G'aroyib oila - Uzbek Tilida

Скачать
2018 1 ч. 58 мин. HD
Komediya , Tarjima kinolar
G'aroyib oila
  • Kino nomi: G'aroyib oila (Семья по-быстрому)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Бездетные супруги Пит и Элли решают усыновить ребенка, но так уж получается, что в их семье появляется сразу трое детей — две сестры и брат. Теперь Пит и Элли оказываются перед настоящим испытанием.

Roles of actors:
1) Mark Wahlberg (Pete Wagner)
2) Rose Byrne (Ellie Wagner)
3) Allyn Rachel (Kim)
4) Isabela Merced (Elizabeth “Lizzy” Viara)
5) Julie Hagerty (Jan)
6) Tig Notaro (Sharon)
7) Octavia Spencer (Karen)
8) Gustavo Escobar (Juan Viara)
9) Margo Martindale (Sandy Wagner)
10) Julianna Gamiz (Lita Viara)
11) Tom Segura (Russ)
12) Michael O'Keefe (Jerry)
13) Britt Rentschler (Linda)
14) Jody Thompson (Jim)
15) Iliza Shlesinger (October Ross Jennings)
16) Gary Weeks (Dirk McCann)
17) Joy Jacobson (Dana McCann)
18) Hampton Fluker (Kit)
19) Randy Havens (Michael)
20) Andrea Anders (Jessie)
21) Kenneth Israel (David)
22) Joan Cusack (Mrs. Howard)
23) Valente Rodriguez (Judge Rivas)
24) Carson Holmes (Charlie)
25) Jaiden Byrd (Young Brian)
26) Connor Jones (Young Pete)
27) James Arthur Sims (Brian's Dad)
28) Rosemary Dominguez (Mrs. Fernandez)
29) Javier Ronceros (Mr. Fernández)
30) Eve Harlow (Brenda Fernandez)
31) Nicholas Logan (Jacob)
32) Charlie McDermott (Stewart)
33) Joselin Reyes (Carla)
34) Erika Bierman (Kylie)
35) Sarah Kirkpatrick (Kimberly)
36) John McConnell (Mr. Muskie)
37) Maureen Brennan (Mrs. Muskie)
38) Kelly Tippens (Miss Peppers)
39) Layla Felder (Savannah)
40) Allen Zwolle (Principal)
41) Stella Doyle (Ms. Franks)
42) Andrene Ward-Hammond (Sue)
43) Denitra Isler (Bailiff)
44) Remy Ortiz (Random Dad)
45) William J. Simmons (Lita's Classmate)
46) Anthony 'Ace' Thomas (Cop)
47) Candice Daniels (Nurse)
48) Alexis Lord (Soccer Girl)
49) Perry Westberry (Doctor)
50) Maegan McCarthy (Kindergarten Teacher)
51) Jerry T. Richerson (Student)
52) Caleb Pratt (Student)
53) Cruze Lynnox Keith (Lita's Classmate)
54) Billie Wilemon (Emergency Room Nurse)


People who worked on the film:
1) Michael Andrews (Original Music Composer)
2) Sheila Jaffe (Casting)
3) Helen Pollak (Executive Producer)
4) Helen Pollak (Unit Production Manager)
5) James E. Tocci (Set Designer)
6) Mark Wahlberg (Producer)
7) Ron Bartlett (Sound Re-Recording Mixer)
8) Brad E. Wilhite (Editor)
9) Dave Jordan (Music Supervisor)
10) Daniel Silverberg (Associate Producer)
11) Daniel Silverberg (First Assistant Director)
12) Clayton Hartley (Production Design)
13) Dawn Lunsford (Foley Artist)
14) Alicia Stevenson (Foley Artist)
15) Beauchamp Fontaine (Set Decoration)
16) Marc D. Evans (Producer)
17) Sean Anders (Director)
18) Sean Anders (Producer)
19) Sean Anders (Writer)
20) Howard Berger (Makeup Department Head)
21) Andy Hay (Dialogue Editor)
22) Stephen Levinson (Producer)
23) John Morris (Producer)
24) John Morris (Writer)
25) Eric Kissack (Associate Producer)
26) Matt Allmen (Stunts)
27) Whit Norris (Sound Mixer)
28) Andy Koyama (Sound Re-Recording Mixer)
29) Elliott Glick (Supervising Art Director)
30) Darren Sunny Warkentin (Supervising Sound Editor)
31) Andrew DeCristofaro (Supervising Sound Editor)
32) J.D. Schwalm (Special Effects Supervisor)
33) Deborah Zimmerman (Costume Supervisor)
34) Brett Pawlak (Director of Photography)
35) Thomas Minton (Set Designer)
36) Lisa Lovaas (Costume Design)
37) Frederick H. Stahly (Dialogue Editor)
38) Jacenda Burkett (Key Makeup Artist)
39) Stacey S. McIntosh (Construction Coordinator)
40) Stephen Crowley (Chief Lighting Technician)
41) Josie Batorski (Studio Teacher)
42) Marc Inniss (Choreographer)
43) Jennifer Badger (Stunt Coordinator)
44) Tammy Sandler (Unit Publicist)
45) Anna Behlmer (Sound Re-Recording Mixer)
46) Scott T. Coppock (Key Costumer)
47) Alex McCarroll (Art Direction)
48) Johnny Villanueva (Hair Department Head)
49) Hopper Stone (Still Photographer)
50) Patrick Fuhrman (Leadman)
51) Russell Farmarco (Dialogue Editor)
52) Mychael Bates (Property Master)
53) David Stanke (First Assistant Sound Editor)
54) Jane Goldsmith (Script Supervisor)
55) Greg ten Bosch (Sound Effects Editor)
56) Maxwell Fasen (Storyboard Artist)
57) Eva Jensen (Studio Teacher)
58) Scott Cannizzaro (ADR Mixer)
59) Jennifer Hodges (Key Hair Stylist)
60) Jennifer Hodges (Key Makeup Artist)
61) Linda Traxler (Hairstylist)
62) Gerard Forrest (Construction Foreman)
63) Mark Pappas (Foley Editor)
64) Chris Jones (Steadicam Operator)
65) Richard Cantu (Camera Operator)
66) Synithia Cochran (Tailor)
67) Carla Bailey (Scenic Artist)
68) Ryan Castle (Music Editor)
69) Aida Scuffle (Makeup Artist)
70) Maya Santandrea (Stunt Double)
71) Darryl Humber (Dolly Grip)
72) Judah Getz (ADR Mixer)
73) David Jobe (Foley Mixer)
74) Aidan Dykes (ADR Mixer)
75) C. Douglas Cameron (Boom Operator)
76) Conte Mark Matal (Second Assistant Director)
77) Skylar Gorrell (Special Effects Coordinator)
78) Remington Steele (Stunt Double)
79) Aden Stay (Stunt Driver)
80) Michael J. Davis (Assistant Chief Lighting Technician)
81) Lizzie Cook (Assistant Costume Designer)
82) Gretel Twombly (Production Supervisor)
83) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
84) Zoey Belton (Hairstylist)
85) Bob Lacivita (ADR Mixer)
86) Shannon Murphy (Music Coordinator)
87) Kim Khoo (Production Coordinator)
88) Marley Mountcastle (Assistant Production Coordinator)
89) Scott Stuart (Rigging Grip)
90) Joshua Bradley (Stunt Double)
91) Jordan Ballard (Post Production Supervisor)
92) David Brian Martin (Stunts)
93) Casey Ann Zeller (Stunts)
94) Justine von Winterfeldt (Music Supervisor)
95) Kenneth Bolton (Dolly Grip)
96) Jay Trautman (First Assistant Editor)
97) Darrin Bates (Assistant Property Master)
98) Jordan Venetis (Makeup Artist)
99) Alexis Lord (Stunts)
100) Jen Willis (Second Second Assistant Director)
101) Torri Anders (Art Department Coordinator)
102) Jessica Baker (Set Decorating Coordinator)
103) Corey Belt (Assistant Property Master)
104) Lyle Curry (Greensman)
105) Ashley Fidalgo Fogleman (Set Designer)
106) Noah Bain Garret (Stunts)
107) William Adam Atchison (Rigging Grip)
108) Josh Burnett (Rigging Grip)
109) Travious Downer (Rigging Grip)
110) Scott Forte (Second Assistant "A" Camera)
111) Lane Leagans (Rigging Grip)
112) Thabo Mokgotho (Rigging Grip)
113) Lauren Orlowski (Post Production Coordinator)
114) Tom Pilla (Assistant Editor)
115) Ian Easterbrook (Location Manager)
116) Hunter Barcroft (Production Secretary)
117) John Whitley (Production Accountant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика