Oushenning 11 do'sti - Uzbek Tilida

Скачать
Oushenning 11 do'sti
  • Kino nomi: Oushenning 11 do'sti (Одиннадцать друзей Оушена)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

O'g'ri Denni Okean qamoqdan chiqqanidan 24 soat o'tgach, u allaqachon tarixdagi eng murakkab kazino talon-tarojini rejalashtirmoqda. U Las-Vegasdagi eng muvaffaqiyatli uchta kazinodan 150 million dollar o'g'irlamoqchi. Bu kazinolarning barchasi nafis va ayni paytda shafqatsiz tadbirkor Terri Benediktga tegishli. Atigi bir kechada Denni bu dadil o‘g‘irlikni bartaraf etishga qodir bo‘lgan o‘n bir nafar “mutaxassis” guruhini yig‘adi.

После выхода из тюрьмы вора Дэнни Оушена не проходит и 24 часов, а он уже планирует организовать самое сложное ограбление казино в истории. Он хочет украсть 150 млн. американских долларов из трех самых преуспевающих казино Лас-Вегаса. Все эти казино принадлежат элегантному и в то же время жестокому дельцу-Терри Бенедикту. Всего за одну ночь, Дэнни подбирает команду из одиннадцати «специалистов», способных совершить эту дерзкую кражу.

Roles of actors:
1) George Clooney (Danny Ocean)
2) Matt Damon (Linus Caldwell)
3) Andy García (Terry Benedict)
4) Brad Pitt (Robert "Rusty" Ryan)
5) Julia Roberts (Tess Ocean)
6) Bernie Mac (Frank Catton)
7) Elliott Gould (Reuben Tishkoff)
8) Casey Affleck (Virgil Malloy)
9) Scott Caan (Turk Malloy)
10) Eddie Jemison (Livingston Dell)
11) Don Cheadle (Basher Tarr (uncredited))
12) Shaobo Qin ("The Amazing" Yen)
13) Carl Reiner (Saul Bloom)
14) Holly Marie Combs (Holly Marie Combs (uncredited))
15) Topher Grace (Topher Grace (uncredited))
16) Joshua Jackson (Joshua Jackson (uncredited))
17) Barry Watson (Barry Watson (uncredited))
18) Shane West (Shane West (uncredited))
20) Siegfried Fischbacher (Boxing Spectator)
21) Roy Horn (Boxing Spectator)
22) Wayne Newton (Boxing Spectator)
23) Henry Silva (Boxing Spectator)
24) Angie Dickinson (Boxing Spectator)
25) Wladimir Klitschko (Boxing Opponent)
26) Lennox Lewis (Boxing Opponent)
28) Michael Delano (Casino Manager ("Walsh"))
29) Scott L. Schwartz (Bulldog, the Bruiser)
31) Larry Sontag (Plainclothes Goon #2)
32) Joe La Due (Billy Tim Denham)
33) Cecelia Ann Birt (Board Member #1 (voice))
34) Paul L. Nolan (Board Member #2 (voice))
35) Carol Florence (Board Member #3 (voice))
36) Richard Reed (Bucky Buchanan)
37) Charles La Russa (Italian High Roller)
38) Mark Gantt (Bartender)
39) Anthony Allison (French High Roller)
40) Ronn Soeda (Japanese High Roller)
41) Tim Perez (Security Guard)
42) Frank Patton III (Lockbox Carrier)
43) Jorge R. Hernandez (FBI Man #1)
44) Tim Snay (FBI Man #2)
45) Miguel Pérez (Explosives Cop)
46) Barry Brandt (Technician #1)
47) William Patrick Johnson (Technician #2)
48) Robert Peters (Eye-in-the-Sky Technician #1)
49) Gregory Stenson (Sentry)
50) David Jensen (Eye-in-the-Sky Technician #2)
51) John C. Fiore (Hotel Security)
52) Tommy Kordick (Hotel Security)
53) Robin Sachs (Seller)
54) J.P. Manoux (Aide-de-Camp)
55) Frankie J. Allison (High Roller Pit Boss)
56) Eydie Gormé (Boxing Spectator)
57) Steve Lawrence (Boxing Spectator)
58) Jim Lampley (Boxing Spectator)
59) Larry Merchant (Boxing Spectator)
62) Vincent M. Ward (Uzi-Carrying Guard #2)
63) James Curatola (Baccarat Dealer)
64) Lori Galinski (Blackjack Dealer)
65) Bill Allison (Guard)
66) Kelly Adkins (Dancer)
67) Rusty Meyers (Security Officer #1)
68) Joe Coyle (Security Officer #2)
69) Scott Beringer (Head Goon)
70) Viola Davis (Parole Board Interrogator (uncredited))
73) Thomas Rosales Jr. (Security Guard at Boxing Fight (uncredited))
74) Tony Brown (Chicago Train Commuter (uncredited))
75) Richard Steele (Boxing Referee)


People who worked on the film:
1) Debra Zane (Casting)
2) Terri Taylor (Casting Associate)
3) Bruce Berman (Executive Producer)
4) Steven Soderbergh (Director)
5) Steven Soderbergh (Director of Photography)
6) George Clayton Johnson (Author)
7) Ted Griffin (Screenplay)
8) Jack Golden Russell (Author)
9) Jerry Weintraub (Producer)
10) David Holmes (Original Music Composer)
11) Philip Messina (Production Design)
12) Stephen Mirrione (Editor)
13) Harry Brown (Screenplay)
14) Charles Lederer (Screenplay)
15) John Hardy (Executive Producer)
16) Jeffrey Kurland (Costume Design)
17) Robert Woodruff (Assistant Art Director)
18) Douglas Crise (First Assistant Editor)
19) William Budge (3D Supervisor)
20) Keith P. Cunningham (Art Direction)
21) Kristen Toscano Messina (Set Decoration)
22) Stephen Hilton (Music Programmer)
23) David Betancourt (Foley Mixer)
24) Dawn Lunsford (Foley)
25) Dawn Lunsford (Foley Artist)
26) Alicia Stevenson (Foley)
27) Kathrine Gordon (Hair Department Head)
28) Susan Ekins (Executive Producer)
29) R.J. Louis (Co-Producer)
30) Christien Tinsley (Key Makeup Artist)
31) Waldo Sanchez (Hairstylist)
32) Richard Boris (Greensman)
33) Rick Avery (Stunt Driver)
34) Al Cerullo (Pilot)
35) Frankie Pine (Music Consultant)
36) Gregory Jacobs (First Assistant Director)
37) John Robotham (Stunt Coordinator)
38) Brad Martin (Stunts)
39) Brad Martin (Stunt Double)
40) Mark Vance (Animal Wrangler)
41) Richard Dean (Makeup Artist)
42) Ron Bedrosian (ADR Mixer)
43) Chic Daniel (Technical Advisor)
44) Shoshana Rubin (Set Costumer)
45) Christian Zimmermann (Standby Painter)
46) Frederic W. Brost (Unit Production Manager)
47) Richard Bucher (Stunt Double)
48) Natalie Van Doren (Second Unit Director)
49) James Plannette (Chief Lighting Technician)
50) Shana Sigmond (Set Buyer)
51) Zach Danziger (Musician)
52) Julie Hewett (Makeup Department Head)
53) Victoria DeKay (Key Costumer)
54) Jean Ann Black (Makeup Artist)
55) Kevin Hannigan (Special Effects Coordinator)
56) Shane Greedy (Transportation Captain)
57) Mike Chock (Sound Editor)
58) Larry Blake (Supervising Sound Editor)
59) Robert Wojewodski (Assistant Costume Designer)
60) Chris Snyder (Construction Coordinator)
61) Michael Cassidy (Stunts)
62) Randall L. Johnson (Boom Operator)
63) Steven B. Melton (Property Master)
64) Dawn Brown (Set Designer)
65) Jon Carpenter (Transportation Coordinator)
66) Annie Welles (Script Supervisor)
67) Bob Marshak (Still Photographer)
68) Thomas J. Smith (Visual Effects Supervisor)
69) Russell Ayer (Lighting Technician)
70) Karen Jarnecke (Production Coordinator)
71) Duane Manwiller (Steadicam Operator)
72) Barry Idoine (First Assistant Camera)
73) Robin Le Chanu (Production Supervisor)
74) Spooky Stevens (Publicist)
75) Carl S.G. Moore (Visual Effects Coordinator)
76) Jackie Brady Baugh (Production Controller)
77) Scott Bobbitt (Leadman)
78) Bonnie Clevering (Hairstylist)
79) Serge Sretschinsky (CG Supervisor)
80) Charles Miller (Production Manager)
81) Ken Lavet (Location Manager)
82) Wylie Griffin (Art Department Coordinator)
83) John Sanchez (Production Secretary)
84) Roxanne Wightman (Key Hair Stylist)
85) Kevin Field (Production Executive)
86) Francesco Ferrara (Painter)
87) R. Michael De Chellis (Rigging Gaffer)
88) James W. Apted (Second Assistant Camera)
89) Jeff Winn (Craft Service)
90) Blair Huizingh (Assistant Art Director)
91) Michael S. Pryor (Visual Effects Producer)
92) Bobby Brown (First Assistant Camera)
93) Elaine Maser (Costume Supervisor)
94) Fran Vega-Buck (Set Costumer)
95) K.G. Ramsey (Hairstylist)
96) Kent Baker (Key Rigging Grip)
97) Lance Larson (Assistant Property Master)
98) Brian Avery (Utility Stunts)
99) Sean Rourke (Visual Effects Editor)
100) Paul Ledford (Production Sound Mixer)
101) Mark Scoon (Executive In Charge Of Production)
102) Caleb Duffy (Assistant Location Manager)
103) Joseph Keideth (Security)
104) Al LaVerde (Key Grip)
105) James J. Burke (Art Department Assistant)
106) Robert Camron (Set Dresser)
107) Dennis Richardson (Carpenter)
108) Antoine Mascaro (Chef)
109) Jarod Abbatoye (Driver)
110) Timothy Tillman (Loader)
111) Betsy Dennis (Post Production Assistant)
112) Caitlin Maloney (Post Production Supervisor)
113) Lisa Hatch (Production Assistant)
114) Craig Zumbroegel (Propmaker)
115) Keri Littledeer (Set Medic)
116) Daniel Berkowitz (Set Production Assistant)
117) Zeen Jones (Stand In)
118) Dauv McNeely (Video Assist Operator)
119) Dana Ross (Color Timer)
120) Albert Hood (Electrician)
121) Gladys Kaye McCall (Production Accountant)
122) F. Scott Taylor (Assistant Sound Editor)
123) David Rey (Digital Compositors)
124) Len Morganti (Storyboard Artist)
125) Steve Hai (Translator)
126) Gary Romolo Fiorelli (Second Assistant Director)
127) James Christopher (Foley Editor)
128) Ryan Ferro (Utility Sound)
129) Pamela Lynn Thomas (Casting Assistant)
130) Leslie Coogan (Set Decorating Coordinator)
131) Paul Threlkeld (Dolly Grip)
132) Jonathan Leary (Grip)
133) Sharon Fauvel (Ager/Dyer)
134) Haleen K. Holt (Costume Illustrator)
135) Trey Batchelor (First Assistant Director)
136) Trey Batchelor (Second Assistant Director)
137) Paul Tanzillo Jr. (Negative Cutter)
138) Ken Ungrodt (Assistant Production Coordinator)
139) Roxann Langlois (Travel Coordinator)
140) Eric Sagot (Assistant Chief Lighting Technician)
141) Nigel Boyd (Costumer)
142) Craig T. Shordon (Set Painter)
143) Norman R. Walker (Assistant Editor)
144) Garnet Baril (Special Effects Technician)
145) William D. Robinson (Second Second Assistant Director)
146) Jonathan Malden (Colorist)
147) Chris Newlander (Key Costumer)
148) Basti Van Der Woude (Second Second Assistant Director)
149) Jonathan A. Davidson (Construction Grip)
150) Lance Rieck (Assistant Camera)
151) Rick Harris (Best Boy Grip)
152) Dan Rosenfelt (Location Assistant)
153) Kim Pinkstaff (Executive Assistant)
154) Claire Alderton (First Assistant Director) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1656762442.jpg
1_1656762442.jpg
2_1656762442.jpg
3_1656762442.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика