Mahkumlar 2 - Uzbek Tilida

Скачать
Mahkumlar 2
  • Kino nomi: Mahkumlar 2 (Приговорённые 2: Охота в пустыне)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Uill Tanner o'zlari uchun "ne'mat ovchilari" kasbini tanlaganlardan biridir. Bir kuni u jiddiy muammoga duch keladi: u politsiya tomonidan hibsga olinadi va u hukm qilinadi. U va uning sobiq jamoasi farovon xalq manfaatlari uchun kameralar linzalari ostida omon qolish o'yiniga jalb qilingan. Tikishlar amalga oshiriladi, mahkumlar og'ir sharoitlarda o'z qobiliyatlarini maksimal darajada ko'rsatishlari kerak: jang qilish va tuzoqlardan qochish, chidamli va ixtirochi bo'lish.

Уилл Таннер из тех, кто выбрал для себя профессию «охотников за головами». Однажды он попадает в серьезные неприятности: его задерживает полиция, и ему выносят приговор. Его и бывшую его команду вовлекают в игру на выживание под объективами камер в угоду интересам благополучной публики. Ставки сделаны, приговоренные должны проявить в жестких обстоятельствах максимум своих способностей: сражаться и избегать ловушек, быть выносливыми и изобретательными.

Roles of actors:
1) Randy Orton (Will Tanner)
2) Eric Roberts (Frank Tanner)
3) Wes Studi (Cyrus)
4) Steven Michael Quezada (Raul)
5) Monique Candelaria (Danni)
6) Dylan Kenin (Travis)
7) Alex Knight (Cooper)
8) Stafford Douglas (Hacker Rolf)
9) Martin Palmer (Homeless Man #1)
10) Michael Sheets (Lange)
11) Mark Sivertsen (Sheriff Eric Ross)
12) Morse Bicknell (Michaels)
13) Esodie Geiger (Judge)
14) Merritt C. Glover (Deputy Sherriff #1)
15) Toni Ann Gambale (Damsel in Car)


People who worked on the film:
1) Alan B. McElroy (Writer)
2) Trevor Morris (Music)
3) James Cotten (Digital Intermediate)
4) Roel Reiné (Director)
5) Roel Reiné (Director of Photography)
6) Kathleen Edwards (ADR Recordist)
7) Angelique Midthunder (Casting)
8) Brett Pierce (Music Editor)
9) Radu Ion (Editor)
10) Mamie Mitchell (Script Supervisor)
11) Yvette Meely (Key Hair Stylist)
12) Erick Castillo (Second Assistant Camera)
13) Barcie Waite (Costume Design)
14) Trevor Gates (Supervising Sound Editor)
15) Vicki Vandegrift (Foley Artist)
16) Angela Hemingway (Dialogue Editor)
17) Kyle Arzt (Additional Sound Re-Recording Mixer)
18) Ryan Briley (ADR Editor)
19) Jessica Clarke (Digital Intermediate Producer)
20) Jake Pokluda (Production Supervisor)
21) Michael J. Luisi (Producer)
22) Scott Christopher Clark (Property Master)
23) Ursula Coyote (Still Photographer)
24) Joshua Adeniji (Sound Effects Editor)
25) Lee Hultman (Digital Intermediate Colorist)
26) Svetlana Britt (Makeup Department Head)
27) Tor McAfee Kingdon (ADR Mixer)
28) Brenden Wedner (Production Assistant)
29) John N. Ward (Line Producer)
30) John DeFazio (Camera Operator)
31) Jeremy E. Wilcox (Production Accountant)
32) Richard Lowell (Executive Producer)
33) Patricia Greer (Makeup Artist)
34) James Miller (Sound Effects Editor)
35) Jeroen Desmet (VFX Artist)
36) Jan Van Eetvelt (VFX Artist)
37) Dickey Beer (Stunt Coordinator)
38) Daniel Holt (Special Effects Coordinator)
39) Marco Naylor (Camera Operator)
40) Bayard Carey (Sound Mixer)
41) Worth Bjorn Walters (VFX Supervisor)
42) James Brill (Digital Intermediate)
43) Leandro Marini (Digital Intermediate)
44) William Boggs (Pyrotechnician)
45) Ted Reedy (Music)
46) R. A. Arancio-Parrain (Production Design)
47) Holly Smith (Art Department Coordinator)
48) Laurens Bekaert (VFX Artist)
49) Daniel Zollinger (Camera Operator)
50) Kira Murdock (First Assistant Camera)
51) Alexandra Cason (First Assistant Camera)
52) Taylor Beumel (First Assistant Camera)
53) Stuart Gordon Tribble (Costume Supervisor)
54) Derek McGinley (Sound Effects Editor)
55) Omar Nadir (Set Designer)
56) Andrew J. Wahlquist (Digital Intermediate)
57) Brenda Yanez (Key Costumer)
58) Makenzie Kellerman (Foley Mixer)
59) Casey McClelland (First Assistant Editor)
60) Laramie Cooley (Production Assistant)
61) Antonio F. Cordova (Grip)
62) Jennifer Schwalenberg (Casting Associate)
63) Scott Rasmussen (Armorer)
64) Borja Ribes Blanquer (Digital Intermediate)
65) Sean McClellan (Best Boy Electric)
66) Morgan Estill (Digital Imaging Technician)
67) Sean McCormick (Assistant Property Master)
68) James Parnell (Assistant Sound Editor)
69) Hank Herrera (Key Grip)
70) Chemen A. Ochoa (First Assistant Director)
71) Derek M. Chavez (Production Coordinator)
72) Liv Selinger (Second Assistant Director)
73) Lane Luper (Second Assistant Camera)
74) Jean E. Jacobson (Payroll Accountant)
75) Kelly M. Stone (First Assistant Accountant)
76) Lorrie Latham (Extras Casting)
77) Raymond Pacheco (Prop Maker)
78) Dionisio Tafoya (Painter)
79) Daniel Carlton (Boom Operator)
80) Mike D. Fernandez (Lighting Technician)
81) Stijn Calis (VFX Artist)
82) Jyl Murray (Costumer)
83) Rebeca Durán (Script Coordinator)
84) Susan Caffrey (Production Assistant)
85) Christina Stoltenberg (Production Assistant)
86) Marcus Taylor (Production Assistant)
87) Matthew Voss (Production Secretary) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика