Uyqusiz tun - Uzbek Tilida

2017 1 ч. 35 мин. HD
Jangari , Kriminal , Triller , Tarjima kinolar
Uyqusiz tun
  • Kino nomi: Uyqusiz tun (Бессонная ночь)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Коп со связями в преступном мире устраивает облаву в ночном клубе в поисках своего похищенного сына.

Roles of actors:
1) Jamie Foxx (Vincent Downs)
2) Michelle Monaghan (Jennifer Bryant)
3) Dermot Mulroney (Stanley Rubino)
4) Scoot McNairy (Rob Novak)
5) David Harbour (Doug Dennison)
6) T.I. (Sean Cass)
7) Gabrielle Union (Dena)
8) Octavius J. Johnson (Thomas)
9) Inder Kumar (Doctor at Hospital)
10) Sala Baker (Bennik)
11) Tim Connolly (McFerrin)
12) Drew Sheer (Anderson)
14) Chelsea Hayes (Shari)
15) Richard Nunez (Guerro)
16) RJ Shearer (Zak)
17) Holly Morris (Kelly Rubino)
18) Ric Reitz (Captain)
19) Leonardo Santaiti (Bartender)


People who worked on the film:
1) Avy Kaufman (Casting)
2) Ousaun Elam (Stunt Double)
3) Deepak Nayar (Executive Producer)
4) Tim Grimes (Production Design)
5) Roy Lee (Producer)
6) Nancy Kirhoffer (Post Production Supervisor)
7) Chad S. Frey (Set Designer)
8) Tom Ortenberg (Executive Producer)
9) Mihai Malaimare Jr. (Director of Photography)
10) William B. Kaplan (Sound Mixer)
11) Catherine George (Costume Design)
12) Jeremiah Samuels (Executive Producer)
13) Jussi Tegelman (Supervising Sound Editor)
14) Nicolas Saada (Story)
15) Lance Totten (Set Decoration)
16) David Fletcher (Special Effects Supervisor)
17) Jesse Wayne Parker (Key Grip)
18) Danielle Burgio (Stunt Double)
19) Jeff Imada (Stunt Coordinator)
20) Jeff Imada (Second Unit Director)
21) Baran bo Odar (Director)
22) Andrea Berloff (Screenplay)
23) Aurora Bergere (Key Makeup Artist)
24) Judd Payne (Executive Producer)
25) Richard Ziegler (Music Editor)
26) Lauranne Bourrachot (Executive Producer)
27) Marco Cherqui (Executive Producer)
28) Lorenz Dangel (Conductor)
29) John Powers Middleton (Executive Producer)
30) Damiana Kamishin (Production Supervisor)
31) Erica Parise (Still Photographer)
32) Leeba Zakharov (Casting Associate)
33) Julie Hewett (Makeup Department Head)
34) Andree Fortier (Costume Supervisor)
35) Cameron Hallenbeck (First Assistant Editor)
36) Bob E. Krattiger (Gaffer)
37) Wilma Garscadden-Gahret (Continuity)
38) Peter C. Clarke (Property Master)
39) Michael Minkler (Sound Re-Recording Mixer)
40) Robert L. Sephton (Sound Effects Editor)
41) Dan Marrero (Camera Operator)
42) Nik Bower (Executive Producer)
43) Deidra Dixon (Hairstylist)
44) James Morioka (Sound Effects Editor)
45) Vanessa Galvez (Digital Intermediate)
46) Russell Farmarco (ADR Editor)
47) Shayne Allen Duhon (Set Costumer)
48) Joani Yarbrough (Hairstylist)
49) Melissa Kennelly (Foley)
50) Alex Foster (Executive Producer)
51) Adam C. Stone (Producer)
52) Marcis Cole (Steadicam Operator)
53) Charlotte Parker (Hair Department Head)
54) Nava R. Sadan (Costume Supervisor)
55) Michael Kamm (Music)
56) Robert Rzesacz (Editor)
57) Jongju Lee (Animation)
58) Kate Abraham (Key Costumer)
59) Ellen Lampl (Graphic Designer)
60) Eric Dvorsky (Aerial Camera Technician)
61) Alan Scott Neal (Casting Associate)
62) Miracole Burns (Set Costumer)
63) Peter Lawson (Executive Producer)
64) Shawn Kennelly (Foley)
65) Synithia Cochran (Tailor)
66) Laurie Bookhardt (Art Department Coordinator)
67) Steve Zigler (Rigging Gaffer)
68) Jacquelyn Racine (Visual Effects Coordinator)
69) Christopher M. Searcey (Continuity)
70) Jamie Archer (Construction Coordinator)
71) Sara Cobbeldick (Set Costumer)
72) Mike Barber (Visual Effects Editor)
73) Michael Halley (Animation)
74) Peter Thoren (Video Assist Operator)
75) Kyle Menzies (Visual Effects Supervisor)
76) Bill Johnson (Prosthetic Makeup Artist)
77) Hunter Clancey (Digital Intermediate)
78) Jejuan Smith (Stunt Double)
79) Darryl Humber (Dolly Grip)
80) Sara Pope (Ager/Dyer)
81) Chris D. Chapman (Dolly Grip)
82) Kurt Peterson (Boom Operator)
83) Wayne Marshall (Best Boy Electric)
84) Dustin Angus (Assistant Costume Designer)
85) Lawrence Heap (Leadman)
86) Thomas Kittle (Special Effects Coordinator)
87) Chris Debenedetto (First Assistant Director)
88) R. Michael Chrisco (Art Department Assistant)
89) Elizabeth Ralston (Assistant Property Master)
90) Crystal Hayslett (Set Costumer)
91) Daryl Berg (Music Supervisor)
92) Dennis Bassarab (Camera Operator)
93) Adam Kogelman (Dolly Grip)
94) Eric Pool (Dolly Grip)
95) Dylan Trivette (Epk Camera Operator)
96) Danny Barfield (Key Grip)
97) Kiyah Wright (Hairstylist)
98) Demetrice Dixon (Key Hair Stylist)
99) Malika James (Makeup Artist)
100) Stevie Martin (Makeup Artist)
101) Madelaine Jereczek (First Assistant Editor)
102) Jason Charles Hill (Stunt Double)
103) Kofi Elam (Stunt Double)
104) Graham Dane Parker (Propmaker)
105) Jason M. Thompson (Lighting Technician)
106) Tom Reiser (Colorist)
107) Jamil Taylor (Electrician)
108) Cameron Mendel (Lighting Technician)
109) Antimo Ponticello (Lighting Technician)
110) Jorge Luis German (Video Assist Operator)
111) Shantell Fancher (Production Coordinator)
112) Trent Brya (Stunt Double)
113) Jeremy West (Prop Maker)
114) Tom Jordan (First Assistant "B" Camera)
115) Saul McSween (Second Assistant "A" Camera)
116) Trent Hevener (Construction Foreman)
117) Aaron D. Kelly (ADR Mixer)
118) Mike Fisher (Second Assistant "B" Camera)
119) Josielyn Works (Costume Coordinator) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.