Josus ayol - Uzbek Tilida

Скачать
Josus ayol
  • Kino nomi: Josus ayol (Связной)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: Fransiya
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Reychel bir necha tillarni yaxshi biladi. Uni yollagan Isroil tashqi razvedka xizmati Mossad agenti uchun ideal malaka. Aloqa xodimi Tomas u haqida juda yaxshi fikrda. Isroildagi operativ qo'mondonlik ham unga ishonadi va shuning uchun Reychel Tehronga maxfiy topshiriq bilan yuboriladi. Bu musofir yurtga maftun bo‘lib, kundalik hayotga sinchkovlik bilan aralashib ketadi va o‘ziga josuslik qilish uchun tayinlangan tadbirkor Farhod bilan ish boshlaydi. Ammo uning missiyasi missiyani tark etishga qaror qilmaguncha, tobora talabchan va xavfli bo'lib qoladi. U Tomasga sirli xabar qoldiradi, u Isroil uchun tahdid bo'lishidan oldin uni topishi kerak.

Рэйчел бегло говорит на нескольких языках. Идеальная квалификация для агента израильской службы внешней разведки Моссад, которая ее завербовала. Офицер связи Томас высоко ценит ее. Оперативное командование в Израиле также доверяет ей, и поэтому Рэйчел отправляется в Тегеран с секретной миссией. Очарованная этой чужой страной, она тщательно вписывается в повседневную жизнь и заводит роман с бизнесменом Фархадом, человеком, за которым ей поручили шпионить. Но ее миссия становится все более и более требовательной и опасной, пока она наконец не решает бросить задание. Она оставляет загадочное сообщение для Томаса, который должен найти ее, прежде чем она станет угрозой для Израиля.

Roles of actors:
1) Diane Kruger (Rachel)
2) Martin Freeman (Thomas)
3) Cas Anvar (Farhad)
4) Werner Daehn (Röska)
5) Liron Levo (Dan)
6) Hadi Khanjanpour (Owner E-Store)
8) Erez Ben-Ezra (Bodyguard)
9) Julia Schneider (German Woman)
10) Daniel Wandelt (School's Principal)
11) Lana Ettinger (Operative #2)
12) Rotem Keinan (Daniel)
13) Yoav Levi (Operative #1)
14) Yohanan Herson (Joe)
15) Rita Bäde (Woman donation)
16) Annette Atzpodien (School secretary)
17) Mohsen Azimi (Custom offical)
18) Mehdi Mosadekpur (Passport Offical)
19) Gal Friedman (Operative #3)
20) Ohad Knoller (Stefan)
21) Barnaby Metschurat (Operative)
24) Dayani Rahmani (Rosita)
25) Arie Tcherner (The Director)
26) Emanuelle Mayer (Director's translator)
27) Sogand Sara Fakheri (Rosita's Daughter)
28) Hanna Jahanforooz (Azadeh)
29) Noam Rshati (Mahshid)
30) Anita Jafroudi (Shirin)
31) Cyprus Farrokhzad (Ali)
32) Alireza Dzhavadi (Supermarket owner)
33) Roy Soleimany (Ministry Waiter)
34) Samira Ghasemi (Sepideh)
35) Plamena Bozhilova (Béatrice)
36) Rani Amrani (Armeen)
37) Yafit Amrani (Bita)
38) Sahar Bustami (Zoya)
39) Imanoel Daniely (Nawser)


People who worked on the film:
1) Michael Weber (Producer)
2) Hansjörg Weißbrich (Editor)
3) Kolja Brandt (Cinematography)
4) Dietmar Güntsche (Co-Producer)
5) Anne Carey (Producer)
6) Jean Labadie (Co-Executive Producer)
7) Diana Badalova (Makeup Artist)
8) Michael Kaczmarek (Supervising Sound Editor)
9) Michael Kaczmarek (Sound Re-Recording Mixer)
10) Greg Crawford (ADR Mixer)
11) Julia Schneider (Stunt Double)
12) René Jordan (Makeup & Hair)
13) Torsten Jerabek (Stunt Coordinator)
14) Teddy Schwarzman (Executive Producer)
15) Eitan Mansuri (Producer)
16) Martin Langenbach (Foley Artist)
17) Dan Sachar (Visual Effects Supervisor)
18) Frank Ilfman (Music)
19) Yuval Adler (Director)
20) Yuval Adler (Writer)
21) Severina Stoyanova (Art Direction)
22) Frank Schubert (Sound Designer)
23) Milena Fessmann (Music Supervisor)
24) Rüdiger Jordan (Location Scout)
25) Thorsten Kosselek (Gaffer)
26) Viola Fügen (Producer)
27) Daniel Kolarov (Property Master)
28) Norwin Hatschbach (Camera Operator)
29) Katja Schlömer (Set Decoration)
30) Lorenzo Sartor (Carpenter)
31) Klaus Bienen (Set Designer)
32) Miroslav Babić (Sound Mixer)
33) Hamada Atallah (Costume Design)
34) Yoshua Berkowitz (Camera Operator)
35) Yoshua Berkowitz (Steadicam Operator)
36) Steffen Jung (Fight Choreographer)
37) Verena Reuter (Costume Design)
38) Ben Stillman (Executive Producer)
39) Kenneth Cornils (Key Grip)
40) Niko Remus (Post Production Supervisor)
41) Patrick Tauscher (Digital Compositor)
42) Sören von der Heyde (Location Scout)
43) Mikael Riou (Set Dresser)
44) Caspar Sachsse (Boom Operator)
45) Tobias Adam (Dialogue Editor)
46) Elbaz Rei (ADR Recordist)
47) Stefan Mutafchiev (Location Manager)
48) Karl Keil (First Assistant "A" Camera)
49) Christoph Oertel (Foley Mixer)
50) Cécile Tollu-Polonowski (Producer)
51) Maria Gnecchi (Stunts)
52) Malte Kneib (Key Grip)
53) Robin Ritter (Assistant Grip)
54) Elisa Kaldewei (Assistant Production Manager)
55) Daniel Arapoglu (Second Assistant Director)
56) Michael Heimler (Executive Producer)
57) Hei Yang Lau (Production Assistant)
58) Martin Rohé (Co-Producer)
59) Meike Savarin (Co-Producer)
60) Kfir Weiss (Line Producer)
61) Eyal Biterman (Art Direction)
62) Jutta Freyer (Art Direction)
63) Sebastian Fröhlich (Production Manager)
64) Sebastian Fröhlich (Line Producer)
65) Marie Krommes (Post Production Supervisor)
66) Esther Hassfurther (First Assistant Director)
67) Mirjam Wille (Second Assistant Director)
68) Antonia Baker-Monteys (Assistant Property Master)
69) Marc Ewert (Storyboard Artist)
70) Jan Feil (Property Master)
71) Adi Golani (Property Master)
72) Barbara Hartwich (Assistant Art Director)
73) Dorit Janssen (Graphic Designer)
74) Nele Schallenberg (Assistant Property Master)
75) Nele Schallenberg (Property Buyer)
76) Tanja Pelster (Stunt Double)
77) Bastian Volkmer (Stunt Double)
78) Wolfgang Ennenbach (Still Photographer)
79) Daniel Goldmann (First Assistant Camera)
80) Julian Hopff (Video Assist Operator)
81) Micky Koch (Best Boy Grip)
82) Bernd Kremer (Electrician)
83) Anand Puthupparambil (Electrician)
84) Sabine Rösing (First Assistant Camera)
85) Severin Schultze (Digital Imaging Technician)
86) Severin Schultze (Colorist)
87) Jaro Schönefeld (Second Assistant Camera)
88) Annalena Gerstmann (Wardrobe Coordinator)
89) Serena Matlas (Wardrobe Coordinator)
90) Silvio Heß (Production Driver)
91) Dominik Leurs (Production Driver)
92) Lukas Schneider (Assistant Production Manager)
93) Norbert Klingner (Legal Services)
94) Hermann Koenen (Catering)
95) Hannah Lueg-Althoff (Set Runner)
96) Jonas Windgassen (Set Runner)
97) Petia Petrova (Production Coordinator)
98) Alice Rathert (Visual Effects Producer)
99) Andreas Vorwerk (Dialogue Editor)
100) Daniel Binder (Digital Compositor)
101) Toby Cornish (Title Designer)
102) Denis Sánchez (Digital Compositor)
103) Paloma Schnitzer (Visual Effects Editor)
104) Adrian Lo (ADR Editor)
105) Maximilian Pongratz (Foley Editor)
106) Thomas Gieraths (Online Editor)
107) Adi Kutner (Script Supervisor)
108) Caspar Heider (Production Coordinator) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1656669717.jpg
1_1656669717.jpg
2_1656669717.jpg
3_1656669717.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика