Born muqoyayasi - Uzbek Tilida

Скачать
Born muqoyayasi
  • Kino nomi: Born muqoyayasi (Идентификация Борна)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Italiya baliqchi qayig‘i ekipaji O‘rta er dengizi suvlaridan bir kishining jasadini topdi. Uning orqa tomonida ikkita o‘q jarohati bor va soniga mikrofilm o‘rnatilgan, Shveytsariya banki raqami ko‘rsatilgan. Notanish odam uyg'onganida, u kimligini yoki unga nima bo'lganini eslay olmasligi ma'lum bo'ldi, lekin u bir nechta tillarda gaplasha oladi va boshqa g'ayrioddiy qobiliyatlarga ega.

Команда итальянского рыболовецкого судна находит в водах Средиземного моря тело мужчины. У него два пулевых ранения в спине и имплантированный в бедро микрофильм, помеченный номером швейцарского банка. Когда незнакомец приходит в себя, оказывается, что он не помнит кто он, и что с ним случилось, однако он может говорить на нескольких языках и обладает другими необычными способностями.

Roles of actors:
1) Matt Damon (Jason Bourne)
2) Franka Potente (Marie Helena Kreutz)
3) Chris Cooper (Alexander Conklin)
4) Clive Owen (The Professor)
5) Brian Cox (Ward Abbott)
6) Adewale Akinnuoye-Agbaje (Nykwana Wombosi)
7) Gabriel Mann (Danny Zorn)
8) Julia Stiles (Nicky Parsons)
9) Walton Goggins (Research Tech)
10) Josh Hamilton (Research Tech)
11) Orso Maria Guerrini (Giancarlo)
12) Tim Dutton (Eamon)
13) Denis Braccini (Picot)
14) Nicky Naudé (Castel)
15) David Selburg (Marshall)
16) Demetri Goritsas (Com Tech)
17) Russell Levy (Manheim)
18) Anthony Green (Security Chief)
19) Hubert Saint-Macary (Morgue Boss)
20) David Bamber (Consulate Clerk)
21) Gwenaël Clause (Deauvage)
22) Emanuel Booz (Taxi Driver)
23) Philippe Durand (Morgue Attendant)
24) Vincent Franklin (Rawlins)
25) Paulette Frantz (Concierge)
26) Thierry René (Wombosi Counselor)
27) Roger Frost (Apfel)
28) David Gasman (Deputy DCM)
29) Harry Gilbert (Alain)
31) William Cagnard (Davies)
32) Kait Tenison (Bank Receptionist)
33) Joseph Beddelin (Zurich Cop)
34) Rainer Werner (Zurich Cop)
35) Katie Thynne (Claudia)
36) Aaron Lilly (Marine)
37) Ronald Benefield (Marine)
38) Bradley J. Goode (Marine)
39) Troy Lenhardt (Marine)
40) Joshua McNew (Marine)
41) Joe Montana (Marine)
42) John Pawlikowski (Marine)
43) Michael Rix (Marine)
44) Brad Rizer (Marine)
45) Andrew Webster (Marine)
46) Houston Williams (Marine)
48) Arnaud Henriet (Wombosi Bodyguard)
50) Danny Erskine (Wombosi Bodyguard)
51) Elwin 'Chopper' David (Wombosi Bodyguard)


People who worked on the film:
1) Don Burgess (Additional Photography)
2) Dan Weil (Production Design)
3) Frank Marshall (Executive Producer)
4) Joseph Middleton (Casting)
5) Nathalie Chéron (Casting Associate)
6) David Minkowski (Associate Producer)
7) Matthew Stillman (Associate Producer)
8) John Powell (Original Music Composer)
9) Oliver Wood (Director of Photography)
10) Saar Klein (Editor)
11) Doug Liman (Director)
12) Doug Liman (Producer)
13) Anna MacKenzie (Supervising ADR Editor)
14) Bunny Andrews (Music Editor)
15) Dino Dimuro (Sound Effects Editor)
16) Jim Pearson (Marine Coordinator)
17) Richard N. Gladstein (Producer)
18) Christopher Assells (Sound Effects Editor)
19) Per Hallberg (Supervising Sound Editor)
20) Dan Mindel (Additional Photography)
21) Philippe Hubin (Special Effects Supervisor)
22) Jean-Christophe Magnaud (Special Effects Coordinator)
23) Pierre-Yves Gayraud (Costume Design)
24) Alexander Witt (Second Unit Director)
25) Tony Gilroy (Screenplay)
26) Bettina von den Steinen (Supervising Art Director)
27) Stefen Fangmeier (Visual Effects Supervisor)
28) Robert Ludlum (Author)
29) Robert Ludlum (Executive Producer)
30) W. Blake Herron (Screenplay)
31) Patrick Crowley (Producer)
32) Patrick Crowley (First Assistant Director)
33) Andrew R. Tennenbaum (Co-Producer)
34) Nancy Bishop (Casting)
35) David Dwiggins (Visual Effects Producer)
36) Julianne Jordan (Music Supervisor)
37) Kate Dowd (Local Casting)
38) Wendy Czajkowsky (ADR Mixer)
39) Linda Drake (Visual Effects Editor)
40) Radek Brůna (Stunts)
41) Adam Kowalski (Camera Operator)
42) Fumi Mashimo (Lead Animator)
43) Catherine Sudolcan (Visual Effects Producer)
44) Inès de la Bévière (Second Second Assistant Director)
45) Peter Ettinger (First Assistant Editor)
46) Mark L. Mangino (Dialogue Editor)
47) Kay Georgiou (Key Hair Stylist)
48) Alain Figlarz (Stunts)
49) Bernard Bats (Production Sound Mixer)
50) Karel Vaňásek (Property Master)
51) Kimaree Long (Dialogue Editor)
52) Claire Hammond (Casting Assistant)
53) Patrick Girault (Hairstylist)
54) Bruce Fowler (Orchestrator)
55) Martin Hub (Stunt Coordinator)
56) Bianca Bezdek-Goodloe (Legal Services)
57) Thomas M. Harrigan (First Assistant Editor)
58) Steve Watson (24 Frame Playback)
59) Martin De Chabaneix (Camera Loader)
60) Sarka Zvolenska (Set Costumer)
61) Hana Kučerová (Costume Supervisor)
62) Laurent Piron (Art Direction)
63) Alexandrine Mauvezin-Bosque (Set Decoration)
64) Catherine Boisgontier (Costume Supervisor)
65) Christian Calviera (Costume Supervisor)
66) Pascal Lavoué (Property Master)
67) Fanny Stauff (Assistant Art Director)
68) Dan O'Connell (Foley)
69) Mark Freund (Compositing Supervisor)
70) Jana Chovancova (Art Department Coordinator)
71) Scott Millan (Sound Re-Recording Mixer)
72) Michael Hertlein (Foley Editor)
73) Nick Powell (Stunt Coordinator)
74) Julie Feiner (ADR Editor)
75) John T. Cucci (Foley Artist)
76) Perry Robertson (Sound Effects Editor)
77) Egon Endrényi (Still Photographer)
78) Bob Beemer (Sound Re-Recording Mixer)
79) Jiří Husák (Transportation Coordinator)
80) Lauren Stephens (Dialogue Editor)
81) Jaromír Šedina (Steadicam Operator)
82) Linda Lew (Foley Recordist)
83) Jeremy Braben (Aerial Director of Photography)
84) David Koranda (Assistant Location Manager)
85) T. David Pash (Production Manager)
86) Karen Baker Landers (Supervising Sound Editor)
87) Stephanie Flack (Dialogue Editor)
88) Michael Singer (Unit Publicist)
89) Claudine Strasser (Script Supervisor)
90) Chris Hogan (Dialogue Editor)
91) Jean-Luc Russier (Key Makeup Artist)
92) Alexis Kinebanyan (Makeup Effects)
93) Tink Ten Eyck (Production Supervisor)
94) Mark Choi (Sound Effects Editor)
95) Bruce Tanis (Sound Effects Editor)
96) Dan Hegeman (Sound Effects Editor)
97) Pamela Choules (Visual Effects Editor)
98) Peter Donen (Visual Effects Supervisor)
99) Darin McCormick-Millett (Visual Effects Producer)
100) Jean-Claude Lagniez (Stunt Coordinator)
101) Valentin Monge (Steadicam Operator)
102) Charlet Recors (Aerial Camera)
103) Mikaël Monod (Gaffer)
104) Tommaso Pellicci (Location Manager)
105) Kostas Kefalas (Location Manager)
106) Marella Gambaro (Location Manager)
107) Steven Desbrow (Aerial Camera Technician)
108) Gil Pannetier (First Assistant Camera)
109) Gary Hebert (Title Designer)
110) Richard Patterson (Digital Supervisor)
111) Sean T. Stratton (Post Production Supervisor)
112) Marc Leroyer (Armorer)
113) Jean-Christophe Spadaccini (Prosthetic Makeup Artist)
114) Hilde Odelga (Production Coordinator)
115) Damien Auriol (Grip)
116) Pete Anthony (Conductor)
117) Stephen R. Sheridan (Color Timer)
118) Patricia Planche (Makeup Artist)
119) Mamie McCall (Visual Effects Production Manager)
120) Liza D. Espinas (Associate Editor)
121) Jeff Glueck (Sound Engineer)
122) Tony Negrete (First Assistant Sound Editor)
123) James Ashwill (Foley Mixer)
124) Malcolm Luker (Scoring Mixer)
125) Alain Darthou (Construction Coordinator)
126) Fabien Pondevaux (Location Scout)
127) Nathalie Sarret (Painter)
128) Isabelle Kostic Crosley (Set Decoration Buyer)
129) Jean-Marc Auriol (Standby Painter)
130) Jean-Pierre Deschamps (Key Grip)
131) James McKee Smith (Additional Music)
132) Jerome Fortier (Head Carpenter)
133) Matt Bouchard (CG Artist)
134) Václav Kocman (Driver)
135) Martin Grange (Picture Car Coordinator)
136) Whitney Scott Bain (Post Production Assistant)
137) Barbora Ruzicková (Set Production Assistant)
138) Fabrice Allan (Stand In)
139) Julien Pruvot (Transportation Captain)
140) Jenny Panoutsopoulos (Unit Production Manager)
141) Miroslav Pavlík (Video Assist Operator)
142) Jan Cermak (Best Boy Electric)
143) Alexandre Diaz (Electrician)
144) Gabriela Bártková (Production Accountant)
145) Pierre-Yves Bruneel (Boom Operator)
146) Ken Dackermann (Digital Compositors)
147) Sarah Peacock (Visual Effects Coordinator)
148) Warren Drummond (Storyboard)
149) Loïc Barnier (Costumer)
150) Todd Egan (Assistant Sound Editor)
151) Hunter S. Ellis (Post Production Coordinator)
152) Vanessa Baker (ADR Voice Casting)
153) Hugues Espinasse (Clapper Loader)
154) Lou Kleinman (Foley Editor)
155) Gary Burritt (Negative Cutter)
156) Frédéric North (Pilot)
157) Mark Sachen (Color Timer)
158) Claire Letouze (Second Assistant Director)
159) Petr Němeček (Third Assistant Director)
160) Julie Meunier (Assistant Production Coordinator)
161) Caroline Mendez (Assistant Production Manager)
162) Kevin Connolly (Musician)
163) Boris Abaza (Assistant Camera)
164) Mario d'Orio (Best Boy Grip)
165) Marie-Sylvie Caillierez (Extras Casting)
166) Glenn Cunningham (Assistant Editor)
167) Charlie Estepp (Stunt Driver)
168) Colin Cooper (ADR Recordist)
169) Libor Brůha (Focus Puller)
170) Veronika Lencová (Location Assistant)
171) Guy Guermouh (Generator Operator)
172) Patrick Corcoran (Executive Assistant)
173) Michael Healey (Digital Colorist)
174) Nathalie Suhard (Dresser)
175) Jeremy Moffett (Third Assistant Director)
176) Thomas Lechevallier (Art Department Trainee)
177) Jan Kotik (Graphic Designer)
178) Benoît Sanson (Property Buyer)
179) Mario Lorenzo (Sound Supervisor)
180) Lawrence Michael (Special Effects Technician)
181) Scott Hilton (Visual Effects Production Assistant)
182) Laurent Boismaré (Stunt Double)
183) Arnaud Delannoy (Second Assistant Camera)
184) Melanie Boettcher (Accountant)
185) Marie-Noëlle Hauville (Assistant Accountant)
186) Jerome Albertini (Assistant Unit Manager)
187) Carolyn Garcia (Production Assistant)
188) Marco Bergamaschi (Production Secretary)
189) Christopher A. Jackson (Technical Advisor) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1656567632.jpg
1_1656567632.jpg
2_1656567632.jpg
3_1656567632.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика