositing Supervisor)
485) Evan Fraser (Matchmove Supervisor)
486) Josephine Dinata (Visual Effects Coordinator)
487) Kevin Maliakal (Visual Effects Production Manager)
488) Krisztian Kery (Stunts)
489) Merrilee Dale (Production Accountant)
490) Annie Jewell (Costumer)
491) David Skinner (Grip)
492) Nadezda Kuzmina (Concept Artist)
493) Ryan Watson (Fight Choreographer)
494) Sainath Shinde (Production Manager)
495) Kiersten Hargroder (Costumer)
496) Jule Fontana (Camera Loader)
497) Jared Purrington (Storyboard Artist)
498) Troy Moore (Compositing Supervisor)
499) Craig Gubert (Stunts)
500) Todd Rogers Terry (Stunts)
501) Neil Macwan (Stunts)
502) Vinny Walsh (Electrician)
503) Lillian Sakamaki (Makeup Artist)
504) Vipin Raj (Modeling)
505) Felicia Tolbert (Still Photographer)
506) Nicole Maria Nonis (Visual Effects Coordinator)
507) Ben Breckenridge (Stereoscopic Supervisor)
508) Sarah Yellin (Costumer)
509) Joel Kittle (Modelling Supervisor)
510) Daniel A Hernandez (Digital Imaging Technician)
511) Gena Vazquez (Props)
512) Bojana Solomonova Vishemirski (Visual Effects Producer)
513) Kimberly A. Fleming (Set Dresser)
514) Adam Vanner (Creature Technical Director)
515) Ranjit Gosavi (Compositing Supervisor)
516) Olivier Dumont (Visual Effects Supervisor)
517) Christopher Hayes (Set Dresser)
518) Mike D. Fernandez (Lighting Technician)
519) Kevin Kelm (Creature Technical Director)
520) Kelly Hemenway (Graphic Designer)
521) Matthew Massie (Grip)
522) Lane Stewart (Art Department Assistant)
523) Kristen Nowotarski (Art Department Assistant)
524) Godofredo Catolico Gannod (Props)
525) Gerald D'Onofrio (Sculptor)
526) Libby Morris (Set Decoration Buyer)
527) Derek Berk (Set Dresser)
528) Silas Brandon (Set Dresser)
529) Sarah Ivey (Set Dresser)
530) Josh Moceri (Set Dresser)
531) Christopher M. Settanni (Set Dresser)
532) Ben Brenner (Set Dresser)
533) Celeste Cole (Set Dresser)
534) Rosalind Jones-Crosby (Hairstylist)
535) Deida K. Massey (Makeup Artist)
536) Willow Snyder (Makeup Artist)
537) Freida Valenzuela (Makeup Artist)
538) Debbie Djardkian (Makeup Artist)
539) Adam Girardet (Costume Assistant)
540) Alexander Headley (Costume Assistant)
541) Rich Siil (Costumer)
542) Serrita Walker (Costumer)
543) Nathalie Kwok-Lundy (Costumer)
544) Jeff Feller (BTS Photographer)
545) Ryan Creasy (Camera Loader)
546) David Tomita (Dolly Grip)
547) Patrick George (Electrician)
548) Brian Kelly (Electrician)
549) Russell Moeller (Electrician)
550) Daniel Shaw (Electrician)
551) Oscar Cifuentes (Grip)
552) Christy Taddeo (Grip)
553) John P. Chittick (Grip)
554) Kevin Olson (Grip)
555) Jeff Amaral (Lighting Programmer)
556) Tommy Copper (Rigging Grip)
557) Colin Robertson (Rigging Grip)
558) Creig Symons (Rigging Grip)
559) Ed Titus (Rigging Grip)
560) Ryan Bridger (3D Artist)
561) Murugan Siju (Compositing Supervisor)
562) Amy Thomas (Creature Technical Director)
563) Stacy M. Yoi (Creature Technical Director)
564) Charlie Banks (Creature Technical Director)
565) Yoshihiro Harimoto (Creature Technical Director)
566) Nick Booth (Digital Effects Supervisor)
567) Atanas Atanasov (Modeling)
568) Fiaz Shaikh (Modeling)
569) Bogdan Dubovyk (Senior Modeller)
570) Nelson Sousa (Senior Modeller)
571) Sean Santiago (Stereoscopic Supervisor)
572) Sapna Agrawal (Visual Effects Coordinator)
573) Allan Peresh Christian (Visual Effects Coordinator)
574) Deepak Jalesh (Visual Effects Coordinator)
575) Rebecca Matkaluk (Visual Effects Coordinator)
576) Tylor Maurer (Visual Effects Coordinator)
577) Alexandra Sumner (Visual Effects Coordinator)
578) Connie Sung (Visual Effects Coordinator)
579) Jon Warne (Visual Effects Coordinator)
580) Ryan Atimoyoo (VFX Editor)
581) Antonella Ferrari (Visual Effects Producer)
582) Alex Rush (Visual Effects Production Assistant)
583) Brendan Carroll (Visual Effects Technical Director)
584) Volker Heisterberg (Visual Effects Technical Director)
585) Ngnodjom Yvan (Visual Effects Technical Director)
586) Clementine Lo (Visual Effects Technical Director)
587) Kristina Robison (Casting Associate)
588) Mandy Marion (Extras Casting Assistant)
589) Charles Irving Beale (Extras Casting Assistant)
590) Jeffrey Gates (ADR Recordist)
591) Ron Ayers (Boom Operator)
592) Sam François (Sound Assistant)
593) Lisa Berry (Animal Wrangler)
594) Danny Todd (Armorer)
595) David Buehrle (Production Coordinator)
596) Kristen Schreck (Production Secretary)
597) Stephen W. Moore (Second Assistant Director)
598) Cody Bo Kruger (Stunts)
599) Ammar Aldieri (Stunts)
600) Christoph Westphal (VFX Artist)
601) Coleen M. Tracy (Stunts)
602) Caleb Swiatek (Stunts)
603) Stephen M. Sanders (Stunts)
604) Travis Russell (Stunts)
605) Steve Rosenbluth (Stunts)
606) Jason Mowen (Stunts)
607) David Angelo Morales III (Stunt Driver)
608) Jesse Harrison (Stunts)
609) Damon Caro (Stunt Coordinator) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1657123233.jpg
1_1657123233.jpg
2_1657123233.jpg
3_1657123233.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика