Diktator - Uzbek Tilida

Скачать
2012 1 ч. 23 мин. HD
Komediya , Tarjima kinolar
Diktator
  • Kino nomi: Diktator (Диктатор)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Героическая история диктатора, который рискует своей жизнью, чтобы ни в коем случае не допустить демократию в свою столь любовно угнетаемую страну.

Roles of actors:
1) Sacha Baron Cohen (Aladeen / Efawadh)
2) Ben Kingsley (Tamir)
3) Anna Faris (Zoey)
4) Jason Mantzoukas (Nadal)
5) Sayed Badreya (Omar)
6) Adeel Akhtar (Maroush)
7) Aasif Mandvi (Doctor)
8) Rizwan Manji (Patient)
9) Rocky Citron (Baby Aladeen)
10) Liam Campora (Aladeen Age 6)
11) Rick Chambers (Newscaster Voiceover (voice))
12) Elsayed Mohamed (Wadiyan Olympic Official)
13) Horatio Sanz (Aide on Balcony)
14) Elena Goode (Virgin Guard)
15) Nazanin Homa (Virgin Guard)
16) Dawn Jackson (Virgin Guard)
17) Victoria Beltran (Virgin Guard)
18) Danielle Burgio (Virgin Guard)
19) Dominique DiCaprio (Virgin Guard)
21) Fred Melamed (Head Nuclear Scientist)
22) Cuco Usín (Assassin)
23) Megan Fox (Herself)
24) Joey Slotnick (Homeless Man)
25) Ian Roberts (NYC Cop)
26) Chris Parnell (News Anchor)
27) Jessica St. Clair (Denise)
28) David Fonteno (Secretary General)
29) Anna Katarina (Angela Merkel)
30) Michael Delaney (Delegate)
31) William Fowle (Delegate)
32) Bobby Lee (Mr. Lao)
33) Olek Krupa (Gazprom Executive)
34) Alan Cox (BP Executive)
35) Kevin Corrigan (Slade)
37) Jenny L. Saldaña (Hannah)
38) George Bartenieff (Romanian Accountant)
39) Chris Gethard (Clark)
40) Fred Armisen (Waiter / Minister)
41) Sean T. Krishnan (Waiter / Cereal Loving Soldier)
42) Eliyas Qureshi (Angry Wadiyan Diner)
43) Chris Elliott (Mr. Ogden)
44) Jon Glaser (Obnoxious Customer)
45) Daniel Burress (Customer in Bathroom)
46) Pete Wiggins (Bratty Kid Customer)
47) Adam LeFevre (Man in Helicopter)
48) Marceline Hugot (Woman in Helicopter)
49) Anthony Mangano (Arresting Officer)
50) Melissa Francis (Local News Reporter)
51) Tim J. Ellis (Offended Customer)
52) Michael Hardart (Store Customer)
53) Miriam Tolan (Health Inspector's Wife)
54) Zachary Mackiewicz (Health Inspector's Son)
55) J.B. Smoove (Funeral Usher)
56) Hollis Granville (Eldridge Douglas)
57) Ann Dev'Unay (Mourner)
58) Sondra James (Friendly Customer)
59) Tara Copeland (Mom Shopping with Toddler)
60) Sydney Berry (Toddler)
61) Kathryn Hahn (Pregnant Woman)
62) Seth Morris (Pregnant Woman's Husband)
63) Kate Pak (Mrs. Lao)
64) Regina Anne Rizzo (Puppeteer)
65) Karl Jacob (Aladeen Double)
67) Marcia DeBonis (Woman in Hotel Window)
68) Nasim Pedrad (Female GMW Host)
69) Mousa Kraish (Wadiyan Soldier)
70) Neimah Djourabchi (Wadiyan Soldier)
71) Sevan Greene (Wadiyan Soldier)
72) Nadav Malamud (Wadiyan Soldier)
74) Fred Hanna (Helicopter Pilot (NYC))
77) Cordell King (Helicopter Ground Crew)
78) John C. Reilly (Clayton (uncredited))
79) Garry Shandling (Inspector (uncredited))
80) Edward Norton (Himself)
81) Olivia Taylor Dudley (Nurse Svetlana (uncredited))
82) Michelle Bergh (Aladeen's Mother (uncredited))
83) Alex Kruz (Japanese Olympic Runner (uncredited))
84) Carmel Amit (Virgin Guard (uncredited))
86) Frank Anello (NYPD Officer (uncredited))
87) Andrew Ayala (Dinner Patron (uncredited))
88) Akim Black (Secret Service Agent (uncredited))
89) Jasmine Hope Bloch (Protester (uncredited))
90) Ivan Cardona (Minister (uncredited))
91) Hillary Clinton (Self (archive footage) (uncredited))
92) Peter Conboy (NYC Cop (uncredited))
93) Barbara Ann Davison (UN Protester (uncredited))
94) Stephen Dexter (Angry Protester (uncredited))
95) Amanda Hope Dutton (UN Protester (uncredited))
96) Gad Elmaleh (Demonstrator in Wadiya (uncredited))
97) Marshall Factora (Filipino Dignitary (uncredited))
98) Shawn Gonzalez (Angry Protester (uncredited))
99) Jeff Grossman (NYC Cop (uncredited))
100) Iyad Hajjaj (Wadiyan Soldier (uncredited))
101) Hanna Halldorsdottir (Customer (uncredited))
102) Moe Hindi (Lab Technician (uncredited))
103) Haig Hovnanian (Nuclear Scientist (uncredited))
104) James Huffman (UN Protester (uncredited))
105) Peter Iasillo Jr. (Protester (uncredited))
106) Shadner Ifrene (Doorman (uncredited))
107) Ebrahim Jaffer (Doctor (uncredited))
108) Tony Joe (UN Security Guard (uncredited))
109) Jaiden Kaine (African King (uncredited))
110) Stass Klassen (UN Representative (uncredited))
111) Rock Kohli (Servant #1 / Wadiyan Diner (uncredited))
112) Lisa Landino (Store Customer (uncredited))
113) Arash Mokhtar (Minister (uncredited))
114) Dushawn Moses (UN Security (uncredited))
115) Joanna Moskwa (Russian Escort (uncredited))
116) B.J. Novak ((uncredited))
117) Kelsey O'Brien (Prostitute (uncredited))
118) Barack Obama (Self (archive footage) (uncredited))
119) Anton Obeid (New BBC Interviewer (uncredited))
120) Niyi Oni (Diplomat (uncredited))
121) Adaku Ononogbo (Virgin Guard (uncredited))
122) Loukas Papas (UN Security Councilman (uncredited))
123) Yvette Parish (Virgin Guard (uncredited))
124) Jim Piddock ((uncredited))
125) Hannah Prichard (Miley Cyrus (uncredited))
126) Andrew Rogers (French Restaurant Patron (uncredited))
127) Monika Felice Smith (Gymnast (uncredited))
128) Uzimann (Nuclear Scientist (uncredited))
129) Chris Victor (Army Guard (uncredited))
130) Village (Hotel Security (uncredited))
131) Barbara Vincent (Park Avenue Lady (uncredited))
132) Tony von Halle (Soldier / Wrangler (uncredited))
133) Sylvia Ward (Russian Escort (uncredited))
134) Steven Weisz (Diplomat (uncredited))
136) Busty Heart (Etra Head Virgin Guard (uncredited))


People who worked on the film:
1) Victor Kempster (Production Design)
2) Michael Payne (Supervising Sound Editor)
3) Scott Rudin (Producer)
4) Lawrence Sher (Director of Photography)
5) Jeffrey Kurland (Costume Design)
6) Sacha Baron Cohen (Screenplay)
7) Sacha Baron Cohen (Producer)
8) Anthony Hines (Producer)
9) Peter Baynham (Executive Producer)
10) Dan Mazer (Executive Producer)
11) Jay Roach (Thanks)
12) Monica Levinson (Thanks)
13) Erran Baron Cohen (Original Music Composer)
14) Jason Alper (Costume Design)
15) Richard Henderson (Supervising Music Editor)
16) Larry Charles (Director)
17) Joseph P. Reidy (First Assistant Director)
18) Greg Hayden (Editor)
19) Nicholas Lundy (Art Direction)
20) Martin Lasowitz (Property Master)
21) Debra Schutt (Set Decoration)
22) Seth Rogen (Thanks)
23) Matt Stone (Thanks)
24) Allison Jones (Casting)
25) Mari-Jo Winkler (Executive Producer)
26) Isla Fisher (Thanks)
27) J. Todd Anderson (Storyboard Artist)
28) Evan Goldberg (Thanks)
29) Adam McKay (Executive Producer)
30) Scott Curtis (Foley Mixer)
31) Dawn Lunsford (Foley Artist)
32) Alicia Stevenson (Foley Artist)
33) Jeff Schaffer (Screenplay)
34) Jeff Schaffer (Producer)
35) Alec Berg (Screenplay)
36) Alec Berg (Producer)
37) David Mandel (Screenplay)
38) David Mandel (Producer)
39) Deborah Lurie (Additional Soundtrack)
40) Hinju Kim (Assistant Art Director)
41) Alex Daniels (Stunt Coordinator)
42) Jayson Dumenigo (Stunts)
43) Derrick Simmons (Stunts)
44) Nils Johnson (Video Assist Operator)
45) Rob Mars (Stunts)
46) Douglas Crosby (Stunts)
47) John Cenatiempo (Stunts)
48) Eric Kissack (Editor)
49) Dawn Mountain (Assistant Production Coordinator)
50) Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer)
51) Greg Berry (Supervising Art Director)
52) Andy Koyama (Sound Re-Recording Mixer)
53) Oliver Keller (Stunt Double)
54) Kerry Ann Carmean (Foley Supervisor)
55) Andrew DeCristofaro (Supervising Sound Editor)
56) Drew Jiritano (Special Effects Coordinator)
57) Paul Weathered (Set Dresser)
58) Betsy Klompus (Assistant Set Decoration)
59) Erika Abberton (Hairstylist)
60) George Drakoulias (Thanks)
61) Daniel Wagner (Production Coordinator)
62) Wesley Barker (Visual Effects Coordinator)
63) Jeb Brown (Stunts)
64) Peewee Piemonte (Stunts)
65) Melinda Sue Gordon (Still Photographer)
66) David Presto (Prosthetic Supervisor)
67) Marjorie Durand (Makeup Artist)
68) Frederick H. Stahly (Dialogue Editor)
69) Judy Chin (Makeup Department Head)
70) Nick Miller (Construction Coordinator)
71) John Peter Kousakis (Casting Assistant)
72) John C. Stuver (Dialogue Editor)
73) Lori J. Nelson (Visual Effects Producer)
74) Bruce MacCallum (Camera Operator)
75) Eva Z. Cabrera (Script Supervisor)
76) Howard Samuelsohn (Dialect Coach)
77) Leann Murphy (Art Department Coordinator)
78) Nithya Shrinivasan (Assistant Art Director)
79) Jennifer Euston (Locale Casting Director)
80) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
81) Ryan Heck (Assistant Art Director)
82) Eric J. Robertson (Visual Effects Supervisor)
83) Laura Harris Atkinson (Supervising Dialogue Editor)
84) Christine Fennell (Hairstylist)
85) Mark Schmidt (Steadicam Operator)
86) Mark Schmidt ("B" Camera Operator)
87) Bruce Tanis (Sound Effects Editor)
88) Dan Hegeman (Sound Effects Editor)
89) Fred Buchholz (Special Effects Coordinator)
90) Jay Fortune (Chief Lighting Technician)
91) Naomi Donne (Hair Designer)
92) Naomi Donne (Makeup Designer)
93) Spooky Stevens (Unit Publicist)
94) Stephen P. Robinson (Sound Effects Editor)
95) Diana Choi (Prosthetic Makeup Artist)
96) Jason Velez (Electrician)
97) Gary E. Beach (Data Wrangler)
98) Glynna Grimala (Supervising ADR Editor)
99) Laura Steiger (Assistant Editor)
100) Nicky Tobolski (Assistant Costume Designer)
101) Scott Tinsley (Second Assistant Camera)
102) Gayle Wesley (Assistant Sound Editor)
103) James Thomas (Additional Editing)
104) Todd Schulman (Producer)
105) Mitchell Travers (Assistant Costume Designer)
106) Chris Navarro (ADR Mixer)
107) Roland Blancaflor (Prosthetic Makeup Artist)
108) Tim Gallin (Stunts)
109) Tina Khayat (Art Department Coordinator)
110) Brian McClean (Assistant Chief Lighting Technician)
111) John Glaser (Assistant Costume Designer)
112) Rick Reynolds (Post Production Supervisor)
113) Tim Soergel (Stunts)
114) Louis Sabat (Dolly Grip)
115) James Andrykowski (First Assistant Editor)
116) Robert Althoff (Sound Mix Technician)
117) William Sarokin (Sound Mixer)
118) Nicole Callender (Stunts)
119) Bobby Mancuso (First Assistant "B" Camera)
120) Tim Kimmel (Dialogue Editor)
121) Don Hewitt Jr. (Stunts)
122) George Leong (Boom Operator)
123) Stephen Lotwis (Music Editor)
124) Gene O'Neill (Transportation Captain)
125) Eric Linden (Stunts)
126) Johnny Gidcomb (ADR Voice Casting)
127) Erica Kay (Unit Production Manager)
128) Jacqueline Oknaian (Assistant Costume Designer)
129) Timothy Metzger (Leadman)
130) Ben Harris (Casting Associate)
131) Judah Getz (ADR Mixer)
132) Jimmy Graham (Stunts)
133) George Patsos (First Company Grip)
134) Wallace G. Lane Jr. (Assistant Costume Designer)
135) Schavaria Reeves (Cableman)
136) Heather Gauntt (Assistant Location Manager)
137) Eric Fehlberg (Assistant Art Director)
138) Roman Greller (Set Dresser)
139) Joe Taglairino (Set Dresser)
140) Matt Lake (Second Second Assistant Director)
141) Mike Yurich (Second Company Grip)
142) Jasen Joseph Sica (Hair Department Head)
143) Julie Donovan (First Assistant Camera)
144) Natalie N. Dorset (Assistant Property Master)
145) Chris Gamiello (Dolly Grip)
146) Kip Myers (Location Manager)
147) Holly Pilch (Assistant Production Coordinator)
148) Holly Watson (Graphic Designer)
149) Steven Trapani (Assistant Editor)
150) Kimmy Suzuki (Stunts)
151) Nicholas Kay (Digital Imaging Technician)
152) McCord Fitzsimmons (Video Assist Operator)
153) Jonathan Arthur (Stunts)
154) Ed Nessen (First Assistant "B" Camera)
155) Todd Fulkerson (Visual Effects Editor)
156) Pete Klein (Stunts)
157) Ron Waters (Grip)
158) Stephen Mann (Stunts)
159) Kevin Gilligan (Grip)
160) Katelyn Perez (Electrician)
161) Alex Borys (Assistant Location Manager)
162) Michael J. Mullen (Electrician)
163) Greg Townsend (Sound Mix Technician)
164) Patrice Canfield Longo (Set Dresser)
165) Angie Lee Cobbs (Assistant Production Coordinator)
166) Wendy Drapanas (Graphic Designer)
167) Mike Marino (Prosthetic Designer)
168) Matthew Selkirk (Second Assistant "B" Camera)
169) James Hammer (Assistant Costume Designer)
170) Norb Phillips (Stunts)
171) John Silvestri (Second Assistant Director)
172) Patricia Porter (Payroll Accountant)
173) Rene Marie Irwin (Costumer)
174) Valerie Rose Bronte (Second Assistant Accountant)
175) Eric C. Pike (Production Accountant)
176) Kevin Califano (Grip)
177) Rocco Proscia (Grip)
178) Ernest Yurich (Grip)
179) Jason Brignola (Second Assistant "B" Camera)
180) Haley Powell (Second Assistant Accountant)
181) John Whitley (First Assistant Accountant)
182) John Boyle (Stunts)
183) Nicholas Dewhurst (Stunts)
184) James Heisner (Stunts)
185) David Surgent (Stunts)
186) Julian Laverdiere (Art Direction)
187) Duane Chan-Shue (Electrician)
188) Mike Jackson (Electrician)
189) Alex Califano (Grip)
190) Don O'Reilly (Assistant Property Master)
191) Kathryn Freund (Assistant Property Master)
192) Maddy Lederman (Set Dresser)
193) Dana Neuwirth (Set Dresser)
194) Michael Woll (Costume Supervisor)
195) Pamela Kezal (Set Costumer)
196) Gilbert Aleman (Costumer)
197) David Turk (Costumer)
198) Sean C. Nattini (Production Secretary)
199) Kelly Lawrence (Second Assistant Accountant)
200) Bradford Eaves (Second Assistant Accountant)
201) Lauren Koenig (Second Assistant Accountant)
202) Billy McFadden (Transportation Co-Captain) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика