Katta o'yin - Uzbek Tilida

Katta o'yin
Kino tavsifi

История робкого подростка по имени Оскари. Как и его прадеды, согласно традициям, мальчик должен провести один день и одну ночь в непроходимой глуши. Вооружённый только луком и стрелами, он должен вернуться с добычей, которая ознаменует его становление как мужчины. Кто бы мог подумать, что такой добычей станет президент США! Вот так судьба одного из самых влиятельных людей во всем мире оказывается в руках подростка. Вовлеченные в смертельно опасную, но от этого не менее смешную игру в «кошки-мышки», имея всего несколько часов форы — Оскари и Президент США должны сплотиться, чтобы пережить самую необычную ночь в своей жизни.

Roles of actors:
1) Samuel L. Jackson (President William Alan Moore)
2) Onni Tommila (Oskari)
3) Ted Levine (General Underwood)
4) Victor Garber (Vice President)
5) Felicity Huffman (CIA Director)
6) Ray Stevenson (Morris)
7) Mehmet Kurtuluş (Hazar)
8) Jim Broadbent (Herbert)
9) Jaymes Butler (Otis)
10) Jorma Tommila (Tapio)
11) Risto Salmi (Hamara)
12) Erik Markus Schuetz (Stanley)
13) Rauno Juvonen (Safari Pilot)
14) Jean-Luc Julien (Clay)
15) Jason Steffan (Dexter / Navy Seal 2)
16) Philipp Rafferty (Air Force One Pilot)
17) Adrian Can (Hazar's Cameraman)


People who worked on the film:
1) Alex Garland (Executive Producer)
2) Silke Koch (Casting)
3) Mark Day (Additional Editing)
4) Marcus Loges (Production Executive)
5) Jens Meurer (Producer)
6) Maritha Norstedt (Production Executive)
7) Christian Eisele (Production Design)
8) Judy Tossell (Associate Producer)
9) Jaymes Butler (Fight Choreographer)
10) Will Clarke (Producer)
11) Mika Orasmaa (Director of Photography)
12) Mika Orasmaa (Second Unit Director of Photography)
13) Jalmari Helander (Director)
14) Jalmari Helander (Writer)
15) Petri Jokiranta (Producer)
16) Juri Seppä (Original Music Composer)
17) Miska Seppä (Original Music Composer)
18) Phil Hunt (Executive Producer)
19) Torsten Jerabek (Stunt Coordinator)
20) Shaun Compton Ross (Executive Producer)
21) Hucky Hornberger (Art Direction)
22) Frank Lehmann (Associate Producer)
23) Jona Wirbeleit (Additional Casting)
24) Christian Angermayer (Executive Producer)
25) Hanna Hansen (Casting)
26) Andy Mayson (Producer)
27) Marcus Pohlus (Steadicam Operator)
28) Askia Won-Ling Jacob (Costumer)
29) Claire Gascoyne (Unit Publicist)
30) Stephanie Kulbach (Still Photographer)
31) Konsta Mannerheimo (Special Effects Coordinator)
32) Birger Laube (Special Effects Makeup Artist)
33) Mo Vorwerck (Costume Design)
34) Richard Roles (Aerial Camera)
35) Iikka Hesse (Editor)
36) Mohammed Hans Dastmaltchi (Associate Producer)
37) Klemens Hallmann (Associate Producer)
38) Yasin Qureshi (Executive Producer)
39) Jari Tuovinen (Executive Producer)
40) Markus R. Vogelbacher (Executive Producer)
41) Timo Anttila (Sound Designer)
42) Timo Anttila (Supervising Sound Editor)
43) Tuomas Seppänen (Sound Designer)
44) Tuomas Seppänen (ADR Mixer)
45) Erno Kumpulainen (Sound Editor)
46) Heikki Kossi (Foley Supervisor)
47) Pietu Korhonen (Foley Editor)
48) Christian Kratzert (Animation Supervisor)
49) Jan Krupp (VFX Supervisor)
50) Thomas Gottschalk (Camera Operator)
51) Ville Hyvönen (Helicopter Camera)
52) Ville Hyvönen (Aerial Director of Photography)
53) Ville Vellend (Helicopter Camera)
54) Tatjana Luckdorf (Key Makeup Artist)
55) Uwe Greiner (Gaffer)
56) Dirk Lange (Special Effects Supervisor)
57) Salla Yli-Luopa (Makeup Designer)
58) Miroslav Babić (ADR Recordist)
59) Andreas Moosmüller (VFX Editor)
60) Stefano Marchetti (ADR Mixer)
61) Jakob Seidel (Online Editor)
62) Gunnar von Voss (VFX Editor)
63) Snezana Anastasijevic (Focus Puller)
64) José Manuel Weil (3D Supervisor)
65) Claire Koonce (Casting Assistant)
66) Clemens Bachmann (Dolly Grip)
67) Benjamin Leutgeb (Digital Imaging Technician)
68) Thomas Schönbrunn (Clapper Loader)
69) Annika Rahner (Makeup Artist)
70) Jochen Gosch (First Assistant Director)
71) Peter Ackermann (Art Department Coordinator)
72) Dominik Reindl (Painter)
73) Benjamin Speiswinkel (Property Master)
74) Simjon Spengler (Boom Operator)
75) Jan-Hilmar Petersen (Visual Effects Supervisor)
76) Daniel Reger (Underwater Camera)
77) Arno Sieberger (Location Manager)
78) Maria Missios (Pilot)
79) Walid Mouawad (CG Artist)
80) Daniel Kuitunen (Second Unit First Assistant Director)
81) Mitra Saffari (Dresser)
82) Hans Schneider (Pilot)
83) Andreas Minuth (Color Grading)
84) David Harter (Compositing Supervisor)
85) Erline O'Donovan-Clarke (Additional Editing)
86) Nea Salminen (First Assistant Camera)
87) Robert Freitag (CG Artist)
88) Tiia Vestola (Sound Recordist)
89) Jani Pinomaa (Gaffer)
90) Juha Niska (Grip)
91) Dirk Mauche (Modeling)
92) Christina Isabell Molitor (Assistant Costume Designer)
93) Katja Krannich (Assistant Costume Designer)
94) Katrin Bobek (Seamstress)
95) Heiko Hahn (Continuity)
96) Susan Lindner (Colorist)
97) Sebastian Krause (Assistant Art Director)
98) Jussi Lehtiniemi (Concept Artist)
99) Anja Haid (Construction Manager)
100) Helmut Härdtl (Construction Manager)
101) Wolfgang Petters (Construction Manager)
102) Erwin Schnetzer (Construction Manager)
103) Christian Huber (Painter)
104) Kurt Musseg (Painter)
105) Benjamin Nino (Painter)
106) Steven Herbener (Set Dresser)
107) Maria Mathauser (Set Dresser)
108) Maximilian Ackermann (Swing)
109) Simon Bartl (Swing)
110) Johannes Pelzer (Camera Trainee)
111) Mika Lehikoinen (Electrician)
112) Holger Löhner (Electrician)
113) Ralf Hauschild (Electrician)
114) Tomi Sepänmaa (Electrician)
115) Frederic Sturm (Pilot)
116) Rainer Trautmann (Rigging Gaffer)
117) Hasan Ilhan (CG Artist)
118) Sebastian Stanek (Matchmove Supervisor)
119) Christoph Hoffmann (Matte Painter)
120) Tony Rudolph (Matte Painter)
121) Nadine Thomas (Matte Painter)
122) Claudia Knorr (Modeling)
123) Alexa von Schwichow (Visual Effects Producer)
124) Hagen Dürre (Armorer)
125) Oliver Jergis (Sound Recordist)
126) Johnny West (Dialogue Coach)
127) Paul Meyer-Gerlt (Production Accountant)
128) Jennifer Bruenn (Production Assistant)
129) Nora Knott (Production Coordinator)
130) Christine Rau (Production Coordinator)
131) Cathrin Schlegel (Production Executive)
132) Julia Tanz (Production Executive)
133) Andreas Lohmann (Travel Coordinator)
134) Manna Katajisto (Unit Publicist)
135) Felix Neunzerling (Unit Publicist) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.