Tayyormisan yoki yo'q? - Uzbek Tilida

Скачать
2019 1 ч. 35 мин. HD
Komediya , Triller , Ujas , Tarjima kinolar
Tayyormisan yoki yo'q?
  • Kino nomi: Tayyormisan yoki yo'q? (Я иду искать)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: Kanada
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Yosh kelin endi yangi turmush qurgan turmush o'rtog'i, ko'p asrlik an'analarni ulug'laydigan boy, ammo eksantrik oilaning bir qismidir. Ammo turmush o'rtog'ining ota-onasi bilan tanishish hamma hayot va o'lim uchun kurashadigan halokatli o'yinga aylanishini kim o'ylabdi.

Юная невеста — теперь часть семьи своего новоиспеченного мужа, богатого, но эксцентричного рода, чтящего вековые традиции. Но кто бы мог подумать, что знакомство с родителями супруга превратится в смертельную игру, в которой все борются не на жизнь, а на смерть.

Roles of actors:
1) Samara Weaving (Grace Le Domas)
2) Adam Brody (Daniel Le Domas)
3) Mark O'Brien (Alex Le Domas)
4) Henry Czerny (Tony Le Domas)
5) Andie MacDowell (Becky Le Domas)
6) Melanie Scrofano (Emilie Le Domas)
7) Kristian Bruun (Fitch Bradley)
8) Elyse Levesque (Charity Le Domas)
9) Nicky Guadagni (Helene Le Domas)
10) John Ralston (Stevens)
11) Liam MacDonald (Georgie Bradley)
12) Ethan Tavares (Gabe Bradley)
13) Hanneke Talbot (Clara)
14) Celine Tsai (Tina)
15) Daniela Barbosa (Dora)
16) Chase Churchill (Young Alex Le Domas)
17) Etienne Kellici (Young Daniel Le Domas)
18) Andrew Anthony (Charles)
19) Elana Dunkelman (Young Helene Le Domas)
20) Kate Ziegler (Young Becky Le Domas)
21) James Eddy (Masked Family Member #1)
23) Alicia Richardson (Police Officer)
24) Nat Faxon (Justin (voice))
28) Emma Jonnz (Jennifer (uncredited))


People who worked on the film:
1) Brian Tyler (Music)
2) Brian Tyler (Orchestrator)
3) Andrew M. Stearn (Production Design)
4) James Vanderbilt (Producer)
5) Brad Fischer (Producer)
6) Joanna Moore (First Assistant Director)
7) Tripp Vinson (Producer)
8) Matt Bettinelli-Olpin (Director)
9) William Sherak (Producer)
10) Eric Bryson (Stunt Coordinator)
11) Gregor Hutchison (Post Production Supervisor)
12) Mark DeSimone (ADR Mixer)
13) Peter Bas (Compositor)
14) Joe Bracciale (Dialogue Editor)
15) Joe Bracciale (ADR Editor)
16) Christian T. Cooke (Sound Re-Recording Mixer)
17) Dana Niu (Orchestrator)
18) Brett Jutkiewicz (Director of Photography)
19) Jeanette Roxborough (Stunts)
20) Tyler Gillett (Director)
21) Chad Villella (Executive Producer)
22) Terel Gibson (Editor)
23) Steve Baine (Foley Artist)
24) Edward A. Queffelec (Stunts)
25) Kevin Banks (Music Editor)
26) Robert Stecko ("B" Camera Operator)
27) Mike Curran (Transportation Coordinator)
28) Adam Stein (Sound Designer)
29) Neil Morrill (Special Effects Makeup Artist)
30) Jenny Arbour (Hair Department Head)
31) Stephanie Collins (Assistant Art Director)
32) Colin McLellan (Sound Re-Recording Mixer)
33) Mark Wotton (Special Effects Makeup Artist)
34) Robert Elhai (Orchestrator)
35) T.K. Knowles (Associate Producer)
36) John O'Grady (Associate Producer)
37) Daniel Bekerman (Executive Producer)
38) Nigel Mendoza (Visual Effects Supervisor)
39) Morgyn Johnston (Casting Associate)
40) Anthony Pangalos (Co-Producer)
41) Zoë Bigio (Script Supervisor)
42) Brad Warnaar (Orchestrator)
43) Rossano Galante (Orchestrator)
44) James Sled (Pyrotechnician)
45) Cudah Andarawewa ("B" Camera Operator)
46) Jason Pomerantz (Post Production Supervisor)
47) Eric Zachanowich (Still Photographer)
48) Guy Busick (Writer)
49) Darren Marsman (Stunts)
50) Duncan McLeod (Stunts)
51) Julia Valente (Makeup Department Head)
52) Steve Newburn (Prosthetic Makeup Artist)
53) Peter Persaud (Foley Recordist)
54) Tara Farney (Executive Producer)
55) Evan Gillman (Boom Operator)
56) Bianca Monteiro (ADR Coordinator)
57) Bas Reitsma (Stunt Driver)
58) Trevor Goulet (Sound Mixer)
59) Rose Gregoris (Assistant Sound Editor)
60) Chirayouth Jim Saysana (First Assistant "B" Camera)
61) Laura Hokstad (Assistant Art Director)
62) Avery Plewes (Costume Design)
63) Ritchie Miazek (Transportation Captain)
64) Martin Drover (Transportation Captain)
65) Richard Rodrigues (Digital Compositor)
66) Tracey Nyberg (Executive Producer)
67) Adrian Stansfield (Special Effects Makeup Artist)
68) Shaun Hunter (Special Effects Makeup Artist)
69) Sean Kirby (Set Dresser)
70) Ashley Shields-Muir (Unit Production Manager)
71) Michael Lee Taylor (Boom Operator)
72) Angela Chao (Second Assistant Camera)
73) Ari Magder (First Assistant "A" Camera)
74) Charles McGlynn (Property Master)
75) Richard D. Leko (Dolly Grip)
76) J.P. Giamos (Visual Effects Supervisor)
77) Devin Doucette (ADR Mixer)
78) Cindy Perez (Compositor)
79) Nathan Rival (Key Hair Stylist)
80) Jennifer Vey (Stunt Coordinator)
81) Adam Tupper (Steadicam Operator)
82) Adam Tupper ("A" Camera Operator)
83) Adam Winlove-Smith (Stunts)
84) Kayla Dobilas (Special Effects Makeup Artist)
85) Jen Georgopoulos (Stunt Double)
86) Don Stockford (Stunt Double)
87) R. Christopher Murphy (Writer)
88) Dipak Tarpara (Visual Effects Compositor)
89) Gina Wark (Foley)
90) Mike Leandro (Set Decoration)
91) James Eddy (Stunts)
92) Jordan Delic (Production Coordinator)
93) Michael Stark (Assistant Production Coordinator)
94) Kathryn Prescott (First Assistant Editor)
95) Claudia Gedge (Key Makeup Artist)
96) Julia Karmasin (Assistant Makeup Artist)
97) Steph Pringle (Prosthetic Designer)
98) Rory James (Assistant Director)
99) Elliott Whittaker (Second Assistant Director)
100) Daniel Betti (Special Effects Supervisor)
101) Stephen Van Allen (Special Effects Coordinator)
102) Shudhdodhan Milind Ambhore (Visual Effects)
103) Justin Bates (Compositor)
104) Alex Heffner (Visual Effects Compositor)
105) Ethan Helms (Compositing Lead)
106) Quentin E. Holmes (Visual Effects Editor)
107) Eddy Wolfson (Compositor)
108) Vineshh Vickinadas (Digital Compositor)
109) Rickey Verma (Visual Effects Supervisor)
110) Hussain Taj (Digital Compositor)
111) Paige Reynolds (Digital Compositor)
112) Ryan Ramsey (Visual Effects Compositor)
113) Daniel Moctezuma (Foley Recordist)
114) Savanna Slonimski (Second Assistant Camera)
115) Neil Olsen (Production Accountant)
116) Randy Brown (Gaffer)
117) John Belliveau (Best Boy Electric)
118) Mario Tassone (Unit Publicist)
119) Glen Roemer (Assistant Property Master)
120) Bradley Greaves (Art Direction)
121) Leslie Whittaker (Set Dresser)
122) John Kurtz (Set Dresser)
123) Martin Budd (Set Dresser)
124) Denna McNaught (Set Dresser)
125) Gino Sandoval (Third Assistant Director)
126) Stephen Crone (Digital Imaging Technician)
127) Mike Twin Jones (Assistant Editor)
128) Stewy Wells (Electrician)
129) Mike Daigle (Electrician)
130) Kenroy Ebanks (Grip)
131) Mikey Sarciron (Grip)
132) Heather Crepp (Assistant Costume Designer)
133) Anita Shapanski (Set Costumer)
134) Joanna Watson (Set Costumer)
135) Mark Alleyne (Location Manager)
136) John Teixeira (Assistant Location Manager)
137) Chris Moulson (Assistant Location Manager)
138) Kevin Forstner (Construction Coordinator)
139) Victoria Darlene Baksi (Assistant Accountant)
140) Ashley Alcock (Payroll Accountant)
141) Kyle Klausen (Music Editor)
142) Ryan Macnell (Foley Artist) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика