Haydovchi ali - Uzbek Tilida

Haydovchi ali
  • Kino nomi: Haydovchi ali (Али, рули!)
  • Sifat: HD
  • Janr: Jangari , Komediya , Tarjima kinolar
  • Mamlakat: AQSH
  • Ishlab chiqarilgan yili: 2019
  • Davomiyligi: 93 min
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Скромный водитель Uber по имени Стю подбирает пассажира, который оказывается полицейским, идущим по следу жестокого убийцы. Таксист даже представить не мог, что теперь его ждет мучительное испытание, в ходе которого он будет отчаянно пытаться сохранить здравомыслие, жизнь и пятизвездочный рейтинг в приложении.

Roles of actors:
1) Dave Bautista (Vic)
2) Kumail Nanjiani (Stu)
3) Mira Sorvino (Angie McHenry)
4) Natalie Morales (Nicole)
5) Iko Uwais (Teijo)
6) Betty Gilpin (Becca)
7) Karen Gillan (Morris)
8) Jimmy Tatro (Richie Sandusky)
9) Steve Howey (Felix)
10) Rene Moran (Amo Cortez)
11) Amin Joseph (Leon)
12) Christine Horn (Upscale Hotel Manager)
13) Trevor Shand (Disc Jockey)
14) Jared Logan (Complicated Directions Guy)
15) Kyle Zingler (Drunk Jerk)
16) Halleta Alemu (Hot Sorority Girl)
17) Melody Peng (Hot Sorority Girl)
18) Sean Oey (Science Project Boy)
19) Robert Harvey (Snoring Old Man)
20) Noah Benjamin (Distraught Man)
21) Jennifer L. Marshall (Dog Owner)
22) Roger Payano (Eye Doctor)
23) Patricia French (Grandmother)
24) Victoria Anastasi (USC Student)
25) Julia Vasi (USC Student)
26) Bruno Rose (Bartender)
27) Amber Chardae Robinson (Amber)
28) Fernando Martinez (Alamitos Gangbanger)
29) Mike Endoso (Alamitos Gangbanger)
30) Scott Lawrence (Dr. Branch)
31) Joshua Mikel (Ponytail Goon)
32) Apollo GT (Male Stripper)
33) James William Ballard (Clippers Fan / Shooter)
34) Darin Ferraro (Drug Dealer)
35) Jennifer Riker (Art Collector)
36) Jason-Jamal Ligon (Gallery Patron)
37) Vince Pisani (Gallery Patron)
38) Pete Dondero (Sriracha Night Shifter)
39) Si Chen (Sriracha Night Shifter)
40) Malachi Jr. (Uber Driver Tariq)
41) Daniel Suárez (SUV Uber Driver)
42) Austin Dillon (SUV Uber Driver)
43) Ty Dillon (SUV Uber Driver)
44) Roscoe Johnson (LAPD Beat Cop)
45) Stroker (Pico)
46) William DeAtley (Josh)
48) Sam Medina (Goon (uncredited))


People who worked on the film:
1) Doug Jackson (Sound Effects Editor)
2) Jeanne McCarthy (Casting)
3) Charles Croughwell (Stunt Coordinator)
4) John S. Baker (Special Effects Supervisor)
5) Naaman Marshall (Production Design)
6) Nicholas Thomas (Executive Producer)
7) John Francis Daley (Producer)
8) David Betancourt (ADR Mixer)
9) David Lucarelli (ADR Recordist)
10) Charleen Richards (ADR Mixer)
11) Jeremiah Samuels (Executive Producer)
12) Jeremiah Samuels (Unit Production Manager)
13) Esteban Cueto (Stunts)
14) Danny Downey (Stunts)
15) Michael Dowse (Director)
16) Kimberly Jones (Makeup Department Head)
17) James H. Pair III (Dolly Grip)
18) Monique Ganderton (Stunts)
19) Jonathan Goldstein (Producer)
20) Michelle Rose (Stunts)
21) Hans Marrero (Stunts)
22) Jonathan Schwartz (Editor)
23) Jay Amor (Stunts)
24) Nicole Abellera (Casting)
25) Leigh Leverett (Costume Design)
26) Bobby Shore (Director of Photography)
27) Sam Medina (Stunts)
28) Joseph Trapanese (Original Music Composer)
29) Joseph Trapanese (Conductor)
30) Thirl Haston (Stunts)
31) Duke Jackson (Stunts)
32) Aimee Campolucci (Ager/Dyer)
33) David Hugghins (Stunts)
34) John Dixon (Stunts)
35) Steve Baine (Foley Artist)
36) Joshua Lamboy (Stunts)
37) Virginia Burton (Costume Supervisor)
38) Steven Ritzi (Stunt Coordinator)
39) Steven Ritzi (Second Unit Director)
40) Chris Terhune (Sound Effects Editor)
41) Andy Nelson (Sound Re-Recording Mixer)
42) Dana Simmons (Utility Sound)
43) Mike Scherschel (Property Master)
44) Robert Foster Jr. (Transportation Coordinator)
45) Sean Massey (Dialogue Editor)
46) Sean Massey (ADR Supervisor)
47) Rose Locke (Extras Casting)
48) Troy Faruk (Stunts)
49) Bryan Lawson (Music Editor)
50) Lex D. Geddings (Stunts)
51) Jim Brookshire (Dialogue Editor)
52) Wayne Lemmer (Sound Designer)
53) Wayne Lemmer (Supervising Sound Editor)
54) Wayne Lemmer (Sound Re-Recording Mixer)
55) Dan Cornwall (Gaffer)
56) Phil Barrie (Sound Designer)
57) Hopper Stone (Still Photographer)
58) Mike Tyson (Rigging Gaffer)
59) Kaylene Carlson (Production Supervisor)
60) Teri E. Dorman (ADR Editor)
61) Shannon Leigh Olds (Visual Effects Editor)
62) Bill O'Drobinak ("A" Camera Operator)
63) Dean Grimes (Stunts)
64) Andrea C. Brotherton (Hair Department Head)
65) Talya Melvey (Key Hair Stylist)
66) Amy Lynn Tuttle (Stunts)
67) Christine Sirois (ADR Recordist)
68) Meredith Richardson (Stunts)
69) Jennifer Hammond (Orchestrator)
70) Andi Crumbley (Art Direction)
71) Rex Reddick (Stunts)
72) William Scharpf (Stunts)
73) Tom Akos (Stunts)
74) Danielle Stammers (Set Costumer)
75) Katherine Steets (Script Supervisor)
76) Karen Frick (Set Decoration)
77) Chick Bernhard (Stunts)
78) Sarah Graham (Key Makeup Artist)
79) Steve Dinozzi (Digital Compositor)
80) Chris LeDoux (Visual Effects Producer)
81) Laurence Chavez (Stunts)
82) Jeremy Fry (Stunts)
83) Jared Losano (Stunts)
84) Alvin Zalamea (Stunts)
85) Rachael M. Roth (Publicist)
86) Gina Nalli (Set Costumer)
87) Tim J. Hays (Special Effects Makeup Artist)
88) Rusty Edmonson (Electrician)
89) William Morts (Stunts)
90) Rick Shuster (Pilot)
91) Chris Lumpkin (Rigging Grip)
92) Tim Fabrizio (Steadicam Operator)
93) Tim Fabrizio ("B" Camera Operator)
94) Shirley Libby (Sound Mixer)
95) Tripper Clancy (Writer)
96) Peter Persaud (Foley Mixer)
97) Marlow Sanchez (Construction Coordinator)
98) Blair Miller (First Assistant Editor)
99) Kerry Rawlins (Key Grip)
100) Stephanie Postich (Props)
101) Joe Elrom (Digital Imaging Technician)
102) Mark Cottrell (Location Manager)
103) Marque Ohmes (Stunts)
104) Steve Battaglia (Hairstylist)
105) Wally Crowder (Stunts)
106) Richard Marrero (Stunts)
107) Jake Wagner (Executive Producer)
108) Freddy Chancellor (Boom Operator)
109) Rob de Groot (Stunts)
110) Curtis Lyons (Stunts)
111) James Cheek (Stunts)
112) Tony Hugghins (Stunts)
113) Gary Marcus (First Assistant Director)
114) Dale Fowler (Best Boy Electric)
115) Jon Swindall (Drone Operator)
116) Chris Dowell (Post Production Supervisor)
117) Lily Gwyer-Miller (Post Production Supervisor)
118) Anderson Martin (Stunts)
119) Rebecca Runyon (Art Department Coordinator)
120) Ricky Aguirre (Set Designer)
121) Wayne Mann (Drone Operator)
122) Matthew R. Milan (Second Assistant Director)
123) Leslie Acton (Key Costumer)
124) Patrick D. Fields (Grip)
125) Jaime Rosegren (Set Dresser)
126) A.J. Austin (Set Dresser)
127) Molly Ebner (Set Dresser)
128) Trent Brya (Stunts)
129) Daniel DiPrima (Music Editor)
130) Britain Illingworth-Cramer (Set Designer)
131) Dennis M. Mitchell II (Production Coordinator)
132) Lydia Hand (Stunts)
133) Jacob Hugghins (Stunts)
134) Michael Hugghins (Stunts)
135) Alexander G. Smith (Electrician)
136) Sterling Wiggins (Second Assistant "A" Camera)
137) Robert Lane (Production Accountant)
138) Donny Fowler (Best Boy Electric)
139) Todd Warren (Stunts)
140) Liam Day (Stunts)
141) Alan D'Antoni (Stunts)
142) Leesa Pate (Stunts)
143) Jeremy Conner (Stunts)
144) Cara Chute Rosenbaum (Casting Associate)
145) Ashley Rae Trisler (Stunts)
146) Paul Song (Visual Effects)
147) Paul Saunders (Second Assistant "B" Camera)
148) Robert Parker Clemente (Second Second Assistant Director)
149) Chris Balualua (Stunts)
150) Jason Tubbs (Stunts)
151) Lori Crowder (Stunts)
152) Jeff Gillies (Tailor)
153) Clyde Sharman (Electrician)
154) Matthew C. McCarthy (Rigging Grip)
155) Jeno Delli Colli (Leadman)
156) Keith Gaynor (Grip)
157) Leon Ngo (Stunts)
158) Christian Wood (Compositing Supervisor)
159) Carissa Wilson (Craft Service)
160) Craig Weintraub (Assistant Sound Editor)
161) Ryan Weisen (First Assistant "B" Camera)
162) Caitlin Wells (Assistant Property Master)
163) Beth Koshinski (Payroll Accountant)
164) Max Junquera (First Assistant "A" Camera)
165) Sean Thigpen (Visual Effects Supervisor)
166) Dennis Hallman (Transportation Captain)
167) Geoff Bremner (Best Boy Grip)
168) Cordis Brooks (Grip)
169) Michael Cape (Grip)
170) Luke Messick (Grip)
171) Ashley Marks (Casting Associate)
172) Reshena Burch (Costume Coordinator)
173) Hunter Crowder (Stunts)
174) Rama Ruswadi (Stunts)
175) Cait Wilson (Art Department Assistant)
176) Trey Volpe (Camera Loader)
177) Alan Osinoff (Post Production Coordinator)
178) Jon Derrick Wilson (Electrician)
179) Daniel Parrott (Dolly Grip)
180) Danny Pangburn (Rigging Grip)
181) Asa R. Pippin (Rigging Grip)
182) David Attonito (Tattoo Designer)
183) Nicholas Stout (Tattoo Designer)
184) Samantha Idelson (Assistant Location Manager)
185) Danielle Rusk (Assistant Location Manager)
186) Benjamin McDaniel Smith (Assistant Location Manager)
187) Jennifer Griffin (Location Coordinator)
188) Alli Sheahan (Assistant Production Coordinator)
189) Brian Kemppainen (Production Secretary)
190) John Gladwin (Assistant Accountant)
191) Melanie Rosenthal (Assistant Accountant)
192) Evan Rautiainen (ADR Engineer) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.