O'limga mahkumlar - Uzbek Tilida

Скачать
O'limga mahkumlar
  • Kino nomi: O'limga mahkumlar (Приговоренные)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Mahbus Jo Konrad Markaziy Amerika qamoqxonasida o‘lim jazosiga hukm qilingan. Ammo yigit bu hayotni osonlik bilan tark etmoqchi emas: Konradni yangi realiti-shou uchun ishtirokchilarni jalb qiladigan nufuzli teleprodyuser yollaydi. O'limga mahkum bo'lgan to'qqiz kishi bilan birga Jo o'zini kimsasiz orolda topadi. ​​Albatta, o'yin "har bir inson o'zi uchun" tamoyili bo'yicha o'ynaladi va ishtirokchilar oldida turgan vazifa oddiy: qolganlarini yo'q qilish "" xudkush bombardimonchilar" va shu tariqa ozodlikka erishadilar.

Заключенный Джо Конрад ожидает смертной казни в одной из тюрем Центральной Америки. Но так просто парню уйти из этой жизни не суждено: Конрада берет в оборот влиятельный телепродюсер, набирающий участников для нового реалити-шоу. Вместе с девятью другими приговоренными к смерти Джо оказывается на необитаемом острове.Разумеется, игра ведется по принципу «каждый сам за себя», и задача, стоящая перед участниками, проста: уничтожить остальных «смертников» и таким образом завоевать свободу.

Roles of actors:
1) Steve Austin (Conrad)
2) Vinnie Jones (McStarley)
3) Robert Mammone (Breckel)
4) Tory Mussett (Julie)
5) Madeleine West (Sarah Cavanaugh)
6) Rick Hoffman ('Goldy' Goldman)
7) Sullivan Stapleton (Special Agent Wilkins)
8) Manu Bennett (Paco)
9) Christopher James Baker (Eddie C)
10) Sam Healy (Bella)
11) Luke Pegler (Baxter)
12) Masa Yamaguchi (Saiga)
13) Emelia Burns (Yasantwa)
14) Marcus Johnson (Kreston Mackie)
15) Nathan Jones (Petr)
16) Dasi Ruz (Rosa)
17) Andy McPhee (The German)
18) Rai Fazio (The Italian)
19) Angie Milliken (Donna Sereno)
20) Grant Piro (Moyer)
21) Andrew Buchanan (Lyle)
22) Neil Pigot (Wade Meranto)
23) Jacy Lewis (Wilkin's Assistant)
24) John Walton (Belarus Convict #3)
25) Steve Morris (Baxter Guard #2)


People who worked on the film:
1) Graeme Revell (Music)
2) Bob Beher (Foley Supervisor)
3) Peter Block (Executive Producer)
4) Jason Constantine (Executive Producer)
5) Derek Brechin (Editor)
6) Joel Simon (Producer)
7) Ross Emery (Director of Photography)
8) Paul Murphy (Best Boy Grip)
9) Vince McMahon (Executive Producer)
10) John Sacchi (Executive Producer)
11) Jed Blaugrund (Executive Producer)
12) Richard Hobbs (Art Direction)
13) Graham 'Grace' Walker (Production Design)
14) Mark Wareham (Second Unit Director of Photography)
15) Mark Wareham (Second Unit Director)
16) Rob Hedden (Screenplay)
17) Doug Delaney (Digital Intermediate Assistant)
18) Glenn Ruehland (Stunt Coordinator)
19) Scott Wiper (Screenplay)
20) Scott Wiper (Director)
21) Michael Lake (Executive Producer)
22) Joan Rowe (Foley Artist)
23) Sean Rowe (Foley Artist)
24) Rick Canelli (ADR Recordist)
25) Mark L. Mangino (ADR Editor)
26) Steve Bissinger (Sound Effects Editor)
27) Margaret Stevenson (Hair Supervisor)
28) Margaret Stevenson (Makeup Supervisor)
29) Graham Ludlow (Executive Producer)
30) Nancy Hirami (Post Production Supervisor)
31) Greg Stuart (Stunt Coordinator)
32) Matt Sloan (Visual Effects Camera)
33) Ryan Maguire (Foley Mixer)
34) Tom McSweeney (Casting)
35) Phil Eagles (Costume Consultant)
36) Shane Phillips (Costume Assistant)
37) Samantha Strauss (Casting Associate)
38) Fiona McMaster (Extras Casting)
39) Roberta Shaw (Costume Standby)
40) Damien Beebe (Epk Camera Operator)
41) Gregory H. Watkins (Sound Re-Recording Mixer)
42) Avram D. Gold (Dialogue Editor)
43) Tim LeBlanc (Sound Re-Recording Mixer)
44) Jeremy Peirson (Sound Effects Editor)
45) Bill Booth (Construction Coordinator)
46) Kym Sainsbury (Makeup & Hair)
47) Paula Whiteway (Set Designer)
48) Greg Gilbert (Camera Operator)
49) Greg Gilbert (Steadicam Operator)
50) Christopher S. Aud (Sound Designer)
51) Christopher S. Aud (Supervising Sound Editor)
52) Michael Thompson (ADR Mixer)
53) David Werntz (Sound Effects Editor)
54) Vince Valitutti (Still Photographer)
55) Benjamin Beardwood (Dialogue Editor)
56) Rickley W. Dumm (Sound Effects Editor)
57) Ashley Revell (Music Editor)
58) Jim Millett (Assistant Art Director)
59) Calum McFarlane (Additional Camera)
60) Antoinette O'Neill (Script Supervisor)
61) Anita Morgan (Makeup & Hair)
62) Bruce Tanis (Foley Editor)
63) Lisa J. Levine (ADR Supervisor)
64) Dave Morley (Visual Effects Supervisor)
65) Kent Boswell (Visual Effects Producer)
66) Anita Lowe (Makeup & Hair)
67) Jennifer Cornwell (Production Manager)
68) Bob Booker (Property Master)
69) Suzie Freeman (Art Department Coordinator)
70) Natalie Taylor (Art Department Coordinator)
71) Matt Jordin (Greensman)
72) Nick Walker (Scenic Artist)
73) Paul 'Salty' Brincat (Sound Recordist)
74) Julian Parry (Producer)
75) Julian Parry (Visual Effects Supervisor)
76) Julian Parry (Visual Effects Producer)
77) Gary Keir (VFX Supervisor)
78) Butch Sawko (Camera Operator)
79) Ian 'Thistle' Thorburn (Camera Operator)
80) Henry Pierce (Additional Camera)
81) Matt Slattery (Gaffer)
82) Stephen Head (Best Boy Electric)
83) Susan Booth (Machinist)
84) Janine Bray (Machinist)
85) Stephen Shapiro (First Assistant Editor)
86) Jamie Whitfield (Transportation Coordinator)
87) Darren Loveday (Picture Car Coordinator)
88) Scott Stewart (Location Manager)
89) Chris O'Connell (Script Supervisor)
90) Jamie McLennan (Location Manager)
91) Fiona Searson (Publicist)
92) Toni Pearson (Production Accountant)
93) Mick O'Brien (Chief Lighting Technician)
94) Bryan Pennington (Dolby Consultant)
95) Joe Dorn (ADR Editor)
96) Jason Baird (Prosthetic Supervisor)
97) Jason Billington (Digital Compositor)
98) Richard Lowell (Associate Producer)
99) Amanda Enders (Costume Standby)
100) Darwin Brooks (Second Unit First Assistant Director)
101) Kristin Reuter (Prop Maker)
102) Jamie Crooks (First Assistant Director)
103) Boris Elkis (Music Programmer)
104) Jeff Gribble (Armorer)
105) Rod Conder (Boom Operator)
106) Neil A. Lawi (Music Supervisor)
107) Gail Kane (Makeup & Hair)
108) Allan Mowbray (Armorer)
109) Toby Copping (Key Grip)
110) Andy Smith (Best Boy Grip)
111) Jasmin Lyford (Production Secretary)
112) Noel McCartney (Construction Foreman)
113) Tom Brkich (Standby Painter)
114) Benn Hyde (Key Grip)
115) Jesse Moyes (Lighting Technician)
116) Craig Rowe (Digital Compositor)
117) Ron Wallekers (Head Greensman)
118) Phil Mulligan (Electrician)
119) Helen Maggs (Costume Standby)
120) Mark Bills (Electrician)
121) Angella McPherson (Second Assistant Director)
122) Kerry Mulgrew (Production Coordinator)
123) Julian Summers (Special Effects Technician)
124) Bruce Shapiro (Dialogue Coach)
125) Bob Fredrickson (Color Timer)
126) Russell Lyons (Electrician)
127) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
128) Daniel Clark (Focus Puller)
129) Annalise Kurinsky (Digital Intermediate)
130) Mandy Jacobs (Additional Editor)
131) Stephanie Brown (Assistant Sound Editor)
132) Paul Seipel (Second Assistant "B" Camera)
133) Andrew Gardiner (Construction Manager)
134) Boo Slattery (Electrician)
135) Katrina Bull (Set Painter)
136) Luke Cole (Systems Administrators & Support)
137) Matt Greig (Digital Compositor)
138) Sophie Carroll (Visual Effects Coordinator)
139) Tony Voevodin (Prop Maker)
140) Rachel Duxbury (Payroll Accountant)
141) Kelly Weiler (Production Secretary)
142) Patrick Carmiggelt (Special Effects Technician)
143) Koji Yamaguchi (Digital Compositor)
144) Graeme Callander (Storyboard Artist)
145) Margie McClymont (Focus Puller)
146) Abdul-Majeed Moulvi (Casting Assistant)
147) Mara Jacobs (Co-Producer)
148) Geoff Lamb (Assistant Editor)
149) Emile Oliver (Assistant Property Master)
150) Grant Warwick (Modeling)
151) Michael Gruber (Executive Producer)
152) John Bonneau (Co-Producer)
153) George Vrabeck (Executive Producer)
154) Matt Walden (Co-Producer)
155) Jason Binnie (First Assistant "B" Camera)
156) Joanne Wilson (Costume Supervisor)
157) Barry Thompson (Prop Maker)
158) Adrien Seffrin (First Assistant "A" Camera)
159) Tate Arbon (Digital Compositor)
160) Chris Davies (Digital Compositor)
161) Maree Stuartt (Makeup & Hair)
162) Karen Grose (Prosthetics)
163) Jacqui Deacon (Additional Hairstylist)
164) Ray Chapman (Carpenter)
165) Stephen Longson (Carpenter)
166) Trevor Spann (Carpenter)
167) Chris Turner (Construction Foreman)
168) Riki Byrne (Clapper Loader)
169) Aaron Smith (Clapper Loader)
170) Matthew Copping (Dolly Grip)
171) Peter Critchley (Electrician)
172) Craig Perkins (Electrician)
173) Nick Sowter (Electrician)
174) Michael Carl Smith (Grip)
175) Julian Filer (Lighting Technician)
176) Scott Hamilton (Lighting Technician)
177) Richard Riwaka (Lighting Technician)
178) Andrew Shir (Lighting Technician)
179) Brendan Shambrook (Second Assistant "A" Camera)
180) Dexter Davey (Digital Compositor)
181) Matthew Hermans (Digital Compositor)
182) Liam Neville (Digital Compositor)
183) Murray Smallwood (Digital Compositor)
184) Matthew Wynne (Digital Compositor)
185) Gary Sullivan (Digital Effects Supervisor)
186) Lou Levinson (Digital Intermediate Colorist)
187) David Donaldson (Digital Intermediate)
188) Mark Rakocy (Main Title Designer)
189) Nicole Papax (Matte Painter)
190) Marc Tingle (Modeling)
191) Danielle Hession (Systems Administrators & Support)
192) Simon Clark (Telecine Colorist)
193) Ricardo Navarro (Title Designer)
194) Peter Exton (Special Effects Technician)
195) Tim Sotiri (VFX Artist)
196) Brett Beacham (Prosthetic Makeup Artist)
197) Kyle M. Brechin (Editorial Production Assistant)
198) Jim Johnston (Music Supervisor)
199) Debbie Gilbert (Post Production Accountant)
200) Jason Rowling (Production Assistant)
201) Cindy Gollagher (Production Coordinator)
202) Julian Bungate (Production Runner) Ko'proq o'qish >

Skrinshotlar
0_1656383690.jpg
1_1656383690.jpg
2_1656383690.jpg
3_1656383690.jpg
Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика