So'nggi istak - Uzbek Tilida

Скачать
So'nggi istak
  • Kino nomi: So'nggi istak (Последнее, чего он хотел)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Washington Post jurnalisti Elena MakMaxon onasining so'nggi iltimosini bajarib, 1984 yilgi prezidentlik saylovlarini yoritishdan bosh tortdi va bir vaqtlar Eronga qurol-yarog' yetkazib berish va Markaziy Amerikadagi isyonchilarni moliyalashtirishda ishtirok etgan keksa otasiga g'amxo'rlik qila boshladi.

Журналистка газеты Washington Post Елена Макмэхон, выполняя последнюю просьбу матери, отказывается освещать президентские выборы 1984 года и начинает ухаживать за пожилым отцом, который в своё время занимался организацией поставок оружия в Иран и финансированием повстанцев в Центральной Америке.

Roles of actors:
1) Anne Hathaway (Elena McMahon)
2) Ben Affleck (Treat Morrison)
3) Rosie Perez (Alma Guerrero)
4) Willem Dafoe (Richard McMahon)
5) Edi Gathegi (Jones)
6) Mel Rodriguez (Barry Sedlow)
7) Onata Aprile (Cat McMahon)
8) Toby Jones (Paul Schuster)
9) Carlos Leal (Max Epperson aka Bob Weir)
10) Ben Chase (Max Berquist)
11) Julian Gamble (Secretary George Shultz)
12) Robert Sedgwick (Stewart James)
13) Bill Kelly (General Gus Sharp)
14) David Vadim (Buck Pearson)
15) César Galindez (Red Truck Driver)
16) Diomedes Rodriguez (Glistening Boy)
17) Casiano Ancalle (Elderly Campesino Leader)
18) Lee Markham (Tarmac Secret Service Agent)
19) Betty Jeune (Female Reporter #1)
20) Laura Niemi (Female Reporter #2)
21) James Scully (Sloppy Reporter)
22) Danny Loecken (Smoking Reporter)
23) Adam Hose (Young Male Reporter)
24) J. Scott Browning (Suited Man #1)
25) DeVere Jehl (Suited Man #2)
26) Dylan Wilson Barnes (Campaign Sound Tech)
27) Ed Berliner (Moderator)
28) Charles Gemmill (Ronald Reagan)
29) Barbara Andres (Helena Shultz)
30) Sewell Whitney (Campaign Lackey)
31) Jené (Delia)
32) Sarah Tolan-Mee (Michelle)
33) Janayra Reyes (Nurse #1)
34) Sandra Rodriguez (Day Nurse)
35) Yetta Gottesman (Night Nurse)
37) Antonio De Leo (Young Resident)
38) Luis Echeverri (Bait Shack Owner)
39) Brian Rechkemmer (Male Nurse)
40) Josette Pagan (Kitty)
41) Juan Carlos Diaz (Paladín)
42) Aurelio Lima (Drunken Soldier)
43) Camilo José Torres (Soccer Player #1)
44) Yasiel Trinidad (Soccer Player #2)
45) Marcos Ramos (FSLN Checkpoint Soldier)
46) Sulma Hernández (Lone Woman)
47) Maurim E. Chiclana Andino (Telefónico Cashier)
48) María Ruperto (Colonial Attendant)
49) Norman Santiago (Shady Taxi Driver)
50) Axel Cintrón (Immigration Officer)
51) Mariel Pabón (Maid)
52) Francisco Viñolo (Airport Passerby)
53) Kira Kirk (Consular Greeter)
54) Jason Lumberjack Johnson (Wayne)
55) Matt Minich (Marine)
56) Christopher Páez Rivera (Mercenary #1)
57) Michael Biggam (Mercenary #2)
58) Norman Grant (Taxi Driver Antigua Airport)
59) Iván Llanos (Dashing Young Man - Paul's Guest)
60) Abraham Henderson (Intercon Bartender)
61) Julio Gastón Ramos (Coconut Boy)
62) Ndsettia Argyle (Vendor Woman)
63) Michael Ray Davis (Committee Member #1)
64) Lee Poehlman (Committee Member #2)
65) Florent Gateau (French Intelligence Boss)


People who worked on the film:
1) Billy Hopkins (Casting)
2) Robert Jones (Executive Producer)
3) Todd Kasow (Music Editor)
4) Paul Hsu (Supervising Sound Editor)
5) Paul Hsu (Sound Re-Recording Mixer)
6) Ane Crabtree (Costume Designer)
7) Joan Didion (Novel)
8) Walter Josten (Executive Producer)
9) Cassian Elwes (Producer)
10) Marko Costanzo (Foley Artist)
11) Cyril Megret (Executive Producer)
12) Allan A. Apone (Makeup Department Head)
13) Kate Biscoe (Makeup Artist)
14) James Harris (Executive Producer)
15) Dee Rees (Screenplay)
16) Dee Rees (Director)
17) Dee Rees (Producer)
18) Sherri Hamilton (Hair Department Head)
19) Luillo Ruiz (Producer)
20) Angie Olmedo (Costume Supervisor)
21) Wayne Marc Godfrey (Executive Producer)
22) Inbal Weinberg (Production Design)
23) Bobby Bukowski (Director of Photography)
24) Luis López-Baquero (Set Designer)
25) Theresa Frankel (Production Coordinator)
26) Felicity Bowring (Makeup Artist)
27) Mako Kamitsuna (Editor)
28) Jules Holdren (Hairstylist)
29) Gabriel Padilla (Gaffer)
30) Alejandro Berríos (Script Supervisor)
31) Juan López (Costume Supervisor)
32) Ashley Ingram (Casting)
33) Kurt Harris (Special Effects Supervisor)
34) Laurie Cocheio (Makeup Artist)
35) Claudia Pascual (Makeup Artist)
36) Claudia Pascual (Key Makeup Artist)
37) Evyen Klean (Music Supervisor)
38) Jim Pescrille (Gaffer)
39) Mark Lane (Executive Producer)
40) Margarita Aponte (Sound Mixer)
41) Ybelka Hurtado (Assistant Makeup Artist)
42) Marco Villalobos (Screenplay)
43) Fernando Carrión (Art Direction)
44) Olivia Peebles (Set Decoration)
45) Gilo Rosario (Key Grip)
46) Abadha Lila (Assistant Makeup Artist)
47) Luis Raúl Alcocer (Stunt Coordinator)
48) Adrienne Franciscus (Production Coordinator)
49) Michelle Malley Campos (Second Second Assistant Director)
50) Marsi Caraballo (Graphic Designer)
51) Aida Pizarro (Assistant Makeup Artist)
52) Natalia Rosa (Art Direction)
53) Dave Flynch (Sound Effects Editor)
54) Rafael Pérez (Special Effects Coordinator)
55) Jamin O'Brien (Executive Producer)
56) Jamin O'Brien (Unit Production Manager)
57) Luis E. Colón (Set Dresser)
58) Fausto Montero (Set Dresser)
59) Jimmy Santos (On Set Dresser)
60) Felix R. Caraballo (On Set Dresser)
61) Paul Alfaro (Set Dresser)
62) Oscar A. Colom (Set Dresser)
63) Edna D. "Gigi" Franjul (Makeup Artist)
64) Edna D. "Gigi" Franjul (Key Makeup Artist)
65) Romain Gateau (Property Master)
66) Miles Michael (Art Direction)
67) Kristin Wahl (Hairstylist)
68) Nick Manno (Costume Supervisor)
69) Mike L. Germaine (Key Grip)
70) Tom Poole (Color Grading)
71) Tamar-kali (Original Music Composer)
72) Janet Lopez (Music Supervisor)
73) Marta Ezal Colón (Special Effects Makeup Artist)
74) Marielena Ramirez (Hairstylist)
75) Laurie E. Vega (Unit Production Manager)
76) Frances Stafford (Second Assistant Director)
77) Dormiar Matia (Set Decoration)
78) Ana Huber (Set Decoration)
79) Mike Harvey (Sound Mixer)
80) Jaime A. Marin (Art Direction)
81) Alex Scricco (Additional Second Assistant Director)
82) Sonylda Sacarello (Set Dresser)
83) Carlos Rodriguez (Set Dresser)
84) Alexandra Burgos (Second Second Assistant Director)
85) Eduardo Figueroa (Set Dresser)
86) Gabriel E. Rosario (Set Dresser)
87) Luis A. Agosto (Set Dresser)
88) Euri Rodriguez Barreto (Set Dresser)
89) Daniel Vazquez (Set Dresser)
90) Francisco Martinez (Set Dresser)
91) Carlos J. Santiago (Set Dresser)
92) Angel E. Vazquez (Assistant Makeup Artist)
93) David Marrero (Assistant Makeup Artist)
94) Cindy Torres (Assistant Makeup Artist)
95) William Omar Sanchez (Assistant Makeup Artist)
96) Charma Aviles (Assistant Makeup Artist) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1657037520.jpg
1_1657037520.jpg
2_1657037520.jpg
3_1657037520.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика